Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.

Samiam μου εισαι συνεχεια στο μυαλο μου. Ομως ειμαι σιγουρη πως σε λιγο καιρο θα ειναι ολα πολυ διαφορετικα. Οντως το γεγονος οτι εμεινες εγκυος με την πρωτη ειναι πολυ ενθαρρυντικο. Εγω πιστευω οτι ηταν τυχαιο γεγονος. Κανε αυτο που εσενα σε κανει να νιωθεις καλυτερα. Περνα στην επομενη προσπαθεια οποτε εσυ το αποφασισεις. Θελω να σου πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ απο εδω κ περα!!! Με ολη τη δυναμη της ψυχης μου σου το ευχομαι κ στο φωναζω!

Καλλιοπακι μου γλυκο ποσο με συγκινει που εισαι τοσο ευαισθητο κ τρυφερο πλασμα! Σιγουρα καποιες γυναικες ταλαιπωρουνται αρκετα αλλα οταν παλευουν στο τελος τα καταφερνουν! Σ' εσενα θα ερθει συντομα, θα δεις! ;)

Λουκουμαδακι μου πες μας τα νεα απο τη λουκουμαδενια σου! :wub:

Δημητρουλα μου , Pingu, Γεωργια, Sugar, Sunny, Ελενακι, Λιζακι, Μαρια,Νατασακι καλημεραααα...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Εχεις καθυστερηση?

Μις μου σε εμενα πηγαινε το αν εχω καθυστέρηση; 

Εγω ακομα να αδιαθετησω από τις 6/10 που περιμενα αλλα εκανα τεστακι το πρωι κ ηταν αρνητικο.Αρα οι ορμονες μου παλι κανουν παρτυ


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angie.31 είπε:

Μις μου σε εμενα πηγαινε το αν εχω καθυστέρηση; 

Εγω ακομα να αδιαθετησω από τις 6/10 που περιμενα αλλα εκανα τεστακι το πρωι κ ηταν αρνητικο.Αρα οι ορμονες μου παλι κανουν παρτυ

Κ εγω περιμενα να μας κανεις την εκλπηξη Αντζουλινιιι...καλημεραα!!!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Angie.31 said:

Μις μου σε εμενα πηγαινε το αν εχω καθυστέρηση; 

Εγω ακομα να αδιαθετησω από τις 6/10 που περιμενα αλλα εκανα τεστακι το πρωι κ ηταν αρνητικο.Αρα οι ορμονες μου παλι κανουν παρτυ

Ειναι 100% αξιοπιστα τα τεστ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Λυπαμαι πολυ Samiam. Εγω στη θεση σου θα πηγαινα στον επομενο κυκλο και θα εβαζα τα εμβρυακια  τα αλλα. Δυστυχως δεν εχω ομως τπτ στην καταψυξη οποτε παω παλι απο την αρχη.

Πρωτη παλινδρομη εντοπιστηκε 13/2/16, δευτερη 13/10/17 περιοδος. Δεν ειμαι προληπτικη αλλα αυτο το 13 δεν με πολυσυμπαθει.

Και καπου εδω να πω οτι υποφερω τρελα σωματικα ενω ψυχικα ειμαι καλυτερα απο την προηγουμενη φορα. Ισως το δουλεψα μεσα μου ολον αυτον τον καιρο.

Παμε λοιπον απο την αρχη: Θρομβοφιλια οκ θα κοιταξω και λογικα και καρυοτυπο κι εγω και ο συζυγος. Τι αλλο;


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μαρια μου λυπαμαι παρα πολυ... Θυρεοειδη, καμπυλη ινσουλινης και καμπυλη ζαχαρου εχεις δει; Και καλο ειναι οταν θα εχετε παλι εμβρυακια να κανετε προεμφυτευτικο έλεγχο. Εμεις δεν ειχαμε κανενα χρωμοσωμικο προβλημα, αλλα τα εμβρυακια μας ειχαν.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια μου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που περνας τοσο σωματικο, οσο κ ψυχικο πονο! 

Απο εδω κ περα να πανε ολα κατ' ευχην! Οπως σου ειπε κ η Γεωργια πρεπει να κανεις εναν ενδοκρινολογικο ελεγχο οπως κ αιματολογικο-ανοσολογικο.

Κ φυσικα ο,τι γυναικολογικες εξετασεις σου προτεινει ο εξωσωματικος σου. 

Ολα θα πανε καλα! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Μαρακι κρίμα κοριτσάκι μου.. Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή και να μην ταλαιπωρηθεις καθόλου! 

Λία είσαι σίγουρα εγκυος αλλά κάνε μια χοριακη για να δεις πόσο εγκυος είσαι! Με το καλό!!!! 

Οι υπόλοιπες εγγυουλες μανούλες και μέλλουσες τι κάνετε? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Εγω με τη σειρα μου ευχομαι να μην ξαναπερασει καμια γυναικα μια τετοια διαδικασια.

Σε καμια ωρα υπολογιζω να με παρουν απο το κεντρο και να αναδιοργανωθω

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μεσημέρι..

τι κάνετε;;πως είστε;;

εμείς εδω ήσυχα..οσο μπορεί να είναι με τον μικρό βέβαια!!!

Στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα που διάβασα Σάμιαμ και Μαράκι λυπάμαι πολύ.

Ας είναι αυτή η τελευταία φορά και για τις δυό σας!!!!!

Γράψατε πολλά και τα θυμάμαι μπερδεμένα.

