Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα!!!

θα φτιάξω και γω φακοσαλάτα..αφου΄άρχισα να προσέχω λίγο την διατροφή μου πλέον (αφού τσάκισα 1/2 κιλό μελοκακάρουνα εψές και 1 σοκολάτα αμυγδάλου,τον 200 παρακαλώ..και το βράδυ με τον γιό μου ψήναμε ψωμάκι στο τζάκι και φάγαμε με φέτα και ελαιόλαδο...μμμμ)

Δεν θα ξαναφτιάξω ποτέ ξαναά γλυκά ποτε!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

ούτε τικεράκια, άκρη με τα πι μια δεν μπορώ να βγάλω....

Ο Αλέκος έχει πορωθει με το Νέστωρα και το ακούμε συνέχεια... Έχετε κνένα άλλο σι ντι υπόψη σας? εκτός από δράκο, λιλλιπούπολη και γαργαληστή....

Ή κανένα ωραίο παραμυθάκι?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας έσκασα, ε;;;;

Καλέ αφήστε την Τατιανα στην ησυχία της, έτσι να έχουμε και μια ίντριγκα μέχρι τις 26 του μηνού! Μετά θα γεννήσει, θα πάμε στο μαιευτήριο, μετά θα'ρθουν τα Χριστούγεννα, μετά θα γεννήσει η πρωην συμπεθέρα, θα πάμε στο μαιευτήριο, μετά θα γεννήσει η Μαρίνα, θα πάμε στο μαιευτήριο, εντωμεταξύ θα έχει γεννήσει και η Εύη, θα της στείλουμε λουλούδια στο μαιευτήριο, μετά θα γεννήσω εγώ, θα έρθετε στο μαιευτήριο....ε, και έτσι από μαιευτήριο σε μαιευτήριο, τσουπ θα'ρθει και η άνοιξη, θα αρχίσουμε τις βόλτες, θα θηλάζουμε τα βρέφη από δω κι από κει, ε...να ήρθε και το καλοκαίρι....Ααααα, πως πέρνάει έτσι ο καιρός!!!

χμμμμ, έκανα κι εγώ μπανανοβρωμομπισκότα αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να κατσω να φτιάξω στρογγυλά μπισκοτάκια όλο αυτό το μαλακό μείγμα, οπότε έκανα ΕΝΑ τεράστιο μπισκότο και το έκοψα σε ωραία, ταχτοποιημένα, μικρά κομματάκια...Πείτε μου πότε θα παραλάβω το βραβείο ακαματρας κόρης;;;;;

Καλά Μυρτώ διαβάζω και ξαναδιαβάζω και κλαίω....

Μπορούσες να το αφήσεις και ολόκληρο το μπισκότο....


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσο περιεργο και αν σας φενεται η μικρη κοιμηθηκε, ναι απο τωρα...:D:shock:

τρομερο, ουτε εγω δεν μπορω να το χωνεψω!!!!θα δειξει....

φιλακια

περιττο να σας πω πως ξυπνησε 800 φορες μεχρι τις 02,00:(

τι να πω απο εκει που μου κοιμοταν σερι, μου εχει αρχισει αυτα τα ωραια ξυπνημαατα.......δεν πειραζει, τι να κανουμε οι δολιες μανες....:rolleyes::rolleyes: ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Α νομίζω δεν θα έχουμε τικερ σε αυτό το καφέ...

αληθεια??????????????????????????????????????:shock::shock::shock::shock:

δε θα εχουμε ποτε???????????????????????αχ οχι δε θα τ'αντεξω........:shock::(

Έφτιαξα τσαγάκι και τελειώνω μια διαμόρφωση.

Μου έμεινε ένα στέγαστρο αλλά αυτό είναι και όλο το αγγούρι!

καλη συνεχεια!!!!!:):):)

καλημερα ειπα, δεν ειπα......ΚΑΛΗΜΕΡΑ

λοιπον και απο εμενα!!!!

φιλακια!!!


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

φανταστικές φιλενάδες μουτς!!!!

Αν και, πρεπει να παω να αλλαξω κατι παπουτσια, να παω σουπερμαρκετ, να σιδερωσω, να, να ,να και η μικρη σημερα μπουκωσε παρολαυτα δεν χανουμε τη διαθεση οοοοοοοοχι

με επιασαν οι αγαπες μου σημερις! (και παω να κλεισω τη κατσαρολα τη ξεχασαααααααααααα)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρενέ μου τιφ φακές τις φτιάχνει ο γιωργάκος... απ'οσο ξέρω να ρίχνει όλα μέσα, 300γρ φακές, 1-2 κρεμμυδάκια, 200γρ ρύζι καστανο(το ολοκληρο), 1-1,5 κσ πελτε, 1-2 σκελιδες σκορδο, 1-2 δαφνη, μια τσουσκα, αλατοπιπεράκι. Βράζουν λίγο και μπρος τη μέση αρακά και καλαμπόκι. Στο τέλος λάδι και ξύδι. Αυτές ειναι οι γιωργοφακές!!! :)

Καλά πρώην συμπεθέρα δεν έχω λόγια για το υπερμπισκότο!!!

