Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά??? Εμάς έφυγαν οι φίλοι μας και ψιλομαζεψα... Αύριο τα περισσότερα.... Τώρα θα μπω να κάνω έρευνα αγοράς γιατί θέλω να πάρουμε δέντρο Χριστουγεννιάτικο και να ξεκινήσω μια λίστα με τα δώρα που θα κάνουμε τα Χριστούγεννα σε συγγενείς και φίλους... Φθηνές αγορές βέβαια μιας και η κίνηση μετράει.... 

Πινγκουδακι μου τι γλυκιά η κορούλα σου!!!! Αχ έτσι γλυκό φατσονι είχε και η μπουμπού των φίλων μας!!! Αχ άνοια πάλι καλά που το καταλάβατε στην αρχή της... Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να καθυστερήσει η εξέλιξη της νόσου!

Νατασακι τι καλά ξεκίνησε λεξουλες....

Γεωργία μου διδυμομανουλα είσαι καλά??? Μελενια μου φροντίδα της μαμάς ότι καλύτερο!!!

Αντζη, Δημητρούλα, Σάννυ, Ελενάκι, Δεσποινακι, Λουκουμαδακι και όσες ξεχνάω σβουριχτα φιλιά...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά??? Εμάς έφυγαν οι φίλοι μας και ψιλομαζεψα... Αύριο τα περισσότερα.... Τώρα θα μπω να κάνω έρευνα αγοράς γιατί θέλω να πάρουμε δέντρο Χριστουγεννιάτικο και να ξεκινήσω μια λίστα με τα δώρα που θα κάνουμε τα Χριστούγεννα σε συγγενείς και φίλους... Φθηνές αγορές βέβαια μιας και η κίνηση μετράει.... 

Πινγκουδακι μου τι γλυκιά η κορούλα σου!!!! Αχ έτσι γλυκό φατσονι είχε και η μπουμπού των φίλων μας!!! Αχ άνοια πάλι καλά που το καταλάβατε στην αρχή της... Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να καθυστερήσει η εξέλιξη της νόσου!

Νατασακι τι καλά ξεκίνησε λεξουλες....

Γεωργία μου διδυμομανουλα είσαι καλά??? Μελενια μου φροντίδα της μαμάς ότι καλύτερο!!!

Αντζη, Δημητρούλα, Σάννυ, Ελενάκι, Δεσποινακι, Λουκουμαδακι και όσες ξεχνάω σβουριχτα φιλιά...

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου Καλλιόπη!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Καλλιοπη! Ωραιο το ΣΚ με φιλους, ετσι; Και ακομα καλυτερα τα χριστουγεννιατικα ψωνια που ετοιμαζεις! Του χρονου ευχομαι να κανεις ψωνια και για το μπεμπακι σου!

Καλα ειμαι κι εγω. Τωρα που με αφησε ησυχη και η vasclor ειμαι καλυτερα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σου Καλλιοπη! Ωραιο το ΣΚ με φιλους, ετσι; Και ακομα καλυτερα τα χριστουγεννιατικα ψωνια που ετοιμαζεις! Του χρονου ευχομαι να κανεις ψωνια και για το μπεμπακι σου!

Καλα ειμαι κι εγω. Τωρα που με αφησε ησυχη και η vasclor ειμαι καλυτερα.

Αχ τι ωραία ευχή!!!! Ευχαριστώ Γεωργία μου!!!!! Με το καλό τα μωράκια σου!!!!

Το Σκ ήταν υπέροχο... Δεν κάναμε τίποτα το ιδιαίτερο μόνο για ένα καφέ πήγαμε χτες και σήμερα στο χωριό για φαγητό... Ήμασταν συνέχεια με τη μπουμπουκα.. ο άντρας μου ξετρελαθηκε, δεν τον είχα ξαναδεί έτσι... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεωργία κι εγώ το έχω πάθει με τη βασκλορ, δεν είναι τίποτα,. Άσε που είναι λογικό να έχεις όλα αυτά σε ποσότητα με τόσα που βάζουμε. Ο οργανισμος απορροφα όσο χρειάζεται και το υπόλοιπο το βγάζει αν δεν έχει μπει πολύ βαθιά δεν πρέπει να σε ανησυχεί. Σκέψου ότι λένε κανένα μισάωρο ξάπλα άρα τόσο χρειάζεται! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλλιοπη μου δεν χρειαζεται να κανει κανείς πολλα για να περασει ομορφα. Η καλή παρεα μετραει!

Σουγκαρακι μου σ' ευχαριστω. Ανησυχησα κυριως για το χρωμα που ειδα. Ελπιζω να ειναι απο τον κολπο απο κανεναν μικροτραυματσιμο και οχι απ' τη μητρα.

 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα....τι κανετε;

Εγω εδω παιδεύομαι με τις δουλειες του σπιτιου.εχω κ 2 πλυντήρια των παιδιων για σιδερωμα.οποτε θα ριξω ενα σφουγγαρισμα πρωτα κ μετα ξεκιναω σιδερωμα....ουφ βαρεθηκα.αντε να με δω απο Γενάρη που ξεκιναω κ δουλειά τι θα κανω....

Γεωργια μου δεν ειχα ποτε θεμα με το ζαχαρο κ ετσι ευτυχως δεν ανεβασα κ στην εγκυμοσυνη .ειναι ολα θεμα ορμονων.ετσι μου ειχε πει κ ο γυναικολογος.Να φανταστεις στην κορη μου που ημουν λιγα κιλα οταν εμεινα εγκυος ειχα πολυ πιεση κ γι'αυτο το λογο γεννησα κ πιο νωρις.Στο γιο μου παρολο που ημουν περισσοτερα κιλα δεν ανεβαζα τοση πιεση οσο στην κορη μου.ολα εξαφανιζονται μετα την εγκυμοσυνη...

