Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου....

Σας ευχαριστω πολυ ολες.οντως αγχωθηκα πολυ γιατι καποια στιγμη μου ελεγε κιολας οτι του κοβοταν η αναπνοη κ πονουσε κ μπροστα στο στηθος κ πισω στην πλατη.ευτυχως τελος καλο ολα καλα.

Μελενια μου κ εμεις αγωνιουμε μαζι σου...

Ουφ εχω παλι σιδερο,οχι οτι εχω προλαβει κ ποτε να το τελειωσω...παντα εχω υπολοιπο κ πλενω κ ξαναπλενω κ μαζευονται κ τα υπολοιπα.οταν ξεκινησω δουλεια μαλλον θα βρω μια γυναικα να μου σιδερωνει γιατι τοτε είναι που δεν υα προλαβαινω καθολου.

Τι αλλά νεα;οι εγκυουλες μας πως νιωθουν;αρχισαν τα πρωτα ενοχλητικα συμπτωματα ε;

Σας φιλω ολες....


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Μελενια μου καλη επιτυχια αν και ολα θα πανε σουπερ.Μην ανησυχεις καθολου ( ποια μιλαει χε! χε!)

Γεωργια μου χρονια πολλα!!! Του χρονου να δεις πανυγηρια με ολη την οικογενεια!!

Εγω περιμενω να κανει ωοληψια μια πολυ καλη μου φιλη που προσπαθει και αυτη καιρο.ελπιζω ολα να πανε καλα!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια καλή εβδομάδα! 

Μελενια μου υπομονή. Σε λίγη ώρα θα σου φύγει το αγχος γιατί όλα θα είναι τέλεια! Βροχουλα είπες και ζηλεύω.. Εμείς εδώ ακόμα έχουμε ήλιο.. 

Miss sunny εσυ πως είσαι? 

Δημητρουλα χάθηκες. 

Γεωργία μου σήμερα δεν έχεις ραντεβού με τον γυναικολογο σου? 

Ελενακι Angie Καλλιόπη Lizaki Lia sugar astrogea Μαριες και όποια άλλη ξεχνάω φιλιά πολλά! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρεπει να ηρεμησω γιατι δε με βλεπω καλα!!! Αντε να παρω μια ανασα ουφφφφ... εσκασα!

Just now, melina86 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι.....Τέλεια η δευτερη χοριακή .....Τωρα κοίτα να χαλαρώσεις οσο μπορείς και να το απολαύσεις!!!!

Ευχαριστω Μελινακι μου!!! Αυτο πρεπει να γινει. :)

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , melina86 είπε:

Απο δω και περα ολα θα πανε τελεια!!!αντε να παιρνουμε και εμεις σειρα σιγα σιγα!!!!:)

Ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο κοριτσακι μου να ερθουν τα ευχαριστα!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...