admin

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!

8.283 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

Μικρούλες μου συγγνωμη που χάθηκα όλο το μεσημερι. Έκανα κάποια μαζεματακια και καποιες ψιλοδουλιτσες με τον αντρούλη μου. Έπειτα ξαπλώσαμε και λίγο. Δεν πηγαμε τελικα βολτιτσα ενω το θελαμε πολυ και λόγω του υπέροχου καιρου και λόγω επετειου ειπαμε να παρουμε την κουμπαρα μας και να κανουμε καμια βολτα στη παραλιακη, να κατσουμε για μεζεδακια και ουζακι (οχι για μενα φυσικα), αλλα σηκώθηκα το πρωι με αρκετα ανακατεμενο στομαχι που κρατησε αρκετες ωρες. Με το ζορι εφαγα λιγο το μεσημερι, απλα γιατι έπρεπε. Λετε να αρχισαν οι αναγούλες; Οπότε μειναμε στο σπιτακι μας για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Δεν πειραζει. Θα χαλασει ο καιρος, θα ξαναφτιαξει. Όλα καλα. 

Αχ Μελενια μου! Αχ Μελενια μου. Όπως ειπε και η Ελενα και το lizaki, μαλλον θα ψιλοηρεμησουμε κατα τον 7ο μήνα! Οποτε ναι ευχαριστα προγραμματα στην tv, ταινιουλες και θα προχωραμε. Μου εχουν πει συναδελφοι στη δουλεια πως μια γαλλικη ταινια που λέγεται "babyseatting" (αλλα δεν εχει σχεση με μωρα), είναι καταπληκτικη και εχει ΤΟ γέλιο! Βεβαια αν εχει τοσο γελιο οσο λενε πρεπει και αυτο να το προσεξουμε για να μην ζοριζομαστε και σφιγγομαστε φανταζομαι. Δεν την εχω δει ακομη, αλλα τη συνιστουν ανεπιφυλακτα. Αν θελετε δειτε την!

Διαφημίσεις

Όμορφα περάσαμε χτες μελενια μου.... Γενικά με τον αδελφό μου περνάμε υπέροχες στιγμές κυρίως με πολύ γέλιο...

Και εγώ μόλις τελείωσα το σίδερο και είπα να χαλαρώσω.... Επίσης πήρα μεγάλη χαρά γιατί βρήκα ένα ζευγάρι παπούτσια που είχα πάρει υποτίθεται για το γάμο μου να τα έχω σαν δεύτερα και τα είχα εξαφανίσει... Τόσο καιρό έκλαιγα τα 60 ευρώ που είχα δώσει κ νόμιζα ότι τα έχασα χωρίς καν να τα βάλω έστω μια φορά.... Τώρα που τα βρήκα θα τα κρατήσω για το επόμενο καλοκαίρι.... Τουλάχιστον δεν πήγαν χαμένα τα ευρώ....

αυτό άρεσε στην/στον 1 person

34 minutes ago, Georgia1972 said:

Μικρούλες μου συγγνωμη που χάθηκα όλο το μεσημερι. Έκανα κάποια μαζεματακια και καποιες ψιλοδουλιτσες με τον αντρούλη μου. Έπειτα ξαπλώσαμε και λίγο. Δεν πηγαμε τελικα βολτιτσα ενω το θελαμε πολυ και λόγω του υπέροχου καιρου και λόγω επετειου ειπαμε να παρουμε την κουμπαρα μας και να κανουμε καμια βολτα στη παραλιακη, να κατσουμε για μεζεδακια και ουζακι (οχι για μενα φυσικα), αλλα σηκώθηκα το πρωι με αρκετα ανακατεμενο στομαχι που κρατησε αρκετες ωρες. Με το ζορι εφαγα λιγο το μεσημερι, απλα γιατι έπρεπε. Λετε να αρχισαν οι αναγούλες; Οπότε μειναμε στο σπιτακι μας για να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Δεν πειραζει. Θα χαλασει ο καιρος, θα ξαναφτιαξει. Όλα καλα. 

Αχ Μελενια μου! Αχ Μελενια μου. Όπως ειπε και η Ελενα και το lizaki, μαλλον θα ψιλοηρεμησουμε κατα τον 7ο μήνα! Οποτε ναι ευχαριστα προγραμματα στην tv, ταινιουλες και θα προχωραμε. Μου εχουν πει συναδελφοι στη δουλεια πως μια γαλλικη ταινια που λέγεται "babyseatting" (αλλα δεν εχει σχεση με μωρα), είναι καταπληκτικη και εχει ΤΟ γέλιο! Βεβαια αν εχει τοσο γελιο οσο λενε πρεπει και αυτο να το προσεξουμε για να μην ζοριζομαστε και σφιγγομαστε φανταζομαι. Δεν την εχω δει ακομη, αλλα τη συνιστουν ανεπιφυλακτα. Αν θελετε δειτε την!

Georgia επετειο διαβασα!!! Να ζησετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι μαζι με τα μωρακια σας!!!

Απο χτες εχω κι εγω αναγουλες. Το μεσημερι ενω πεινουσα εφαγα καπως με το ζορι να το πω. Για να δουμε!

Melenia χαιρομαι που χαλαρωσες! Δε μας ζαλιζεις ολες ετσι ειμαστε μια ομορφη παρεα! Ποσο αγχος εχω κι εγω να ακουσω καρδουλα...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα