Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Αθηνούλι....μουτς.....μήπως αντί να τα δώσεις στην ψυχανάλυση να κάνεις κάτι άλλο που γουστάρεις; Όχι, δεν έχω κατι εναντίον της ψυχανάλυσης αλλά μήπως βρε κοριτσάκι σε έχει φάει το σπίτι και δεν κάνεις τίποτα για σένα; Δεν ξέρω κι όλας λεπτομέρειες από τη ζωή σου αλλά μερικές φορές βοηθάει κι αυτό, να μείνεις λίγο μόνη, να κάνεις κάτι που σου αρέσει να πας μια βόλτα με μερικές φίλες-λέμε τώρα-σε καμιά συναυλία για παράδειγμα-τυχαίο παράδειγμα-να μεθύσεις λίγο να ξενυχτήσεις να σου φύγει η μαμαδίλα..........Εντάξει μπορεί να λέω και βλακείες γιατί μια κρίση πανικού είναι κρίση πανικού και φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ άσχημο συναίσθημα....

Κουράγιο και βάλε μπρος την αντιμετώπιση με όποιον τρόπο!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!

Ευχαριστω κοριτσακια για τα περαστικα.Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα αλλα δυστυχως ηρθα γραφειο...

Αθηνουλα , δεν εχω λογια.Η τουρτα ειναι φανταστικη κ το σχεδιο κ τα χρωματα κ ολα! Τι να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Βρε δεν το κυνηγας λεω εγω περα απο την πλακα ?? Πιανει το χερι σου βρε κοριτσι!!!

Οσο για το θεμα με τις κρισεις πανικου εγω θα συμφωνησω με την Μυρτω Αθηνουλι μου. Εχεις κλειστε απο τη νγεννησει της Ειρηνης κ μετα σπιτι με τα παιδια κ τα εχεις παιξει βρε κοριτσι.Στο λεω γιατι κ εγω που εβγαλα περσυ μετα την γεννα το χειμωνα σπιτι λαλησα οχι να κατσεις τοσο καιρο !!! Συζητησε το με τον Βαγγο να κραταει τα παιδια 2-3 ωρες την βδομαδα κ ξεκινα κατι για σενα που να σε ευχαριστει οχι καταπιεστικο πχ αναγκαστικα γυμναστικη , ακομα κ σεμιναρια ζαχαροπλαστικης μπορεις να πας να γινεις η γκουρου της ζαχαροπαστας! Αν νομιζεις οτι θα αισθανθεις καλυτερα μετα τις εξετασιες σου πηγαινει κ 1-2 φορες για ψυχαναλυση αλλα σιγουρα να κανεις κατι για σενα.Ας μην ειναι δραστηριοτητα ,καθιερωσε βολτα με φιλες οτιδηποτε να σε κανεις να χαλαρωνεις κ να ξεφευγεις απο την ρουτινα της καθημερινοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Τζενακι περαστικά!

(((((((ΑΘηνούλα)))))))) υπέροχη η τουρτα!!! γεια στα χέρια σου!!!

Ελένη να χαίρεσαι τη Φίφη!!!:D

Ελένη απ'ότι έμαθα μέχρι και σήμερα μπορεί κάποιος να δώσει αίμα..... μάλλον δεν προλαβαίνεις.... καλό ταξίδι! και απ'όσο ξέρω ο καιρός στα Γιάννενα βροχερός...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ευχαριστω ((())) σιγουρα ειναι και απο αυτο, μην πω μονο απο αυτο, οτι εχω κλειστει σπιτι, οτι μονο ασχολουμαι με τα ιδια κλπκλπ....

απλα οταν σε παινει αυτο δεν μπορεις να σκεφτεις καθαρα, μονο η ταραχη και η θλιψη μενει και νιωθεις ανημπορος και φοβασαι τα παντα! Δηλ δεν εχω και ιδιατερη ορεξη να βγω, ουτε να φαω καλα καλα....

