Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνετε;

Α,  Lia μου είσαι την ερχόμενη εβδομάδα κι εγω νομιζα πως ησουν χθες. Άντε με το καλο!

Χρόνια πολλα σε όσες και όσους γιορτάζουν! Γιορτάζουν και οι Ένοπλες Δυνάμεις επίσης σήμερα. Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδια που υπηρετούν και στις οικογένειές τους!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι όμορφα νέα είναι αυτά! Γεωργία μου μεγαλώνουν τα ζουζούνια! Με το καλό η αυχενική!

Σουγκαρακι μου όλα τέλεια μπράβο! Μάλλον αγοράκι ε;;; αχχχ τι ωραία!!!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λενιώ! Σ' ευχαριστώ πολύ. Πως πάει η εργασία;

Σουγκαράκι ήρεμα με τη γενική, ok;

Ξέχασα να σας πω χθες πως ο γιατρος μου ειπε να αρχίσω νε περπαταω απο τη Δευτερα με ρυθμό chickenwalk! Χαχα! Δεν το ειχα ξανακούσει!

Τα μαλλια θέλει να τα βάψω μετά τον 5ο μηνα! Σαν τη γυναίκα των σπηλαίων θα γίνω. Χάλκινα απ' έξω, μέσα τα φυσικά μου ανακατεμένα με λευκα!... Μια οπτασία θα είμαι! 

  • Χαχα 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσαρες? 

Γεωργία μου γέλασα πολύ με το μαλλί.. Κάπως έτσι ήμουν και εγώ στην εγκυμοσύνη. Είχε φτάσει η ρίζα στα αυτιά. Είχα ανταύγειες και δεν μπορούσα να πάω κομμωτήριο λόγω της κλεισουρας στο σπίτι και δεν ήθελα να με βλέπω στον καθρέφτη.. 

Σήμερα εγώ θα πάω στο jumbo να πάρω δώρο της μικρής γιατί γιορτάζει την Κυριακή το δεύτερο όνομα και θα τα κάνουμε μαζί με τα γενέθλια μου. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααααα....τι κανετε;

Κρυο σήμερα ε;;;ξυπνησε κ ο μικρος μου 6:30 το πρωι κ χοροπηδουσε στην κουνια κ το πήρα σερι απο εκεινη την ωρα γιατι μετα σηκωθηκα 7:30 να ετοιμασω τη Σοφουλα μου κ ετσι είμαι πτωμα.

Σουγκαρινι τελειααααααα το μικρο σου αγορακι...χαδιαρικο νινι....λιωνω....

Γεωργια μου δυο μικρες φακιτσες που τείνουν να γινουν φασολακι.....χαχαχα .Ετσι ελεγα κ εγω για τα δικα μου ζουζουνια που παρολο που δεν ειχαν καλα καλα ανθρωπινο σχημα εγω τα εβλεπα τοοοοοοοσο ομορφα....

Πιγκουλινι Στυλιανη η μικρουλα σου ε;;;;Γερη να ειναι η γλυκουλα σας κ να την χαιρεστε.Του Αγιου Στυλιανου παντρευτηκα κ ετσι την κυριακη έχουμε επετειο με τον αντρουλη μου κ κλείνουμε 6 χρονια παντρεμενοι....

Φιλακια σε ολες....

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Angie'84 είπε:

Καλησπερααααααααα....τι κανετε;

Κρυο σήμερα ε;;;ξυπνησε κ ο μικρος μου 6:30 το πρωι κ χοροπηδουσε στην κουνια κ το πήρα σερι απο εκεινη την ωρα γιατι μετα σηκωθηκα 7:30 να ετοιμασω τη Σοφουλα μου κ ετσι είμαι πτωμα.

Σουγκαρινι τελειααααααα το μικρο σου αγορακι...χαδιαρικο νινι....λιωνω....

Γεωργια μου δυο μικρες φακιτσες που τείνουν να γινουν φασολακι.....χαχαχα .Ετσι ελεγα κ εγω για τα δικα μου ζουζουνια που παρολο που δεν ειχαν καλα καλα ανθρωπινο σχημα εγω τα εβλεπα τοοοοοοοσο ομορφα....

