Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια βρήκαμε μάλλον τον λόγο του κακού σπέρματος. το 2021 είχε κάνει καλλιέργεια σπέρματος και είχε βγει στείρα από μικρόβια και τώρα που την επανέλαβε βγήκαν 2 μικρόβια. οπότε ξεκίνησε αντιβίωση και θα πάμε λίγο παραπίσω την εξωσωματική.  μας ειπε ο μικροβιολόγος οτι αυτα τα μικρόβια δεν εντοπίζοται-εμφανίζονται πάντα. 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον κορίτσια η κατάσταση μου είναι κρίσιμη!!! Εχθές το βράδυ έφτιαξα ντολμαδάκια και το χειρότερο είναι ότι τα έκαψα... και σήμερα έφτιαξα banoffe... Και την προηγούμενη βδομάδα παστιτσιο... Αλι αλι είμαι ένα βήμα πριν το μουσακα... βρείτε μου δουλεια γιατί η κατρακύλα μου δεν έχει τελειωμό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το γλυκάκι καλό βγήκε; (μην το φας όλο μόνη σου! )

Να σου πω δεν είναι του γούστου μου αλλά συμπαθητικό...

Πωπω είδα ένα βιντεο και με έπιασε η καρδια μου, είναι για το ποτο και την οδήγηση. Το έχω στείλει σε όσες έχω μέιλ.

Αλλα τσακώστε το κι απο δω

Z2mf8DtWWd8

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ειλικρινά, το είδες όλο το βίντεο;;;;; Πολύ τρομοκρατικό ρε φιλεναδα, το κέρατο μου, τα νεύρα μου με πιάσανε, δεν χρειαζόταν όλο αυτό.......

Τι να σου πω, πάρα πολλοί φίλοι μας γυρνάνε τύφλα κάθε που βγαίνουν έξω και οδηγάνε μετά και πίστεψέ με βγαίνουν πολύ συχνα... Το ποσοστό τροχαίων λόγω αλκοόλ στην ελλάδα είναι τρελό άρα δεν με χαλάει ένα τόσο βίαιο βίντεο μπας και ταρακουνηθεί κάποιος απο όλους αυτούς, άσε που δεν δείχνει κάτι ψεύτικο. Απλά νομίζω ότι οι περισσότεροι μόλις δουν περι τίνος πρόκυται θα το κλείσουν και θα τελειώνει η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

και σήμερα έφτιαξα banoffe... Και την προηγούμενη βδομάδα παστιτσιο...

και τι εστι αυτό;:rolleyes:

εγώ πάλι τα'χω βάλει με τις τάρτες... γλυκές

Βρε Λέγκω δεν ανοίγουμε κανένα μαγκαζί;:roll::roll:

Χρόνια Πολλά στον υπέροχο μπαμιάκο μας!!!!! Αφροδιτάκο να τον χαίρεστε τον κούκλο σας!!!!! Μυρτώ κι εσύ επίσης να χαίρεσαι το βαφτιστήρι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα σε δείρω Λέγκω...

Με ξέκανες....

Άντε... και σταματείστε και τις συζητήσεις περί φαγητών γιατί εγώ και η Άφρο κρατάμε χαρακτήρα!

Έχει κρύο έξω? Θα πάμε κούνιες το απόγευμα?

Θέλετε να ρθείτε προς τα μέρη μας?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα

Χρόνια πολλά στο γκομενάκι απ'την άπω ανατολή!!! Αφροδίτη βγες απ'τη χέστρα και πες μας τι έγινε με την τουρτα:D Να τον χαίρεσαι κοριτσάρα!

Άντε και μεις την παίρνουμε οι ασθενείς σου θα συμφωνίσουν λες;:tongue: Να σε ρωτήσω ρε μωρό, τι είναι αυτό το πρόστυχο, το κορς που ανέλαβες;

Ρε Τζενάκο τι γίνεται με τη δουλειά του Τ;

Panic panic φιλεναδα χαμος! την εχουμε ασχημα λεμε! εχουν απο πριν τα Χριστουγεννα που δεν τους πληρωνουνε - βασικα τους πληρωνουνε οποτε το θυμουνται μετα απο πολλες πιεσεις απεργιες κλπ- με αποτελεσμα αυτη την στιγμη να ειναι 2 1/2 μηνες απληρωτοι κ τους ειπαν οτι θα πληρωθουν τελος μηνα. Βρασε ορυζα δηλαδη. 3 μηνες απληρωτοι. Εκτος αυτου απο Δευτερα ξεκινανε 4ημεροι με οτι αυτο συνεπαγεται. Πολυ δυσκολα τα πραγματα αυτο μας ελειπε τωρα να μεινει κ χωρις δουλεια .... κ με εχουν πρηξει ολοι αν θα παρω το 6μηνο . Που να ξερω κ εγω η καψερη αν δεν εχουμε λεφτα να ζησουμε τι 6μηνο να παρω με τι θα ζουμε ? Τα λεφτα του 6μηνου ειναι ισα για το ενοικιο κ μισο παιδικο σταθμο . Μετα τι?