Σημερα παλι ετσι ξυπνησα αλλα ευτυχως μου περασε μετα απο λιγη ωρα δεν κρατησε ολη μερα...

Ολο λεω, θα αναδιοργανωθω, θα κανω θα ρανω, θα πειρποιηθω θα χασω βαρος, θα θα θ ακαι πρεπει πρεπει και τελικα ολη αυτη η κατασταση με βαλτωνει και με ρουφαει ακομα περισσοτερο και αναβαλω, αναβαλω ,αναβαλω....

ο Βαγγ σαφως και μπορει και θελει να κραταει τα παιδια για μενα, μου το εχει πει και ο ιδιος οτι πρεπει να κανω κατι για μενα.... το καλοκαιρι ειχα αρχισει ποδηλασια, αλλα μετα ολο κατι τυχαινε καθε μερα βαψιματα, κρεβατια, υποχρεωσεις κλπ που βεβαια στο χερι μας ειναι να τα αφησουμε στην ακρη και να βαλουμε τον εαυτο μας προτεραιότητα...

τεσπα θα την βρουμε την άκρη το σιγουρο ειναι οτι θα προσπαθησω να το παλεψω γιατι ειναι κρίμα με ταλαιπωρεί ΚΑΙ αυτο.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αθηνούλι κ μονο που μιλάς γιαουτο είναι μια καλή αρχή!!!

Αν σε ενδιαφέρει σαν επιλογή αυτό που είπαμε πέρα από το να κάνεις κατι για εσένα για να ξελαμπικάρεις, μπορω να την ρωτήσω την κοπέλα πιο πολλές λεπτομερειες γιατι κ εκεινης της επεφτε ακριβό οπότε μετα από καποιες ατομικες συνεδρίες μπήκε σε ομαδα κ της ερχεται πολύ φθηνοτερο...επίσης μια μαμαδοφίλη μου (φιλες από συναντησεις της LLL) ΕΊΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟς Κ ΤΗς ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΛΛΆ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΜΟΥ ΈΛΕΓΕ ΠΩς ΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΘΈΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΊΣΕΙ ΤΌΤΕ ΘΑ ΒΡΟΎΝ ΜΙΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠοΚΡΙΝΕΤΑΙ (σορυ ξεχασα τα κεφαλαια) στα οικονομικά της...το βασικο μου ειπε πως ειναι να το πάρει απόφαση κ να το κυνηγησει...αυτά...αν θελήσεις οποιαδήποτε πληροφορία εδώ ειμαστε...ε ενταξει θα μου κανεις κ τις τούρτες των παιδιων για τα επόμενα 15-20 χρόνια κ πατσίσαμε:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

αν θελήσεις οποιαδήποτε πληροφορία εδώ ειμαστε...ε ενταξει θα μου κανεις κ τις τούρτες των παιδιων για τα επόμενα 15-20 χρόνια κ πατσίσαμε:tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να σαι καλα ρε γιουπιους και μονο τα ποστ σου ειναι τρελό ψυχολογικό ανέβασμα!

Πηγα στην παθολογο και η αληθεια ειναι οτι με φοβησε αρκετα, γιατι μου εγραψε ενα καρο εξετασεις και....αξονικη νεφρων επινεφριδιων!!!

της ειπα μηπως να κανουμε εναν υπερηχο αρχικα κλπ αλλα μου λεει εγω δεν ειμαι καλυμμενη με τον υπερηχο, μπορει να μην το πιασει, κλπκλπ

τελικα θα κανω υπερηχο για αρχη και βλεπουμε(της ειπα οτι θηλαζω ακομα και το δεχτηκε)

αντε να δουμε τι θα δουμε, μου ειπε κι αυτη βεβαια οτι ειναι εξαιρετικα σπανιο και τα συμπτωματα του (κοκκινισμα ταχυκαρδια πολυ ψηλη πιεση)ειναι πολυ πιο εντονα και θορυβωδη απο τα δικα μου.... το πιο πιθανο ειναι κριση πανικου μου ειπε κι αυτη.... μακαρι κοριτσια.....εχω χεθτει κλασσικα πανω μου.:oops:


