Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Να δούμε τι θα μ πουν την Δευτέρα που θα τα στείλωωω τραλαλαλα

Οι εξετάσεις σου είναι αρκετά καλές για την ηλικία σου κορίτσι. Ιδανικά η αναλογία fsh lh πρέπει να είναι κοντά στο 1. Δεν πρέπει η fsh να είναι πολύ μεγαλύτερη από την lh. Εσένα δεν είναι. Ε δεν μπορούμε να περιμένουμε και ιδανικές τιμές. Η Οισταδιόλη σου είναι πολύ καλή . Χαμηλή.  Η υψηλή οιστραδιόλη δείχνει χαμηλό απόθεμα ωαρίων. Επιπλέον  όταν είναι υψηλή μπορεί να είναι  ψευδώς χαμηλή η fsh. Δηλαδή η fsh σου δεν κινδυνεύει να είναι υψηλότερη από αυτό που δείχνει. Δεν λέω ότι δεν θα ήτανε καλύτερα η fsh να είναι κάτω από 10 αλλά κάθε άλλο παρά  απαγορευτική  είναι. Εγω σε κύκλο με 13 fsh  έβγαλα τα ίδια ωάρια με κύκλο με 4!! Η tsh, ft4 μια χαρά . Πρόσεχε εαν σε επηρεάζουν πολύ τα ουτροτζεστάν κλπ και ανεβάζουν όπως αναμένεται την tsh και πάει 2,5 η περισσότερο μήπως στον κύκλο της εμβρυομεταφοράς ξεκινήσεις με τιμή κάτω από ένα. Ολα καλά λοιπόν. Καλή αρχή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αααχχχ ανουλιους οκ θα βγει το ΣΚ :)

Γεωργία ετοιμαζόμουν να σου πώ ΟΧΙ ΣΤΕΒΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ τζιζ κακό φάε αυτό που λές πάρε κ τα μικρα bars με σοκολάτα υγείας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κοιμήθηκε η μικρή και χαλαρώνουμε λίγο... μέχρι να ξυπνήσει...

Νατασακι είπε μαμά ο ζουζούνος;!!! Αχχχχ!!! Εμάς σπάνια μας φωνάζει.. μόνο μαμ λέει όταν πεινάει και μπαμ όταν ρίχνει κάτω!

Γεωργια ένα γλυκάκι το δικαιούσαι! Εγώ έτρωγα συνέχεια,  σε καθημερινή βάση και όχι μια σειρουλα!Αστα!

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρε, επειδη υπηρξα στο παρελθον προδιαβητικη μ' εχουν "στριμωγμενη" οι γιατροι μου. Κι εγω φοβαμαι δηλαδη. Δεν ειμαστε για πειραματα! Αλλα στην τελευταια επισκεψη ξεχασα να ρωτησω τον γυναικολογο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;

Εγω ειχα βγει βολτούλα με το μικρό κ τον μεγάλο μου άντρα...η κορη μου δεν ήθελε να μας ακολουθήσει κ ετσι την άφησα στους δικους μου κ επαιζε με τον πατέρα μου που λογω δουλειας δεν βλέπονται κ συνέχεια. 

Πιγκουλινι ωραιο το τικερακι...

Ελεανα καλη επιτυχιαααααα....με ενα θετικο αποτελεσμα.serpafar παιρνεις; ειχα παρει κ εγω.

 Αααααα Νατασουλι είδες τα αγορια μας;;;;κ εμενα μαμα είπε πρωτα....το ζουζουνι μου ενω η Σοφουλα ειχε πει πρωτα μπαμπα. Τωρα ο μικρος μου λεει κ μαμα κ μπαμπα κ αντε κ νταντα κ μαμ...αυτα μεχρι στιγμης.τωρα που μπορω να συγκρινω εχω να πω πως τα κοριτσια ισχύει οτι ειναι πιο γλωσσουδες απο τα αγορια.η Σοφια στην ηλικια του ελεγε πιο πολλες λεξούλες. Βασικα ειναι κ περίπτωση η Σοφια γιατι μιλησε κ πολυ νωρις κ πολυ καθαρα...