Να σου πω τοσα φαγητα που φτιαχνεισ κριμα ειναι να πανε χαμενα, οντος το μαμας ταπερ ακουγεται πολυ δελεαστικο! Θα ερχομαι κ εγω για βοηθεια αν θες !!!! Εδω στην δουλεια ξερειε ποσοι μου εχουν πει για ταπερακι? Πλακα πλακα με βλεπω να ψαχνω για δευτερη δουλεια ...

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση είναι απίστευτη!

Όλο τέτοια ακούω! Και ετοιμάζονται για 40.000 απολύσεις αορίστου χρόνου!

Έρχεται και η ώρα μας μου φαίνεται! Και σκεφτόμουν πώς θα κάνω 2 μήνες διακοπές... βρε μπας και είναι η ώρα να γκαστρωθώ και να το παίξω κινέζα???


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου κ γω κ ο Χαρχάκος σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες και ανταποδιδουμε: υγεια ευτυχια και τυχη να μας συνοδευουν!

Μωρη λέγκω, δε με φτανει η γαστρεντεριτιδα θες να μου ξισεις κι αλλο το στομαχι???? το πιο τραγικο απο ολα ειναι οτι υπαρχουν ενηλικες που οδηγουν μεθυσμενοι κ εισαι συ κυρια ξενερωτη στο τιμονι κ τσουπ σου ερχεται ο ηλιθιος... Ασε που σκεφτομαι οτι αυτο το βιντεακι θα πρεπει να το δουν τα παιδια μας οταν τα μυαλα τους θα ειναι πανω απο τα κεφαλια τους και θα κανουν μλκ με τα αμαξια-μηχανακια κτλ...

Εγω εμεινα κ σημερα σπιτι (παει η αδειουλα μου,σνιφ-κλαψ), τα τοξικα αποβλητα σταματησαν, μου εμεινε μια απιστευτη ταλαιπωρια που νιωθω εξαντληση με το που θα σηκωθω να βαλω νερο να πιω. Ειχα κ την ιδεα να κανω μποντιγκ με τα παιδια μου κ τα κρατησα κ τα δυο σπιτι κ βγηκα τελειως οφ. καλα περασαμε, δε λεω αλλα δεν εμεινε χρονος ουτε για ζητω... Με τα χιλια ζορια πηγαμε σε ενα ζαχαροπλαστειο κ πηραμε δυο παστες κ βαλαμε πανω κερακια κ τα εσβησε ο μικρος, κ φαγανε απο μια με την Δαναη!

Λενιτο ξεκινησες διαιτα? Πως παει? Εγω κανω του κεφαλιου μου, ειναι αδυνατο να φαω σαλατες, δημητριακα και γαλακτοκομικα. ελπιζω αυριο να ειμαι οκ να ξαναμπω σε προγραμμα.

Οσο για τα φαγητα βρε λεγκω, τι να πω.. χαρα στο κουραγιο σου, εγω βαριεμαι να βαλω το κοτοπουλο να βρασει...

Αντε φιλακια κοριτσακια!


Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Έχετε κοιμηθεί όλες;

Έκανα λίγο τσατ με την φίλη μου τη Χιλιανή και βρήκα ταξιδάκι κελεπούρι, πάμε όλες μαζί! Με 3360 ευρώ μόνο, πάμε όλη η οικογένεια στο Σαντιαγο! Θεούλη μου, πόσα χρόνια, δεκαετίες καλύτερα πρέπει να αποταμιεύω; Γιατί να μην έχει εφευρεθεί η τηλεμεταφορά;;;;; Θα αρχίσω να παίζω τζόκερ, θα αγοράσω κι ένα κουμπαρά, η μάλλον όχι, οικονομία, θα τα κρύβω στο συρτάρι με τις κάλτσες, και βλέπουμε! Πάω να ονειρευτώ το ταξιδάκι μου.......

Ε, εντάξει, καθένας με τον πόνο του θα μου πείτε, απλά τα είπα με τη φιλενάδα μου και με έπιασε νοσταλγία!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...