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ρε συ Αφρο, ετσι που τα λες με αγχωσες: μη μου πεις οτι εκλεισε το blues??
A, δεν περασα απο κει, μεγάλωσα πια, οποτε θεωρω οτι δεν εκλεισε. Εκλεισε ομως το πουθενα και το καφωδειο σαββατο βραδυ ηταν επίσης κλειστο. Οχι οτι και για το τελευταιο δεν ειμαι αρκετα μεγαλη, αλλα μου κακοφάνηκε για την ιστορια ρε γμτ...
Αθηνούλι....μουτς.....μήπως αντί να τα δώσεις στην ψυχανάλυση να κάνεις κάτι άλλο που γουστάρεις; Όχι, δεν έχω κατι εναντίον της ψυχανάλυσης αλλά μήπως βρε κοριτσάκι σε έχει φάει το σπίτι και δεν κάνεις τίποτα για σένα; Δεν ξέρω κι όλας λεπτομέρειες από τη ζωή σου αλλά μερικές φορές βοηθάει κι αυτό, να μείνεις λίγο μόνη, να κάνεις κάτι που σου αρέσει να πας μια βόλτα με μερικές φίλες-λέμε τώρα-σε καμιά συναυλία για παράδειγμα-τυχαίο παράδειγμα-να μεθύσεις λίγο να ξενυχτήσεις να σου φύγει η μαμαδίλα..........Εντάξει μπορεί να λέω και βλακείες γιατί μια κρίση πανικού είναι κρίση πανικού και φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ άσχημο συναίσθημα....

Κουράγιο και βάλε μπρος την αντιμετώπιση με όποιον τρόπο!!!!

γαλατουλι, εμενα την αποψη μου για την ψυχοθεραπεια την ξέρεις! Και αν ηταν οντως οτι ενιωθες πηγμενη απο την καθημερινοτητα θα σου προτεινα και γω να αλλαξεις τροπο ζωης, να καθιερωσεις να κανεις κατι που σου αρεσει κτλ, αλλα οι κρισεις πανικου ειναι καμπανακι που δειχνει οτι κατι καταπιεσμενο υπαρχει εκει μεσα. Που μπορει η καταπιεση να ειναι το κλεισιμο στο σπιτι, αλλα μπορει και να ειναι κατι πιο βαθυ, κατι που δεν φανταζεσαι καν. Αλλωστε αν ηταν απλα αυτο, θα το ειχες κανει ηδη κατι για να ξεκολλησεις απο το σπιτι και αν η ποδηλασια ή η γυμναστική σε καληπτε, δεν θα το παραταγες με την δικαιολογια της καθε δουλειας που προέκυπτε. Το οτι κολλας στο σπιτι και αυτο απο μονο του δειχνει κατι. Και περα απο τις κρισεις θυμαμαι οτι ειχες αναφερει και πιεση που ανεβαζεις κατα καιρους. Οποτε καλα κανεις και κανεις ενα ιατρικο ξεσκονισμα και απο κει και περα δες τι θελεις να κανεις για τον εαυτο σου. Μπορει η ψυχοθεραπεια να ειναι ακριβο σπορ, αλλα δες τι μετραει περισσοτερο.... Μπορει στη τελικη να σου βγει πιο οικονομικο απο τυχων άλλες συνεπειες. Και ειμαι σιγουρη, οτι μπορεις και μονη σου να βρεις λυσεις και να βελτιωσεις την κατασταση, αλλα ειναι οπως με τη διαιτα... Παντα ξερουμε λιγο πολυ τι πρεπει να κανουμε για να χασουμε κιλα, ομως πηγαινοντας σε εναν διαιτολόγο τελικα τα χανουμε.... Ισως απλα χρειαζομαστε λιγη καθοδηγηση. Και στη ελλαδα ακομα ειναι "πολυτελεια" η ψυχοθεραπεια, με μια δόση "ρετσινιάς", οπότε η άρνηση ειναι ακομη μεγαλύτερη... ποσο ομως θα βαζουμε την κοινωνία πανω απο το καλό μας- λες και αμα ζητας βοηθεια ειναι κακό... Αντιθετως, ειναι ακρως αντικοινωνικό... Οπως ακρως αντικοινωνικό ειναι να μην προσπαθουμε πρωτα να φτιαξουμε εμας και περιμενουμε απο την κοινωνία να βελτιωθει, βλέπε πολιτικους, το ποσο αντιδράμε και τα λοιπά επίκαιρα...

