Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανουλες ιουλιου 2017


abas

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ηρθα και ργω στην ομαδουλα σας.εαν πανε ολα καλα πρωτα ο θεος ιουλιο θα γινω και εγω μανουλα.πρωτη μερα τελευταιας περιδου ητν 10 οκτωμβριου κυκλος 29.πρωτη χοριακη την τριτη 41.29 σημερινη χοριακη 159.90 ολα πανε οπως φαινεται ειμαι πολυ αγχωμενη


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια ηρθα και ργω στην ομαδουλα σας.εαν πανε ολα καλα πρωτα ο θεος ιουλιο θα γινω και εγω μανουλα.πρωτη μερα τελευταιας περιδου ητν 10 οκτωμβριου κυκλος 29.πρωτη χοριακη την τριτη 41.29 σημερινη χοριακη 159.90 ολα πανε οπως φαινεται ειμαι πολυ αγχωμενη

Ζαχαρωτό καλώς μας ήλθες!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια, με το καλό να κρατάμε τα νινάκια μας όλες μας αγκαλιά τον Ιούλιο!!

Όσο για την αγωνία όπως έχεις καταλάβει είναι κάτι παραπάνω από μεγάλη!

Αναμένουμε νομίζω όλες μας να ακούσουμε πρώτα ο Θεός καρδούλες... :-)

Το πρώτο σου είναι και εσένα ζαχαρωτό μου, ε?


7oP7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πρωτο μου μετα απο 2 ανεμβρυικες κυησεις.με το καλο να ακουσουμε την καρδουλα μπας κ χαλαρωσουλε ολες λιγο.καθε φορα ειμαι τουλετα και κοιταωγια αιμα αλλα τελικα ειναι υγρα.ευχομαι σε ολες μας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πρωτο μου μετα απο 2 ανεμβρυικες κυησεις.με το καλο να ακουσουμε την καρδουλα μπας κ χαλαρωσουλε ολες λιγο.καθε φορα ειμαι τουλετα και κοιταωγια αιμα αλλα τελικα ειναι υγρα.ευχομαι σε ολες μας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα

Ζαχαρωτό μου όλα καλά θα πάνε!!

Μην έχεις άγχος και όλα θα πάνε κατ΄ευχήν!

Αμήν στην ηρεμία που εύχομαι να έρθει σιγά σιγά και στην τελειόμηνη εγκυμοσύνη μας!


7oP7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εχετε και εσεις υγρα;

Εγω απο συμπτωματα μονο ζαλαδες κοπωση αναγουλες .πριν μεινω εγλυος ημουν δυσκοιλια τωρα καθε μερα τουαλετα.στο σπιτι δεν εχωορεξη να κανω τιποτα. Στην δουλεια ακομα χειροτερα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκι!

Μπα, σπάνια μια δυο φορές μέσα στην ημέρα αλλά όχι εμετό και τέτοια!

Μόνο λίγες ζαλάδες πιο συχνά + τρελή υπνηλία.. Από την ώρα που καθόμαστε στον καναπέ το βράδυ για να χαζέψουμε καμιά ταινία βλέπω μέχρι το πρώτο 10λεπτο... :?

Κατά τα άλλα έχω όλο και πιο τρελή αγωνία για το ραντεβού της Τετάρτης...

Απο καφέ και τέτοια πίνεις καθόλου abba μου;

Τον γιατρό είχα ξεχάσει να τον ρωτήσω, θα το κάνω την Τετάρτη..

Απλά διαβάζω που άλλοι λένε καθόλου άλλοι μέχρι 2 ποτήρια.. όχι ότι τον καίγομαι αλλά ένα επρεσάκι σήμερα που έχει και τέλεια λιακάδα τον ονειρεύομαι..... :cool::cool:

Καλημερα τρουφακι!χτες πηγα γιατρο για να με δει τελικα επειδη ειχα ανυσηχια για τα ιχνη κ ειπε ολα καλα κ ειδαμε κ ακουσαμε κ τις δυο καρδουλες!!!η ναυτια απο τοτε που μπηκα 6η εβδομαδα αυξηθηκε αρκετα:-(

Κατα τ αλλα κ εγω πινω ενα καφεδακι οταν το λιμπιστω μονο αν κ ειπε ο γιατρος ως ενα τη μερα ειναι οκ!

Θελω να ρωτησω κ εγω το γιατρο για τα νυχια αν κανει το ημιμονιμο!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχετε και εσεις υγρα;

Εγω απο συμπτωματα μονο ζαλαδες κοπωση αναγουλες .πριν μεινω εγλυος ημουν δυσκοιλια τωρα καθε μερα τουαλετα.στο σπιτι δεν εχωορεξη να κανω τιποτα. Στην δουλεια ακομα χειροτερα

Καλως ηρθες ζαχαρωτο!!!!απο αγωνια αλλο τιποτα!κ εγω ανεμβρυικη ειχα τον αυγουστο κ το αγχος μου εμεινε απο εκεινη την κατασταση!ολα καλα να πανε κ να εχουμε ολες τελειομηνη καλη εγκυμοσυνη κ τωρα μετα απο 2αποβολες σκεψου πως οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σας να πανε ολα καλα!οσο για τα υγρα στην αρχη ειναι πολυ συνιθισμενο!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

7 Νοεμβριου ειχα την πρωτη θετικη χοριακη 369!! Σημερα η δευτερη ηταν 2114!!!:tongue: ΠΗΤ 17/7/2017

Συγχαρητηρια αντωνια!!!!!μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ολα να πανε τελεια!!!!υπερηχο ποτε θα κανετε?


