Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

μανουλες ιουλιου 2017


abas

Recommended Posts

1 hour ago, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. 

Νινα μου η ξαδέρφη σου η παιδοψυχολογος θεωρεί σωστη την εκπαίδευση  απο τόσο  μικρή ; Δηλ θεωρεί οτι πρεπει να αφήσουμε  το μωρό  να κλαίει  και καποια στιγμή   θα μάθει  οτι όσο κλαίει  δεν θα έχει την αγκαλιά  της μαμας ; Έτσι  δεν θα χαθεί  η εμπιστοσύνη  της μικρής  προς εσένα ; 

Για να μην παρεξηγουμε απλα ρωταω για την μέθοδο. 

Εαν ειναι η μέθοδος το αφήνουμε να κλάψει κ καποια στιγμή θα κουραστεί  εγώ είμαι πολύ κατά. 

Εγώ πιστεύω οτι η μικρή ξυπνάει για να αναπληρώσει  τον χαμένο χρόνο  της λείπεις πολύ. Το ίδιο  γίνεται όταν βλέπει  τον άντρα μου

Ζαχαρωτο δεν την αφηνω να κλαιει. Ουτε φευγω απ το δωματιο και να κλεισω την πορτα. Την χαιδευω την φιλαω ειμαι διπλα της οσο χρειαστει απλα δεν την σηκωνω. Σε τι θα ωφελησει το σηκωμα; αφου ειμαι διπλα της. Δεν την εγκαταλειπω. Μπορει να σου φαινεται παραξενο αλλα την ανακουφιζω περισσοτερο ετσι ,σε ενα με δυο λεπτα εχει κοιμηθει ενω στο περα δωθε που την κουβαλουσα  σαν το τσουβαλι ηθελα 20 λεπτα σιγουρα. Ο σκοπος της εκπαιδευσης ειναι να αποκοιμιεται στη κουνια κ οχι στα χερια μου αλλα με εμενα παρουσα. Δεν ειναι η θεωρια που λες να κλαψει μεχρι να κουραστει. Σιγα μη το κανω αυτο στο παιδι μου ουτε μια στο εκκατομυριο δε θα το εκανα. Και με στεναχωρησες που σκεφτηκες μετα απο ολα οσα εχουμε πει οτι την αφηνω κ κλαιει μεχρι σκασμου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νινα μου δεν υπάρχει  λόγος  να στεναχωριεσαι δεν σε κατηγόρησα για κάτι. Ο κάθε γιατρός  προτείνει  τα δικά του. Όταν φτάνεις σε Ένα  σημείο που αγανακτεις κάνεις  τα παντα στην απελπισία σου. Λέγοντας οτι ειναι ειδικός κατι θα ξέρει παραπανω. Αφού με την μικρή ετσι μπαινεται σε ενα ρυθμό  μια χαρα.θα μπορείς να ξεκουραστείς


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια σας?? Εμεις ειμαστε μια χαρα, εχουμε προσαρμοστει και οι 2 στα ωραρια δουλειας, μεγαλωνουμε κ ζωηρευουμε παρα πολυ..... μπουσουλαει, σηκωνεται και στεκεται μονη της αλλα εχουμε κ ατυχηματα!! Ετοιμαζομαστε κ για τη βαφτιση στις 23 Ιουνιου κ σημερα πηραμε τα προσκλητηρια!! Εκοψε εντελως το θηλασμο κ Νινα εμενα μου ηρθε περιοδος σχεδον 2 μηνες μετα... με τα κιλακια ακομα το παλευουμε..  ειναι λιτοδιαιτη κ αναρωτιομαστε απο που πηρε....!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια .

Μυρτω χαιρομαι που ειστε καλα, με το καλο η βαφτιση θα χετε τρεξιμο τωρα κοντοζυγωνει ο καιρος.

Και μεις πολυ καλυτερα σε ολα ηρθε κ η περιοδος μετα απο 20 ημερες απο τον αποθηλασμο. Τα κιλα τα ειχα χασει με το παραπανω οποτε μπορω να τρωω χωρις τυψεις κ κανενα παγωτακι. 

Απλα ο χρονος κ λογω της δουλειας ειναι λιγος πολυ τρεξιμο να τα προλαβω ολα καταλαβαινετε τι εννοω αφου τα ιδια λιγο πολυ ζουμε ολες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε; τα γλυκα μπεμπακια σας; χαθηκαμε τελειως...

Εμεις καναμε και τη βαπτιση, οποτε πλεον ενα αγχος λιγοτερο! Ανυπομονω πλεον για τις διακοπες να χαρω το αστερακι μου περισσοτερο! 

Τρεχει πλεον σε ολο το σπιτι και ειναι ετοιμο για ζημια καθε λεπτο, αλλα δεν τον χορταινω να τον βλεπω να περπαταει σα πιγκουινακι με τα χερακια σε θεση παραδινομαι!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Νησάκι μου με το καλό κοριτσάκι  μου.

Φυσιολογικα; η μπέμπα είναι καλα; πως τα περνάτε;

Καραμελακι  να χαίρεσαι  τον νεοφωτιστο  τα καλύτερα εύχομαι  στην ζωή του.

Εμείς μεγαλώνουμε και δεν μας πιάνει  κανείς. Είναι υπέρ  δραστήρια  δεν ξέρω τι πάει να πει ξεκούραση.

Καραμελακι  προχωράει μόνος του; ΜΠΡΑΑΑΒΒΒΟΟΟ στο αντρακι


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Νησάκι μου με το καλό κοριτσάκι  μου.

Φυσιολογικα; η μπέμπα είναι καλα; πως τα περνάτε;

Καραμελακι  να χαίρεσαι  τον νεοφωτιστο  τα καλύτερα εύχομαι  στην ζωή του.

Εμείς μεγαλώνουμε και δεν μας πιάνει  κανείς. Είναι υπέρ  δραστήρια  δεν ξέρω τι πάει να πει ξεκούραση.

Καραμελακι  προχωράει μόνος του; ΜΠΡΑΑΑΒΒΒΟΟΟ στο αντρακι

Όχι εξωσωματική( μόνο εμβριομεταφορα όμως σε φυσικό κύκλο) επειδή ήρθαμε για καλοκαίρι είπαμε ο,τι γίνει...κι εμένα υπερδραστήρια..περπατάει 2 μήνες τώρα κ δεν πιάνετε!!! ευχαριστω για τις ευχουλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Περπάτησε τόσο γρήγορα!!!!! Μπράβο  σας.η δικιά μου περπατάει μόνη της αλλά δεν ξεκολλάει το χέρι της από το δικό  μου.πανω στον μπαμπά μου περπατάει κανονικά. 

Εύχομαι  να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!!!


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...