Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Sugar86 είπε:

Ευχαριστώ, πυρετό όχι δεν ανεβάζω γενικά, οι αμυγδαλές μου και συναχι, ελπίζω να περάσει σε 2,3 μέρες να γλιτώσω την αντιβίωση. 

Υπομονή Ελένη, μέχρι τι ώρα δουλεύεις; 

9-5 δουλεύω! Πίκρα.... 

θα σου περάσει; μην ανησυχείς! Πίνε πορτοκαλαδιτσες και ζεστά!!!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια! 

Sugaraki περαστικά κορίτσι μου. Φάε καμιά σούπα να μαλακώσει ο λαιμός. 

Ελενακι ευχαριστώ πολύ, να χαίρεσαι και εσυ την φραουλιτσα σου. Υπομονή στην δουλειά.. Που θα πάει θα περάσει η ώρα.. 

Γεωργία τι κάνεις? 

Μελενια Δημητρουλα astrogea Lizaki Καλλιόπη Νατασσάκι Αντζη λουκουμαδακι φιλάκια πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου. Τι κανετε?

Εγω στο κρεβατακι μου. Μου ειπαν να σηκωνομαι λιγο μεσα στο σπιτι αλλα ως εκει. Πηρε κ ο διευθυντης μου κ με πιεζε για το ποτε θα παω. Νομιζω πως ειναι ωρα να του μιλησω. Λεω να περιμενω να παω Παρασκευη στο γιατρο κ μετα να παω. Εσεις τι λετε; Εχω κ την αγωνια μου να ειναι ολα καλα. Πφφφ...

Γεωργια μου ολα καλα θα ειναι. Μη σκεφτεσαι τιποτα. Τωρα βεβαια θα μου πεις"για δες ποιος μιλαει' κ θα εχεις δικιο. Χαχαχα...

Sugaraki περαστικα! Μην ανησυχεις θα περασει γρηγορα αφου δεν εχεις πυρετο.

Ελενακι υπομονη, περνανε οι ωρες!

Δημητρουλα αυτα τα ληξηπροθεσμα μας εχουν φαει. Γεροι να ειμαστε κ ολα θα γινουν.

Καλλιοπακι ωραια ιδεα τα γουρια. Κ το να τα φτιαξεις ειναι κ πολυ χαλαρωτικη κ ευχαριστη διαδικασια.

Pingu μου πως εισαι με το αυχενικο;

Sannaki ♡♡♡♡ !

Νατασσακι κ Αντζη φιλια στα ζουζουνια σας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια μου. Τι κανετε?

Εγω στο κρεβατακι μου. Μου ειπαν να σηκωνομαι λιγο μεσα στο σπιτι αλλα ως εκει. Πηρε κ ο διευθυντης μου κ με πιεζε για το ποτε θα παω. Νομιζω πως ειναι ωρα να του μιλησω. Λεω να περιμενω να παω Παρασκευη στο γιατρο κ μετα να παω. Εσεις τι λετε; Εχω κ την αγωνια μου να ειναι ολα καλα. Πφφφ...

Γεωργια μου ολα καλα θα ειναι. Μη σκεφτεσαι τιποτα. Τωρα βεβαια θα μου πεις"για δες ποιος μιλαει' κ θα εχεις δικιο. Χαχαχα...

Sugaraki περαστικα! Μην ανησυχεις θα περασει γρηγορα αφου δεν εχεις πυρετο.

Ελενακι υπομονη, περνανε οι ωρες!

Δημητρουλα αυτα τα ληξηπροθεσμα μας εχουν φαει. Γεροι να ειμαστε κ ολα θα γινουν.

Καλλιοπακι ωραια ιδεα τα γουρια. Κ το να τα φτιαξεις ειναι κ πολυ χαλαρωτικη κ ευχαριστη διαδικασια.

Pingu μου πως εισαι με το αυχενικο;

Sannaki ♡♡♡♡ !

Νατασσακι κ Αντζη φιλια στα ζουζουνια σας.

Μελενια μου γειά σου! Καλά είμαι κοριτσάκι μου μέχρι να με ξανά πιάσει. 

Όλα καλά θα είναι.. Μην ανησυχείς!!


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε ομορφες κοριτσουδες....

Εμενα πριν λιγο κοιμηθηκαν τα παιδια κ χαλαρωνω λιγο στην τηλεόραση.

Γεωργια μου τωρα θυμηθηκα που με ειχες ρωτησει καποια στιγμη.οχι δεν ειμαι νοσηλευτρια.δουλευω σε διαγνωστικο στα εργαστηρια.

Εσύ Ελενη μου πιυ δουλευεις;ωραιο ωραριο εχεις.Γιατι εγω που δουλευα 12:30-8:30 ηταν χαλια.αλλα δεν ειναι εποχες για αλλαγες.ειμαι κ τοσα χρονια εκει κ δεν το διακινδυνευω να παω αλλου.κ αν δεν με πληρωνουν;

Πιγκουλινι,σανακι,καλιοπακι,μελενια,Μαράκι, Νατασουλι, Δεσποινα, Δημητρουλα,τζωρτζια, Ελένη κ οποια αλλα ξεχνω σας φιλω....

