Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κουκλακια μου!!! Είστε καλά??? Χάθηκα γιατί έμπλεξα με τη δουλειά... Πήγαμε και με τον αντρουλη μου πήραμε τα πρώτα μας για φέτος στολιδακια....

Τι παλιό καιρός καλέ... Μες τη βροχή και την υγρασία...

Μελενια μου μπράβο για το μωράκι σου.... Άντε και στον επόμενο υπερηχο όλα να είναι σούπερ.... Χαλάρωσε και απόλαυσε το....

Γεωργία μου μην αγχώνεσαι γιατί δε γεννιούνται όλα τα διδυμακια πρόωρα.... Ας ελπίσουμε ότι τα δικά σου θα πάρουν όσες περισσότερες εβδομάδες μπορούν... Θα είναι υγιή και όμορφα!!!!

Πινγκουδακι μου είστε καλά???

Νατασακι Ελενάκι Αντζη Δέσποινα Λουκουμαδακι Αστρογεα Σαννυ Δημητρα Μαρακι και όποια άλλη κοπέλα ξεχνάω σας φιλώ γλυκά!!!!

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, psipsinel είπε:

Ωραια ας πουμε οτι υπαρχει αυτο το θεμα στον καρυοτυπο σου. Ομως γεννηθηκες και μεγαλωσες! αρα δεν ηταν τοσο σοβαρο. Αν σου ειχαν κανει προεμφυτευτικο σαν εμβρυο, πιθανως να σε ειχαν καταταξει σαν μη κανονικο. Τι να συμπερανω?

Καλημέρα! Εχεις δικαιο... Ισως πρεπει να χαλαρωσω λιγακι και να μην σκεφτομαι οτι το DNA μου ειναι ανωμαλιαρικο οπως λεω αυτες τις μερες :P

 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μου χθες πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων που ειχε ζητήσει ο ενδοκρινολόγος και μιλησα μαζι του. TSH καλή, ασβέστιο πολύ καλό, D3 στα τάρταρα οποτε μου έδωσε οδηγία να τη λαμβάνω πάλι καθημερινώς και αλβουμινη έχω χαμηλή, αλλα έτσι συμβαινει στην εγκυμοσύνη. Δεν ανησυχει. Καποια πρωτεινη νομιζω ειναι αυτη που βρίσκεται στο αιμα και παραγεται απο το συκώτι αν καταλαβα καλα, αλλα δεν ξερω γιατι τη μετραει. Μελένια γιατρινα μου, τι λες; Περιμενω πως και πως τη Δευτερα να δουμε πως μεγαλώνουμε κανονικα και φυσικα την Τριτη το αποτελεσμα της ερυθρας.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο.

Χάθηκα αυτές τις μέρες,λίγο ο μικρός,λίγο οι δουλειές που δεν τελειώνουν.

Παρόλα αυτά το άνοιγα και στα κλεφτά διάβαζα τα νέα σας.

Χάρηκα διαβάζοντας καρδούλες και για μωράκια.Στεναχωρήθηκα ξαναδιαβάζοντας για χωρίς λόγω άγχη !!!γκούχου γκούχου ονόματα δεν λέω γιατί θα καταντήσω γραφική.

Μαράκι μου τώρα που βρήκατε τι φταίει θα το φτιάξετε και όλα θα προχωρήσουν σωστά.

Μίςς μου ελπίζω να ξεκίνησαν οι αγκαλίτσες,για την ζέστη οχι για άλλο λόγο ;)

Πως είσαι;;

Καλλιοπάκι ;;;στολιδάκια εεε.. άντε με το καλό να στολίσετε, και του χρόνου με ενα μπεμπάκι να χαζεύει τα φωτάκια στο σαλόνι σας.

Πιγκουδάκι πως ήταν το ταξίδι;;

Σε όλα τα κορίτσια μας ,στα μωράκια,στα σποράκια και στις μανούλες πολλά φιλιά.

