Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Με το καλο Μελινα ευχομαι!!!

Και σε σενα κοριτσακι.....να πανε ολα τελεια!!!!Ειμαι σιγουρη οτι θα μου φερετε γουρι με τοση θετικη ενεργεια που υπαρχει εδω μεσα!!!!!:-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μελενια μου τελειο το νουνερακι της χοριακης σου...Αντε τωρα να ηρεμησεις κ να αρχισεις να το απολαμβανεις από εδω κ περα.ειδικα οταν κανεις κ τον πρωτο υπερηχο κ δειτε το σπορακι σας η χαρά σου θα ειναι απερίγραπτη...

Τελικα σφουγγαρισα κ δεν θα προλαβω να σιδερωσω γιατι ξυπναει ο μικρος...οποτε με βλεπω προς το μεσημερι να τα πιανω...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελενιαααααα ολεεεεεεε!!!!!!!

Αντε πέρνουμε σειρά δώστε σκυτάλη κορίτσια εγω την άλλη εβδομαδα ενδοκρινολογο να μας γραψει τον προγεννητικό να τελειώνουμε σιγά σιγά κ πάλι σιγά σιγά θα στείλω τον άντρα για σπέρμα!!!Αρχίζω να μαζεύω..εχω αρχισει κ το σιροπάκι 2 σταγόνες κ γιαξ...ακουσα κ τον Λέωντα μπορεί να υπάρξει ερχομός παιδιού..χαχαχα

ΓΕΩΡΓΙΑ να ζήσετε κ του χρόνου 4απλοί...:-P εγω επέτειο αύριο!!!

Χθες πήγαμε Τρίπολη κ γυρίσαμε φαγαμε αυτα τα ψητά τα τέλεια τις διπλες μας τα βραστα μας ε περριτο να σας πω συνήρθα!!

Αααχχχ ετοιμαζομαι για τα ταλιμπανακια μου 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενακι μου πηρα μια ανασα ειναι η αληθεια!!!

Αχ Αντζουλινι περιμενω πως κ πως να ερθει αυτη η ημερα!!!

Δημητρουλινι μουουου ερχεται η σειρα σου κοριτσακι μου. Αντε με το καλο στον ενδοκρινολογο!  Αυριο θα σου ευχηθω για την επετειο! :wub:

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DIMITRAS said:

Μελενιαααααα ολεεεεεεε!!!!!!!

Αντε πέρνουμε σειρά δώστε σκυτάλη κορίτσια εγω την άλλη εβδομαδα ενδοκρινολογο να μας γραψει τον προγεννητικό να τελειώνουμε σιγά σιγά κ πάλι σιγά σιγά θα στείλω τον άντρα για σπέρμα!!!Αρχίζω να μαζεύω..εχω αρχισει κ το σιροπάκι 2 σταγόνες κ γιαξ...ακουσα κ τον Λέωντα μπορεί να υπάρξει ερχομός παιδιού..χαχαχα

ΓΕΩΡΓΙΑ να ζήσετε κ του χρόνου 4απλοί...:-P εγω επέτειο αύριο!!!

Χθες πήγαμε Τρίπολη κ γυρίσαμε φαγαμε αυτα τα ψητά τα τέλεια τις διπλες μας τα βραστα μας ε περριτο να σας πω συνήρθα!!

Αααχχχ ετοιμαζομαι για τα ταλιμπανακια μου 

Αχ Δεσποινακι ερχεται η ωρα κ για σενα! Αχ ολα αυτα τα ψητα κ τις διπλες τα λιγουρευομαι! Ασχετο αν τωρα που καθομαι γυρνανε ολα γυρω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, ανακάτεματα, ζαλάδες διαβάζω... αρχίσανε τα όργανα;;;!!!!

εμενα το άγχος μου ήταν οι εμετοί γιατί θυμάμαι να έχω κάνει μόνο μια δυο φορές στη ζωή μου. Και τελικά  δεν έκανα ούτε ένα! Ούτε ζαλάδες είχα. Μόνο αναγούλες ολη μέρα και αυτό για κανα δυο μήνες!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεωργια μου να ζησετε να ευτυχισετε.με το καλό κ τα μωρουλια σας...

Δημητρουλα αντε βρε κοριτσι να παιρνεις κ εσυ σειρα...γρηγορα γρηγορα να ξεκινησετε κ να σας ερθουν ολα οπως τα επιθυμειτε...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια γλυκά κι απο μενα! Σας ευχαριστω για τις ευχες πολυ-πολύ!

Μελενια μου έσκισεεεεες! Ημουν πολυ σιγουρη!

Angie, λαχταρήσατε βρε κορίτσι μου! Αλλα ευτυχως ολα καλα.

Δημητρουλα γεμισες και κοιλιτσα και μπαταριες!

Melina εισαι κι εσυ στο επομενο baby boom γκρουπ!

Οι άλλες κοπελουδες τι κανετε;

Εγω σημερα ημουν καλυτερα, πηγα στον γιατρο μου και εφαγα πολλη ωρα εκει..

Ακουσαμε καρδιες! Δεν ειναι περιεργο; Νομιζα πως θα γινοταν σε καμια εβδομαδα , αλλα και απο τωρα δεν μας χαλαει! Χα χα!

Ο γιατρος μου ειναι πολυ συντηρητικος νομιζω. Μου ξαναζητησε χοριακη. Μου ειπε ουτε να μαγειρυω καν. Μου εδωσε και ενα φυλλαδιο με οδηγιες. Θα το διαβασω το απογευμα, αλλα μου εδωσε και καποιες βασικες πληροφοριες. Βαφη πχ στον 5ο μηνα. Να μην ξαναοδηγησω. Μονο μετρο. Αλλα τα τρανταγματα του μετρο και τα χνωτα τοσου κοσμου;! Εγω προτιμω να οδηγω παντως.

Αυτα εν συντομια. Αυριο θα παω στο νοσοκομειο μας να μου γραψει την αδεια και ραντεβου παλι την ερχομενη Δευτερα.

Σας αφηνω για λιγο για να ξαπλωσω.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...