Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Εχτες μεχρι τις 1:30 το βραδυ την ειχα κ την εψαχνα κ οτι εβλεπα το εβγαζα.της εβαλα κ φαρμακο κ σημερα το πρωι που την εψαξα οσα βρηκα ηταν ψωφια.ευτυχως μαλλον την προλαωα στην αρχη γιατι κ εχτες ειχε πολυ λιγα στο κεφάλι της.με εχει πιασει τρελα απο εχτες.ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα.

Της εχω παρει την κολονια της pharmasept κ την ψεκαζω καθε πρωι ομως μου κολλησε.

Ενημέρωσα τη δασκαλα για να δουμε ποιο παιδακι εχει στο σχολειο κ μου την κολλησε γιατι αλλιως αν δεν το καθαρισει η μαμα του θα μου την κολλησει παλι.

Χρυσα να σου ζησει το μωρακι σου....παντα γερο κ καλοτυχο

Σουγκαρακι κ εμενα τα συμπτωματα γυρω στην 9η εβδομαδα ξεκινησαν.Αναγουλες φουλ κ πολυυυυυυ ζαλαδα στο μπεμπη με τασεις λιποθυμιας....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τζόρτζια εγώ έναν γαλλικό αραιωμένο τον πίνω. τον κάνω τούρμπο και βάζω μισό νερό μετά στην κούπα μου τον κρυώνει κιόλας. σήμερα έχω β επιπέδου! να δούμε τι θα δούμε! ήταν λίγο στρουμπουλούτσικη την τελευταία φορά στον υπέρηχο να δούμε βάρος μην έχω κανα θέμα με το ζάχαρο αν και παίρνω το γλουκοφάζ!

πρίν από 2 λεπτά , Angie.31 είπε:

Εχτες μεχρι τις 1:30 το βραδυ την ειχα κ την εψαχνα κ οτι εβλεπα το εβγαζα.της εβαλα κ φαρμακο κ σημερα το πρωι που την εψαξα οσα βρηκα ηταν ψωφια.ευτυχως μαλλον την προλαωα στην αρχη γιατι κ εχτες ειχε πολυ λιγα στο κεφάλι της.με εχει πιασει τρελα απο εχτες.ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα.

Της εχω παρει την κολονια της pharmasept κ την ψεκαζω καθε πρωι ομως μου κολλησε.

Ενημέρωσα τη δασκαλα για να δουμε ποιο παιδακι εχει στο σχολειο κ μου την κολλησε γιατι αλλιως αν δεν το καθαρισει η μαμα του θα μου την κολλησει παλι.

Χρυσα να σου ζησει το μωρακι σου....παντα γερο κ καλοτυχο

Σουγκαρακι κ εμενα τα συμπτωματα γυρω στην 9η εβδομαδα ξεκινησαν.Αναγουλες φουλ κ πολυυυυυυ ζαλαδα στο μπεμπη με τασεις λιποθυμιας....

αχ ψείρες κολλούσα και γω! σγουρό μαλλί αφάνα κλάμαααααα για να τις βγάλει η μαμά μου! τσιρίδες!!! ελπίζω το σοφάκι μας να ήταν πιο χαλαρό! καλέ είδα υποψίες για τρίτο; άντζυ αν ναι είσαι είδωλο! αντοχής!

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Α, κι εσυ στο κλαμπ του glucophase; Πολυ καλο χαπι. Μ' εσωσε! Όλα καλα να ειναι λουκουμαδακι μου. Και θα είναι!

Angie δε δοκιμαζεις αυτο το προιον που συνεστησε η Μελενια; Παιδιατρος ειναι. Κατι ξερει παραπανω.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

τζόρτζια εγώ έναν γαλλικό αραιωμένο τον πίνω. τον κάνω τούρμπο και βάζω μισό νερό μετά στην κούπα μου τον κρυώνει κιόλας. σήμερα έχω β επιπέδου! να δούμε τι θα δούμε! ήταν λίγο στρουμπουλούτσικη την τελευταία φορά στον υπέρηχο να δούμε βάρος μην έχω κανα θέμα με το ζάχαρο αν και παίρνω το γλουκοφάζ!

αχ ψείρες κολλούσα και γω! σγουρό μαλλί αφάνα κλάμαααααα για να τις βγάλει η μαμά μου! τσιρίδες!!! ελπίζω το σοφάκι μας να ήταν πιο χαλαρό! καλέ είδα υποψίες για τρίτο; άντζυ αν ναι είσαι είδωλο! αντοχής!

Ευτυχως δεν ειχε πολλες κ εκατσε η καημενουλα μου.

Δεν εχω αδιαθετησει ακομα οποτε απο βδομαδα θα κανω ενα τεστ να μας φυγει η εννοια αν κ δεν νομιζω.

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια αυτο που εχω δει σε μια εφημερια μου απο ψειρες δεν περιγραφεται. Φερανε ενα κοριτσακι με πληγες στο κεφαλι απο το ξυσιμο. Το καημενο εβγαζε τουφες τα μαλλια του κ οι ψειρες εκαναν παρελαση. Η μανα οταν τη ρωτησα γιατι το παιδι εφτασε σ' αυτη την κατασταση μου ειπε πως δεν το καταλαβε. Η ανωτερη μου πηρε ψαλιδι κ εκοβε τα μαλλια του παιδιου για να περιποιηθουμε το τριχωτο της κεφαλης. Οικτρη κατασταση. Δε θα το ξεχασω ποτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

τζόρτζια εγώ έναν γαλλικό αραιωμένο τον πίνω. τον κάνω τούρμπο και βάζω μισό νερό μετά στην κούπα μου τον κρυώνει κιόλας. σήμερα έχω β επιπέδου! να δούμε τι θα δούμε! ήταν λίγο στρουμπουλούτσικη την τελευταία φορά στον υπέρηχο να δούμε βάρος μην έχω κανα θέμα με το ζάχαρο αν και παίρνω το γλουκοφάζ!