Και απο την αλλη, ποσο θα αφηνουμε την υπιτιμηση προς τον εαυτό μας να μην μας επιτρεπει να χαρουμε τις πολυτέλειες... Ειδικα καθως γιναμε μανες μας βγηκε πολυ η Ζαν Ντ' Αρκ απο μεσα μας!

Απο την αλλη το οικονομικο μπορει αν μην ειναι το μονο προβλημα για την ψυχοθεραπεια... Θελει πολυ δουλεια, πολυ υπομονη και πολυ γερο στομαχι...

Καλα, μπορω να πω πολλα πανω στο θεμα, αμα θες να το κουβεντιασουμε, ξερεις που θα με βρεις, να μην σας πρηζω με σεντονια. Μουτς μουτς κοριτσακι, μην αγχωνεσαι θα την βρεις την ακρη στα σιγουρα, αφου το συνειδητοποιεις και το ψαχνεις. Πολλά ταπ ταπ!

Με όλα αυτά δεν μπορώ να μην σκέφτομαι ότι αν είμασταν αρσενικά θα ρίχναμε ένα γρήγορο και θα στανιάραμε..
Χα χα, το φυλο σου ειναι λοιπον που δεν σου επιτρεπει να το κανεις αυτο??? Χα χα δεν εχεις και αδικο... Θα ηταν μια λυση να αρχιζαν και να τελειωναν ολα με αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη συμφωνω μαζί σου.... ακριβη η ψ αλλα ακόμα πιο ακριβη και η υγεια μας.

νομιζω οτι κι εγω ενδομυχα το οικονομικο το βρισκω δικαιολογια, αν θυμασαι κι απο κοντα σου ειχα πει οτι τη φοβαμαι τη διαδικασια, ειμαι σιγουρη οτι ειναι επωδυνη, αλλα καποια στιγμη πρεπει να γίνει....

Αχ σας ευχαριστω πολυ παντως και μονο που ξερω οτι μπορω να μιλησω καπου με ατομα που καταλαβαινοιυν την καθημερινοτητα μου κλπ και την ανεση που σας εχω ειανι τρομερή βοηθεια.... ((()))


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια... όλα καλά;

Εμείς βάψαμε το σπίτι ή μάλλον το έβαψε το φιλαράκι μου ο ηλίας. Σε συνδυασμό με το σωλήνα που είχε σπάσει στο πατάρι μπορείτε κάπως να φανταστείτε σε τι κατάσταση ήταν το σπίτι... τώρα το έχω φέρει κάπως βολτα.

Γκαλατάκο η τουρτα σου έσπειρε και πάλι... πάααρα πολύ όμορφη αλλά δεν μπορω να φανταστώ πόσες ώρες έκανες!

Ο γιωργάκος δουλεύει πολλές ώρες και σάββατο, ίσα που τον προλαβαίνουν τα παιδια πριν κοιμηθουνε.

Ευτυχώς έχω τις μαμάδες απ'τις κουνιες που με βοηθάνε με τα πιτσιρίκια.

Για την ομοιοπαθητική δεν ξέρω, είμαι δυσταχτική. Καταρχην για να πάω θέλω να είναι ομοιοπαθητικός-παιδονευρολόγος. Είναι διαφορετικό να πας για τα εξανθήματα που βγάζει το παιδι σου ή για την ιωση που παιρνάει και διαφορετικό για νευρολογικό θέμα.

