Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κουκλακια μου!!!! Δουλειές βλέπω και σας συμπονω... Εγώ γενική έχω τελειώσει απλά σήμερα είχα τη φασινα του σκ την πιο εντατική.... Κάτι κουλουράκια θέλω να φτιάξω και βαριέμαι πολύ!!! Μόνο χουχουλιασμα θέλω!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχουλες σας κορίτσια μου!!!

Αντζη μου καλορίζικα τα επιπλακια σας... Όμορφους και γλυκούς υπνους στο μπουκλακι!!!!

Πινγκουδακι μου κοίτα να ξεκουραστείς το έχεις ανάγκη!!! 

Σουγκαρακι με ρεγουλο τις δουλειές!!! 

Χαχαχαχα Ελένη μου γέλασα με τη φραουλίτσα και με την εικόνα του δέντρου στο μπαλκόνι...

Νατασακι φίλησε το μπουτινι!!!!

Πώς είναι οι εγκυουλες μας???

Τι έχει σήμερα το πρόγραμμα σας? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Εμενα το προγραμμα Καλλιοπη μου εχει ανακατοσουρες προς το παρον. Κουλουράκια, ε; Μιαμ! Μιαμ!

Αχ Γεωργία μου... Καμιά φρυγανιά δε σε βοηθάει??? Κουλουράκια ναι τα οποία λόγω βαρεμάρας θα τα φτιάξω ή αύριο ή μεθαύριο... Βλέπω κ τη στοίβα με τα ασιδερωτα και προσπαθώ να τα αγνοήσω επιδεικτικά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε, τόσες δουλειές έκανες. Κάτσε ξεκουράσου.

Φρυγανιές τρωω και όντως βοηθάνε. Αλλα τελευταια τρωω με πολύ μεγαλη δυσκολία τα φρούτα. Αλλα αναγκαστικά τα τρωω, τι να κάνω.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Έλα βρε Νατασσάκι! Τρέχεις μωρομανούλα; Ετσι ειναι αυτα! Φιλια στον μπεμπάκο σου!

Μαραθώνιο κάνω και σκέψου πως ακόμα δεν περπατάει...τρομάζω με το μετά.

Σήμερα έκανα γενική και πριν λίγο τελείωσα το σιδέρωμα τρία πλυντήρια.

φιλάκια στα σποράκια :)

 

 

7 ώρες πρίν, Eleni1986 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;;; Εγω εστειλα τον αντρα και τη μικρη με τα πεθερικα μου για καφε για να κανω τις δουλιτσες μου κλασικα!!!

Γεωργια μου μια χαρα με τις εξετασεις!!! Με το καλο να συναντησεις τα μικρουλια σου τη Δευτερα.

Νατασακι τι κανεις ο μικρουλης σας;;;Στολισατε εσεις;

Μαρακι θα συμφωνησω πως αφου βρηκατε τι φταιει θα τα πατε καλα!!! εισαι μικρη και δεν χρειαζεται ακομα να σκεφτεσαι για δανεικα. θα πας με τα δικα σου και πολυ πολυ αργοτερα βλεπετε και αυτο το δεδομενο. Αν και δεν πιστευω πως θα χρειαστει. Λυσεις υπαρχουν παντως και θα γινεις μανουλα συντομα!

Αχ θελω πολυ να στολισω, δεν ξερω πως θα τα καταφερουμε γιατι η μικρη δεν υπαρχει περιπτωση να μην το μαδησει το δεντρο!! Ο αντρας μου λεει να μην στολισουμε φετος αλλα ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΚΑΝ!!!πφφφφφφφφφφ!!!

Αχαχαχα το έχω κάνει εικόνα να θέλει να σκαρφαλώσει στο δέντρο για να τα πιάσει όλααααααα!!!! Χαχαχαχα!!!!

Στόλισε αγάπη μου...ευκαιρία του χρόνου για νέες μπαλίτσες ;)

Εγώ θα στολίσω το άλλο σάββατο στις 25 και πετάω ήδη απο την χαρά μου στην σκέψη.

3 ώρες πρίν, Angie'84 είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε;;;;

Εγω εκανα γενικη το σαλονι μαζι με τον αντρα μου κ τελειωσαμε πριν λιγο.βαλαμε κ τα χαλακια μας....ωρα για χουχούλιασμα λοιπον...

το παιδικο είναι ετοιμο κ στρωμενο κ ετσι μου μενει αυριο η κρεβατοκαμαρα για γενικη που θα την κανω αυριο το πρωι κ το μεσα δωματιο με τα γραφεια που μαλλον θα το κανουμε την αλλη εβδομαδα.λεμε να στολισουμε κιολας το αλλο Σ/Κ...

Πηγα κ παραγγειλα κ της Σοφουλιτσας μου κρεβατι κ κομοδίνο....πολυ ομορφο.για να δουμε το αποτελεσμα....λογικα σε περιπου ενα μηνα θα μας το φερουν....

Γεωργια μου με τα μωρουλια σου μην αγχωνεσαι...κ εμενα μια φιλη μου με διδυμακια γεννησε 38η εβδομαδα....