αχ ψείρες κολλούσα και γω! σγουρό μαλλί αφάνα κλάμαααααα για να τις βγάλει η μαμά μου! τσιρίδες!!! ελπίζω το σοφάκι μας να ήταν πιο χαλαρό! καλέ είδα υποψίες για τρίτο; άντζυ αν ναι είσαι είδωλο! αντοχής!

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Λουκουμαδακι με το καλο η β επιπεδου!! Θα χαρεις πολυ ωρα το μωρακι σου!!!περιμενουμε τα ομορφα νεα σου!!!

Αngie μου νομιζω πως ολα τα παιδακια το περνανε αυτο με τις ψειρες! Το επαθε και η ανηψια μου περσι και εχει πολυ μαλι!Και το θεμα ειναι αυτο που λες να μην εχει αλλο παιδι και ξανακολλησει γιατι θυμαμαι η αδερφη μου την καθαριζε και μετα ερχοταν παλι με ψειρες.

Μελενια μου πως παει η ξεκουραση??

 Απ' οτι εχω καταλαβει η samiam θα παει αυριο για χοριακη σωστα?

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Αχ κοριτσια αυτο που εχω δει σε μια εφημερια μου απο ψειρες δεν περιγραφεται. Φερανε ενα κοριτσακι με πληγες στο κεφαλι απο το ξυσιμο. Το καημενο εβγαζε τουφες τα μαλλια του κ οι ψειρες εκαναν παρελαση. Η μανα οταν τη ρωτησα γιατι το παιδι εφτασε σ' αυτη την κατασταση μου ειπε πως δεν το καταλαβε. Η ανωτερη μου πηρε ψαλιδι κ εκοβε τα μαλλια του παιδιου για να περιποιηθουμε το τριχωτο της κεφαλης. Οικτρη κατασταση. Δε θα το ξεχασω ποτε!

μα δεν το έβλεπε που ξυνόταν; αδιανόητα πράγματα ρε κορίτσια..


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναδει κ μακαρι να μη ξαναδω ποτε! Ηταν αδυνατο να μην το ειχε καταλαβει, το παιδι ηταν γεματο πληγες ετρεχε αιμα. Τι να πεις... 

Γεια σου Λιζακι μου! Καλα παει, περιμενω να περασουν οι μερες να δουμε τι γινεται...

Λουκουμαδακι θα σεις τη μπουμπου σου σημερα!!! :wub: μη ξεχασεις να της πεις να στελνει μελο-μπεμπεδοσκονη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βλέπουνε τα όργανα αν όλα είναι στη θέση τους,εγκέφαλο,αυχένα ξανά,μετράνε ανάπτυξη πόδια χέρια βάρος,βλέπουν πλακούντα,ροή αίματος κλπ κλπ και αν είσαι τυχερή και σου κάνει τη χάρη το μπεμπέ σου δίνουν και μία 4d απεικόνιση ζουμπουρλή να το έχεις να το βλέπεις μέχρι να γεννηθεί με το καλό! :wub:

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σου Lizaki!

Κορίτσια τι γινεται στην εξεταση αυτη; Μετρανε τον αυχενα, την σπονδυλικη στηλη, κλπ αν θυμαμαι καλα;

Καλημερα Γεωργια μου,

Ναι μετρανε σχεδον τα παντα. Κεφαλη, εγκεφαλος, προσωπο, σπονδυλικη στηλη, θωρακας, πνευμονες, γεννητικα οργανα, μηριαια αρτηρια κ.λ.π Επισης μετρανε και τραχηλο

Αυτο με τα  like οσο περναει ο καιρος μου τη δινει ολοκαι περισσοτερο!:-D

πρίν από 3 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

βλέπουνε τα όργανα αν όλα είναι στη θέση τους,εγκέφαλο,αυχένα ξανά,μετράνε ανάπτυξη πόδια χέρια βάρος,βλέπουν πλακούντα,ροή αίματος κλπ κλπ και αν είσαι τυχερή και σου κάνει τη χάρη το μπεμπέ σου δίνουν και μία 4d απεικόνιση ζουμπουρλή να το έχεις να το βλέπεις μέχρι να γεννηθεί με το καλό! :wub:

Ελπιζω να κατσει το μπεμπε σου. Εμενα δεν καθοταν.Θα το δω οταν γεννησω με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε μελενια να σου  πω εμενα αυρα πιυ ειχε στο κεφαλακι της δεν περπατουσαν.κανονικα η ψειρα σεν κινειται;ευτυχως τωρα που την εψαξα βρηκα ελαχιστα κ αυτα ψωφια.οποτε τυχερη ημουν κ καθαρισε ευκολα.για ξαναπες μου αυτο που ειπες πριν να της βαζω.

Λουκουμαδακι με το καλο η β επιπεδου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Angie.31 είπε:

Βρε μελενια να σου  πω εμενα αυρα πιυ ειχε στο κεφαλακι της δεν περπατουσαν.κανονικα η ψειρα σεν κινειται;ευτυχως τωρα που την εψαξα βρηκα ελαχιστα κ αυτα ψωφια.οποτε τυχερη ημουν κ καθαρισε ευκολα.για ξαναπες μου αυτο που ειπες πριν να της βαζω.

Λουκουμαδακι με το καλο η β επιπεδου...

Ναι Αντζη μου κανονικα περπατανε. Το προλαβες στην αρχη. 

Ειναι παιδικη λοσιον μηλοξυδο για προστασια απο τις ψειρες του κορρε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...