Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ελενακι καλώς μας ήρθες και εύχομαι κι εγώ σύντομα να μας ανακοινωνεις την εγκυμοσύνη σου!

Μελένια μου ψυχραιμια και θα δεις που ολα θα ειναι καλα! Θα περιμενουμε πως και πως τα νεα σου!

Μαρακι η επομενη κινηση σας θα εξαρτηθει πιστευω απο τις ψυχικες και οικονομικες αντοχες σας. Για τις πιθανοτητες με δικα σου γερα ωαρια θα συζητησετε και με καποιον απο τους εμβρυολογους του κεντρου που θα σε αναλαβει καθως και με τον γιατρο σου. Εκει θα παρετε την αποφαση αφου σας δοθουν ολες οι πληροφοριες.

Τα υπολοιπα κοριτσια μας τι κανετε; Που ειναι το Σουγκαρακι βρε παιδια;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μελένια μου θα περιμένουμε! Όλα τέλεια θα είναι!! 

Γεωργία και εγώ την σκεφτόμουν. Και τα άλλα τα κορίτσια χάθηκαν. 

Δημητρουλα και άλλη απουσία.. Και η Ελένη και η Νατάσα απουσία.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω είχα εξωμήτριο κύηση. Κόλλησε στη σάλπιγγα το σποράκι. Και πρέπει να κάνω σαλπιγγογραφία και το αποφάσισα θα την κάνω τον επόμενο μήνα. Ειχε κάποια άλλη παρόμοια εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Αχ κοριτσια μου καθε φορα τα ιδια. Η ταχυκαρδια στο φουλ. Μακαρι, σας ευχαριστω!

Έτσι θα είναι κάθε φορά κοριτσάκι μου. Εγώ είχα ταχυκαρδία ακόμα και την ώρα που γεννουσα.. Δεν το περίμενα κι ολας και όταν άκουσα την μαία να λέει ετοιμάστε την για καισαρικη είπα ποια εμένα?? Λες και ήταν άλλη στο δωμάτιο.. Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυ....τι κανετε;;;

Ελεγα συνεχως να μπω κ ολο κατι τυχαινε κ δεν προλαβαινα.Βγαζει κ δοντακι πανω ο μικρος μου κ εχει γκρινιτσα.ειναι κ 3-4 μέρες τωρα που εχει μαθει κ σηκώνεται στην κουνια κ ενω εγω τον βαζω για υπνο το βραδυ εκείνοςσηκωνεται κ χοροπηδαει.

Σήμερα ειδα παλι χαλια τον καιρο κ δεν εστειλα τη Σοφια μου στο σχολείο. Οποτε ολο το πρωι παιζαμε.ειχα κ τον μικρο στο δωματιο της κ παίζαμε κ οι 3.χορέψαμε κιολας χριστουγεννιατικα τραγουδια.....χαχαχα μια τρελλαααααα

Μελενια μου τι ωραια να μαθουμε νεακια για το μωρουλι σου....

Ελενάκι ευχομαι η επομενη σου προσπάθεια να είναι η τυχερη

Ελενη μου 12 Γεναρη επιστρεφω στη δουλειά. Αυτο που ελπιζω είναι οτι λογω του οτι θα εχω το μειωμένο ωραριο να μου επιτρεψουν να σχολαω εστω κατα τις 7.

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνακι μου εδώ είναι και εγώ! Περιμένω να μπω στη διαιτολόγο για ζύγισμα! Χιχι!

Μελενια μου με όλα τέλεια θα είναι!

θα μπω αργότερα να σας διαβάσω-γράψω αν με αφήσει το φράουλακι μου που έχει γίνει τόσο απαιτητικό τελευταία...

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Μαντεψε εκτος απο τη θρομβοφιλια βρεθηκε και στον καρυοτυπο θεμα. εχουμε και στο σπερμα... Οποτε ειναι για κλαματα η κατασταση

Μαρια ολα θα πανε καλα !

Συγνωμη πιυ επεμβαινω γιατι δεν προλαβαιμω να τα διαβαζω λλα αλλα εχουμεΑκριβως τα  ιδια θεματα  και εμεις εκτος απο τον καρυπτυπο,αλλα και εγω με δανεικα παω λογω ηλικιας οως!