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;;; Εγω εστειλα τον αντρα και τη μικρη με τα πεθερικα μου για καφε για να κανω τις δουλιτσες μου κλασικα!!!

Γεωργια μου μια χαρα με τις εξετασεις!!! Με το καλο να συναντησεις τα μικρουλια σου τη Δευτερα.

Νατασακι τι κανεις ο μικρουλης σας;;;Στολισατε εσεις;

Μαρακι θα συμφωνησω πως αφου βρηκατε τι φταιει θα τα πατε καλα!!! εισαι μικρη και δεν χρειαζεται ακομα να σκεφτεσαι για δανεικα. θα πας με τα δικα σου και πολυ πολυ αργοτερα βλεπετε και αυτο το δεδομενο. Αν και δεν πιστευω πως θα χρειαστει. Λυσεις υπαρχουν παντως και θα γινεις μανουλα συντομα!

Αχ θελω πολυ να στολισω, δεν ξερω πως θα τα καταφερουμε γιατι η μικρη δεν υπαρχει περιπτωση να μην το μαδησει το δεντρο!! Ο αντρας μου λεει να μην στολισουμε φετος αλλα ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΚΑΝ!!!πφφφφφφφφφφ!!!

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λενιω! Δουλιτσες κανεις και θα ξεμπερδεψεις τυχερουλα. Εγω περιμενα τον αντρουλη μου να ξεκινησει αλλα ηταν τοσο κουρασμενος ο καημενος που κοιμοταν μεχρι τις 11.30 και αν δεν χτυπουσε το τηλεφωνο ποιος ξερει τι ωρα θα ξυπνουσε. Εχω ενα σπιτι χαλι! Τωρα πηαγινει σουπερ μαρκετ. Επειτα θα φαμε... Παει και η σημερινη μερα...

Γιατι δεν στολιζετε ενα μικρο δεντρακι και να το βαλετε καπου ψηλα; Πχ σε εναν μπουφε αν εχετε ή κατι τετοιο; Και μπορειτε να βαλετε και διαφορα αλλα κρεμαστα γυρω-γυρω. Καποιοι βαζουν στις κουρτινες, καποιοι αυτοκολλητα στα τζαμια, τα φωτακια ή μπαλες μεσα στα βαζα. Δεν ξερω βεβαια αν ειναι της αισθητικης σας αλλα έτσι η μικρη δεν θα φτανει τιποτα! Τι λες;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Γεωργια μου σε καταλαβαινω, ομως μην σκας για το σπιτι, θα ερθει η στιγμη που θα σουγγαριζεις 25 φορες τη μερα και θα αναπολεις αυτες τις στιγμες που δεν μπορουσες να το καθαρισεις! χιχι!!! Οσο για το δεντρο εχουμε ενα μικρο αλλα αρνουμαι πεισματικα να το αντικαταστησω με το μεγαλο!! Μαλλον θα το κρυψω πισω απο το τραπεζι που δεν εχει προσβαση αλλιως ειμαι διατεθιμενη μεχρι και στη βεραντα να το βγαλω! χεχε!!!
 Ασε που στο τζακι πανε και οι μποτουλες μας, θα τις κατεβασει με τη μια η φραουλιτσα! Μπορει να τις κρεμασω στον τοιχο του τζακιου που ειναι πιο ψηλα!Και το τρενακι μπροστα απο το τζακι παει και αυτο!!!!!! αχ!!! περυσι ηταν δυο μηνων και δεν πειραζε τιποτα... Ολοι μου λενε " ελα μωρε τα δικα μας δεν πειραζαν τιποτα" αλλα δεν εχουν ιδεα απο φραουλιτσα!!!!....

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου τι κανετε;;;;

Εγω εκανα γενικη το σαλονι μαζι με τον αντρα μου κ τελειωσαμε πριν λιγο.βαλαμε κ τα χαλακια μας....ωρα για χουχούλιασμα λοιπον...

