Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Σφαγή όντως!!!!!!!

μη δείτε τα βιντεάκια γιατί είναι αηδιαστικά! Αμάν πια! Έτσι βγάζουμε την προστασία και την αυστηρότητα σαν κράτος! Χτυπώντας ανελέητα στο κεφάλι ανθρώπους...

Μαρινάκι τί έγινε? όλα καλά? Άντε να ηρεμήσετε λίγο....

Τζεν με το καλο ο κορίτσαρος! Καλά κουράγια!

Λέγκω τί έχει σήμερα για πρωινό??? Ναι ναι προβληματιστείτε, πειστείτε και ετοιμαστείτε!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όταν ευκαιρίσει και όποια ευκαιρίσει μπορέι να με πάρει τηλ (γιατί έχω ξεχάσει το κινητό μου και δεν θυμάμαι κανένα τηλέφωνο) γιατί θέλω να βρίσω επειγόντως; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα

Σφαγή χθες στην απεργία!!! Ένας σε κρίσιμη κατάσταση και ένας ακόμα σοβαρά τραυματισμένος...

Ευγενάκο να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου :)

Αναστασία με το καλό το ανήψι

Εγώ τι να ειπώ; Είμαι ακόμα σε άρνηση:rolleyes:

σε ευχαριστω λεγκω μου!

καλε βρισε ανετα κι εδω! :D

και κατι ακομα.. μηπως ειναι καιρος πια να μικρυνεις τα τικερ σου και να βαλεις ενα ακομα??? οεοοοο???:tongue:


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λέγκω, το έκανες το θαύμα σου,ε? Μπράβο!! Άρνηση ξεάρνηση, πάρτο απόφαση! Μπαίνεις στους πολύτεκνους και εσύ!

Χάλια με τα επεισόδια... δεν αντέχω ούτε να τα δω... φρίκη... έχασα την μπάλα με τους τραυματίες... Ήταν και το προχτεσινό με τον 44χρονο στο κέντρο... που πάμε!!!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα εχω μειναι αφωνη! διαβαζα , ξαναδιαβαζω, παω πανω παω κατω κ η αληθεια ειναι μεγαλη ακρη δεν μπορω να βγαλω. Πειτε μου οτι η Λεγκω μας απεδειξε για αλλη μια φορα πως δεν φοβαται δεν ειν αι δειλη κ εκανε την υπερβαση . οιμε οιμε Μαρη γι αυτο την εχεις δει Βεφα τελευταια?

Ας μας πει καποιος μην μας κρατατε σε αγωνια ρε παιδια γκαστρωμενες γυναικες ...

Επι της ευκαιριας Τζενακι με το καλο η κοριτσαρα σου! Ολα καλα να πανε!

Σοφακι αληθεια εσενα τον 5ο μελος της φαμιλιας σου τι ειναι μαθαμε?

Μαρινακι σας εχει παει κ εσας τον τελευταιο χρονο .... Μακαρι ολα να τελειωσουν εδω κοριτσακι κ απο δω κ περα τουλαχιστον να υσηχασετε! Υγεια πανω απο ολα κ ολα γινονται!

Αθηνουλα περαστικα κ σε εασς. Εχεις εξαντληθει βρε κοριτσακι! Σιγα σιγα ασε κ καμια δουλεια πισω , δωσε κ σε κανενα αλλο να κανει τιποτα ! Θα πεσεισ κατω στο τελος!

Πωπω ακομα δεν μπορω να το χονεψω το λεω συνεχεια απο μεσα μου η λεγκω ειναι εγκυος ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα εχω μειναι αφωνη! διαβαζα , ξαναδιαβαζω, παω πανω παω κατω κ η αληθεια ειναι μεγαλη ακρη δεν μπορω να βγαλω. Πειτε μου οτι η Λεγκω μας απεδειξε για αλλη μια φορα πως δεν φοβαται δεν ειν αι δειλη κ εκανε την υπερβαση . οιμε οιμε Μαρη γι αυτο την εχεις δει Βεφα τελευταια?

Όου Γιες!!!!!!!!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λέγκω!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Συγχαρητήρια!!! Είσαι φοβερή, μπράβο!!!

Δεν είχα δει το βιντεάκι που έβαλες και αν δεν το γράφαν τα κορίτσια θα αργούσα να πάρω μπρος! Με το καλό!!! Πόσο είσαι?

Αφροδιτάκο χρόνια πολλά για τον Άγγελο σου αν και καθυστερημένα!:oops:

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........δεν το πιστευω λεγκουλι μου συγχαρητηρια !!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη !γιατι σκιαζεσαι με τα κοριτσακια ,μη μου πεις οτι εχεις δει κ φυλο ??

Ευγενια σετακι και εσυ?με το καλο η κορακλα!

Αφροδιτη πολυχρονος ο Αγγελουκος !να τον χαιρεστε νονα και μαμα

Μυρτω εκεινο το φορουμ ποιησης που λεγαμε που ειναι ????


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω να δηλώσω οτι φοβάμαι και είμαι δειλή και δεν ημουν με τίποτα έτοιμη για κάτι τέτοιο ήταν εκτός πενταετούς (τουλάχιστον) πλάνου, και η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτικαμε να αποφασίσουμε τι θα κάνουμε. Τελικά είπαμε να το ρίξουμε στην πολυτεκνεία, αφου το σποράκι ήταν τόσο αποφασισμένο να κάνει την εμφάνισή του:D

Ευχαριστώ για τις ευχές σας μικρές μου τυρόπιτες.

Να ρωτήσω εκτός απ'τα τρομερά δύο υπάρχουν και τα τρομερά τρία; Γιατί ο θοδωρής περνάει φάση τρομερής τσίτας πάλι, έχει διαλύσει το σύμπαν, μας πάει σε όλα κόντρα και κάνει τα χειρότερα. Βέβαια παίζει να του έχει τεντώσει το νευρικό σύστημα κι εκείνου με τον νικόλα και γιαυτό να έχει τσιτώσει τόσο.:rolleyes:

Μαρινάκι φιλώ σε και ελπίζω ότι ήταν να πέρασε και να μην ξανάρθει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...