Τέσπα δεν είναι λογικά κάτι σοβαρό απλά είναι βλακία να προσπαθούμε και με τα δυο παιδια να κλείσουμε τα ιατρικά τους θέματα και εκεί που λέμε τελειώσαμε ξανα μανα μπροστά μας. Το καλό είναι ότι είναι πράγματα που παιρνάνε και ότι η μυρσίνη δεν έχει κανένα θέμα :wink:

Αθηνάκο μια μεγάλη αγκαλιά... δεν μπορώ να σου πω αν πρέπει να πας σε ψυχο ή όχι... ανεξάρτητα απο το αν θα πας ή όχι προσπάθησε να βγεις απ'το σπίτι με διαφορους τρόπους γιατί ο ιδρυματισμός είναι γεγονός... εγώ δεν έχω καταφέρει να τον αντιμετωπίσω ακομα.

Έφυγα

Link to comment
Share on other sites

Λεγκ, το μονο επιχειρημα για να μην εισαι διστακτικη με την ομοιο ειναι οτι δεν εχει παρενεργειες. Που σημαινει οτι και οιμοιπαθητικο παιδονευρολογο να μη βρεις, ενας καλος και διορατικος παιδιατρος ομοιαπαθητικος μπορει -μπορει λεω- να καταφερει να βοηθησει. Κι αν οχι, δεν εχετε χασει απολυτως τιποτα. Το διλλημα ερχεται στα χημικα σκευασματα, αν δηλ. σου προτεινει ενας νευρολογος μια αγωγη κι ενας αλλος μια δευτερη.

Για να σου δωσω να καταλαβεις εμεις στη Μυρτουλα τα εχουμε κανει ολα. Και ομοιοπαθητικη, ακομα και ρεφλεξολογια. Πηγα και εμαθα ποια σημεια βοηθανε να ριχνουνε την πιεση στο ματι κλπ. Εννοειται ομως οτι παιρνει τα συμβατικα της φαρμακα κανονικα. Οπως εννοειται πως τσεκαρα οτι αυτα που κανω δεν μπορουν να επηρρεασουν αρνητικα την αγωγη της. Αυτη τη στιγμη παει τοσο καλα που στο παιδων μας κοβουν ενα-ενα τα φραμακα και πριν την επομενη ναρκωση θα τα σταματησει ολα γιατι οι γιατροι πιστευουν με τις μετρησεις της οτι μπορει και χωρις αυτα. Καποια στιγμη μαλιστα επεσε στο τραπεζι οτι μπορει και να μην ειχε τελικα λεει γλαυκωμα! Χεστηκα λοιπον ολοσχερως για το ποιο απο ολα ειναι που ριχνει την πιεση της και κραταει το ματακι σε λειτουγια, το αποτελεσμα και μονο με απασχολει. Και κατι ακομα που μπορει να ακουγεται ηλιθιο, αλλα για μενα ειναι βασικο. Αισθανομαστε οτι το κυνηγαμε, γιατι για εμας τούλαχιστον το να περιμενουμε και να νιωθουμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα ειναι πραγματικο σκοτωμα...

Αθηνα, αγκαλια μεγαλη... Μπαινε να τα λες, σε νιωθουμε ισως περισσοτερο κι απ΄ οτι αντιλαμβανεσαι. Και να θυμασαι οτι οσο νιωθεις οτι αυτο που σου συμβαινει ειναι προβλημα, τοσο λυνεται!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζεται .... απαίσιο συναίσθημα ρε γμτ......

Μορέ, Αθηνά, μήπως είσαι ματιασμένη??:rolleyes::tongue::tongue:

(κάνουμε και λίγο χιουμοράκι νιώθοντας λίγο θείτσες!!;))

Κάνε τις εξετάσεις που σου είπε και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και για αυτές γιατί χειροτερεύεις την κατάσταση! Τίποτα δεν θα είναι τελικά!