.

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Angie'84 είπε:

Τι κανετε ομορφες κοριτσουδες....

Εμενα πριν λιγο κοιμηθηκαν τα παιδια κ χαλαρωνω λιγο στην τηλεόραση.

Γεωργια μου τωρα θυμηθηκα που με ειχες ρωτησει καποια στιγμη.οχι δεν ειμαι νοσηλευτρια.δουλευω σε διαγνωστικο στα εργαστηρια.

Εσύ Ελενη μου πιυ δουλευεις;ωραιο ωραριο εχεις.Γιατι εγω που δουλευα 12:30-8:30 ηταν χαλια.αλλα δεν ειναι εποχες για αλλαγες.ειμαι κ τοσα χρονια εκει κ δεν το διακινδυνευω να παω αλλου.κ αν δεν με πληρωνουν;

Πιγκουλινι,σανακι,καλιοπακι,μελενια,Μαράκι, Νατασουλι, Δεσποινα, Δημητρουλα,τζωρτζια, Ελένη κ οποια αλλα ξεχνω σας φιλω....

.

Αστα Άντζυ μου δίκιο έχεις. Δεν είναι εποχές για αλλαγές. Εμείς κάνουνε και απογευματινή βάρδια και ΣΚ αλλά εγώ το έχω ζητήσει και δεν κάνω εδώ και καιρό. Εσυ ποτέ επιστρέφεις;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Μελενια μου γειά σου! Καλά είμαι κοριτσάκι μου μέχρι να με ξανά πιάσει. 

Όλα καλά θα είναι.. Μην ανησυχείς!!

Εχεις ρωτησει pingu αν βοηθαει ο βελονισμος στο αυχενικο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Χανομαι γιατι οπως σας εχω πει εκανα το λαθος και το ανακοινωσα νωρις και γινεται χαμος απο τα τηλεφωνηματα, γιατι εχω και μεγαλο σοι, ιδιως το πρωι επειδη ξερουν πως δεν δουλευω. Επειτα βαζω το φαγητο, επειτα ερχεται ο αντρας μου για φαγητο, επειτα ξαπλωνω κλπ, κλπ... Καλα λενε να το λεμε μετα το 3μηνο να εχουμε την ησυχια μας. Απο ενδιαφερον το κανουν οι ανθρωποι, αλλα ειναι και καπως κουραστικο, ειδικα οταν εχω και αναγουλες.

Τωρα που λεω αναγουλες. Ειχαν κοπει για καμια 10ρια μερες και τωρα μου αρχιζουν παλι, κυριως τα απογευματα και οταν τρωω φρουτα γινομαι χαλια!

Σας ευχαριστω για τα καθησυχαστικα σας λογια. Ελπιζω πραγματικα να ειναι ολα καλα.

Αυριο το πρωι θα εχουμε αγωνα δρομου για να παμε επιτελους στο ΠΑΣΤΕΡ. ΑΑΌποτε το κανονιζουμε ολο κατι ζητουν απο την εταιρεια και θελουν τα στελεχη σε συγκεκριμενα ραντεβου και ολο το αναβαλουμε. Αλλα δεν παιρνει το θεμα αλλη αναβολη και αυριο θα γινει Σουμαχερ ο αντρουλης μου να ειναι σε μια ωρα απο την μια ακρη της Αθηνας στην αλλη... Ελπιζω να μην βρεχει και πηξουν οι δρομοι,..

Σουγκαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Σουπιτσες με πατημενο λεμονακι και κανενα ζεστουλι. Εμενα με αφηνει ο γιατρος να πινω ενα τσαι την ημερα, αλλα οχι χαμομηλι. Επισης μπορεις να κανεις γαργαρες με λεμονι και αλατι.

Pingu μου ειδα πως σου περασε το αυχενικο. Τέλεια!

Ελενακι κι εμενα μου αρεσει το ωραριο σου. Εγω πρεπει να ειμαι αυστηρα στις 07.00 στη δουλεια που σημαινει πως ξυπναω 05.50 και μπορει να φτανω στο σπιτι στις 16.00, αλλα ειμαι κομματια...

Μελενια μου, πιστευω και 'γω πως ηρθε η ωρα να το πεις στον Διευθυντη σου. Δεν μπορεις για να μην ταλαιπωρηθεις να το πεις τηλεφωνικως; Ξερω πως το σωστο ει αι απο κοντα, αλλα λογω της καταστασης μηπως να προστετευτεις;

Οι αλλες οι τσαπερδονες τι κανετε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, astrogea είπε:

Εχεις ρωτησει pingu αν βοηθαει ο βελονισμος στο αυχενικο?

Όχι δεν έχω ρωτήσει. Λες? Έχω κάνει ρεφλεξολογια αλλά θέλει συχνά και που λεφτά... 