Διάβασα για ψείρες και άρχισα το ξύσιμο αν είναι δυνατόν...Άντζι τα έβγαλες όλα απο το σοφούλι;;;;;

Μελένια μου χάιδεψε την κοιλίτσα!!!! 

Τζώρτζια ,Σούγκαρ, Δήμητρα,Πιγκουδάκι,Μίςς,Λιζάκι,,Ελένη,Καλλιοπάκι,Λουκουμαδάκι :) 

Εμείς πάντως τα βλαστοκύτταρα δεν τα κάναμε τίποτα,Το συζητήσαμε με πολλούς,εκτός του γιατρού μου και καταλήξαμε πως είναι άχρηστο γιατι ακόμα και αν τα χρειαστείς (αχρείαστα να είναι)δεν μπορεί να τα χρησιμοποιήσει το παιδί σου.

Ουσιαστικά καταλήγεις στην τράπεζα και ψάχνεις εκεί συμβατό.Άρα ποιός ο λόγος να πληρώσεις για κάτι που δεν θα βοηθήσει το παιδί σε μια Χ κατάσταση;Βέβαια ο καθένας πράττει όπως νιώθει,θέλει πάντως πολύ σκέψη και ψάξιμο .

 

Ααα κάπου είδα για βαφή μαλλιών κ νυχιών,μετά την αυχενική μπορείς να κάνεις και τα δύο άφοβα.

 

 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι..

τι κάνετε;;πως είστε;;

εμείς εδω ήσυχα..οσο μπορεί να είναι με τον μικρό βέβαια!!!

Στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα που διάβασα Σάμιαμ και Μαράκι λυπάμαι πολύ.

Ας είναι αυτή η τελευταία φορά και για τις δυό σας!!!!!

Γράψατε πολλά και τα θυμάμαι μπερδεμένα.

Διάβασα για ψείρες και άρχισα το ξύσιμο αν είναι δυνατόν...Άντζι τα έβγαλες όλα απο το σοφούλι;;;;;

Μελένια μου χάιδεψε την κοιλίτσα!!!! 

Τζώρτζια ,Σούγκαρ, Δήμητρα,Πιγκουδάκι,Μίςς,Λιζάκι,,Ελένη,Καλλιοπάκι,Λουκουμαδάκι :) 

Εμείς πάντως τα βλαστοκύτταρα δεν τα κάναμε τίποτα,Το συζητήσαμε με πολλούς,εκτός του γιατρού μου και καταλήξαμε πως είναι άχρηστο γιατι ακόμα και αν τα χρειαστείς (αχρείαστα να είναι)δεν μπορεί να τα χρησιμοποιήσει το παιδί σου.

Ουσιαστικά καταλήγεις στην τράπεζα και ψάχνεις εκεί συμβατό.Άρα ποιός ο λόγος να πληρώσεις για κάτι που δεν θα βοηθήσει το παιδί σε μια Χ κατάσταση;Βέβαια ο καθένας πράττει όπως νιώθει,θέλει πάντως πολύ σκέψη και ψάξιμο .

 

Ααα κάπου είδα για βαφή μαλλιών κ νυχιών,μετά την αυχενική μπορείς να κάνεις και τα δύο άφοβα.

 

 

Νατασακι μου χα'ι'δευω-χα'ι'δευω! :)

Φιλησε σου πολυ-πολυ τα μπουταρινια του ζουζουνου! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μις είναι πολυ αξιοπιστα ....χαχαχα

Κοριτσακια μου εγω τελειωσα..τωρα εχετε εσεις σειρα να υποδεχτειτε τα μωρακια σας.εγω θα ειμαι εδω να συζηταμε τα πρωτα σημαδια εγκυμοσυνης σας,τον πρωτο ηχο καρδιας,τα πρωτα συμπτωματα,το πρωτο φτερουγισμα του μωρου στην κοιλιτσα σας,τις αυπνιες σας (θυμαστε ποσες ωρες ημουν εγω αυπνη τα βραδια)...θα με κανετε να αναπολω ολες αυτες τις υπεροχες στιγμες που ειχα την ευλογια να ζησω.κ μετα θα χαιρομαι στη χαρα σας με τον ερχομο του μωρου σας....

Ααααααχ οσα χρονια κ αν περασουν αυτοι οι 9 μηνες θα μεινουν για παντα χαραγμενοι στη μνημη σας....Να τους απολαυσετε κ να παρετε ημερολογιο εγκυμοσυνης κ να καταγραφετε καθε αλλαγή, στο σωμα σας ,στην ψυχολογια σας....τα παντα.

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καμάρια καλησπέρα!!!

Σημερα πολύ τρεξιμο πήγα στο κεντρο εξωσ..ειδαμε την φτωχεια μου λόγω ηλικίας αλλά κ των ορμονών πλεον κ εγω εχω προβλημα κ μαλιστα εξελισσομαι γρηγορα:shock: Η μια ωοθηκη εχει μικρυνει..μας λεει ΑΜΕΣΑ να τα τρεξουμε ολα γιατι σκεφτεταιτην ποιοτητα των ωαριων μου!! Εξήγησα τους οικονομικους προβληματισμους κ επιμενει...τωρα σκεψη κ γι αυτο ενω ελεγα Απριλιο να τα εκανα οκ να κανω τωρα τα χαρτια κ ενδοκρινολογο κ μετα τα υπόλοιπα ουφ...τι να πουλήσω;;; Θα γινω μαραμένη κ εγω αααααχχχχ την τυχη μου μέσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...