Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω τους παίρνω πάντα απο τον μουτάκη στην μεγάλου αλεξάνδρου.Τα έχει 1 ευρώ και είναι μια χαρά.

ΠOY είναι αυτό;

Κ το καραμέλα τα έχει 1 κ ENA άλλο ΠOY είναι κωστόπουλου νομίζω είναι η οδός.στην ευθεία του κινηματογράφου αλλά αφού περάσεις την παπανδρέου


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα.

Στον ορφεα θα πηγαιναμε και εμεις αλλα τελικα δεν βολεψε.εχουμε εναν γνωστο και μας ενημερωνει οταν εχει.δε ξερω βεβαια ποσο θα καθοταν η μικρη και αν θα φευγαμε αρων αρων αλλα μαζευει πολυ κοσμο.τελος παντων,θα δουμε καποια αλλη φορα.

καλτσακια ετυχε λιγες φορες να παρω (γιατι τα περισσοτερα μας τα εκαναν δωρο) απο την λαικη και μου βγηκαν καλα.

Ηθελα και εγω να παω σημερα λαικη αλλα παλι σπιτι....


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

telika ουτε κι εμεις βγηκαμε μου φανηκε αρκετο το κρυο.........

το απογευμα θα βγουμε εχουμε εμβολιο.....παλι θα κλαψουμε!!

νενα τι κανεις?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠOY είναι αυτό;

Κ το καραμέλα τα έχει 1 κ ENA άλλο ΠOY είναι κωστόπουλου νομίζω είναι η οδός.στην ευθεία του κινηματογράφου αλλά αφού περάσεις την παπανδρέου

Επειδή όταν έχεις αγόρια οι κάλτσες και οι φόρμες που καταστρέφουν είναι το ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ εκεί βρίσκω πάντα αυτό που θέλω.Είναι παραδίπλα απο το υποκατάστημα του ταχυδρομείου επι της μ.αλεξάνδρου.Περνάς τα φωτιστικά του καπετάνη συνεχίζεις είναι λίγο πιο κάτω.Είναι μικρό αλλά γίνεται ο χαμός.Εγω τους παίρνω και φόρμες με 10 - 15 ευρώ παντελόνια φόρμας με 6-7 ευρώ αλλιώς αλλοίμονο.Στην λαϊκή δεν με βολεύει και δεν μπορώ και τον πολύ χαμό και το σπρώξιμο με τα καροτσάκια με τα ψώνια.Να φανταστειτε στα γενέθλια του μικρόύ όλες μου φέρανε φόρμες απο εκεί συμφέρει γιατί με 30 ευρώ παίρνεις 2 και η ποιότητα είναι πολύ καλή.Ξέρετε τώρα τα αγόρια δεν έχουν και ιδιαίτερες απαιτήσεις!Αν είχα κοριτσάκι..έχει μεγαλύτερη ποικιλία.Δεν πειράζει βγάζω το αχτι μου στην ανηψιά μου και στις κόρες των κολλητών μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαζευόμαστε βλεπω!!!!

κι αλλες Θεσσαλονικιες που γιναμε Σερραιες,ε?

Ο μουτακης που ειναι?

αντε οι παλιες και οι ντοπιες πειτε κανα μαγαζι διοτι δεν ξερω τιποτα...

τυχαια τα ανακαλυπτω ολα και απο τις σακουλες που μας φερνουν δωρα!

στην λαικη ηθελα και εγω αλλα να πω την αληθεια βαρεθηκα....

θα εχει και πολυ κοσμο και δεν μ'αρεσει.

αν μπορεσω την αλλη τριτη να την αφησω στην πεθερα μου θα κατεβω!

μπουμπουνιερες εκτος απο τα 2 μαγαζια πισω απο την λεσχη αξιωματικων και εκεινο στην αγροτικη τραπεζα κοντα στα σπριντερ, που αλλου εχει?

πρεπει σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όταν έχεις αγόρια οι κάλτσες και οι φόρμες που καταστρέφουν είναι το ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ εκεί βρίσκω πάντα αυτό που θέλω.Είναι παραδίπλα απο το υποκατάστημα του ταχυδρομείου επι της μ.αλεξάνδρου.Περνάς τα φωτιστικά του καπετάνη συνεχίζεις είναι λίγο πιο κάτω.Είναι μικρό αλλά γίνεται ο χαμός.Εγω τους παίρνω και φόρμες με 10 - 15 ευρώ παντελόνια φόρμας με 6-7 ευρώ αλλιώς αλλοίμονο.Στην λαϊκή δεν με βολεύει και δεν μπορώ και τον πολύ χαμό και το σπρώξιμο με τα καροτσάκια με τα ψώνια.Να φανταστειτε στα γενέθλια του μικρόύ όλες μου φέρανε φόρμες απο εκεί συμφέρει γιατί με 30 ευρώ παίρνεις 2 και η ποιότητα είναι πολύ καλή.Ξέρετε τώρα τα αγόρια δεν έχουν και ιδιαίτερες απαιτήσεις!Αν είχα κοριτσάκι..έχει μεγαλύτερη ποικιλία.Δεν πειράζει βγάζω το αχτι μου στην ανηψιά μου και στις κόρες των κολλητών μου!!!

η μ.αλεξαννδρου ειναι ο δρομος για το νοσοκομειο?

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα καλουτσικα ειμαι!!!!ευχαριστω!!το παλευω τι να κανω!!!ειμαι οσο γραφει και η υπογραφη!!!Στην εβδομη εβδομαδα!!!στο ξεκινημα!!!