Καλο βραδυ μικρουλες μου...

 

Γεωργια μου εγω στη Σοφια ετρωγα πολλα γλυκα...εκει αποδίδω κ τα 30 κιλα που πηρα....αααααααχ κ ακομα μου εχουν μεινει 15....Για λιγο δεν πειραζει ομως...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Εμενα Angie μου θελει να παρω 9-13 κιλα. Ελπιζω να τα καταφερω.

Καληνυχτα κι απο μενα κορίτσια μου...

Ευτυχως εμενα δεν μου ειπε ποτε τπτ για τα κιλα.ειναι κ αγχωτικο να σου λεει ο αλλος μέχρι καποια κιλα.εγω μόνο κ μονο απο αγχος θα ετρωγα περισσοτερο.στο μπεμπη πηρα 17 τα οποια εχω χασει κιολας κ με παιδευουν τα τελευταια 15 κιλα της κορης μου χαχαχ

Καλο βραδυ...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Πως ειστε; Καλο ΣΚ να εχουμε.

Angie μου ησουν πολυ τυχερη που με τοσα κιλα δεν ανεβασες κανενα ζαχαρο. Η νυφη μου που πηρε 35 κιλα δυσκολευτηκε παρα πολυ στην εγκυμοσυνη της με το θεμα του ζαχαρου και φοβοταν και ο γιατρος της μην παθει προεκλαμψια. Τωρα που θελει να μεινει εγκυος στο δευτερο πηγε σε δυο γιατρους και της ειπαν και οι δυο να μην ξεκινησει καν καποια εγκυμοσυνη χωρις να χασει αυτα τα κιλα γιατι σιγουρα η δευτερη εγκυμοσυνη δεν θα εχει καλο τελος.

Αυτα οου εζησα με τη νυφη μου με εχουν φοβησει πιο πολυ αυτα που μου λεει ο γιατρος μου. Ζυγιστηκα σημερα και ευτυχως ειμαι στα κιλα μου. Με εχει βοηθησει το γεγονος πως ακομα δεν εχω πολλη ορεξη.

Miss Sunny μου, πως εισαι;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάρες σήμερα στρωσιμο χαλιών....panic...

ΓΕΩΡΓΙΑ μου σε ολες τις ηλικιες θελει προσοχη οχι μονο για εμας αλλα κ για τα εμβρυα τα κιλα θα φύγουν αλλα γιατι ο οργανισμος να επιβαρυνθει; Τα χρειαζόμαστε όλα αλλά με μέτρο οπότε το λιγο κ καλό είναι οτι καλυτερο ειδικα σε εμας που κυοφορούμε μετα τα 40...η αδερφη μου ετσι εκανε κ Δοξα το Θεό κ τα 2 βγηκαν μια χαρα κ δεν ειχε προβλημα στις κυησεις της κ πηγε κ 40 εβδομάδων με πρηξιμο κ απο κιλά12 στη πρώτη 9 στη 2η...ελα ολα καλάαα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Γεωργία μου έχεις απόλυτο δίκιο για τα κιλά. Εγώ ξεκίνησα δυο εγκυμοσύνες με πολλά κιλά και στις δυο έπαθα προεκλαμψια ευτυχώς στην δεύτερη είχε αίσιο τέλος. Θέλει προσοχή στην εγκυμοσύνη κορίτσια! Εμένα ο γιατρος την δεύτερη φορά μου είπε να μην πάρω ούτε ενα κιλό! Δεν γίνεται αυτό βέβαια αλλά μου το είπε για να προσέχω.. 

Δημητρουλα καλό κουράγιο με τα χαλια. 

Σουγκαρακι τι κάνεις? Πότε είναι να κάνεις την αυχενική? 

Miss sunny πως είσαι? 

Μελενια μου χάθηκες.. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...