Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Τι κάνετε βρε κόρες;

Σαννυ μου πολυ λυπήθηκα με τα νεα σου. Σου ευχομαι την επόμενη φορα που θα μείνεις εγκυος να κρατήσεις και ενα υγιέστατο μωράκι αγκαλιά!

Pingu τι γλυκό το ζουζουνακι σου!!! Να το χαίρεσαι!

Calliopi αν θες ανέβασε καμια φωτογραφία απο τις κατασκευές σου να πάρουμε καμια ιδέα.

γεωργια μου κι εσυ μονίμως ξαπλωμένη να το παίζεις.

Με λενια μου κι εγω θα σου ελεγα να ενημερώσεις..... Για να ξέρουν και αυτοί πως θα κινηθούν.

ελενιτσα και Αντζυ οσο πιο πολυ κάθεσαι τοςο πιο δύσκολο να επιστρέψεις στην δουλειά...

Δημητρούλα ειναι φοβερό αυτο με τις πληρωμές, εκεί που λες να βάλεις κατι στην άκρη , σκάει λογαριασμός.

 πολλα φιλια σε όλες!

 Και ενα πολυ ευχάριστο νέο η μαγιοπουλα μας έφερε στον κόσμο το μωράκι της, σας το γράφω αν δεν το είδατε το ανάρτησε στο parents.org

  • Μου αρέσει 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αααα! Τι ευχαριστα νεα μας εφερες Καντι! Να της ζησει! Και στα δικα σου!

Ωραια ιδεα να το παιζω ξαπλωμενη, αλλα επειδη λειπει σχεδον ολη μερα ο αντρας μου, οταν δεν το σηκωνω παιρνουν στους γονεις μου και δε θελω να τους τρομαζουν. Θα τους κλεινω πιο συντομα στο εξης. Απο ενδιαφερον το κανουν, αλλα κι εγω δεν εχω παντα διαθεση για κουβεντα. Αλλιως δεν θα ειχα θεμα.

Λοιπον σας καληνυχτιζω και ονειρα γλυκα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αααα! Τι ευχαριστα νεα μας εφερες Καντι! Να της ζησει! Και στα δικα σου!

Ωραια ιδεα να το παιζω ξαπλωμενη, αλλα επειδη λειπει σχεδον ολη μερα ο αντρας μου, οταν δεν το σηκωνω παιρνουν στους γονεις μου και δε θελω να τους τρομαζουν. Θα τους κλεινω πιο συντομα στο εξης. Απο ενδιαφερον το κανουν, αλλα κι εγω δεν εχω παντα διαθεση για κουβεντα. Αλλιως δεν θα ειχα θεμα.

Λοιπον σας καληνυχτιζω και ονειρα γλυκα...

Με το καλο να πάρεις τα μπεμπακια σου αγκαλιά! Καλο βράδυ.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια γλυκά! Πως είστε;

Σ' ευχαριστώ Καντι μου! Με το καλο και στις δικες σου χαρές!

Πηγαμε επιτελους σημερα στο ΠΑΣΤΕΡ και εκανα την εξεταση. Τα αποτελεσματα θα ειναι ετοιμα την Τριτη. Τη Δευτερα ομως εχω γιατρο και θα μου τα σουρει νομιζω. Αργουν πιο πολυ απο το μικροβιολογικο που ειναι κοντα μου. Τι να κανουμε; Ας περιμενει και ο γιατρος μια μερα παραπανω.

Αυριο έχω να κανω τις εξετάσεις του ενδοκρινολογου. Ευτυχως θα παω εδω κοντα. Σήμερα έκανα και μια ατασθαλια στη διατροφή μου έπειτα από τοσο καιρο εγκρατειας. Εφαγα μια τυροπιτα απο φουρνο και ενα κουλουρι με σουσαμι! Απο αυριο παλι στα υγιεινα για να μην κακομαθαίνω!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε? 

Γεωργία μου καλά αποτελέσματα!!! Δεν πειράζει μια στο τόσο να ξεφεύγεις λίγο.. 

Μεθαύριο πάμε στο χωριό να φέρουμε την μαμά μου και μεθαύριο φεύγει και η πεθερά.. Πάει στην κόρη της δεκα μέρες.. Τέλεια!!! 

Οι υπόλοιπες τσουπρες τι κάνετε? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ευχαριστω Pingu μου. Με το καλο να δεχτεις τη μανουλα σου και με το καλο να αποχαιρετίσεις την πεθερούλα σου! Χαχαχα! Επιτέλους ελευθυερία, ετσι;

Φτου ξελευθερια!!!! Χαχαχα.. Να ησυχασει το κεφάλι μου.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Καλημερα κοριτσια μου. 

Γεωργια καλα αποτελεσματα. Οσο για την τυροπιτα κ το κουλουρι δεν εγινε κ τιποτα απο μια μερα :-D.

Pingudaki με το καλο να πατε στη μανουλα σου! 

Σαννακι οπως σου ξαναειπα να κανεις ο,τι σε ευχαριστει. 

Δημητρουλα επιτελους εμφανιστηκες!

