Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Angelikig να σας ζήσει το μωράκι!!!!


emi

Recommended Posts

Αγγελικούλα μου είναι κούκλος ο γιος σας!!!!!!!!!!Να σας ζήσει κοπέλα μου!!! Περιμένω όποτε μπορέσεις πολλές πολλές πολλές πολλές λεπτομέρειες ε???? Για την γέννα, για τις πρώτες μέρες...για τα πάντα!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρήκα επιτέλους ευκαιρία τώρα που κοιμάται του καλού καιρού να σας πώ κ εγώ τα νέα μου :-P

Λοιπόν το πάμε απο την αρχή.. Την προηγούμενη Δευτέρα 29/11/10 στις 11.20 έφερα στον κόσμο το αγοράκι μου..μια εμπειρία που σημάδεψε την ζωή μου για πάντα..είναι χαραγμένο στο μυαλό μου με κάθε λεπτομέρεια...δεν νομίζω να ξεχάσω ποτέ το παραμικρό..

Μπήκα στο Μητέρα στις 7.00 το πρωί πολύ συγκινημένη χαιρέτησα τον αντρούλη μου και την οικογένεια μου έξω απο τον χώρο των επιτόκων..ένα δάκρυ έφυγε απο τα μάτια μου προφανώς από ανυπομονησία, ίσως επειδή ένιωθα οτι κάτι τελείωνε (εγκυμοσύνη) και θα άρχιζε κάτι άλλο.. Με πήγαν για τα διαδικαστικά κλίσμα, ξύρισμα, εξετάσεις αίματος..περνούσαν οι ώρες στην αναμονή...μετά με έβαλαν στο nst...αργότερα ήρθε η ώρα της επισκληριδίου..εκεί φοβήθηκα λιγάκι αλλά έμεινα ακίνητη όπως με παρακάλεσε η αναισθησιολόγος..δεν πόνεσε όσο περίμενα, ένα κλάσμα του δευτερολέπτου μόνου..μετά απο λίγη ώρα μου έβαλαν καθετήρα. Όταν πλέον δεν ένιωθα καθόλου τα πόδια μου ήρθε η ώρα του χειρουργείου..Με έβαλαν μέσα και μου επεσε πάρα πολύ η πίεση με αποτέλεσμα να μου χορηγήσουν κάποια ενδοφλέβια ένεση..Ξεκίνησε το χειρουργείο..κάποια στιγμή νιώθω μια απίστευτη πίεση στην κοιλιά και στο στήθος μου...και μετά το κλάμα του παιδιού μου γεμίζει το χειρουργείο..μια μελωδία που δεν θα ξεχάσω ποτέ...τον πηγαίνουν παραδίπλα και του βάζουν σωληνάκια να βγάζουν τα υγρά απο το στοματακι του...έχω γυρίσει το κεφάλι μου και δεν σταμάτώ να τον κοιτώ δευτερόλεπτο....τα μάτια μου γεμίζουν δάκρυα που δεν μπορω να συγκρατήσω με τπτ πλέον..δεν βλέπω πια απο τα δάκρυα...και ξάφνου να μου το φέρνουν πάνω μου..δεν μπορώ να το πιάσω και τα δυό μου χέρια ειναι δεμένα..θέλω να τα βγάλω κ δεν μπορώ...όπως το έχουν πάνω μου το μόνο μέρος του σώματος μου που μπορούσαν να τον ακουμπήσουν ήταν τα χείλη μου έτσι του φιλώ το μετωπάκι με όλη την αγάπη που υπάρχει στον κόσμο...αυτό σταματά να κλαίει και με κοιτάει κατευθείαν στα μάτια και ο χρόνος σταματά εκεί....μου τον πέρνουν απο πάνω μου...συνεχίζουν το χειρουργείο αλλά δεν με νοιάζει τπτ δεν φοβάμαι τπτ πια...το μωρό μου γεννήθηκε και είναι γερό..όλα τ αλλα δεν εχουν σημασία πια ούτε πόνος ούτε φόβος...


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αγγελικουλα μου πολυ χαιρομαι για σας, να τον χαιρεσαι και παλι τον θησαυρουλη σου!!!

ειναι ενας ξανθουλης αγγελος το πουλακι μου, φτου φτου σκορδα!!!

να εχετε καλο σαραντισμο κοπελα μου και να κοιμασαι οποτε μπορεις να ξεκουραζεσαι...μη ξεροσταλιαζεις απο πανω του να τον χαζευεις...δυσκολο ε? χιχιχι!!!!!!!!!

πολλα γλυκα φιλακια σε γιοκα και μανουλα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αγγελικούλα μου τί υπέροχες στιγμές είναι αυτές...με συγκίνησες κούκλα μου!!Τί όμορφα συναισθηματα...δεν μπορώ να γράψω, όλα μου φαίνονται λίγα...Αννετάκι κουκλα μου η σειρά σου τώρα, θα ζήσεις αυτό το θαύμα πολύ σύντομα....


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Αγγελικούλα μου τί υπέροχες στιγμές είναι αυτές...με συγκίνησες κούκλα μου!!Τί όμορφα συναισθηματα...δεν μπορώ να γράψω, όλα μου φαίνονται λίγα...Αννετάκι κουκλα μου η σειρά σου τώρα, θα ζήσεις αυτό το θαύμα πολύ σύντομα....

αχ υπεροχες στιγμες..οπως το εγραψες τζουλακι μου

μακαρι για ολες μας αυτη η εμπειρια να ειναι η ομορφοτερη της ζωης μας (που θα ειναι) και η πιο ανωδινη!!!

με το καλο για ολες μας!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

αγγελικουλα μου αργησα λιγο να σε συγχαρω μην μου θυμωσεις μια το χειρουργια της μικρης μαι οι γιορτες η δουλεια μου εμενε πολυ λιγος χρονος να σου ζησει ο μπεμπερος ειναι κουκλος σαν την μαμα!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...