Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα ξωτικά! Ειρηνάκι να τον χαίρεστε και να περνάτε πάντα υπέροχες οικογενειακές στιγμές!

Βάλτε όλοι μαζί ένα χεράκι για να είναι αυτές οι γιορτές, οι καλύτερες. Μέχρι τις επόμενες!

6b0bde856cd9c6d46c80a044e1aa3222.jpg

Σ ευχαριστώ πολύ Ραβτάκι μου!

... συμφωνώ απολύτως με όσα λες! Επιμονή στο καλό και στην μαγεία!

Ειρήνη μου να τον χαίρεστε τον μπαμπά σας!Γερός κ δυνατός πάντα κ ολοι μαζί αγαπημένοι!Να περάσετε τέλεια:D

Σ ευχαριστώ πολύ Ερσάκι μου!!!! ;););)

Λατρεύω τα κεριά και ειδικά ότι μυρίζει κανέλα, βανίλια και μπαχαρικά γενικά.

.... συμφωνώ!!!

Ειρήνη να τον χαίρεστε και εύχομαι να περάσετε τέλεια σήμερα.

Εδώ με τα κορίτσια μου και φίλες τους, βλέπουμε ταινίες. Είδαμε τον Ε.Τ. και τώρα ετοιμαζόμαστε για το Πολικό Εξπρές.

Όλα τα δώρα μας κάτω από το δέντρο, η μεγάλη η κόρη μου είναι πολύ χαρούμενη τώρα που τα τακτοποιήσαμε όλα.

Το πρωί πήγαμε βόλτα σε εμπορικό κέντρο, πήρα στα κορίτσια μου ρούχα για δώρο (τα οποία διάλεξαν μόνες τους) και είδαμε μια χριστουγεννιάτικη παράσταση με μαριονέτες. Τα υπόλοιπα δώρα τους τα Χριστούγεννα.

Έχω ανάψει όλα τα χριστουγεννιάτικα κεριά μου, έχω ταράξει τα μελομακάρονα, οι πίτσες ψήνονται στον φούρνο και όλα τα φωτάκια μας αναβοσβήνουν. Μπορώ να πω πως μετά από μιά πραγματική εφιαλτική εβδομάδα για εμένα, το Σαββατοκύριακο προμηνύεται και είναι ήδη υπέροχο. Μαζεύω σήμερα στιγμές που δεν θέλω να ξεχάσω ποτέ.

Αχ.. τέτοια ν ακούω!

Μάζευε στιγμές, πολυ-αγαπημένη μου!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπημένα ξωτικά,

Ζω τις μέρες μου, όπως ήδη σας έγραψα, στο έπακρο! Πολύ τρέξιμο, πολύ δουλειά αλλά και πολύ μαγεία!

Τελειώνουν τα παλιο-διαβάσματα πολύ σύντομα και περιμένουμε πως και τι, να βλέπουμε ταινίες, σκεπασμένοι με κουβέρτες και να ξυπναμε λίγο πιο αργά το πρωί! :P

Χθες, πήραμε βαθμούς {πηγε πολύ καλά το φιογκάκι μου!} και δώσαμε το δώρο της δασκάλας. Μαζί του, της είχα βάλει και ένα χειρόγραφο σημείωμα με τις ευχαριστίες της οικογένειάς μου, για την βοήθεια, την υπομονή και την αγάπη, που δείχνει στο μικρό μας, μαζί με την αγαπημένη σκέψη του Καζαντζάκη, για το τι σημαίνει δάσκαλος:

"Ιδανικός δάσκαλος είναι εκείνος που γίνεται γέφυρα για να περάσει αντίπερα ο μαθητής του. Κι όταν πια του διευκολύνει το πέρασμα, αφήνεται χαρούμενα να γκρεμιστεί, ενθαρρύνοντας το μαθητή του να φτιάξει δικές του γέφυρες." ~ Ν. Καζαντζάκης

Σας φιλώ γλυκά όλες, ελπίζω να καλο-περνάτε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα ξωτικά,

Ζω τις μέρες μου, όπως ήδη σας έγραψα, στο έπακρο! Πολύ τρέξιμο, πολύ δουλειά αλλά και πολύ μαγεία!

