Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αααα πολυ ωραια καλιοπακι....χριστουγεννιατικο θα ειναι το δικο σου δωρο.

Καντι μου να ζησετε....μην απελπιζεσαι.ψαξιμο θελει κ θα την βρεις την ακρη.

Γεωργια μου συμφωνω πως η οδηγηση ειναι επικίνδυνη. Εχεις για 2 μικρες ζωουλες να ανησυχεις.θα σου ελεγα αν ειναι εφικτο να παρεις αναρρωτικη ολη την εγκυμοσυνη

Καλο βραδυ σε ολες

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααααα.....τι παθατε ολες σημερα κ απουσιαζετε τετοια ωρα;;;

Εγω σηκωθηκα γιατι πηγα τη Σοφια σχολειο,τάισα τον μικρο κ λεω να σιδερωσω λιγα σημερα γιατι εβαλα κ εχτες αλλο πλυντηριο.

Ψυχρουλα εχει σμρ ε;εβαλα κ της Σοφιας μου μπουφαν γιατι εδω κ μια βδομαδα δεν εχει συνελθει απο το κρυωμα.συνεχιζει να εχει μπουκωμα κ βηχα.οποτε λεω μην μου γινει χειροτερα.εχει κ υγρασια


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια πως μου ειστε;

Πολλα ευχαριστα διαβασα ετσι λιγακι βιαστικα που ειδα τα μηνυματα σας. Γεωργια μου 2 καρδουλες που χτυπουν και κανουν τη μανουλα να τρελαινεται εεεε; Τι χαρα!!!!

Μελενια μου συγχαρητηρια με μια τελειομηνη κι ανεφελη εγκυμοσυνη!!!

Οι υπολοιπες γκαστρουλες βλεπω αναγουλες, υπνηλιες κι ολα αυτα που δειχνουν οτι τα μωρακια σας μεγαλωνουν... με εμια λεξη ΤΕΛΕΙΑ!!!

 

Καντι μου αρχικα ευχομαι τα καλυτερα για την επετειο σας και να ειστε παντα αγαπημενοι!!! αρχικα μην νιωθεις ενοχες επειδη πονας, απελπιζεσαι και ισως θυμωνεις για ολα αυτα που σου συμβαινουν. Ο εκαστοτε γιατρος σου σου απεδωσε πουθενα την αδυναμια εμφυτευσης; Τι σου προτείνουν απο εδω και περα και βασικο τι εξετασεις εχεις κανει για αυτο το θεμα... Κατι περισσοτερο πρεπει να υπαρχει

Όσον αφορα εμενα χαθηκα λιγες μερες γτ κινητοποιηθηκα με τα θεματα μου. Μιλησα με ενα αλλο γνωστο κεντρο στην Αθηνα, μέσω mail και μετα μεσω τηλεφωνου. Μου αρεσε η αντιμετωπιση τους, το ειπα στο συζυγο και λεει παμε να δουμε. Ποτε τον ρωταω; Δες εισιτηρια και κανονισε... Οποτε κατεβηκαμε Αθηνα για σ/κ και χθες γιατρο... Δωσαμε αιμα για καρυοτυπο, ανοσολογικο και θρομβοφιλια. Σε 2 εβδομαδες τα μισα αποτελεσματα και σε 4 τα υπολοιπα. Δεκεμβρη μπορουμε να ξεκινησουμε αλλα μαλλον θα παμε με τον κυκλο του Γεναρη για να μπορω να λειπω απο το σπιτι και το μαγαζι χωρις αγχος.

  • Μου αρέσει 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Ναι angie κανει ψυχρουλα! Να ντυνεις καλα την μικρη! Εγω να σας πω την αληθεια περιμενα τρελη κακοκαιρια αλλα ειναι χαρα Θεου!

Μαρακι χαιρομαι που κανατε κατι αμεσα! Ευχομαι καλα αποτελεσματα κ με την αρχη του νεου ετους θα γινεις εγγυουλα κ θα πανε ολα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Ναι angie κανει ψυχρουλα! Να ντυνεις καλα την μικρη! Εγω να σας πω την αληθεια περιμενα τρελη κακοκαιρια αλλα ειναι χαρα Θεου!

