Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ευχαριστως να χα'ι'δεψω κοιλιτσα!!! Ετσι ακριβως το φανταστηκα κ εγω Νατασακι μου ενα τεραστιο τραπεζι κ ολες εμεις γυρω-γυρω με πολλα ζουζουνακια κ κοιλιτσες! :wub:

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νατασσουουουου μου!!!Είναι όντως υπέροχο κ καταλαβαίνω αυτό που λες το εχω βιωσει με 3 κορίτσια υπέροχα κ έχουμε κρατήσει επαφή είναι υπέροχο!!

Φικιά στον σου σεφ κ σε όοοολλλεεεςςς τις κοιλίτσες 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε? αποτι προλαβα να διαβασω οσο ελειπα ειχαμε πολλα θετικα!!!! εμεις δεν πηγαμε κ τοσο καλα αλλα δεν πειραζει ειδα εστω ενα θετικο τεστακι κ ας μην προλαβα να το χαρω χαμηλη χοριακη 50 που διπλασιαστηκε αλλα δεν προχωρησε... παμε ομως για την συνεχεια συντομα..!!!

Link to comment
Share on other sites

Λινα πολυ κριμα...ελπιζω η επομενη προσπαθεια σου να είναι κ η τυχερη.. 

Αααααα θελω κ εγω να βρεθουμε.Να κανονίσουμε ενα Σ/Κ να βρεθουμε σε ενα κεντρικο σημειο.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κουκλακια μου!!!! Είστε καλά??? 

Σε όλα τα κορίτσια που έχουν επέτειο να ζήσετε ευτυχισμένα με τους συζύγους σας!!! 

Καντι μου δεν έχω ιδέα πως να σε βοηθήσω... Μακάρι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σας!!!!

Νατασακι με το μπουτινι!!!! Πόσο χαίρομαι που πέρασες όμορφα...

Εγώ κορίτσια μου πήγα το πρωί έδωσα αίμα και με την ευκαιρία έκανα tsh και γενικές εξετάσεις... Τις πήρα τώρα το απόγευμα καλές είναι σε γενικές γραμμές ειδικά του συκωτιού, το μόνο ότι έχω λίγο χαμηλό νάτριο (δεν ξέρω τι σημαίνει, μου είπαν στο μικροβιολογικό να τρώω λίγο περισσότερο αλάτι) και επίσης ότι θα ήθελε να έχω διψήφιο σάκχαρο αντί για 102 που έχω....

Θα το ρίξω έξω σήμερα αφού είναι καλές οι εξετάσεις....

Τα υπόλοιπα κορίτσια μου είναι καλά???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Angie.31 είπε:

Λινα πολυ κριμα...ελπιζω η επομενη προσπαθεια σου να είναι κ η τυχερη.. 

Αααααα θελω κ εγω να βρεθουμε.Να κανονίσουμε ενα Σ/Κ να βρεθουμε σε ενα κεντρικο σημειο.

μακαρι απτο στομα σου κ στου θεου το αυτι!!! κ εγω θελω συναντηση με καροτσακια  κ κοιλιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλλιοπακι μου ευχαριστω! Κοριτσακι μου πλησιαζει κ η σειρα σου!

Sugaraki μου τι τελεια που ειδες το αλιενακι!!! Αχ υπεροχο θα ειναιιιι...!!! Σ' ευχαριστω παρα πολυ για τις ομορφες ευχες σου! 

Καντι μου να ζησετε! Του χρονου θα ειστε σιγουρα περισσοτεροι τετοια μερα!!! Σου ευχομαι μεσα απ' την καρδια μου συντομα να πανε ολα τελειααα!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Linna λυπαμαι... Η επομενη προσπαθεια θα ειναι η τυχερη!!!

Calliopi πολυ καλα με τις εξετασεις να τρως αλατακι να ανεβει!

Κι εγω θα ηθελα πολυ να συναντιομασταν!!! Να γινουμε κι αλλες εγγυουλες πρωτα..

Κοριτσακια σημερα μεσημεριανο εφαγα πολυ λιγο,μου βρωμαγαν ολα. Δεν ξερω τωρα πεινασα αλλα δεν.. υπομονη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Οποτε Καντι εχεις παει παντου.. Ισως υπαρχουν εξετασεις που δεν στις εχει πει καποιος κ να θελει ψαξιμο. Ευχομαι την επομενη φορα να δεις ενα νουμερο που θα σε κανει πολυ ευτυχισμενη!