Με γειά τα επιπλάκια του κοριτσιού μας!!!!

με το καλό να έρθουν και να τα χαρεί.

 

3 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Νατασσάκι μου μια χαρά ήταν το ταξίδι ευτυχώς. Τώρα εδώ ηρεμώ στην ησυχία γιατί από αύριο τέλος! Φιλάκια στα μπουτινια!!! 

Ελενακι να στολισεις και ο Θεός βοηθός!! 

Έλεγα να στολίσω και εγώ το σκ αλλά δεν νομίζω να προλάβω γιατί την παρασκευη έχω γενέθλια και την Κυριακή γιορτάζει η μικρή. (το δεύτερο όνομα) θα δούμε.. 

Γεωργία μου αντε να είναι μια χαρά και η εξέταση της ερυθράς! Και την Δευτέρα ραντεβού με τα μωρακια σου!! 

Φιλάκια σε όλες!!! 

Χαίρομαι μικρή μου,να το χαρείς όσο περισσότερο μπορείς.

Καλή επιστροφή να έχετε .

Είμαι σίγουρη πως θα τα προλάβεις όλα και θα τα κάνεις υπέροχα.

1 ώρα πρίν, Calliopi. είπε:

Γεια σας κουκλακια μου!!!! Δουλειές βλέπω και σας συμπονω... Εγώ γενική έχω τελειώσει απλά σήμερα είχα τη φασινα του σκ την πιο εντατική.... Κάτι κουλουράκια θέλω να φτιάξω και βαριέμαι πολύ!!! Μόνο χουχουλιασμα θέλω!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχουλες σας κορίτσια μου!!!

Αντζη μου καλορίζικα τα επιπλακια σας... Όμορφους και γλυκούς υπνους στο μπουκλακι!!!!

Πινγκουδακι μου κοίτα να ξεκουραστείς το έχεις ανάγκη!!! 

Σουγκαρακι με ρεγουλο τις δουλειές!!! 

Χαχαχαχα Ελένη μου γέλασα με τη φραουλίτσα και με την εικόνα του δέντρου στο μπαλκόνι...

Νατασακι φίλησε το μπουτινι!!!!

Πώς είναι οι εγκυουλες μας???

Τι έχει σήμερα το πρόγραμμα σας? 

Καλλιοπάκι χρυσοχέρα κουλουράκια μιαμ μιαμ!!!!!!

Άστα για αύριο να προλάβω να κατέβω!!!!

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , NatasaP είπε:

Μαραθώνιο κάνω και σκέψου πως ακόμα δεν περπατάει...τρομάζω με το μετά.

Σήμερα έκανα γενική και πριν λίγο τελείωσα το σιδέρωμα τρία πλυντήρια.

φιλάκια στα σποράκια :)

 

 

Αχαχαχα το έχω κάνει εικόνα να θέλει να σκαρφαλώσει στο δέντρο για να τα πιάσει όλααααααα!!!! Χαχαχαχα!!!!

Στόλισε αγάπη μου...ευκαιρία του χρόνου για νέες μπαλίτσες ;)

Εγώ θα στολίσω το άλλο σάββατο στις 25 και πετάω ήδη απο την χαρά μου στην σκέψη.

Με γειά τα επιπλάκια του κοριτσιού μας!!!!

με το καλό να έρθουν και να τα χαρεί.

 

Χαίρομαι μικρή μου,να το χαρείς όσο περισσότερο μπορείς.

Καλή επιστροφή να έχετε .

Είμαι σίγουρη πως θα τα προλάβεις όλα και θα τα κάνεις υπέροχα.

Καλλιοπάκι χρυσοχέρα κουλουράκια μιαμ μιαμ!!!!!!

Άστα για αύριο να προλάβω να κατέβω!!!!

Χαχαχαχα Νατασακι μου φέρε κ τον κούκλο σου!!! Προσπαθώ το σκ να κάνω τίποτα κέικ κουλούρια για να παίρνω μαζί μου στη δουλειά... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ζουζούνες! Τι κάνετε;

Καλλιόπη μου εισαι από τις τυχερές σαν το Νατασσάκι που τρως λιχουδιές και δεν παχαίνεις; Ααααχ, τα λατρευω όλα αυτά αλλά αν φάω πάνω απο μια μερα αρχίζει το πρήξιμο και μπαίνουν τα κιλα σε ανύποπτο χρόνο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια γλυκά!

Καλορίζικα τα επιπλακια της μικρής Angie μου! Καλές ετοιμασίες.

Sugaraki να προσεξεις με τις δουλειες. Ελπίζω απλώς μόνο να επιβλέπεις και να σε βοηθήσουν άλλοι.

Pingu μου καλή επιστροφή αύριο.

 

Εγώ θα ξεκινήσω χαλαρά, απλά δε θα τιναζω χάλια,τ άλλα μπορώ να τα κάνω! 

Καλλιόπη εγώ έχω αρχίσει να λιμπιζομαι τα μελομακαρονα, μόλις στολίσω θα τα ξεκινήσω!!νωρίς νωρίς! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, NatasaP said:

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο.