Επίσης η περιγραφή της επόμενης περιόδου γιατί μου φάνηκε ολίγον τρομακτική (χαχαχα... συμφορά μου από μαιευτήριο σε μαιευτήριο κι από ξεσκάτωμα σε ξεσκάτωμα... ω ρε γλέντια) Ξέχασες το ανοιξιάτικο μαιευτήριο για την ισιωτική τουπρώην γαμπρούλη σου... εντάξει διαλύθηκε το συνοικέσιο αλλά να τον ξεχνάς έτσι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλεεεεεεεεεε

εγώ ρώτησα για τις φακεεεεεεεεεςςςς

Μυρτω νομιζω πως αυτο το μπισκοτο θατο δω το βραδυ σαν εφιάλτη να με κυνηγαει για να με πατησει κ να με σκοτωσει

Link to comment
Share on other sites

Πρώην συμπεθέρα, άστα, διαλύθηκε το συνοικέσιο και χθες η Λήδα μου είπε ότι θέλει να της φέρω στο σπίτι το Θοδωρή. Τι να της πω, ότι χωρίσατε και δεν το ξέρεις;;;;;

Αντε φεύγω, να δω τι μάθημα θα κάνω σήμερα...

Α, γιατί βρε γιούπι μου φοβάσαι το υπερμπισκότο; Πρακτικά πράγματα!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεε

εγώ ρώτησα για τις φακεεεεεεεεεςςςς

Συγχωρέστε με πολυαγαπημένη γιουπιγιάγια... μπερδεύτικα το ζωντανό :)

Πρώην συμπεθέρα, άστα, διαλύθηκε το συνοικέσιο και χθες η Λήδα μου είπε ότι θέλει να της φέρω στο σπίτι το Θοδωρή. Τι να της πω, ότι χωρίσατε και δεν το ξέρεις;;;;;

χαχαχαχαχαχα... ορίστε τα φαγες μέγερα τα παιδιά! Αλλά εγώ θα τους καρφώσω ποιος φταίει για το χωρισμό!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε με πολυαγαπημένη γιουπιγιάγια... μπερδεύτικα το ζωντανό :)

Δεν πειράζει το τοποθετω στο πλαισιο της γενικότερης καταρρευσης...

κ δεν θιγω θεμα αλτσχαϊμερ που θα έθιγαν άλλα φιλτατα μελη:cool:

Link to comment
Share on other sites

απ'οσο ξέρω να ρίχνει όλα μέσα, 300γρ φακές, 1-2 κρεμμυδάκια, 200γρ ρύζι καστανο(το ολοκληρο), 1-1,5 κσ πελτε, 1-2 σκελιδες σκορδο, 1-2 δαφνη, μια τσουσκα, αλατοπιπεράκι. Βράζουν λίγο και μπρος τη μέση αρακά και καλαμπόκι. Στο τέλος λάδι και ξύδι. Αυτές ειναι οι γιωργοφακές!!! :)

να σε πω, και αυτο γινεται σουπα ή ειναι μονο με το λαδι του? για να ξερω ποσο νερο να ριξω...

χμμμμ, έκανα κι εγώ μπανανοβρωμομπισκότα αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να κατσω να φτιάξω στρογγυλά μπισκοτάκια όλο αυτό το μαλακό μείγμα, οπότε έκανα ΕΝΑ τεράστιο μπισκότο και το έκοψα σε ωραία, ταχτοποιημένα, μικρά κομματάκια...Πείτε μου πότε θα παραλάβω το βραβείο ακαματρας κόρης;;;;;

Να και ένα τραγουδάκι που έβαλα και στη Λήδα χθες και της άρεσε (κουμπαρούλα, οι φιγούρες είναι από κριν)

αν και προφανώς προτιμάει αυτό http://www.youtube.com/watch?v=YedvNgeCALA, τς,τς,καθόλου γούστο δεν έχουν τα σκατόπαιδα!!!!

καλα εισαι τρελλο νουμερο λεμε στη κουζινα!!!! καλε γιατι να τα πλασεις??? με ενα κουταλι τα ριχνεις στο ταψι κ οπως θελουν ας βγουν. καλα δεν εχουν κ την τελεια εμφανιση, αλλα καλυτερα απο ζυμαρόπιτα φανταζομαι!!!

Καλα οσο για το παιδικο γουστο, τι ψαχνω εγω για ποιοτικη μουσικη κ τραγουδακια "δε μου αρεσει αυτο" ακουω ολη την ωρα! Αυτη ζουζουνια κ παλι ζουζουνια. Και δεν την παλευω μαζι τους βρε παιδια... Α, και μην πετυχει την διαφημιση με το παριζακι υφαντης, ριχνει τρελλη ροκια....

Επεξεργάστηκαν by Afrodite

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...