Δεν νομιζω οτι εχω παραλήψει κατι απο εξετασεις, καθε ιδέα ευπρόσδεκτη. Μόνο εναλλακτικά δεν εχω πιασει ομοιοπαθητική και βελονισμό.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Καντι said:

Δεν νομιζω οτι εχω παραλήψει κατι απο εξετασεις, καθε ιδέα ευπρόσδεκτη. Μόνο εναλλακτικά δεν εχω πιασει ομοιοπαθητική και βελονισμό.

Δεν ξερω να σου πω κατι συγκεκριμενο δυστυχως..νομιζω καποια κοριτσια σου προτειναν. Βελονισμος κ ομοιοπαθητικη εχω ακουσει καλα λογια αλλα θα πρεπει να μας πει καποιος που τα εχει δοκιμασει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Γλυκια μου Καντι, αρχικα θελω να σου ευχηθω να ζησετε με υγεια και να χαιρεστε ο ενας τον αλλον. Λυπαμαι πολυ για την αποτυχια αυτη. Το εχω περασει οπως και πολλα κοριτσια εδω και σε καταλαβαινουμε απολυτα. Να εχεις πιστη ομως πως θα τα καταφερεις.

Θα σου έλεγα κι εγω να κανετε προεμφυτευρικο ελεγχο ώστε να δειτε αν εχουν τα εμβρυα ανωμαλιες και τι μπορειτε να κανετε γι' αυτο. Αναλογα την ηλικια οι γιατροι προτεινουν ή φυσικο κυκλο (τα ωαρια αυτα θεωρουνται πιο δυνατα και απο στατιστικης αποψης δεν μπορει όλα να εχουν ανωμαλιες) ή δανεικα ωαρια. Με τον φυσικο κυκλο να ξερεις πως θα διαθεσεις περισσοτερο χρονο και περισσοτερα χρηματα. Εμεις προχωρησαμε σε δανεικα γιατι ουτε αλλα χρηματα ειχαμε, ουτε αλλο χρονο. Βρες ενα αξιοπιστο κεντρο που να κανει προεμφυτευτικο ελεγχο και κινηθειτε αναλόγως. Θα τα καταφερεις! Ειμαι σίγουρη!

Κορίτσια μου σας καληνυχτιζω... Όνειρα γλυκα...

Ξερω οτι καταλαβαίνετε εδώ μεσα γι αυτο και γράφω αλλωστε....

κοιτα αναγκαστικά πλέον προεμφυτευτικο θα κάνουμε , απλα δεν πιστεύω οτι θα βρούμε κατι 13 φαινομενικά πολυ καλα έμβρυα να είχαν ολα ανωμαλίες; Και 4,5 χρόνια προσπάθειας πάντα 0 χοριακη; Δύσκολο. Μια χαρα εμφυτεύονται ελαττωματικά έμβρυα που μετα παλινδρομούν σε άλλες γυναίκες.

9 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κοριτσακια πως μου ειστε;

Πολλα ευχαριστα διαβασα ετσι λιγακι βιαστικα που ειδα τα μηνυματα σας. Γεωργια μου 2 καρδουλες που χτυπουν και κανουν τη μανουλα να τρελαινεται εεεε; Τι χαρα!!!!

Μελενια μου συγχαρητηρια με μια τελειομηνη κι ανεφελη εγκυμοσυνη!!!

Οι υπολοιπες γκαστρουλες βλεπω αναγουλες, υπνηλιες κι ολα αυτα που δειχνουν οτι τα μωρακια σας μεγαλωνουν... με εμια λεξη ΤΕΛΕΙΑ!!!

 

Καντι μου αρχικα ευχομαι τα καλυτερα για την επετειο σας και να ειστε παντα αγαπημενοι!!! αρχικα μην νιωθεις ενοχες επειδη πονας, απελπιζεσαι και ισως θυμωνεις για ολα αυτα που σου συμβαινουν. Ο εκαστοτε γιατρος σου σου απεδωσε πουθενα την αδυναμια εμφυτευσης; Τι σου προτείνουν απο εδω και περα και βασικο τι εξετασεις εχεις κανει για αυτο το θεμα... Κατι περισσοτερο πρεπει να υπαρχει

