Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

μετα το Πασχα.

δευτερη μερα ειμαστε καλεσμενοι σε μια βαφτιση.

την επομενη κυριακη (του Θωμα) το απογευμα παντρευει ο κουνιαδος μου ενα ζευγαρι.

σκεφτομασταν για Σαββατο 24 Απριλιου (ανημερα της γιορτης μου) αλλα θα λειπει ο πατερας μου!!!!!!!!!!!!

οποτε 17-18 Απριλιου μαλλον. διοτι μετα τις 25 ειναι πρωτομαγια. και εδω στο χωριο θα λειπουν πολλοι και εχει αλλα γλεντια.

τωρα που το συζηταμε να παω να κλεισω ημερομηνια ωρα και μερα.

Μαιο δεν εχει ουτε μερα ελευθερη ο αντρας μου.

και μεχρι τελη απριλη ειναι και το ενα απο τα 2 ζευγαρια κουμπαροι να βαφτισουν το δικος τους μπεμπη (εχουμε 6 μερες διαφορα γεννησης)

οποτε στριμωγμενα ειναι τα πραγματα για εμας....

απο τωρα θα αρχισω να τα ψαχνω....

για τις 24\4 το σκεφτομουν κι εγω γιτι εχουμε επετειο γνωριμιασ 11 χρονια....αλλα ειναι Σαββατο και πολλοι δουλευουν και κυριως ο αδερφος μου

για τημ εκκλησια δεν στεναχωριεμαι ειναι στο χωριο και δεν εχει πολυ κινηση με βαπτισης αλλα το μαγαζι για το φαγητο? μηπως δεν το προλαβουμε? τωρα τα σκφτομαι.....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχει εκεί καπετανη φωτιστικά;

Καλημέρα! Ναι ένα γωνιακό μεγάλο απέναντι σχεδόν είναι το 19ο δημοτικό εκεί πάω τα καμάρια μου.Εϊναι μεγάλο έγω το λέω φωτιστικά αλλά εχει και τα biz art και αλλά πολλά.Η μ.αλεξάνδρου είναι ο μεγαλύτερος δρόμος αν τον πάρεις ευθεία απο την πλατεία εμπορείου έφτασες , απο το πεζοδρόμιο που είναι το big store.Ακούω για βαφτιση και μου φαίνεται τόσο μακρινό σαν να τους βάφτισα πριν αιώνες!! Ωραία για βάφτιση έχει και το Μάρβα πίσω απο την λεσχη αξιωματικών .Σήμερα μας μοίρασαν στο σχολείο φυλλάδια απο το lolipop έχει 50%.Δεν έχω πάει ποτέ , θα το τσεκάρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

θα παω κι εγω στο lolipop να του ψωνισω αφου εχει και 50% εκπτωση!!!!!!!!!!!

τι θα ντυσετε τα καμαρια σας στις αποκριες?:confused:

6μηνων ο δικος μου αλλα ψωνιζουμε για 9 μηνων και πανω οποτε πιστευω θα βρουμε στολες!!!!!!!!!:rolleyes:

θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσα να παω στα jambo αλλα δεν μπορω να πεισω τον αντρα μου να μας παει δεν του αρεσει καθολου αυτο το μαγαζι :-(:sad::-(:mad::-x:-x


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ναι ένα γωνιακό μεγάλο απέναντι σχεδόν είναι το 19ο δημοτικό εκεί πάω τα καμάρια μου.Εϊναι μεγάλο έγω το λέω φωτιστικά αλλά εχει και τα biz art και αλλά πολλά.Η μ.αλεξάνδρου είναι ο μεγαλύτερος δρόμος αν τον πάρεις ευθεία απο την πλατεία εμπορείου έφτασες , απο το πεζοδρόμιο που είναι το big store.Ακούω για βαφτιση και μου φαίνεται τόσο μακρινό σαν να τους βάφτισα πριν αιώνες!! Ωραία για βάφτιση έχει και το Μάρβα πίσω απο την λεσχη αξιωματικών .Σήμερα μας μοίρασαν στο σχολείο φυλλάδια απο το lolipop έχει 50%.Δεν έχω πάει ποτέ , θα το τσεκάρω.

Εγώ εχω περίπτερο πλατεία εμπορίου.

Το λολιποπ έχει ωραία πράγματα κ κάλτσες 1 ευρώ.κ για μένα AΠO κει παίρνω κάποιες φορές


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

θα παω κι εγω στο lolipop να του ψωνισω αφου εχει και 50% εκπτωση!!!!!!!!!!!

τι θα ντυσετε τα καμαρια σας στις αποκριες?:confused:

6μηνων ο δικος μου αλλα ψωνιζουμε για 9 μηνων και πανω οποτε πιστευω θα βρουμε στολες!!!!!!!!!:rolleyes:

θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσα να παω στα jambo αλλα δεν μπορω να πεισω τον αντρα μου να μας παει δεν του αρεσει καθολου αυτο το μαγαζι :-(:sad::-(:mad::-x:-x

XA XA XA.MHN το παίρνεις προσωπικα.κανένας άντρας δεν έχει όρεξη για εκεί!κ εγώ θέλω να ΠAΩ αλλά το αυτοκ καθαρίσε.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμείς κάναμε jumboshopping όλο το Σαβ/κο στη Θεσ/νίκη.Πήγαμε στα 2 της πόλης κι ένα ΚΟΥΚΟΥ αλλά στολή powerranger δε βρήκαμε πουθενά. Αλήθεια βρε κορίτσια εσείς που είστε πιο ενημερωμένες τι μπαλνταφάν έχουμε φέτος; Για πείτε,πού να πάμε την Κυριακή; Έχει τίποτε;

Link to comment
Share on other sites

εμείς κάναμε jumboshopping όλο το Σαβ/κο στη Θεσ/νίκη.Πήγαμε στα 2 της πόλης κι ένα ΚΟΥΚΟΥ αλλά στολή powerranger δε βρήκαμε πουθενά. Αλήθεια βρε κορίτσια εσείς που είστε πιο ενημερωμένες τι μπαλνταφάν έχουμε φέτος; Για πείτε,πού να πάμε την Κυριακή; Έχει τίποτε;

Καλημέρα.Στολέ power ranger είχα δει στο yuppie πριν απο μια εβδομάδα.Για τσέκαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!!

εμεις μολις φαγαμε τα φρουτακια μας και υην πεσαμε για ενα μινι υπνακο

λεγαμε να βγουμε στην αγορα αλλα τελικα θα βγουμε αυριο που θα ρθει κ η γιαγιακα μας

καλη συνεχεια στη μερα σας!:lol::lol:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

XA XA XA.MHN το παίρνεις προσωπικα.κανένας άντρας δεν έχει όρεξη για εκεί!κ εγώ θέλω να ΠAΩ αλλά το αυτοκ καθαρίσε.

Μαρια πολυ κουκλος ο μικρος σου φτου φτου να τον χαιρεσαι!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!!!!!!!

τι κανουμε? τι λενε τα μικρα καρναβαλακια? ετοιμαζονται?

μολις ειδα διαφημιση ο Μαρινοπουλος εχει στις πανες libero εκπτωση 40%

οσοι ενδιαφερεστε αρπαξτε την προσφορα!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

40;δηλ θύμιστε μου λίγο τιμή κανονική να υπολογίσω.

δεν ειμαι σιγουρη νομιζω οσο και τα pampers 20 ευρω η μεγαλη συσκευασια?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...