Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

αχ να γκρινιαξω κι εγω λιγακι???? ουφφφφ

πανω που πηρα μια ανασα με την κωλο ιωση και επιτελους παω να συνελθω απο χθες ο μπεμπης ουρλιαχτααααα και να μην τρωει-θηλαζει το ιδιο και σημερα....

χμμμμμμ τι μου θυμιζει? την στοματιτιδα....τις αφθες....αααααχχχχχχχ δεν θα το αντεξω αλλαο παλευουμε 1 μηνα σχεδον, τι κακο ειναι αυτο... μου ερχεται να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο εχω εξαντληθει... θελει χερια συνεχεια, ακομα και αγκαλια δεν ηρεμει παντα, τωρα τον εβαλα στο μαρσιπο(να μια χρηση επιτελους) και αποκοιμηθηκε...

εντωμεταξυ χθες βραδυ εξαντληθηκε και κοιμηθηκε 4ωρο!!! αλλα οοοοοοοοοοοοοχχχχχχιιιιιι δεν κοιμηθηκα ξερετε γιατι? 3 το πρωι ακουω σειρηνες κακο, 2 πυροσβεστικα κατω απο το σπιτι, ειχε πιασει φωτια το διπλανο μπαλκονι!!!!

το διανοηστε? δεν ξερω ακομα τι και πως οταν ρωτησαμε την ειχαν σβησει.....

εχω ακυρωσει τα μαθηματα μου, δεν εχω κανει τιποτα για τις βαπτισεις.... θελω μονο να γινουμε καλα επιτελουςςςςςςςςςςς γκρρρρρ

αυτα

τελος γκρινιας


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αθηνακο μη πέφτεις γλυκούλα μου, έχει εξασθενήσει ο οργανισμός σας και σας έχουν πάρει παραμάζωμα οι ιώσεις. Περαστικά και πάλι...

Τζένη σκατοκατάσταση γμτ και δεν ξέρω που θα σκαματήσει...

Να σας βάλω κι εγω ένα τραγουδάκι για σκέψη και προβληματισμό

IOh_GKm6T5Q

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιουπιιιιιιιιιι κιολας βρε ευγενια ομως? κρατα και μια πισινη χαχαχαχαχαχ μετ ο καλό!!!!

καλέ έκανα τροφοβλάστη!!!;)

οπότε σίγουρο λένε...

αν και προσπαθώ να το χωνέψω...αχ πιο εύκολα μου φαίνονται τα αγοράκια...αλλά δεν με χαλάει και το κοριτσάκι φυσικά να έχουμε ποικιλία. :D

Link to comment
Share on other sites

Τζενάκι έρχεται και ο κορίτσαρος ε? Θα συμφωνήσω πάντως ότι τα αγόρια μάλλον είναι πιο εύκολα, σκανταλιές και πάλι σκανταλιές αλλά αυτή τη γκρίνια και τη μίρλα την κοριτσίστικη ...δεν την παλεύω! Γυναίκες σου λέει, πεταμένα λεφτά!:D

Κοριτσάρες κρατάτε γερά πού θα πάει θα έρθουν καλύτερες μέρες! Λίγο πριν το Πάσχα έλεγα ότι έφτασα στα όρια μου, φάγαμε μία κατραπακιά οικογενειακώς όμως τότε που ακόμα τρέχω και δε φτάνω κι ελπίζω να πάνε όλα καλά στο τέλος, οπότε κατέληξα ότι ποτέ δεν ξέρουμε τα όριά μας κι ας μη χρειαστεί να τα μάθουμε! Βρήκα και γυναίκα να κρατάει το πρωί τα παιδιά μέχρι να πάνε σχολείο και να μου κάνει καμιά δουλειά γιατί πάει τα έφτυσα. Σήμερα απεργούσα κι εγώ αν και ο γιατρός, μου είχε γράψει αναρρωτική για σήμερα και αύριο για το μόνο καλό που μου συνέβη τελευταία, τη λαρυγγίτιδα που έπαθα και δε μπορώ να μιλήσω! Ω ναι δεν έχω διάθεση να μιλήσω σε άνθρωπο πειράζει? Την αναρρωτική ούτε καν σκέφτομαι να την πάρω, δεν είναι εποχές για τέτοια!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν συγκεντωθειτε και ξαναδιαβαστε το μυνημα της Λεγκως ! Αντε γιατι πολυ κουλ σας βλεπω! Τζεν συγχαρητηρια για το κοριτσακι ,δεν ξερω αν ειναι πιο δυσκολα η πιο ευκολα παντως ειναι χαριτωμενα τα ατιμα!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε πια!

Τόσα φασολάκια για πρωινό!!!!

Εμ το τόσο μαγειρεμα που το βαζεις???? Μουσακαδες και δεν συμμαζευεται.... Νεστινγκ απο τωρα????

Καλημερα!!!!

Τζεν, τελεια για το κοριτσακι!!!


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τι κανετε? ελπιζω ολοι υγιεις σημερα...

αφροδιτουλι αν και καθυστερημενα(sorry...) χρονια πολλα στον Αγγελουκο! να τον χαιρεστε!

τζεν τι ωραια! μπραβο για το κοριτσακι!

λεγκω??????????? τι τραγουδακι ειναι αυτο? κι αναρωτιεμαι τωρα τι να σκεφτω???? να προβληματιστω για το τι βλεπουν-ακουν τα παιδια σημερα? ήήή να αναρωτιεμαι μηπως σου συμβαινει τπτ?????????????????

ξυπνα να απαντησεις.................................... ΤΩΡΑ!

επισης θα γινω θεια!!! η νυφη μου ειναι εγγυος! αλλα ειναι στην Αυστρια γμτ.... ξερετε αν μπορει να ταξιδεψει με αεροπλανο και σε ποιο μηνα?


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα

Σφαγή χθες στην απεργία!!! Ένας σε κρίσιμη κατάσταση και ένας ακόμα σοβαρά τραυματισμένος...

Ευγενάκο να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου :)

Αναστασία με το καλό το ανήψι

Εγώ τι να ειπώ; Είμαι ακόμα σε άρνηση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...