Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ρε Κορίτσια τι γίνεται με τη σαννυ; η δεν εμφανίζονται τα μηνύματά η έχει αργήσει πολύ, κάνω ανανέωση αλλά δε βλέπω τίποτα, κι αποκλείεται να μην έχετε ρωτήσει κι εσείς! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Sugar86 είπε:

Ρε Κορίτσια τι γίνεται με τη σαννυ; η δεν εμφανίζονται τα μηνύματά η έχει αργήσει πολύ, κάνω ανανέωση αλλά δε βλέπω τίποτα, κι αποκλείεται να μην έχετε ρωτήσει κι εσείς! 

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ. Αλλά αφού ήρθε το μήνυμα σου μάλλον έχει αργήσει. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sugar86 είπε:

8 δεν είχε ραντεβού; ε προφανώς ακόμα δεν απάντησε αφού κι εσύ δε βλέπεις τίποτα! Θα περιμένουμε λοιπόν πιγκουδακι! 

Ναι 8 είχε αλλά και προχτές άργησε. Θα περιμένουμε. Εγώ θα κάνω μπάνιο την μικρή τώρα και θα πάρω το κινητό στο μπάνιο... 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολεεεεεεεεε ολεεεεεεεεε γιουπιιιιιιιι!!!!!!! Τι ωραία νεααααααα!!!!! Συγχαρητήρια και στις 2!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσια μου!!!!! Μελενια μου καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Γεωργία μου με το καλό τα διδυμακια σου!!!!!

Καλησπέρα είπα??? Δεν είπα!!!!!!!!! Τι κάνετε κουκλακια μου????

Άντε Σάννυ μου σε περιμένουμε!!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Calliopi. είπε:

Ολεεεεεεεεε ολεεεεεεεεε γιουπιιιιιιιι!!!!!!! Τι ωραία νεααααααα!!!!! Συγχαρητήρια και στις 2!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσια μου!!!!! Μελενια μου καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Γεωργία μου με το καλό τα διδυμακια σου!!!!!

Καλησπέρα είπα??? Δεν είπα!!!!!!!!! Τι κάνετε κουκλακια μου????

Άντε Σάννυ μου σε περιμένουμε!!!!!!!

 

Γειά σου Καλλιόπη!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Γειά σου Καλλιόπη!!! 

Γεια σου πινγκουδακι μου!!!!! Είσαι καλά??? Την μπανιαρισες τη μικρή σου???

Αχ πολύ χάρηκα με τα νέα τα σημερινά!!! Άντε να έρθει και η Σάννυ να ολοκληρωθεί η χαρά!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Calliopi. είπε:

Ολεεεεεεεεε ολεεεεεεεεε γιουπιιιιιιιι!!!!!!! Τι ωραία νεααααααα!!!!! Συγχαρητήρια και στις 2!!!!! Πολύ χάρηκα κορίτσια μου!!!!! Μελενια μου καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Γεωργία μου με το καλό τα διδυμακια σου!!!!!

Καλησπέρα είπα??? Δεν είπα!!!!!!!!! Τι κάνετε κουκλακια μου????

Άντε Σάννυ μου σε περιμένουμε!!!!!!!

 

Καλλιοπακιιι... ευχαριστω πολυ καλη μου! Ευχομαι να πανε ολα καλα. Συντομα να ακουσουμε τα δικα σου ευχαριστα κοριτσακι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλλιοπακιιι... ευχαριστω πολυ καλη μου! Ευχομαι να πανε ολα καλα. Συντομα να ακουσουμε τα δικα σου ευχαριστα κοριτσακι μου!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!!! Μακάρι Μελενια μου να έρθουν όλα βολικά!!! Παίρνω αισιοδοξία από εσάς!!!!!!!!

Φαντάζομαι δεν το έχεις συνειδητοποιήσει ακόμα!!! Αλλά έρχεται σύντομα το τικ τακ τικ τακ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Calliopi. είπε:

Γεια σου πινγκουδακι μου!!!!! Είσαι καλά??? Την μπανιαρισες τη μικρή σου???

Αχ πολύ χάρηκα με τα νέα τα σημερινά!!! Άντε να έρθει και η Σάννυ να ολοκληρωθεί η χαρά!!!!

Καλά είμαι κοπέλα μου. 

Ναι πίνει το γάλα της τώρα και μετά ύπνο! 

Αντε και στα δικά σου κοριτσαρα μου σύντομα!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Calliopi. είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!!! Μακάρι Μελενια μου να έρθουν όλα βολικά!!! Παίρνω αισιοδοξία από εσάς!!!!!!!!

Φαντάζομαι δεν το έχεις συνειδητοποιήσει ακόμα!!! Αλλά έρχεται σύντομα το τικ τακ τικ τακ!!!!!

Δεν εχω συνειδητοποιησει τιποτα πραγματικα. Το μονο ηταν οτι καθισα ολη μερα στο κρεβατι γιατι ενιωθα μεγαλη ευθυνη- χαχαχαχα! Ακομα δεν τον ειδαμε... Ενω ολες τις προηγουμενες δεν καθομουν καθολου.

Βλεπω τον αντρα μου που ολο χαμογελαει κ λεω, μωρε  λες...!!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Δεν εχω συνειδητοποιησει τιποτα πραγματικα. Το μονο ηταν οτι καθισα ολη μερα στο κρεβατι γιατι ενιωθα μεγαλη ευθυνη- χαχαχαχα! Ακομα δεν τον ειδαμε... Ενω ολες τις προηγουμενες δεν καθομουν καθολου.

Βλεπω τον αντρα μου που ολο χαμογελαει κ λεω, μωρε  λες...!!! Χαχαχα

Απόλαυσε το Μελένια μου! Πότε θα πας για υπέρηχο? 

Ρε κοριτσια πολύ άργησε. Τι ώρα να την πηραν? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Pingu είπε:

Απόλαυσε το Μελένια μου! Πότε θα πας για υπέρηχο? 

Ρε κοριτσια πολύ άργησε. Τι ώρα να την πηραν? 

Δεν ξερω ακομα pingu μου. Αυριο πρεπει να κανω εξετασεις οιστραδιολη κ προγεστερονη. Τη Δευτερα επαναληψη χοριακης κ θα μου πουνε.

 

Link to comment
Share on other sites

Γυρισααα μετα τα σουβλακια! Λοιπον φανηκε αυτος ο λεκιθικος με ενα εμβρυο σαν να κρεμεται κι εψαχνε την καρδιακη λειτουργια μαλλον να αχνοφαινεται. Με τετοια χοριακη μας ειπε μαλλον ειναι πιο μικρουλι 2-3 μερες...

Θα ξαναπαμε Τεταρτη....ουφ η ψυχη θα μου βγει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...