Χάθηκα αυτές τις μέρες,λίγο ο μικρός,λίγο οι δουλειές που δεν τελειώνουν.

Παρόλα αυτά το άνοιγα και στα κλεφτά διάβαζα τα νέα σας.

Χάρηκα διαβάζοντας καρδούλες και για μωράκια.Στεναχωρήθηκα ξαναδιαβάζοντας για χωρίς λόγω άγχη !!!γκούχου γκούχου ονόματα δεν λέω γιατί θα καταντήσω γραφική.

Μαράκι μου τώρα που βρήκατε τι φταίει θα το φτιάξετε και όλα θα προχωρήσουν σωστά.

Μίςς μου ελπίζω να ξεκίνησαν οι αγκαλίτσες,για την ζέστη οχι για άλλο λόγο ;)

Πως είσαι;;

Καλλιοπάκι ;;;στολιδάκια εεε.. άντε με το καλό να στολίσετε, και του χρόνου με ενα μπεμπάκι να χαζεύει τα φωτάκια στο σαλόνι σας.

Πιγκουδάκι πως ήταν το ταξίδι;;

Σε όλα τα κορίτσια μας ,στα μωράκια,στα σποράκια και στις μανούλες πολλά φιλιά.

Καλημερα κοριτσια!

Νατασα οι αγκαλιτσες οχι ακομα, να καθαρισω καλα καλα.. Γενικα καλα ειμαι απλα σκεφτομαι πολλες φορες οτι ποτε δε θα γινω μαμα, δεν ξερω γιατι σκεφτομαι ετσι, μεχρι να κρατησεις μωρακι αγκαλια ισως ετσι σκεφτεσαι.. Τεσπα. Φιλια στον μπεμπουλινο!

Κοριτσια δουλειες βλεπω, χαλια, στολιδια! Πρεπει κι εμεις να στρωσουμε καποια στιγμη. Τωρα βγηκε ηλιος απιστευτο αχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σουγκαρακι προσοχη και με το σφουγγαρισμα.

Pingu μου απολαυστε τις τελευταιες στιγμες και καλό δρομο.

Miss Sunny, φυσικά και θα γίνεις μαμα! Τώρα που βρέθηκε το πρόβλημα ανησυχεις; Θα κάνεις προεμφυτευτικό και όλα θα πάνε τέλεια! Απλώς τώρα εισαι ακόμα ψυχικα ευάλωτη. Δεν έχουν ηρεμήσει και οι ορμόνες σου. Όλα θα πάνε τέλεια. Θα δεις!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου δε θα κανουμε προεμφυτευτικο. Ηταν ενα τυχαιο γεγονος που συμβαινει σε πολλες κοπελες. Αν ξανασυμβει (χτυπα ξυλο, σε κανεναν) τοτε το ψαχνεις. Απλα εμεις που δεν πιανουμε παιδια απο μονοι μας παντα σκεφτομαστε πιο απαισιοδοξα, αλλα οκ θα περασει που θα παει! Ειναι κ τα ορμονικα! Θα μας λετε για μωρακια που μεγαλωνουν κ θα παιρνουμε θαρρος!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σαννυ μου κι εμένα την πρώτη φορά μου είπαν ότι είναι τυχαίο γεγονός, εκείνα τα εμβρυάκια δεν ήταν καλά, και τώρα πήγαν όλα καλα ως τώρα! Με το καλό μόλις καθαρίσεις και είσαι έτοιμη η νέα σου προσπάθεια! Εγώ άφησα ένα μήνα κενό κι αυτό γιατί ήταν Αύγουστος και λειπαν όλοι! 

Κοριτσια βοήθησα τον άντρα μου να ανεβάσουμε ξύλα και τώρα πονάει η μέση μου! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Ναι σαννυ μου κι εμένα την πρώτη φορά μου είπαν ότι είναι τυχαίο γεγονός, εκείνα τα εμβρυάκια δεν ήταν καλά, και τώρα πήγαν όλα καλα ως τώρα! Με το καλό μόλις καθαρίσεις και είσαι έτοιμη η νέα σου προσπάθεια! Εγώ άφησα ένα μήνα κενό κι αυτό γιατί ήταν Αύγουστος και λειπαν όλοι! 

Κοριτσια βοήθησα τον άντρα μου να ανεβάσουμε ξύλα και τώρα πονάει η μέση μου! 

Καλημέρεςςς

ΣΑΝΝΥ Συμφωνώ με την ατακτη sugar....

Kαλα βρε σηκωνεις ξύλα;;; γρηγορα ξάπλα κ ξεκούραση 3 μέρες τέζα θα σε μαλώσω 

Ολα καλά θα πάνε σε όλες μας φτάνει να το πιστέψουμε

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πείτε με τον γιατρό σας Miss Sunny μου. Και όποτε είσαι έτοιμη.

Βρε Sugaraki άτακτο ξύλο θες μου φαίνεται! Ξύλο θέλει κι αντρούλης σου που σε άφησε. Αχ, αχ, αχ! Κάτσε ξεκουράσου τωρα όπως λέει η Δήμητρα και θα περάσει.

Πες τα βρε Δημητρούλα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...