Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε αχάριστες! εδώ έχει και ψώνια να κάνεις και μπορείς και να σηκώσεις δικές σου φώτος! έτη μπροστά το καφέ!

για πε κι αλλα;;; για πε;;;;


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεσαι ακομα;; εσυ βεβαια.. Μας εβαζες εκει τα Χριστούγεννιατικα, σου λεει κατσε κυρια μου... Μας ταραζεις απο τωρα;;; εξοριζεστε... χαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχααχα

Ναι κι εγώ πιστεύω τα χριστουγεννιάτικα φταίνε!!!! Σήμερα είχε ζέστη, τι μας εβαζες κι εσύ;;;; :P


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν;;;;

Πέστα Ιωαννίτα να μας αλλάξουν έτσι ;;;��������

μα είναι σαφές στο μήνυμα του αδμινιστρέιτορ! πολύ κίνηση! έπεφτε ο σέρβερ! ποιά είχε τα περισσότερα μηνύματα; νατάσα μη κρύβεσαι σε βλέπω! :lol::lol::lol:


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααα μπορουμε κ να τα αλλαξουμε να μην πηγαινει αναποδα!!!!!!!!! Να πηγαινει οπως το προηγούμενο.. πφφφφφφ δεν μ αρεσουν οι αλλαγές!!


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

μα είναι σαφές στο μήνυμα του αδμινιστρέιτορ! πολύ κίνηση! έπεφτε ο σέρβερ! ποιά είχε τα περισσότερα μηνύματα; νατάσα μη κρύβεσαι σε βλέπω! :lol::lol::lol:

κλαιωωωωω 😂😂😂😂😂😂😂


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

αααα μπορουμε κ να τα αλλαξουμε να μην πηγαινει αναποδα!!!!!!!!! Να πηγαινει οπως το προηγούμενο.. πφφφφφφ δεν μ αρεσουν οι αλλαγές!!

πως γίνεται; πες!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόνο εμένα ζαλίζει που πάει ανάποδα απο αυρό που είχαμε μάθει;;; 7000μνμ ανάποδα τσάμπα!!!!!
πως γίνεται; πες!

οδηγίες αλλαγής τρόπου εμφάνισης των θεμάτων απαντήσεων

(νεότερα ή παλαιότερα μηνύματα πρώτα ) :

1 πάμε πίνακα ελέγχου ενώ είστε συνδεδεμένος /συνδεδεμένη

2 θα πατήσετε επεξεργασία επιλογών

3 Στον τρόπο προβολής θεμάτων υπάρχουν δυο επιλογές Γραμμικά παλαιότερα πρώτα και Γραμμικά νεότερα πρώτα επιλέξτε όποιο σας - εξυπηρετεί καλύτερα


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

οδηγίες αλλαγής τρόπου εμφάνισης των θεμάτων απαντήσεων

(νεότερα ή παλαιότερα μηνύματα πρώτα ) :

1 πάμε πίνακα ελέγχου ενώ είστε συνδεδεμένος /συνδεδεμένη

2 θα πατήσετε επεξεργασία επιλογών

3 Στον τρόπο προβολής θεμάτων υπάρχουν δυο επιλογές Γραμμικά παλαιότερα πρώτα και Γραμμικά νεότερα πρώτα επιλέξτε όποιο σας - εξυπηρετεί καλύτερα

Το φτιάξα μάνα μου...είχα μάθει στο ανάποδο!!!!!

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...