Μαρακι χαιρομαι που κανατε κατι αμεσα! Ευχομαι καλα αποτελεσματα κ με την αρχη του νεου ετους θα γινεις εγγυουλα κ θα πανε ολα καλα!!!

Σε ευχαριστω πολυ!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια! 

Άλλαξε ο καιρός. Για χουχουλιασμα είναι Angie. Όχι για σίδερο.. Χιχιχι 

Μαρακι μπραβο! Πάμε δυνατα! Η επόμενη θα είναι η τυχερή. 

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε? Ξυπνηστεεεε!!! 

Φιλάκια σε όλες!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Σημερα τεμπελιασα παρα πολυ. Πριν λιγο ξυπνησα. Σημερα απ' οσο βλεπω εχει ηλιο κ εδω, αλλα το κρυο υπαρχει!

Μαρια μου σ' ευχαριστω πολυ! Χαρηκα πολυ με τα νεα σου. Ολα τωρα θα παρουν σιγα-σιγα τον σωστο δρομο κ ολα θα πανε τελεια! Η επομενη προσπαθεια θα φερει το μωρο!!! Καλη νεα αρχη λοιπον :):) !

Αντζη μου μ' αυτον τον καιρο προσεξε πολυ το Σοφακι.

Pingudaki ευτυχως που φωναξες ξυπνηστε γιατι το μεσημερι μ' εβλεπα να σηκωνομουν. Χιχιχι...

Δημητρουλονιιι να ζησετε αγαπη!!! Παντα υγιεις, δεμενοι κ αγαπημενοι κ πολυ-πολυ συντομα με το/τα μωρακια σας στην αγκαλιτσαααα....!!!! ♡♡♡♡♡ :wub:

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DIMITRAS said:

Ευχαριστούμε κοριτσια αντε να προχωράμε ολες σιγά σιγά!!!!

Σας φιλώ γλυκά

DIMITRA να ζησετεεε, να ειστε παντα ευτυχισμενοι, να περνατε ομορφα κ συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σου με μπεμπεδακια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ευχαριστούμε κοριτσια αντε να προχωράμε ολες σιγά σιγά!!!!

Σας φιλώ γλυκά

Δημητρουλα να ζήσετε ευτυχισμένοι και σύντομα με μωρακια στην κοιλίτσα!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!

Γεωργια μου δυο καρδούλες τουκ τουκ!!! Αχχχ! Με το καλό κορίτσι μου να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου! όσο για την οδήγηση κλπ και εμένα η γιατρός μου ήταν πολύ συντηρητική, να οδηγώ αλλά με προσοχή. Γενικά πολλοί γιατροί  εμάς με τις εξωσωματικές μας θεωρούν ειδικές περιπτώσεις και μας αντιμετωπίζουν διαφορετικά ενώ ουσιαστικά δεν έχουμε κάτι λιγότερο από αυτές που έχουν συλλάβει φυσιολογικα. Ποσό μάλλον όταν είναι δίδυμα που είναι πιο ειδική περίπτωση. Ο γιατρός σου είναι πολύ συντηρητικός, είναι γνωστό αυτό. Την γυναίκα ενός συναδέλφου την τρέλανε με τη διατροφή. Ούτε ένα κομματάκι βασιλόπιτα δεν την άφησε να φάει την καημένη υην πρώτοχρονια χωρίς να έχει πρόβλημα. Ετοιμάσου! Χιχιχι!!! 

Καντι μου πολύ στεναχωρήθηκα.  Δεν υπάρχει αυτο που περνασ Τόσο καιρό!!! Μα Γιατιιιι;;;!!! Αυτή την φορά πως ήταν τα ωάρια; είχαν θραύσματα όπως πριν; σε ποιο κέντρο ήσουν αυτή τη φορά;

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έτσι να φουσκώσουμε όλες!!!

