Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

Η Γιωργίτσα μας (georgia.g) είναι έγκυος!!!!


NADIMOR

Recommended Posts

Κοτοπουλακι μου ναζιαρικο και παιχνιδιαρικο.

Ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη (λιγοι εμετουληδες δεν ειναι τιποτα) και σε 7,5 μηνες να κρατησετε στην αγκαλια ενα υγιεστατο μωρακι.

Κοτοπουλακι, ειμαστε εδω για σενα...μην το ξεχνας!

p.s. επισης ευχομαι να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι τοσο πολυ!!!!

Να εισαι καλα γλυκο μου κουνελακι...εισαι παντα το καλητερο φαρμακο για να μου φτιαχνεις τη διαθεση....

Ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου μικρο μου..πολλα φιλακια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ομορφια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Χαρηκα παααααααρα πολυ οταν μου το ειπε η συμπεθερα μου!

Θελω πολυ να σε ξαναδω!

Να προσεχεις το νινι και να μη κουραζεσαι εεεεεεεεεεεεεεεε

Αντε και στις υπολοιπες φιλεναδιτσες


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλακι ομορφο γλυκο ζουζουνιαρικο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη να πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλια σου το νινακι σου!!!

Εγω παντως ειμαι εδω για να σε βοηθησω και να σου λυσω οτι αποριες εχεις για τα παντα ακομα και οταν θα απορεις μα γιατι λεει συνεχεια ΜΠΑΜΠΑ οταν εγω τον/την εχω οοοοληηηηη μερα!!οπως λεει και ο δικος μου σημερα!!!:D:D:D:D:D

Να προσεχεις ζουζουνα μου φιλακια!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζορτζακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

πολλα πολλα πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!!!!

Η ζωουλα σου επιτελους μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου,κ οταν με το καλο θα ερθει θα σε κανει να ξεχνας τι χρωμα εχει ουρανος...ετσι με κανει να νιωθω κ μενα ο γιος μου!!!!!

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη χωρις τα παραπανω που ειπε κ το Ποπινσακι.....κ ιδιαιτερα χωρις καουυυυυυυυυυυυρεςςςςς...

καθε μερα ...κ καθε νυχτα επι 4μηνες!!!!!!!!!!!!

Κροκοδειλος ειχα γινει!!!!

Πολλα πολλα φιλακια....

Αντε κοριτσακια κ με το καλο οι υπολοιπες παλιες μας φιλεναδιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D;)

συμφωνωωωωωωωωω με το καλο κοριτσακια μου!!!!;);)


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζορτζιακι τι ευχαριστα νεααααα!!:D

Με το καλο κοριτσακι μου, να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη, να την ευχαριστηθεις οσο δεν παει και να μην εχεις αγχος για τιποτα γιατι περναει γρηγορα ο καιρος και πρεπει να το απολαυσεις οσο μπορεις περισσοτερο!!

Φιλακια πολλα!!! :D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσαρα μου!Χιλια συγχαρητηρια και χιλες ευχες για μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το δικο σου αγγελουδι...:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Χαρηκα παααααααρα πολυ οταν μου το ειπε η συμπεθερα μου!

Θελω πολυ να σε ξαναδω!

Να προσεχεις το νινι και να μη κουραζεσαι εεεεεεεεεεεεεεεε

Αντε και στις υπολοιπες φιλεναδιτσες

Ευχαριστω πολυ Φεγγαροπροσωπακι μου...να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι το αντρακι σου

και εγω θελω πολυ να σε ξαναδω..να ερθεις σε κανα καφεδακι....πολλα φιλακια...

Κοτοπουλακι ομορφο γλυκο ζουζουνιαρικο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη να πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλια σου το νινακι σου!!!

Εγω παντως ειμαι εδω για να σε βοηθησω και να σου λυσω οτι αποριες εχεις για τα παντα ακομα και οταν θα απορεις μα γιατι λεει συνεχεια ΜΠΑΜΠΑ οταν εγω τον/την εχω οοοοληηηηη μερα!!οπως λεει και ο δικος μου σημερα!!!:D:D:D:D:D

Να προσεχεις ζουζουνα μου φιλακια!!

Αθηνουλι μου γλυκο..σε ευχαριστω πολυ πολυ..εισαι και εσυ απο τα πρωτα κοριτσακια που με βοηθησαν πολυ οταν πρωτογραφτηκα στο φορουμ....Σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σου ολο αυτο το διαστημα ..σταθηκες παντα διπλα μου οταν σε χρειαστηκα...

Εσυ με βαφτησες κοτοπουλακι ..τι αλλο να πω...

πολλα γλυκα φιλακια και να χαιρεσαι τον μπεμπαρο σου...

Τζορτζιακι τι ευχαριστα νεααααα!!:D

Με το καλο κοριτσακι μου, να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη, να την ευχαριστηθεις οσο δεν παει και να μην εχεις αγχος για τιποτα γιατι περναει γρηγορα ο καιρος και πρεπει να το απολαυσεις οσο μπορεις περισσοτερο!!

Φιλακια πολλα!!! :D

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου..με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια

Μπραβο κοριτσαρα μου!Χιλια συγχαρητηρια και χιλες ευχες για μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το δικο σου αγγελουδι...:)

Να εισαι καλα κουκλα μου γλυκια..να χαιρεσαι τα παιδακια σου...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τζορτζιακι τι ευχαριστα νεααααα!!:D

Με το καλο κοριτσακι μου, να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη, να την ευχαριστηθεις οσο δεν παει και να μην εχεις αγχος για τιποτα γιατι περναει γρηγορα ο καιρος και πρεπει να το απολαυσεις οσο μπορεις περισσοτερο!!

Φιλακια πολλα!!! :D

Νικελακι μου σε χασαμε!!τι κανεις???βρε θηριο εφτασες στην 37η εβδομαδα κοντευεις κι εσυ!!!

μπες βρε να σου μιλησουμε λιγακι γιατι μετα δεν θα προλάβαινεις με τον μπεμπη??μπεμπα???αληθεια τι εχεις???

Εαν δεν σε πετυχω Καλη Λευτερια κοριτσακι μου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!!φιλακια


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικελακι μου σε χασαμε!!τι κανεις???βρε θηριο εφτασες στην 37η εβδομαδα κοντευεις κι εσυ!!!

μπες βρε να σου μιλησουμε λιγακι γιατι μετα δεν θα προλάβαινεις με τον μπεμπη??μπεμπα???αληθεια τι εχεις???

Εαν δεν σε πετυχω Καλη Λευτερια κοριτσακι μου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!!φιλακια

Αθηνουλα μου, ναι, κοντευω κι εγω!!:D

Εμπαινα μερικες φορες αλλα δεν εβλεπα κινηση, μαλλον τα μπεμπακια σας αποσχολουν full time! Θα μπω ομως να τα πουμε! Φιλακια πολλα!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεωργια μου να εχεις μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη, με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!και απο δω και μπρος πολλα πολλα χαδακια στην κοιλιτσα σου ε!

ελα σιγα σιγα δεν θα μεινει καμια παραπονεμενη...μοιραζουμε μπεμπεδοσκονη λεμεεεεεεεεε!!!κλειστε τις ομπρελες λοιπον και παρτε βαθεια εισπνοη!!!χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...