Τελειώνουν τα παλιο-διαβάσματα πολύ σύντομα και περιμένουμε πως και τι, να βλέπουμε ταινίες, σκεπασμένοι με κουβέρτες και να ξυπναμε λίγο πιο αργά το πρωί! :P

Χθες, πήραμε βαθμούς {πηγε πολύ καλά το φιογκάκι μου!} και δώσαμε το δώρο της δασκάλας. Μαζί του, της είχα βάλει και ένα χειρόγραφο σημείωμα με τις ευχαριστίες της οικογένειάς μου, για την βοήθεια, την υπομονή και την αγάπη, που δείχνει στο μικρό μας, μαζί με την αγαπημένη σκέψη του Καζαντζάκη, για το τι σημαίνει δάσκαλος:

"Ιδανικός δάσκαλος είναι εκείνος που γίνεται γέφυρα για να περάσει αντίπερα ο μαθητής του. Κι όταν πια του διευκολύνει το πέρασμα, αφήνεται χαρούμενα να γκρεμιστεί, ενθαρρύνοντας το μαθητή του να φτιάξει δικές του γέφυρες." ~ Ν. Καζαντζάκης

Σας φιλώ γλυκά όλες, ελπίζω να καλο-περνάτε!

Πολύ ωραίο!!! Μπράβο στο αγόρι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς η μετάβαση στη νέα εποχή του φόρουμ, έπεσε πάνω στις 3 τελευταίες ημέρες πριν τα Χριστούγεννα οπότε ας ευχηθούμε σήμερα Χρόνια πολλά σε όλους, υγεία και ευτυχία στα σπίτια μας & κάθε καλό για όλους! 

 

Εμείς δυστυχώς αρρωστήσαμε οπότε όλο το πρόγραμμα ανατρέπεται... Στεναχωριόμαστε αλλά δεν πτοούμαστε από γεγονότα που είναι περαστικά! 

 

124a04698cca49b455db4b278dfff834.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου,

Χρόνια Πολλά

Χρόνια Καλά

Χρόνια Ευτυχισμένα, γεμάτα υγεία, όμορφες στιγμές και Αισιοδοξία!

Δυστυχώς, όπως ανέφερες και εσύ Ραβτάκι μου, η αλλαγή στο φόρουμ, γινόταν ταυτόχρονα με την κορύφωση του θέματος μας... κρίμα! :?

... και ακόμα δεν το εχω συνηθίσει καθόλου... δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου πάρει... βλεπουμε λοιπόν!

christmas_graphics_39.gif

On 25/12/2016 at 11:21 ΠΜ, ravT said:

Δυστυχώς η μετάβαση στη νέα εποχή του φόρουμ, έπεσε πάνω στις 3 τελευταίες ημέρες πριν τα Χριστούγεννα οπότε ας ευχηθούμε σήμερα Χρόνια πολλά σε όλους, υγεία και ευτυχία στα σπίτια μας & κάθε καλό για όλους! 

Εμείς δυστυχώς αρρωστήσαμε οπότε όλο το πρόγραμμα ανατρέπεται... Στεναχωριόμαστε αλλά δεν πτοούμαστε από γεγονότα που είναι περαστικά! 

124a04698cca49b455db4b278dfff834.jpg

Πω πω περαστικά κορίτσι μου!
Κρίμα που αρρωστήσατε! :-(

Υ.Γ. Αντί να κάνω re-post το μήνυμά σου, το έκανα report... :shock: αχ, δεν το χω ακόμα, με το νέο στυλ του φόρουμ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ειρήνη said:

Καλησπέρα!Χρόνια Πολλά κ καλά με υγεία και ευτυχισμένες στιγμές!!

Αχ και γω δεν "βολεύομαι" ακόμα με τη νεα μορφή του φόρουμ, δεν εχω καταλάβει πώς δουλεύει ακριβώς, τέλοσπάντων, θα τα βρούμε σιγά σιγά φαντάζομαι...

φιλιά πολλά!!καλή πρωτοχρονιά!

 


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mirtoula4 said:

 

Χρόνια Πολλά Ερσάκι μου!
Να είστε ευτυχισμένοι, γεροί και τυχεροί! :-D

... αχ άστα.. προσπαθώ εδώ και ώρα να βρω την παράθεση..:?

:-D

ff11f5f50887f1c875fb906fdb378e34_zps0reh


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα απανταχού ξωτικά.

Εύχομαι καλή χρονιά, με πολλά χαμογέλα, αγάπη, υγεία και θέλω να σας ευχαριστήσω που φέτος με βάλατε σε χριστουγεννιάτικη διάθεση, με τους υπέροχους στολισμούς σας και τις καταπληκτικές ιδέες, σε περίοδο που δεν ήταν η καλύτερη μου, αλλά με κάνατε πραγματικά να ξεχαστώ.

Σας ευχαριστώ πολύ και να χαίρεστε τις οικογένειες σας και όλους όσους αγαπάτε!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες μου

Σας εύχομαι να είστε γερές και εσείς αλλά και οι οικογένειές σας και σας ευχαριστώ που ζωντανέψατε το θέμα μας!

... until next year!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...