Μαράκι εμάς μαζί μας βλέπω να τσιρτσιριζόμαστε με όλα !!Που θα πάει θα το βιώσουμε κ εμεις να μεγαλώνει ενα η κ δυο βλασταρακια στην κοιλίτσα!!!Υγεία κορίτσια κ θα βρούμε άκρη

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα και απο εμάς..

διάβαζα πόση ώρα,μακάρι να ήμουν σίγουρη πως τα θυμάμαι όλα.

Κάντι μου γλυκιά πραγματικά στεναχωριέμαι τόσο πολύ,θέλω εύχομαι κ ελπίζω πολύ σύντομα να μπείς και να μας γράψεις ευχάριστα.

Θα έρθει το παιδάκι σας αγάπη μου,θα έρθει.

Σε όλες τις εγκυούλες θα πω ηρεμήστε και χαρείτε το γιατί το 9μηνο περνάει πολύ γρήγορα.Άγχος είχατε κ θα έχετε στην υπόλοιπη ζωή σας ...αυτό το διάστημα δεν χρειάζεται γιατί πραγματικά ΔΕΝ βοηθάει πουθενά.

Σε όλα τα κορίτσια με τις επετείους να ζήσουν και να τους φέρει η ζωή ότιιιιι καλύτερο!!!

Στις μανούλες φιλάκιααα πολλά στα ζουζούνια σας!!!

Εγώ την περασμένη εβδομάδα γνώρισα απο κοντά ενα απο τα παιδάκια μας και την υπέροχη μανούλα του!!!!Τα λέω παιδάκια μας γιατί όταν το «ξέρεις» απο την σύλληψη το θεωρείς οικείο και αγαπημένο!!

Είμαι τόσοοοοο χαρούμενη που μπήκα εδώ και έκανα φιλίες που εύχομαι να κρατήσουν πολλά πολλά χρόνιααααα και για εμάς και τα παιδάκια μας !!!!!!Αννούλααααααα φιλιά και απο εδώ σε εσένα και την γαλιάντρααααα μας!!!! :):) 

Καλλιοπάκι απάντησα ελπίζω να μην άργησα πολύ κ να βοήθησα!!!

Σας φιλώωωωωω όλες!!!!!

Ααααα και για να μην ξεχνιόμαστε 61 μέρες για Χριστούγεννα!!!!

Κατεβάζουμε κούτες απο το πατάρι κ στολίζουμε φυσικά τελευταία βδομάδα του Νοέμβρη όπως κάθε χρόνο!!!!

Φέτος λόγω μπέμπη νιώθω πιο παιδί και χαρούμενη απο ποτέ!!!!!

 

  • Μου αρέσει 6

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι τι ωραια που γνωριστηκες απο κοντα με καποια απ την παρεα μας κ το παιδακι της!!! Φανταζομαι θα αισθανθηκατε πολυ οικεια! Ευχομαι καποια στιγμη να γνωριστουμε οοοολες μεταξυ μας!

Κατσιασε μου μπουτακια :wub: !!! Μη ξεχνιομαστε!!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Νατασακι τι ωραια που γνωριστηκες απο κοντα με καποια απ την παρεα μας κ το παιδακι της!!! Φανταζομαι θα αισθανθηκατε πολυ οικεια! Ευχομαι καποια στιγμη να γνωριστουμε οοοολες μεταξυ μας!

Κατσιασε μου μπουτακια :wub: !!! Μη ξεχνιομαστε!!! :)

Γειά σου μανουλίτσα!!!!!! :)

Ναι ναι....σαν να την ήξερα χρόνια ήταν,γιατί εδω μέσα έχουμε μοιραστεί όλες μας τις στιγμές.Η δε μικρή της ...δεν φαντάζεσαι ....απίστευτη!!!!! 

Ναι ναι θα είναι τέλειοοοο να κάτσουμε όλες σε ενα τεράστιο τραπέζι με καρότσια και φουσκωμένες κοιλίτσες!!!! Κ μιας κ είπα κοιλίτσα χάιδεψε τον ή την φίλο/η μας!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...