Όσον αφορα εμενα χαθηκα λιγες μερες γτ κινητοποιηθηκα με τα θεματα μου. Μιλησα με ενα αλλο γνωστο κεντρο στην Αθηνα, μέσω mail και μετα μεσω τηλεφωνου. Μου αρεσε η αντιμετωπιση τους, το ειπα στο συζυγο και λεει παμε να δουμε. Ποτε τον ρωταω; Δες εισιτηρια και κανονισε... Οποτε κατεβηκαμε Αθηνα για σ/κ και χθες γιατρο... Δωσαμε αιμα για καρυοτυπο, ανοσολογικο και θρομβοφιλια. Σε 2 εβδομαδες τα μισα αποτελεσματα και σε 4 τα υπολοιπα. Δεκεμβρη μπορουμε να ξεκινησουμε αλλα μαλλον θα παμε με τον κυκλο του Γεναρη για να μπορω να λειπω απο το σπιτι και το μαγαζι χωρις αγχος.

Ευχαριστώ για τις ευχές! Προεμφυτευτικο μόνο δεν έχουμε κανει.

Σε ποιο γιατρο πηγές; Καλη. Αρχη σας έκανε με τις εξετασεις.

8 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ευχαριστούμε κοριτσια αντε να προχωράμε ολες σιγά σιγά!!!!

Σας φιλώ γλυκά

Δημητρούλα μου να ζήσετε και αν ειστε πάντα αγαπημένα και ευτυχισμένα!!! Του χρόνου να ειστε τρεις στο σπιτάκι σας!

 Που θα το γιορτάσετε απόψε;

4 ώρες πρίν, Eleni1986 είπε:

 

Καντι μου πολύ στεναχωρήθηκα.  Δεν υπάρχει αυτο που περνασ Τόσο καιρό!!! Μα Γιατιιιι;;;!!! Αυτή την φορά πως ήταν τα ωάρια; είχαν θραύσματα όπως πριν; σε ποιο κέντρο ήσουν αυτή τη φορά;

Όχι η εμβρυολογος μου ειπε οτι ηταν μια χαρα οπως και στην Κυπρο μου είχαν πει οτι αν γίνουν βλαστοκυστες δεν πειραζει αν την 3 μερα εμφάνισαν θραύσματα σημαίνει οτι το ξεπέρασαν.

Η διέγερση πηγε πολυ καλα πήραν 15 ωριμα γονιμοποιήθηκαν τα 12 και βάλαμε τα 3 άριστα 8,9 διαιρέσεων. Πηγα στον Σφακ πλέον.

3 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Γειά σου μανουλίτσα!!!!!! :)

Ναι ναι....σαν να την ήξερα χρόνια ήταν,γιατί εδω μέσα έχουμε μοιραστεί όλες μας τις στιγμές.Η δε μικρή της ...δεν φαντάζεσαι ....απίστευτη!!!!! 

Ναι ναι θα είναι τέλειοοοο να κάτσουμε όλες σε ενα τεράστιο τραπέζι με καρότσια και φουσκωμένες κοιλίτσες!!!! Κ μιας κ είπα κοιλίτσα χάιδεψε τον ή την φίλο/η μας!!!!!

 

Κι εγω εχω γνωρίσει 6 κοριτσακια, ειναι πραγματικά πολυ όμορφο να ξέρουμε πως μοιάζει το κορίτσι που μιλάμε. Αν ειστε για καφε πάντως εγω ειμαι μεσα!

To know us better!

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

κοριτσια τι κανετε? αποτι προλαβα να διαβασω οσο ελειπα ειχαμε πολλα θετικα!!!! εμεις δεν πηγαμε κ τοσο καλα αλλα δεν πειραζει ειδα εστω ενα θετικο τεστακι κ ας μην προλαβα να το χαρω χαμηλη χοριακη 50 που διπλασιαστηκε αλλα δεν προχωρησε... παμε ομως για την συνεχεια συντομα..!!!

Έτυχε μάλλον η άλλη φορα θα ειναι σίγουρα πιο τυχερή!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Καντι είπε:

Ξερω οτι καταλαβαίνετε εδώ μεσα γι αυτο και γράφω αλλωστε....

κοιτα αναγκαστικά πλέον προεμφυτευτικο θα κάνουμε , απλα δεν πιστεύω οτι θα βρούμε κατι 13 φαινομενικά πολυ καλα έμβρυα να είχαν ολα ανωμαλίες; Και 4,5 χρόνια προσπάθειας πάντα 0 χοριακη; Δύσκολο. Μια χαρα εμφυτεύονται ελαττωματικά έμβρυα που μετα παλινδρομούν σε άλλες γυναίκες.

Ευχαριστώ για τις ευχές! Προεμφυτευτικο μόνο δεν έχουμε κανει.

