Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Γυρισααα μετα τα σουβλακια! Λοιπον φανηκε αυτος ο λεκιθικος με ενα εμβρυο σαν να κρεμεται κι εψαχνε την καρδιακη λειτουργια μαλλον να αχνοφαινεται. Με τετοια χοριακη μας ειπε μαλλον ειναι πιο μικρουλι 2-3 μερες...

Θα ξαναπαμε Τεταρτη....ουφ η ψυχη θα μου βγει!

Όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου!!! Την Τετάρτη θα ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Γυρισααα μετα τα σουβλακια! Λοιπον φανηκε αυτος ο λεκιθικος με ενα εμβρυο σαν να κρεμεται κι εψαχνε την καρδιακη λειτουργια μαλλον να αχνοφαινεται. Με τετοια χοριακη μας ειπε μαλλον ειναι πιο μικρουλι 2-3 μερες...

Θα ξαναπαμε Τεταρτη....ουφ η ψυχη θα μου βγει!

Αντε βρε Σαννυ μου κ σκασαμε!!! Ειδες το μικρο σου ζουζουνακι τι χαρααα..!!! Την Τεταρτη θα ακουσετε καρδουλα κ ολα τελειααα...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε κουκλα μου και ανησυχήσαμε. Το θετικο ειναι πως ειναι εκει και μεγαλώνει! Πάμε για Τετάρτη!

Calliopi μου σ' ευχαριστω! Και για σενα να ερθουν τα καλύτερα κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σάννυ μου!!! Άντε τώρα κ εσύ για το τικ τακ τικ τακ!!!!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές!!! Τα like τελείωσαν εννοείται....

Καλό βράδυ σε όλες!!! Θα τα πούμε αύριο!!! Φιλάκια!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!σαννυ μας και άργησες εχθές, κοιμόμουν όρθια ίσα που διάβασα το μήνυμά αλλά δεν είχα κουράγιο να γράψω, χαχα λιώμα! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, όλα πήγαν πολύ καλά, τέλεια, αντε την Τετάρτη τώρα και την καρδούλα!!! 

Φιλιά κορίτσια!!! Καλό ΣΚ!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημεριτσες!!!

Σαννυ μου τέλεια νεα και εσυ!!! Αφού αχνοφαινοταν, τώρα θα δημιουργήθηκε η καρδούλα! Είναι όντως νωρίς! Την Τετάρτη θα ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο! Είναι σαν να καλπάζει άλογο! Ποσο εβδομάδων είσαι σου είπε;

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό ΣΚ να έχουμε κορίτσια!

Εγω σήμερα ξύπνησα απο τις 05.30 και έπειτα γαριδα το ματι. Κατα τις 07.30 αρχισε να με παιρνει παλι ο υπνος και ξυπνησα πριν λιγο, αλλα ευχαριστως θα γυριζα πλευρο να συνεχισω.

Εχθες το απογευμα μιλησα με τη γραμματεα του παλιου μου γυναικολογου και μου εκλεισαν ραντεβου αρχικα για Τεταρτη, αλλα οταν της ειπα πως ειμαι απο εξωσωματικη και πως θα παω για δουλεια τη Δευτερα τον ενημερωσε και μου ειπε να παω τη Δευτερα να με δει και απο Τριτη να μου γραψει αδεια. Παω στοιχημα πως δεν θυμαται την ηλικια μου και αν την ελεγα θα ελεγε "ελατε τωρα!". Χα χα!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Μελένια καλά αποτελέσματα! 

Γεωργία μου αντε την Δευτέρα θα δεις πάλι τα σποράκια σου. Δεν θυμάμαι αν σε ρώτησα. Είναι στον ίδιο σάκο ή σε διαφορετικό? 

Εγώ χτες δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα. Έκανα το βαμπίρ μέχρι τις 3. 

Καλό σκ κορίτσια!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τις 03.00; Είχες πάλι θεμα με τους ιλιγγους;

Επειδη προέρχονται απο διαφορετικα ωαρια, το θεωρω δεδομενο πως θα ειναι σε διαφορετικους σακους, οποτε δεν το ρωτησα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω pingudaki!!! Τι εχουμε παθει βρε κοριτσια με τον υπνο πια?

Γεωργια τακτοποιηθηκε κ η αδεια λοιπον :) !!! Μια χαρα!

Να σας πω τον προβληματισμο μου... απο χθες το στηθος μου ποναει πολυ λιγοτερο. Εχω κ κατι πονους στη μεση κ στην κοιλια σαν ηπιοι πονοι περιοδου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...