Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ελενα ναι. Θα σου γραψω πμ.

Ελα Δημητρούλα! Ειπα κι εγω, που χαθηκε το κοριτσι μας;

Αχ, Sugarάκι ολες μαζι! Αναγουλες, ε; Και 'γω νομιζα πως αν δεν εχεις απο αρχη αρχη, τη γλυτωσες. Ευτυχως το περνας ηπια.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!! 

Πω πω ψειρες υπομονη! Εγω οταν ημουν μικρη ειχα για καιρο, βεβαια τωρα τα φαρμακα θα ειναι αλλιως..

Να της ζησει το μωρακι της Χρυσας!!! Αντε κ στα δικα μας...

Ελενη θεααα!

Εγω κοριτσακια ξυπνησα με μυτη κρυωμενη κ λαιμο να με γδερνει. Και το κλασικο 37,2 για να μην ξεχνιομαστε. Οι υπολοιπες φρεσκοεγγυουλες εχετε κι εσεις δεκατακια?

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω βαλει θερμομετρο, αλλα νομιζω πως δεν εχω. Αν και εχω συνεχως παγωμένα ποδια...  Αυτο μπορει να ειναι και απο το πολυ καθισιο βεβαια! Χαχαχα!

Ναι, να της ζησει! Της εγραψα κι εγω ευχες. Θα της πω να διαβασει και τις δικες σας :).

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κούκλες! Τι κάνετε? 

Άκουσα ψείρες και με έπιασε εμένα φαγούρα.. Μικρή κολλούσα συχνά και είναι εκνευριστικό.. 

Miss sunny πιες κάτι ζεστό να μαλακώσει ο λαιμός. Δέκατα είχα και εγώ. Τα κοίταγα μέχρι να κάνω το τεστ. Μετά έβαλα θερμόμετρο μια φορά που κόλλησα ίωση και είχα πάλι δέκατα. Νομίζω ότι τα έχεις στην αρχή της εγκυμοσύνης μετά έρχεται η θερμοκρασία σε φυσιολογικά επίπεδα. 

Γεωργία μου πως είσαι? Σε λίγες μέρες ξεκινάτε υπερηχους!! Τι ωραία!!! Κορίτσια θα γεννησετε σχεδόν όλες μαζί!!! 

Φιλιά σε όλες 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλες μου!!!

Αντζη μου ψειρες σου εφερε το κοριτσακι σου? Παλι καλα που το καταλαβες νωρις. Να παρεις μια λοσιον προστασιας με μιλοξυδο απο το φαρμακειο. Ειναι του Κορρε, δεν περιεχει χημικα κ ειναι θαυματουργη. Θα της ψεκαζεις τα μαλλακια το πρωι κ δε θα κολλησει ξανα τιποτα.

Sugar ευχαριστω. Ο,τι μπορω κανω. Δε νιωθω τιποτα απολυτως. Κατι ηπιους πονους περιοδου που κ που. Δεν ψαχνομαι ομως γιατι θα τρελαθω. Οσο μπορω καθομαι ησυχη.

Δημητρακο μου μας ελειψες χθες! Τελειωσες με τις δουλειες σου?

Sunny προσοχη κ θα περασει. Ειναι αυτη η εποχη ο,τι πρεπει για ιωσεις. Εισαι κ στο σχολειο.

Ελενακι καλη δουλεια.

Γεωργια αυτο το πραγμα με το καθισιο πφφφφ... πονεσε ο κοκκυγας μου

Pingu μου τι κανετε? Η μικρουλα?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αυτά τα λαιμα!! Περαστικά σου, μελακι όπως είπε και η Γεωργία και κάνα χαμομήλι χλιαρό! 

Ναι όντως όλες μαζί θα είμαστε, απανωτές οι γέννες!! 

Γεωργία από την 7η με 8η βδομάδα ξεκινάνε οι αναγούλες! Ήπιο αλλά σχεδόν όλη μέρα! Αλλά δεν πειράζει, θα είναι οι πιο γλυκιές αναγούλες που είχα ποτέ! 

Link to comment
Share on other sites

Α δεν ξέρω, πρωτη φορα το ακούω, γιατί να μην επιτρέπεται αφού είναι χαλαρωτικό, τη φίλη μου την άφηνε να πίνει τσάι και ένα καφέ τη μέρα! Τώρα μάλλον είναι ανάλογα και με το γιατρό! 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες ομορφούλες κοριτσάκια λιχουδάκια! :lol:

πως είσαστε; τζόρτζια ο κάθε γιατρός τα δικά του! ρωτάς και ότι πουν! ωραία μέρα σήμερα ε; καλά και χθες ήταν αλλά ωραίες μέρες κάνει σερί μακάρι να κρατήσει!

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ευχαριστω για τα γιατροπορεματα! Καλα ενα χαμομηλι τι να βλαψει καφε δεν πινω. Εφαγα κ strepsils. Ανησυχω που εχω ολο δεκατα,θα παρω το απογευμα να ρωτησω..

DIMITRAS τωρα που αδιαθετησες τι ειναι να κανεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

καλημέρα κούκλες ομορφούλες κοριτσάκια λιχουδάκια! :lol:

πως είσαστε; τζόρτζια ο κάθε γιατρός τα δικά του! ρωτάς και ότι πουν! ωραία μέρα σήμερα ε; καλά και χθες ήταν αλλά ωραίες μέρες κάνει σερί μακάρι να κρατήσει!

Καλημερα λουκουμαδακι!!!

Οντως ομορφες μερες μας κανει. Μακαρι να συνεχισει γιατι βοηθαει κ την ψυχολογια!!! Ματσ-μουτσ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα λουκουμαδακι!!!

Οντως ομορφες μερες μας κανει. Μακαρι να συνεχισει γιατι βοηθαει κ την ψυχολογια!!! Ματσ-μουτσ

ναι ναι καλά τα λες! ακόμα μια βδομάδα έχεις ε; φστττττ νεράκι θα περάσει! και με καλή ψυχολογία!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

ναι ναι καλά τα λες! ακόμα μια βδομάδα έχεις ε; φστττττ νεράκι θα περάσει! και με καλή ψυχολογία!

Ναι, ακομα μια εβδομαδα. Για να δουμε τι θα δουμε....!!!

Πιστευω βεβαια οτι οσο πλησιαζουν οι μερες θα με πιανει αυτο το σφιξιμο στο στομαχι. Προς το παρον παντως ειμαι καλα. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου λουκουμαδάκι! Ναι, περιμενω κι εγω να ρωτησω τον γιατρο γιατι ενα ροφηματακι θα το ηθελα. Ευτυχως που δεν μου λειπει ο καφες και η σοκολατα. Απιστευτο!

Εσυ τι κανεις; Ποτε εχεις ραντεβου με τη μπεμπα;

Samiam, τι κανεις; Πηγες για την χοριακη; :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...