Σε ποιο γιατρο πηγές; Καλη. Αρχη σας έκανε με τις εξετασεις.

Δημητρούλα μου να ζήσετε και αν ειστε πάντα αγαπημένα και ευτυχισμένα!!! Του χρόνου να ειστε τρεις στο σπιτάκι σας!

 Που θα το γιορτάσετε απόψε;

Όχι η εμβρυολογος μου ειπε οτι ηταν μια χαρα οπως και στην Κυπρο μου είχαν πει οτι αν γίνουν βλαστοκυστες δεν πειραζει αν την 3 μερα εμφάνισαν θραύσματα σημαίνει οτι το ξεπέρασαν.

Η διέγερση πηγε πολυ καλα πήραν 15 ωριμα γονιμοποιήθηκαν τα 12 και βάλαμε τα 3 άριστα 8,9 διαιρέσεων. Πηγα στον Σφακ πλέον.

Κι εγω εχω γνωρίσει 6 κοριτσακια, ειναι πραγματικά πολυ όμορφο να ξέρουμε πως μοιάζει το κορίτσι που μιλάμε. Αν ειστε για καφε πάντως εγω ειμαι μεσα!

To know us better!

Έτυχε μάλλον η άλλη φορα θα ειναι σίγουρα πιο τυχερή!

ευχαριστω ναι ισως κ να ετυχε εχω κ εγω τα θεματακια μου που με ανχωνουν αλλα πιστευω οτι θα γυρισει ο τροχος!! τι να πω βρε καντι ελπιζω να γυρισει η τυχη για ολες μας λιγο τυχη πια ψαχνουμε για κατι που σε αλλους ερχετε χωρις να το σκεφτουν..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , linaa είπε:

ευχαριστω ναι ισως κ να ετυχε εχω κ εγω τα θεματακια μου που με ανχωνουν αλλα πιστευω οτι θα γυρισει ο τροχος!! τι να πω βρε καντι ελπιζω να γυρισει η τυχη για ολες μας λιγο τυχη πια ψαχνουμε για κατι που σε αλλους ερχετε χωρις να το σκεφτουν..

Πραγματικά το πιο απλό πράγμα στον κόσμο! Και βλέπω τα υποσιτισμένα παιδια στην Υεμενη και μου έρχεται τρέλα. Τι αδικία ειναι αυτή που υπάρχει στον κόσμο;

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σουβλάκια Καντι μου....κάνω ατασθαλειες τα καλά μου τα φιλάει για την γιορτη μου χαχα...που κλεινουμε 10 χρονια μαζι....απαπαπα...μ ειπε δειπνο κ θεατρο ε εκλεισα κ κομμωτηριο ας ασχοληθουμε λιγο με εμας :-P

Με εσενα θα φάω τα νύχια μου ειλικρινα...Κάντι δεν υπάρχει θα μας κάτσει το καλό μπεμπέ κ ο προεμφυτευτικός δεν είναι 100% πάντως εγγυημένος η πορεία μας κ τα κουράγια μας θα δείξουν καμάρι..εγω τα θετικά τα κατάφερα με 3ης μέρας ε και; Κρατάω μωρό; Ας πιστευουμε οτι θα τα καταφέρουμε κ για να δούμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Λοιπόν σουβλάκια Καντι μου....κάνω ατασθαλειες τα καλά μου τα φιλάει για την γιορτη μου χαχα...που κλεινουμε 10 χρονια μαζι....απαπαπα...μ ειπε δειπνο κ θεατρο ε εκλεισα κ κομμωτηριο ας ασχοληθουμε λιγο με εμας :-P

Με εσενα θα φάω τα νύχια μου ειλικρινα...Κάντι δεν υπάρχει θα μας κάτσει το καλό μπεμπέ κ ο προεμφυτευτικός δεν είναι 100% πάντως εγγυημένος η πορεία μας κ τα κουράγια μας θα δείξουν καμάρι..εγω τα θετικά τα κατάφερα με 3ης μέρας ε και; Κρατάω μωρό; Ας πιστευουμε οτι θα τα καταφέρουμε κ για να δούμε

Τελεια! Κι εμεις burger χτες το καταβρόχθισα παρά τον πονο μου.....

 Να μας γράψεις για το θέατρο αν ηταν καλο.

 Το χω ψάξει πολυ για τον προεμφυτευτικο βασικα πεταμένα λεφτά νομιζω οτι ειναι αλλα δεν εχει μείνει και κατι άλλο!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...