Εσεις τι κανετε?μεγαλωσατε κιολας ε?

pataio μια χαρα τιμες εχει ο μουτακης και καλη ποιοτητα.ειδικα σε αυτην την ηλικια που ειναι τα παιδια σου ,οι φορμες χρειαζονται και με το παραπανω!!!!εχει παραρτημα εκει το ταχυδρομειο?δε το ηξερα!

γεια σου ελισσαβετ!ποτε θα παμε αραγε λαικη???!!!!!!αρχισες το ψαξιμο για μπομπο?ποτε λετε για βαφτιση?παντως οτι χρειαστεις μπορουμε να δουμε και στους καταλογους που εχω!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όταν έχεις αγόρια οι κάλτσες και οι φόρμες που καταστρέφουν είναι το ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ εκεί βρίσκω πάντα αυτό που θέλω.Είναι παραδίπλα απο το υποκατάστημα του ταχυδρομείου επι της μ.αλεξάνδρου.Περνάς τα φωτιστικά του καπετάνη συνεχίζεις είναι λίγο πιο κάτω.Είναι μικρό αλλά γίνεται ο χαμός.Εγω τους παίρνω και φόρμες με 10 - 15 ευρώ παντελόνια φόρμας με 6-7 ευρώ αλλιώς αλλοίμονο.Στην λαϊκή δεν με βολεύει και δεν μπορώ και τον πολύ χαμό και το σπρώξιμο με τα καροτσάκια με τα ψώνια.Να φανταστειτε στα γενέθλια του μικρόύ όλες μου φέρανε φόρμες απο εκεί συμφέρει γιατί με 30 ευρώ παίρνεις 2 και η ποιότητα είναι πολύ καλή.Ξέρετε τώρα τα αγόρια δεν έχουν και ιδιαίτερες απαιτήσεις!Αν είχα κοριτσάκι..έχει μεγαλύτερη ποικιλία.Δεν πειράζει βγάζω το αχτι μου στην ανηψιά μου και στις κόρες των κολλητών μου!!!

Έχει εκεί καπετανη φωτιστικά;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαζευόμαστε βλεπω!!!!

κι αλλες Θεσσαλονικιες που γιναμε Σερραιες,ε?

Ο μουτακης που ειναι?

αντε οι παλιες και οι ντοπιες πειτε κανα μαγαζι διοτι δεν ξερω τιποτα...

τυχαια τα ανακαλυπτω ολα και απο τις σακουλες που μας φερνουν δωρα!

στην λαικη ηθελα και εγω αλλα να πω την αληθεια βαρεθηκα....

θα εχει και πολυ κοσμο και δεν μ'αρεσει.

αν μπορεσω την αλλη τριτη να την αφησω στην πεθερα μου θα κατεβω!

μπουμπουνιερες εκτος απο τα 2 μαγαζια πισω απο την λεσχη αξιωματικων και εκεινο στην αγροτικη τραπεζα κοντα στα σπριντερ, που αλλου εχει?

πρεπει σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε!!!

Έλα απ το περίπτερο κ θα σε ΠAΩ εγώ.όλα 1 ευρώ!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Μαζευόμαστε βλεπω!!!!

κι αλλες Θεσσαλονικιες που γιναμε Σερραιες,ε?

Ο μουτακης που ειναι?

αντε οι παλιες και οι ντοπιες πειτε κανα μαγαζι διοτι δεν ξερω τιποτα...

τυχαια τα ανακαλυπτω ολα και απο τις σακουλες που μας φερνουν δωρα!

στην λαικη ηθελα και εγω αλλα να πω την αληθεια βαρεθηκα....

θα εχει και πολυ κοσμο και δεν μ'αρεσει.

αν μπορεσω την αλλη τριτη να την αφησω στην πεθερα μου θα κατεβω!

μπουμπουνιερες εκτος απο τα 2 μαγαζια πισω απο την λεσχη αξιωματικων και εκεινο στην αγροτικη τραπεζα κοντα στα σπριντερ, που αλλου εχει?

πρεπει σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε!!!

μπομπονιερες θα βρεις και σε μαγαζια με νυφικα αλλα και σε βιοτεχνιες μια ειναι το κουφετακι απεναντι απο το PAS-CO και στον Παναγιωτοπουλο ειναι κοντα στην πλατεια του ικα


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μη νομιζεις οτι κι εγω ηξερα τα μαγαζια με παιδικα στη Σερρες αφου δεν μου χρειαστηκαν μεχρι τωρα που τα ανακαλυπτω σιγα σιγα

ποτε λετε για βαπτιση?εμεις τον Απριλιο ή τον Μαιο δεν το συζητησαμε ακομη και πρεπει......να αρχισουμε

τουλαχιστον να καταληξουμε στην ημερομηνια


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μετα το Πασχα.

δευτερη μερα ειμαστε καλεσμενοι σε μια βαφτιση.

την επομενη κυριακη (του Θωμα) το απογευμα παντρευει ο κουνιαδος μου ενα ζευγαρι.

σκεφτομασταν για Σαββατο 24 Απριλιου (ανημερα της γιορτης μου) αλλα θα λειπει ο πατερας μου!!!!!!!!!!!!

οποτε 17-18 Απριλιου μαλλον. διοτι μετα τις 25 ειναι πρωτομαγια. και εδω στο χωριο θα λειπουν πολλοι και εχει αλλα γλεντια.

τωρα που το συζηταμε να παω να κλεισω ημερομηνια ωρα και μερα.

Μαιο δεν εχει ουτε μερα ελευθερη ο αντρας μου.

και μεχρι τελη απριλη ειναι και το ενα απο τα 2 ζευγαρια κουμπαροι να βαφτισουν το δικος τους μπεμπη (εχουμε 6 μερες διαφορα γεννησης)

οποτε στριμωγμενα ειναι τα πραγματα για εμας....

απο τωρα θα αρχισω να τα ψαχνω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...