Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έλα μωρέ πλάκα θα έχει και στη βροχη... άσε που τα παιδια θα το καταχαρουνε. Ζέστη κάνει δεν θα αρρωστήσουν... Θέλετε κι άλλα επιχειρήματα; Σας έχω πει ότι ενώ μ'αρέσουν οι ομπρέλες σαν αντικείμενα, η χρήση τους στη βροχή δεν μάρέσει καθόλου... μ'αρέσει πάααρα πολύ να βρέχομαι.

Ααα ξέχασα να σας πω τη είδα στον ύπνο μου. Είδα ότι σκότωσα την Τατιάνα και έψαχνα να εξαφανίσω τα πράγματα της χαχαχαχαχα Πάντα η έρμη η τατιάνα την πληρώνει στον ύπνο μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι ειπε οτι θα ερθει και η Τατιανα???? Εμ βεβαια αυτη φταιει!

Παιδια ξεκινησα διαιτα σημερα και πεινάωωωωωωωω....

Τζεν οντως "καλο" παιδι ο τυπος!!!

Ποιος τύπος? Πήγες στον Γιάννη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, ναι πολυ ωραιος! Μου εκανε τις μετρησεις, τετοιες μετρησεις μου εκανε και ο παλιος διαιτολογος που ειχα. Με ρωτησε πως τον βρηκα και του ειπα για σενα αλλα δεν θυμομουν το επιθετό σου οποτε δεν τον φωτισα αρκετα κ δεν καταλαβε. Αυτο που μου εστειλε δεν με ενθουσιασε, μου φαινεται πολυ λιγο, αλλα υποσχεθηκε οτι θα ερθουν καλυτερες μερες... Για να δουμε! Σημερα ξεκινησα, εχουμε δρομο μπροστα μας, πρεπει να χασω ενα 10κιλακι στο νερο... Ουφφφφ....


Link to comment
Share on other sites

Ααα ξέχασα να σας πω τη είδα στον ύπνο μου. Είδα ότι σκότωσα την Τατιάνα και έψαχνα να εξαφανίσω τα πράγματα της χαχαχαχαχα Πάντα η έρμη η τατιάνα την πληρώνει στον ύπνο μου!

μα τι σου εχω κανει η ερμη;;;; ανταλλακτικο σιγκ σου πηρα, την εξεταση σου την εκλεισα, τα παιδια μου υπομενουν στωικα τις δαγκωματιες των δικων σου.... τί αλλο θες;;;;;

Χαχαχαχαχαχα, την άλλη φορά την ήτανε, ότι ήθελε να σε φάει;;;; Ρε μπας και φταίει η Τατιάνα και για τη βροχή;;;;
Γιατι ειπε οτι θα ερθει και η Τατιανα???? Εμ βεβαια αυτη φταιει!

ναι ρε μηπως φταιω και για το δντ, τον σεισμό στην ιαπωνια, το φαινομενο του θερμοκηπίου, κτλ

παρεπιμπτοντως σημερα θα παω να γυμναστω! αρα δεν παιζει η βαρβαρα...

και την κυριακη εφημερευω, χα!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...