Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Angelikig να σας ζήσει το μωράκι!!!!


emi

Recommended Posts

192330w69jt3a3vk.gif

Αγγελικουλα να σου ζησει κουκλα μου,ο πριγκηπας σου.Να ειναι παντα γερος,καλοτυχος κι ευτυχισμενος.Κι εσυ ετοιμασου να ζησεις μαγικες στιγμες,κρατωντας τον στην αγκαλια σου.Με το καλο να γυρισετε στο σπιτικο σας,καλο σαραντισμο!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγγελικούλα να σας ζήσει ο μπεμπούλης σας!!!! να είναι πάντα γερός καλότυχος και ευτυχισμένος!

με το καλό να πάτε στο σπίτι σας και να αρχίσετε τη νέα σας ζωή...

εύχομαι ολόψυχα να είσαστε και οι τρείς γεροί και πάντα ευτυχισμένοι..

φιλιά πολλά περιμένουμε νέα σου και φωτο από το μπέμπη.

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα καλως ηρθες στον κοσμο των μαμαδων....

Ευχομαι το ταξιδι σου να ειναι γεματο χαμογελα, αγκαλιτσες και χαδακια με τον γιοκα σου!!! Να ειναι γερος, τυχερος και ευτυχισμενος!!!

Πωπω, Αγγελικη σου γραφω ευχες για τον γιο σου, και ειναι σαν εχθες που λεγαμε άλλα ασχημα πραγματα... Και τωρα εισαι μανουλα!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει και απο εδώ το ξανθό αγγελούδι σας!!! Να είναι πάντα υγιής, τυχερός και ευτυχισμένος στην ζωή του!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλυκιά Αγγελικούλα ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ, ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ κι εσεις να τον καμαρώνετε.

Καλώς ήρθες στον μοναδικό κόσμο της μητρότητας!!!

Σε φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα να σου ζησει ο μπεμπακος σου και να ειναι παντα υγιης και καλοτυχος. Χωρις να σε ξερω προσωπικα και ουτε εχουμε μιλησει ιδιατερα σε θυμαμαι ομως απο την αρχη στο cafe Δεκεμβριου με τους φοβους σου και τις αγωνιες σου, αλλα και τον μεγαλο αγωνα που εδωσες. Μπραβο σου.....

Σου ευχομαι οτι καλυτερο


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο μα τόσο πολύ...ειλικρινά διαβάζοντας τα μυνήματα σας μου φεύγουν τα δάκρυα βροχή... εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλες με το καλό να υποδεχτείτε τα θαυματάκια σας και να είναι γερά και τυχερά!!

Εχω πολλά να σας πώ αλλά προς το παρόν δεν προλαβαίνω να γράψω...τώρα τον έχω στο sling αλλά είναι η ώρα να κάνουμε μάμ γι'αυτό θα σας αφήσω αφού πρώτα σας σκάσουμε απο ενα φιλάκι στην καθεμία!!! Θα επανέλθω με λεπτομέρειες σύντομα μάκια πολλά!!!! :P:p:p:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...