Πιγκουλινι Στυλιανη η μικρουλα σου ε;;;;Γερη να ειναι η γλυκουλα σας κ να την χαιρεστε.Του Αγιου Στυλιανου παντρευτηκα κ ετσι την κυριακη έχουμε επετειο με τον αντρουλη μου κ κλείνουμε 6 χρονια παντρεμενοι....

Φιλακια σε ολες....

Ευχαριστώ πολύ Angie μου!!! Να ζήσετε να χαίρεστε τα ζουζουνακια σας! Την Κυριακή θα σου ευχηθώ επίσημα.. 

6:30??? Ρε τον μπομπιρα.. Ξύπνησε ορεξάτος!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Τι κάνετε κοριτσαρες? 

Γεωργία μου γέλασα πολύ με το μαλλί.. Κάπως έτσι ήμουν και εγώ στην εγκυμοσύνη. Είχε φτάσει η ρίζα στα αυτιά. Είχα ανταύγειες και δεν μπορούσα να πάω κομμωτήριο λόγω της κλεισουρας στο σπίτι και δεν ήθελα να με βλέπω στον καθρέφτη.. 

Σήμερα εγώ θα πάω στο jumbo να πάρω δώρο της μικρής γιατί γιορτάζει την Κυριακή το δεύτερο όνομα και θα τα κάνουμε μαζί με τα γενέθλια μου. 

Χαχα! Άστα! Στους 5 μηνες δεν θα βλέπομαι! Να κάνω σαν τις παληες; Τι κανανε; Παντζαροζουμο; Χαχαχα!

Καλα ψωνια. Παρασκευή και Κυριακη οι επισημες ευχες! Και στο Angoulini.

  • Χαχα 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα....τι κανετε ομορφες;;;

Εγω μαζευω κλασικα το σπιτι.τωρα παω να απλωσω ενα πλυντηριο, να πλυνω μπιμπερο κ μετα να ξεκινησω παλι σιδερωμα...

Πιγκουλινι εννοειται τον βαλαμε παλι για υπνο.σιγα μην τον ειχα ξυπνιο απο τις 6:30.μετα ποιος θα ακουγε τη γκρινια του.εχει συνηθίσει να ξυπνάει κατα τις 11:30-12:00.

Οι υπολοιπες τι κανετε;φιλακια

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Angoulini! Κι εγώ πάω να βάλω σε λίγο ένα πλυντηριάκι.

Βρε κορίτσια απο χθες μου έκοψε ο γιατρος όπως σας ειχα πει τη μεσημεριανη δόση των cyclacour και utrogestan. Από σήμερα λοιπον παρατηρω πως το στήθος μου ξεπρηζεται και δεν ποναει. Και δεν έχω και πονάκια πρηξίματος χαμηλα στην κοιλια όπως είχα καθε φορα που καθόμουν, σηκωνόμουν ή γύριζα πλευρο στο κρεββατι. Μαλλον είναι απο τα λιγότερα φαρμακα, ε; Να μην ανησυχω, τι λετε;....

Sugaraki, εσύ που τα έκοψες, τι λες; Είδες διαφορά;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Χαχα! Άστα! Στους 5 μηνες δεν θα βλέπομαι! Να κάνω σαν τις παληες; Τι κανανε; Παντζαροζουμο; Χαχαχα!

Καλα ψωνια. Παρασκευή και Κυριακη οι επισημες ευχες! Και στο Angoulini.

Καλημερα!! μεγα προβλημα, οντως. Ισως μια περουκα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Γεωργια μου μην ανησυχείς, είναι επειδή ελαττώσες τα φάρμακα. 

Κοριτσια εγώ στο σπίτι σήμερα γιατί κατά τις 4 τα ξημερώματα η μικρή ανέβασε πυρετό και δεν πήγα για δουλειά για να είμαι μαζί της. Την Κυριακή πήγαμε σε παιδότοπο και είχε παρά πολύ κόσμο και όλα τα παιδάκια αγκάλιαζαν και φιλούσαν την Κατερινουλα και σίγουρα από τότε την άρπαξε.και πάντα το εκδηλώνει μετά από τρεις μέρες. Η ζουζουνιτσα μου είναι τόσο γλυκουλα όταν αρρωσταίνει, καθόλου γκρίνια!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...