Πάω γιατί έχω μαγείρεμα για αύριο!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Rozmarhhhhhhh χαχαχαχαχα ριξε ενα ξεματιασμα απο την κρητη που ξερεις! χαχαχαχα

Δαναη ειστε αξιέπαινοι, φοβεροι και πολυ πουλ χαρηκα που παει τοσο καλα το Μυρτάκι!

εγω ενω εκ φυσεως ειμαι υπομονετικη, επιμονη, τελειομανής, τα δικα μου θέματα δεν τα κυνηγάω πολυ.... κάθομαι μαζεμενη και ζαρωμενη και τα κοιτάω απο μακρυα.

Παρόλαυτα, με τα παιδιά εχω αλλάξει αρκετά, θέλοντας και μη εχω την υποχρέωση να το παλέψω και θα το κάνω.

Λεγκούλι ((())) για το σπιτι σε καταλαβαίνω, ενα δωματιιο εβαψα, και ειχε γινει ο χαμός!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λεγκ, το μονο επιχειρημα για να μην εισαι διστακτικη με την ομοιο ειναι οτι δεν εχει παρενεργειες. Που σημαινει οτι και οιμοιπαθητικο παιδονευρολογο να μη βρεις, ενας καλος και διορατικος παιδιατρος ομοιαπαθητικος μπορει -μπορει λεω- να καταφερει να βοηθησει. Κι αν οχι, δεν εχετε χασει απολυτως τιποτα. Το διλλημα ερχεται στα χημικα σκευασματα, αν δηλ. σου προτεινει ενας νευρολογος μια αγωγη κι ενας αλλος μια δευτερη.

Για να σου δωσω να καταλαβεις εμεις στη Μυρτουλα τα εχουμε κανει ολα. Και ομοιοπαθητικη, ακομα και ρεφλεξολογια. Πηγα και εμαθα ποια σημεια βοηθανε να ριχνουνε την πιεση στο ματι κλπ. Εννοειται ομως οτι παιρνει τα συμβατικα της φαρμακα κανονικα. Οπως εννοειται πως τσεκαρα οτι αυτα που κανω δεν μπορουν να επηρρεασουν αρνητικα την αγωγη της. Αυτη τη στιγμη παει τοσο καλα που στο παιδων μας κοβουν ενα-ενα τα φραμακα και πριν την επομενη ναρκωση θα τα σταματησει ολα γιατι οι γιατροι πιστευουν με τις μετρησεις της οτι μπορει και χωρις αυτα. Καποια στιγμη μαλιστα επεσε στο τραπεζι οτι μπορει και να μην ειχε τελικα λεει γλαυκωμα! Χεστηκα λοιπον ολοσχερως για το ποιο απο ολα ειναι που ριχνει την πιεση της και κραταει το ματακι σε λειτουγια, το αποτελεσμα και μονο με απασχολει. Και κατι ακομα που μπορει να ακουγεται ηλιθιο, αλλα για μενα ειναι βασικο. Αισθανομαστε οτι το κυνηγαμε, γιατι για εμας τούλαχιστον το να περιμενουμε και να νιωθουμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα ειναι πραγματικο σκοτωμα...

Γιατί όμως είμαστε τόσο σίγουροι ότι δεν έχουν παρενέργιες; ποιος το εγγυαται; τα συστατικά τα γνωρίζουμε; δεν κάνω το δικηγόρο του διαβόλου απλά δεν γνωρίζω.

Και εσύ μιλάς για συμπληρωμα στη συμβατική θεραπεία και όχι αντικατάσταση, αυτό είναι άλλο, δεν διαφωνώ. Θέλω πρωτα όμως να δω τι συμβαίνει ακριβώς στον πιτσιρικά μου και αυτό ένας μη παιδονευρολόγος δεν μπορεί να μου πει.

Πολύ χάρηκα με το μυρτάκι σου!!! Μπράβο βρε κοριτσι που πήγαν τόσο καλά τα πράγματα... ταλαιπωρηθηκε όμως το γατάκι σας αλλά και εσεις. Τουλάχιστον όμως το αποτέλεσμα σας δικαίωσε:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...