το παιδικο είναι ετοιμο κ στρωμενο κ ετσι μου μενει αυριο η κρεβατοκαμαρα για γενικη που θα την κανω αυριο το πρωι κ το μεσα δωματιο με τα γραφεια που μαλλον θα το κανουμε την αλλη εβδομαδα.λεμε να στολισουμε κιολας το αλλο Σ/Κ...

Πηγα κ παραγγειλα κ της Σοφουλιτσας μου κρεβατι κ κομοδίνο....πολυ ομορφο.για να δουμε το αποτελεσμα....λογικα σε περιπου ενα μηνα θα μας το φερουν....

Γεωργια μου με τα μωρουλια σου μην αγχωνεσαι...κ εμενα μια φιλη μου με διδυμακια γεννησε 38η εβδομαδα....

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο.

Χάθηκα αυτές τις μέρες,λίγο ο μικρός,λίγο οι δουλειές που δεν τελειώνουν.

Παρόλα αυτά το άνοιγα και στα κλεφτά διάβαζα τα νέα σας.

Χάρηκα διαβάζοντας καρδούλες και για μωράκια.Στεναχωρήθηκα ξαναδιαβάζοντας για χωρίς λόγω άγχη !!!γκούχου γκούχου ονόματα δεν λέω γιατί θα καταντήσω γραφική.

Μαράκι μου τώρα που βρήκατε τι φταίει θα το φτιάξετε και όλα θα προχωρήσουν σωστά.

Μίςς μου ελπίζω να ξεκίνησαν οι αγκαλίτσες,για την ζέστη οχι για άλλο λόγο ;)

Πως είσαι;;

Καλλιοπάκι ;;;στολιδάκια εεε.. άντε με το καλό να στολίσετε, και του χρόνου με ενα μπεμπάκι να χαζεύει τα φωτάκια στο σαλόνι σας.

Πιγκουδάκι πως ήταν το ταξίδι;;

Σε όλα τα κορίτσια μας ,στα μωράκια,στα σποράκια και στις μανούλες πολλά φιλιά.

Νατασσάκι μου μια χαρά ήταν το ταξίδι ευτυχώς. Τώρα εδώ ηρεμώ στην ησυχία γιατί από αύριο τέλος! Φιλάκια στα μπουτινια!!! 

Ελενακι να στολισεις και ο Θεός βοηθός!! 

Έλεγα να στολίσω και εγώ το σκ αλλά δεν νομίζω να προλάβω γιατί την παρασκευη έχω γενέθλια και την Κυριακή γιορτάζει η μικρή. (το δεύτερο όνομα) θα δούμε.. 

Γεωργία μου αντε να είναι μια χαρά και η εξέταση της ερυθράς! Και την Δευτέρα ραντεβού με τα μωρακια σου!! 

Φιλάκια σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2017 at 1:28 ΜΜ, Lia21 είπε:

 

Με το καλό Γεωργία μου τη Δευτέρα!! Μια χαρά τα αποτελέσματα! 

Αυτή η γενική αντζι!! Εγώ τη σκέφτομαι από Δευτέρα χαλαρά μέχρι οπότε πάει, και το άλλο σκ κι εμείς θα στολίσουμε! Θα της αλλάξεις κρεβάτι; τι κάνεις ωραία! 

Καλή ξεκούραση πιγκου! 

Χαχα στο μπαλκόνι Ελένη, τέλεια η φεαουλιτσα! 

Καλό ΣΚ σε όλες, φιλάκια!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια γλυκά!

Καλορίζικα τα επιπλακια της μικρής Angie μου! Καλές ετοιμασίες.

Sugaraki να προσεξεις με τις δουλειες. Ελπίζω απλώς μόνο να επιβλέπεις και να σε βοηθήσουν άλλοι.

Pingu μου καλή επιστροφή αύριο.

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...