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσα! Να ' μαι και εγώ:D

Τι κάνετε κορίτσια; Είδα ότι μεγαλώνει η παρέα και χαίρομαι, γιατί σκεφτόμουν ότι αρχίσαμε να μιλάμε εμείς abas, αλλά εγώ σου την "έκανα", θέλοντας και μη, και έμεινες μόνη... αλλά ήρθε άλλη παρείτσα.

Διαβάζω τα λεγόμενα σας και γελάω... χα χα από τώρα φουσκώματα και ανθρωπάκι michelin:tongue: Μου αρέσουν οι περιγραφές σας... Troufakimn για να μη αναρωτιέσαι πώς προέκυψα εγώ, αν και μπορεί να το έχεις διαβάσει: μπήκα να μοιραστούμε εμπειρίες με την abas, αλλά εγώ ατύχησα και δεν συνεχίστηκε η εγκυμοσύνη.. δεν πειράζει όμως...δεν το βάζω κάτω.

Λοιπόν αυτό που λέτε με την κοιλιά, έχει όντως να κάνει με τον κάθε άνθρωπο...έχω δει κοπέλα στον 3ο να είναι σαν να είναι στον 6ο και τούμπαλιν... εγώ σε προηγούμενη εγκυμοσύνη, στον 4ο άρχιζε να φουσκώνω λίγο και να φαίνεται πλέον...

Εγώ αδιαθέτησα σήμερα και ο γιατρός είπε ότι είναι καλό αυτό... ευτυχώς γιατί είχα αρχίσει να πονάω χτες και ανησύχησα.. ευτυχώς ήταν πόνοι περιόδου.

Καλή σας νύχτα και θα μπαίνω κάπου κάπου να μαθαίνω τα νέα σας.:D

Κουκουρουκου μου!!!πολυ χαιρομαι που μαθαινω νεα σου!!!τελεια που ηρθε απο μονο του το αιμα κ θα γινει φυσιολογικα!!!!αρα θα σε 10μερες θα εχεις καθαρισει απο το αιμα κ μετα θα κανεις το νεο πλανο!!!

Τα φουσκωματα περασαν σε εμενα κ τωρα εδω κ 2μερες απο την αυξανομενη ναυτια δεν μπορω να φαω!ααε που ακομα ξαπλα με εχουν επειδη ειχα σταγονες αιμα κ τα χω δει ολα απο την ακινησια!

Φιλακια πολλα κ περιμενουμε νεα σου!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αbas φανταζομαι χαρα μολις ακουσες τις καρδουλες.αυτο το αιμα γινεταθ να το ξεχασουμε εννια μηνες να μη θυμομαστε πως ειναι;ζηταω πολλα;εμενα οι αναγουλες κ εμετοι συνεχιζονται.χτες εκανα εμετο το απογευμα και σημερα στις 5 μολις ξυπνησα.γραφω απο κινητο θελω να το σπασω .αντονια. Αντε με το καλο να ακουσεις κ εδυ συντομα καρδουλα.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αbas φανταζομαι χαρα μολις ακουσες τις καρδουλες.αυτο το αιμα γινεταθ να το ξεχασουμε εννια μηνες να μη θυμομαστε πως ειναι;ζηταω πολλα;εμενα οι αναγουλες κ εμετοι συνεχιζονται.χτες εκανα εμετο το απογευμα και σημερα στις 5 μολις ξυπνησα.γραφω απο κινητο θελω να το σπασω .αντονια. Αντε με το καλο να ακουσεις κ εδυ συντομα καρδουλα.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

Ετσι οπως τα λες ζαχαρωτο μου!κ εγω ολο τσεκαρω για αιμα κ θελω να μην ξαναδιανοηθει να ερθει να με τρομαξει!αναγουλες επισης συνεχιζονται κ δυσκολευομαι να φαω κ να πιω νερο.οταν ακουσα τις καρδουλες χαρηκα πολυ αλλα επειδη εγινε απροσμενα στα επειγοντα στεναχωρηθηκα που δεν ηταν κ ο αντρας μου γιατι κ αυτος ηθελε ν ακουσει!το πανυγηρισαμε ομως μετα!!!εσυ ποτε πας υπερηχο?


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κκαλημερα κοριτσια.επιτελους ρεπο δεν την παλευω καθουλου στην δουλεια.abas μου σημερα θα κλεισω ραντεβου . αυτο με το αιμα δεν θα το ξεπερασουμε ευκολα δυστηχως θα υπαρχει συνεχεια στο μυαλο μας.αναγουλες εμετοι με εχουν αφησει προε στιγμη μονο στηθος που εχω πρησμενο κ ποναει πολυ. Abas ποτε θα πας για τον επομενο υπερηχο; να το αι με υον αντρουλη σου ;


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κκαλημερα κοριτσια.επιτελους ρεπο δεν την παλευω καθουλου στην δουλεια.abas μου σημερα θα κλεισω ραντεβου . αυτο με το αιμα δεν θα το ξεπερασουμε ευκολα δυστηχως θα υπαρχει συνεχεια στο μυαλο μας.αναγουλες εμετοι με εχουν αφησει προε στιγμη μονο στηθος που εχω πρησμενο κ ποναει πολυ. Abas ποτε θα πας για τον επομενο υπερηχο; να το αι με υον αντρουλη σου ;

Καλημερα ζαχαρωτο!!!ναι ετσι ειναι με το αιμα.ακομα κ που σταματησε κ ηταν ελαχιστο δεν μπορω να ησυχασω!αναγουλες μια απο τα ιδια κ χτες απογευμα ηρθε κ το πρωτο μετο κ νομιζα πως θα τη γλιτωνα αλλα μπα!ασε που επειδη με βαλανε να μαι ξαπλα ως χτες ειμαι σε μια μαυριλα διαθεση!ελπιζω να απολαυσεις το ρεπο σου σημερα κ να το χαρεις!εμεις πεμπτη θα παμε υπερηχο!


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...