πρίν από 46 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Χανομαι γιατι οπως σας εχω πει εκανα το λαθος και το ανακοινωσα νωρις και γινεται χαμος απο τα τηλεφωνηματα, γιατι εχω και μεγαλο σοι, ιδιως το πρωι επειδη ξερουν πως δεν δουλευω. Επειτα βαζω το φαγητο, επειτα ερχεται ο αντρας μου για φαγητο, επειτα ξαπλωνω κλπ, κλπ... Καλα λενε να το λεμε μετα το 3μηνο να εχουμε την ησυχια μας. Απο ενδιαφερον το κανουν οι ανθρωποι, αλλα ειναι και καπως κουραστικο, ειδικα οταν εχω και αναγουλες.

Τωρα που λεω αναγουλες. Ειχαν κοπει για καμια 10ρια μερες και τωρα μου αρχιζουν παλι, κυριως τα απογευματα και οταν τρωω φρουτα γινομαι χαλια!

Σας ευχαριστω για τα καθησυχαστικα σας λογια. Ελπιζω πραγματικα να ειναι ολα καλα.

Αυριο το πρωι θα εχουμε αγωνα δρομου για να παμε επιτελους στο ΠΑΣΤΕΡ. ΑΑΌποτε το κανονιζουμε ολο κατι ζητουν απο την εταιρεια και θελουν τα στελεχη σε συγκεκριμενα ραντεβου και ολο το αναβαλουμε. Αλλα δεν παιρνει το θεμα αλλη αναβολη και αυριο θα γινει Σουμαχερ ο αντρουλης μου να ειναι σε μια ωρα απο την μια ακρη της Αθηνας στην αλλη... Ελπιζω να μην βρεχει και πηξουν οι δρομοι,..

Σουγκαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Σουπιτσες με πατημενο λεμονακι και κανενα ζεστουλι. Εμενα με αφηνει ο γιατρος να πινω ενα τσαι την ημερα, αλλα οχι χαμομηλι. Επισης μπορεις να κανεις γαργαρες με λεμονι και αλατι.

Pingu μου ειδα πως σου περασε το αυχενικο. Τέλεια!

Ελενακι κι εμενα μου αρεσει το ωραριο σου. Εγω πρεπει να ειμαι αυστηρα στις 07.00 στη δουλεια που σημαινει πως ξυπναω 05.50 και μπορει να φτανω στο σπιτι στις 16.00, αλλα ειμαι κομματια...

Μελενια μου, πιστευω και 'γω πως ηρθε η ωρα να το πεις στον Διευθυντη σου. Δεν μπορεις για να μην ταλαιπωρηθεις να το πεις τηλεφωνικως; Ξερω πως το σωστο ει αι απο κοντα, αλλα λογω της καταστασης μηπως να προστετευτεις;

Οι αλλες οι τσαπερδονες τι κανετε;

Τα φρούτα μάλλον σε ενοχλούν επειδή είναι όξινα. Δοκίμασε να τρως μαζί κανένα παξιμαδακι κριτσινακι κάτι... 

 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μα τρωω και μπανανες και μηλα και αχλαδια που δεν ειναι οξινα. Τρωω επειτα καμια φρυγανιτσα. Η αληθεια ειναι πως οταν την τρωω ειμαι καπως καλυτερα. Μαλλον εχεις δικιο Pingu μου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορτσουδια μου!!! Πώς είμαστε σήμερα??? Εγώ μόλις γύρισα... Πέρασα και από το παιχνιδομαγαζο και χαζεψα.... Πήρα υλικά να φτιάξω κάρτες ευχών... Υλικά για γούρια από Πέμπτη πρώτα ο Θεός!!! 

Γεωργία μου υπομονη τι να κάνεις από ενδιαφέρον το κάνουν.... 

Μελενια μου εγώ θα το έλεγα τηλεφωνικα δε θα περίμενα... 

Σουγκαρακι μου περαστικά κορίτσι μου.....

Οι υπόλοιπες κοπέλες πως είστε????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Παει κ με την αποξεση την καναμε κ αυτη. Ηπια το πρωι χαπακι, πολυ αιμα συνεχεια, την καναμε, ολα καλα κ τωρα θα πινω τα χαπακια μου, αντιβιωση κλπ για λιγες μερες.

Μελενια να το πεις, εγγυος εισαι να το ξερουν, εννοω για να μη σε πρηζουν κ σε αγχωνουν. Κι εγω το χα πει στον διευθυντη απλα γιατι καποιες φορες θα ελειπα κ με ειχε στα ωπα ωπα ασχετο τι απεγινε.

Γεωργια αυτο που σε πρηζουν πολυ ενοχλητικο. Εγω τωρα αμα παιρνουν στο σταθερο οι δικοι του ή τους λεει οτι τρωω η κοιμαμαι ή δεν το σηκωνω, βαριεμαι να μιλησω. Ειμαι κακοτροπη κ μ'αρεσει! Οσο για τις αναγουλες ειναι καλο που υπαρχουν, ολα πανε μια χαρα!

Calliopi καλες κατασκευες!

Σουγκαρ περαστικα...

Τα φιλια μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...