Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

όνομα για κοριτσάκι!


nataliag

Recommended Posts

Πολύ ωραία τα ονοματα όλα και πιο πολύ μ αρέσει το άριαννα και μετα το μελωδία το διωνη μου κάνει σοβαρό πολύ, επίσης μ αρέσει το μαργαρίτα σκοπευουμε να το βαλουμε κι εμείς αν κάνουμε δεύτερο κορίτσακι!!

Να χαιρεστε την οικογενεια σας!

ωωω...ευχαριστούμε πολύ!! :D

Το Μαργαρίτα είναι υπέροχο, αλλά λόγω του ότι μένουμε στο εξωτερικό, θα υπάρχει μία μικρή δυσκολία στην προφορά!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το Εμμέλλεια δυστυχώς απορρίφθηκε! :(

Εγώ κι ο σύζυγος ξετρελαθήκαμε, όμως οι 2 μεγάλες το απέρριψαν!!

Ειδικά η ετυμολογία του Εμμέλεια, σε σκλαβώνει. :D Απίθανο όνομα!

Από αυτά που μας προτείνεις μου αρέσει το Διώνη.

Εγώ μπορώ να σου προτείνω: Μελίνα, Άννα, Φαίη, Σοφία, Ρόζα - Ροζίνα (10 Νοεμ), Αμάντα (Αδαμαντία), Δανάη (16 Ιαν), Δάφνη, Ειρήνη, Έμιλυ (Αιμιλία), Μόνικα (15 Ιουν), Μαρίνα.

αρκετά μου αρέσουν τελικά... :D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά η ετυμολογία του Εμμέλεια, σε σκλαβώνει. :D Απίθανο όνομα!

Από αυτά που μας προτείνεις μου αρέσει το Διώνη.

Εγώ μπορώ να σου προτείνω: Μελίνα, Άννα, Φαίη, Σοφία, Ρόζα - Ροζίνα (10 Νοεμ), Αμάντα (Αδαμαντία), Δανάη (16 Ιαν), Δάφνη, Ειρήνη, Έμιλυ (Αιμιλία), Μόνικα (15 Ιουν), Μαρίνα.

αρκετά μου αρέσουν τελικά... :D

κρατάω το ρόζα-ροζαλία και το αμάντα...

ααα και το δάφνη..αν και το ''φν'' με προβληματίζει!!

ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό η μικρούλα σου!!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ξαναδιάβασα σήμερα το thread αυτό που τόσο καιρό πριν άνοιξα, και συγκινήθηκα...τελικς όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει.

Η μικρούλα μας γεννήθηκε προωράκι... 28+ 2

...του Αγίου Στυλιανού, όταν ήταν περίπου μία βδομάδα στη ΜΕΝΝ ανέβασε πυρετό και μας κατατρόμαξε... Ο μπαμπάς μας τρομαγμένος την έταξε στον Άγιο Στυλιανό, προστάτη των παιδιών. Παράλληλα, της δώσαμε και το όνομα Ζωή, έμπνευση μιας πολύ γλυκιάς κοπέλας από το φόρουμ, που μου έδωσε και μου δίνει πολύ θάρρος στον αγώνα της προωρότητας (Yotou μου σ' ευχαριστώ!) , και το κρατήσαμε γιατί το κοριτσάκι μας είναι μαχήτρια, γεμάτη θέληση για ζωή!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

ναταλια εμεις τα λεμε κ στις μανουλες νοεμβριου.να σας ζησει η μικρη κ με το καλο να την παρετε σπιτι.πολυ ομορφα ονοματα!

σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! κι εσύ να χαίρεσαι το μπεμπούλη σου και την κορούλα σου!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...