οσο για την θρομβοφιλια θα κανεις τις ενεσουλες σιυ και ολα καλα!

Δεν ειναι τιποτα σοβαρο,μια μικρη ταλεπωρια αλλα αξιζει ο κοπος!

Στο σπερμα εχουμε και εμεις πολυ σοβαρο θεμα και περνουμε βιταμινουλες!

Τα θεματακια με το σπερμα αντιμετωπιζεται ευκολα με την μικρογονιμοποιηση.

Χρειαζεσαι εναν καλο ουρολογο μονο!

Το καθε θεμα χδιαζεται και τον δικο του γιατρο!

Αιματολογο εχεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλως τες τις μανουλες! 

Angie μου, τι ωραιο πρωινο περασες με τα μικρουλια σου! Και βγαζετε και δοντακια! Μεγαλωνετε!

Λενιω, μαλλον της λειπεις της μικρουλας τωρα που πας και στη δουλεια.

Μαρακι και στο κεντρο θα ασχοληθουν με το σπερμα, οποτε ολα θα μπουν σε σειρα. Μην αγχωνεσαι απο τωρα. Κανε το ραντεβου σου, ρωτησε τα ολα και θα βρειτε το δρομο σας προς την επιτυχια.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια!

δεν γράφω συχνά, αλλά σας διαβάζω όταν μπορώ!

εχώ κι εγώ λίγο ζοριστεί τελευταία γιατί έγκυος, μ ένα παιδί που βγάζει για ανεξηγήτο λόγο μια αντίδραση τελευταία, χωρίς βοήθεια γιαγιάς, είναι λιγάκι δύσκολο.

ωστόσο, πήγαμε σήμερα στον γιατρό και όλα καλά! το μωράκι έχει πάρει ανθρώπινη όψη χαχαχα

ξεχωρίζει πλέον το κεφαλάκι από το σώμα. κι όπως είπε κι ο μικρός μου, που βρισκόταν στον υπέρηχο, η καρδούλα του έκανε "πομ πομ πομ πομ"! επίσης στις 28 του μήνα έχω αυχενική

στρώσαμε το σπίτι, στολίσαμε χριστουγεννιάτικα και το μόνο που μένει είναι να βάλει η πολυκατοικία πετρέλαιο για να χουχουλιάσουμε!

τα φιλιά μου σε όλες!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κάθε μέρα σας διαβάζω για τα νέα σας, δε σας χάνω :) καλά είμαι, με λίγες αναγούλες, και ανυπομονησία για τη Δευτέρα, αυχενικη! 

Μαρία μου όλα θα λυθούν, αφού βρέθηκε το πρόβλημα, συζητά με τι κέντρο και θα βρουν το καλύτερο για σένα! 

Σαννυ μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Και γρήγορα στην καινούργια σου προσπάθεια! 

Μελένια μου κλασικά αργείς στα ραντεβού; 

Ελένη καλώς ήρθες, εύχομαι σύντομα μανούλα! Είδα εξωμητριο, Πολυ λυπάμαι! Ελπίζω να το πρόλαβες με χάπια και να γλίτωσες χειρουργείο! Είχα κι εγώ πέρυσι την ίδια εμπειρία, με ρήξη σαλπιγγα ς και αφαίρεση! Μετά όμως δεν ξανά έκανα σαλπιγγογραφια! 

Τα φιλιά μου σε όλες!! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Lia! Με το καλο και στην αυχενικη!

Κι εσυ Σουγκαρακι! Με το καλο τη Δευτερα!

Μελένια που εισαι;

Κορίτσια που θα τις κανετε τις αυχενικές; Στο ιατρειο του γιατρου σας ή θα σας στείλει αλλου;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μπράβο Lia! Με το καλο και στην αυχενικη!

Κι εσυ Σουγκαρακι! Με το καλο τη Δευτερα!

Μελένια που εισαι;

Κορίτσια που θα τις κανετε τις αυχενικές; Στο ιατρειο του γιατρου σας ή θα σας στείλει αλλου;

Ναι άργησε Γεωργία μου.. 

Τι καιρός είναι και αυτός... Χαμός γίνεται.. Ας ελπίσουμε να μην γίνουν άλλες καταστροφές.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...