Καλλιοπακι πολυ μ' αρεσουν οι χριστουγεννιατικες ετοιμασιες σου! Γλυκα χριστουγεννιατικα θα κανεις? Σημερα μπηκαμε επισημως στην ευθεια τως Χριστουγεννων. Καλη Σαρακοστη κοριτσια μου. Ο Χριστουλης βοηθος μας!

Εγω οπως πολυ καλα ξερετε ειμαι στην ξαπλα κ λιγο ορθια εντος σπιτιου. Αποφασισα οτι θα περιμενω να παω στο γιατρο κ μετα θα παρω τηλ τον διευθυντη. Σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Σημερα αποφασισα να μιλησω λιγο με το γιατρο για τα χαρτια μου ωστε να ετοιμασω τα τελευταια για την επιτροπη.

Εκει λοιπον που μιλουσαμε τον ενημερωσαν οτι βγηκε και ο καρυοτυπος μας και οτι κατι βρεθηκε. Πρεπει ομως να του τα στειλουν ωστε να τα αξιολογησει και να μου πει τι κανουμε και τι περιμενουμε.

Τι αγωνια ειναι αυτη.... Εγω περιμενα τα αποτελεσματα τη Δευτερα. Τι συγχρονισμος ηταν αυτος....

Ουφ περασε 1,5 ωρα και νιωθω τ στομαχι μου χαλια. Τι στο καλο θα ακουσω.


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μαρια δε θα ειναι κατι σοβαρο. Σημασια εχει οτι βρεθηκε. Το πολυ-πολυ να ζητησει να κανετε προεμφυτευτικο ελεγχο στα εμβρυα για να διαλεξει τα σωστα. Ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Μαρια δε θα ειναι κατι σοβαρο. Σημασια εχει οτι βρεθηκε. Το πολυ-πολυ να ζητησει να κανετε προεμφυτευτικο ελεγχο στα εμβρυα για να διαλεξει τα σωστα. Ολα καλα θα πανε!

αχ τα προηγουμενα εμβρυακια απο οτι φαινεται δεν ειχαν καμια ελπιδα. καρυοτυπος με θεμα, θρομβοφιλια. απο που να το πιασεις και που να το αφησεις. 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλή σαρακοστή Μελένια μου και σε όλα τα κορίτσια! Η Παρασκευή δεν αργεί οπότε δεν πειράζει να περιμένει και δυο μέρες.. 

Μαρακι μην ανησυχείς. Ότι και να είναι να ξέρεις ότι κάθε πρόβλημα έχει και την λύση του. Σημασία έχει ότι βρέθηκε και έτσι θα μπορεί να αντιμετωπιστει και όλα θα πάνε καλά!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

αχ τα προηγουμενα εμβρυακια απο οτι φαινεται δεν ειχαν καμια ελπιδα. καρυοτυπος με θεμα, θρομβοφιλια. απο που να το πιασεις και που να το αφησεις. 

Ειδες τελικα πως αν δε γινει το πληρες πακετο εξετασων δεν ξερουμε τι κρυβουμε. Σημασια εχει οτι πλεον ξερεις τι γινεται κ ολα θα γινουν σωστα! :)

 

πρίν από 11 λεπτά , Pingu είπε:

Καλή σαρακοστή Μελένια μου και σε όλα τα κορίτσια! Η Παρασκευή δεν αργεί οπότε δεν πειράζει να περιμένει και δυο μέρες.. 

Μαρακι μην ανησυχείς. Ότι και να είναι να ξέρεις ότι κάθε πρόβλημα έχει και την λύση του. Σημασία έχει ότι βρέθηκε και έτσι θα μπορεί να αντιμετωπιστει και όλα θα πάνε καλά!! 

Επισης pingudaki μου. Αχ ασε εχω αγχωθει με ολα σημερα. Αλλα θα μπουν ολα σε ταξη, που θα παει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μελενια μου! Σ' ευχαριστω πολυ. Καλη Σαρακοστη. Την Παρασκευη εχεις γιατρο αν καταλαβα καλα; Άντε να ενημερωσεις επειτα και τον Διευθυντη να φυγει κι αυτο απ' το μυαλο σου κοριτσι μου.

Μαρακι μου, συμφωνω με τα κορίτσια. Αφου κατι βρεθηκε, θα λυθει θεωρω κι εγω με τον προεμφυτευτικο. Όλα καλά θα πανε.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Γεωργια ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Μελενια ξεκουρασου!!!

Μαρια τουλαχιστον τωρα ξερετε ακριβως τι γινεται.. Μπορεις να μου πεις τι ειναι ο καρυοτυπος? Τον εκανες εσυ η το κανει το ζευγαρι?

Κοριτσια σημερα ειμαι οκ. Δεν ποναω κ απο αιμα σχεδον τπτ. Πανω στην ατυχια μου κατι ειναι κι αυτο, ειναι κι ο γιατρος καλος χειρουργος. Ειμαι σαν καινουρια πια, πηγα κ για νυχι-μαλλι. Να περασουν κ οι μερες να ξεκινησω κ αγκαλιτσες, γιατι οσο ναναι χαχα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...