Πιγκουλινι γλυκα η κορουλα σου...

Σανακι αυτο να σκεφτεσαι κοριτσακι μου κ να παιρνεις δυναμη.αν ηταν ενα εμβρυο μη φυσιολογικο καλυτερα τωρα παρα αργοτερα στην αυχενικη που θα ηταν κ πιο μεγαλο.κ εμενα οταν μου ετυχε αυτο σκεφτομουν κ επαιρνα κουραγιο.

Σας φιλω κ σας αφήνω προς το παρον...

 

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα! Πως είστε;

Angie μου φτανει ο καιρος για τη δουλεια;;; Κουράγιο μανα! Έχεις κυλιόμενο ωραριο; Αν θυμαι καλα εισαι νοσηλευτρια ετσι;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Παλι συννεφια σημερα. Χτες τις χαρηκα τις δουλιτσες. Σκουπισμα σφουγγαρισμα κλπ.

Κι ενω νιωθω οκ κι εχω αποδεχτει το γεγονος ολοι εχουν βαλθει να μ σπασουν τα νευρα.. Η πεθερα να με ρωταει αν θα παω στη δουλεια κ αν ποναω γιατι να παω κλπ. Της εξηγησα οτι δεν ειμαι αρρωστη κ δε χρειαζεται να βλεπω τα ντουβαρια. Η μαμα που ηρθε χτες Αθηνα, να θελει αποψε να ρθει στο γιατρο. Γιατι να ρθεις? Ε ετσι. Να ερχοσουν για κατι καλο να καταλαβω, τωρα δεν υπαρχει λογος. Τι να ρθει να δει βρε κοριτσια, το κεντρο εξωσωματικης?? Αποφασισα να μην τους ποτε κ ξανα τπτ... Αφου ειμαι μια χαρα σχετικα, πρεπει ντε κ σωνει να μην ειμαι?

Αντε να παω αυριο για αποξεση να τελειωνουμε.. Δε θελω λογια παρηγοριας, να μη με βλεπουν σαν αρρωστη θελω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε;

Σαννυ μου να κανεις εσυ αυτο που νιωθεις καλυτερο για σενα κ αστους να λενε. Δειχνουν το εβδιαφερον τους αλλα δεν καταλαβαινουν πως δε βοηθανε ετσι. 

Γεωργια με τη vasclor συμβαινει σε ολες μας. Εγω ρωτησα κ μου ειπαν οτι ειναι υπερτροφια του βλεννογονου λογω της προγεστερονης. Οσο για το σκουρο χρωμα, κατα καιρους το εχω κ εγω κ ειπαν να μην ανησυχω.

Pingudaki το Ελενακι σου ειναι μια γλυκα!!! Να τη χαιρεσαι ♡♡♡♡. Ευχομαι η μανουλα σου να μεινει σε σταθερη κατασταση. Τωρα που θα την εχεις εκει να τη χαρεις πολυ. Περαστικα κ για το αυχενικο σου. Ευχομαι να εισαι καλυτερα.

Καλλιοπακι σουπερ το σ-κ. Αντε καλα στολισματα τωρα κ του χρονου να στολιζεις με το μπεμπε διπλα σου!

Αντζη μου αυτες οι δουλειες δεν τελειωνουν με τιποτα. 

Δημητρουλα που εισαι;

Sugaraki πως εισαι;

Φιλακια σε ολες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Τι βροχή είναι αυτή σήμερα? 

Αντζη καλό κουράγιο! 

Miss sunny μην δίνεις σημασία! Κάνε εσυ αυτό που νιώθεις και άστους να λένε.. 

Γεωργία μου τι κάνεις? 

Μελενια μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Τι κάνεις εσυ γλυκιά μου? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? 

Δημητρουλα απουσία! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Είστε καλά??? Εγώ μόλις γύρισα... Ξεκίνησα τα πλυντήρια (αυτό σημαίνει ότι θα έχω κ πολύ σίδερο... Πφφφφ) πρέπει να κάνω κ το σπίτι αλλά σιγά σιγά δε βοηθάει και ο καιρός... 

Σάννυ μου το λένε από ενδιαφέρον... Να κάνεις ότι εσύ αισθάνεσαι!!!!!! 

Θα πάω αύριο στα μαγαζιά να χαζεψω γιατί έλεγα να αγοράσω υλικά μήπως φτιάξω γούρια για τα Χριστούγεννα να τα δώσουμε συμβολικά σε φίλους και συγγενείς... Να δω αν μου βγει πιο φθηνά να τα φτιάξω από το να τα αγοράσω.... Θέλω να μπω στο χαρούμενο μουντ των Χριστουγέννων όπως όλες καταλάβατε...

Πείτε μου τα νεακια σας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αλλλλλοοοοοο παρούσααααα

Χθες όλη μέρα αραγμααα χαλαρωσα τελείως 

Σήμερα βραχηκαμε με τρέλλαααα χα χαχα κ πήραμε σβαρνα τα ξενοδοχεια του Κεντρου για να προσεγγισουμε πελατες...ε τρεξιμο μπας κ βγει τίποτα :shock:

Βλέπω ηρεμία ...Miss κοιτα να κανεις οπως νοιώθεις...πινγκου μακια...καλλιοπη σκεφτομαι να φτιαξω κ γω γουρακια ετσι απλα παματακια κ χαρουμενα 

Φιλάκιαααααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...