Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχ sugar μου. γιατι; ποσο κρατησε; μονη σου ησουν; θα λαχταρισες ε; ειχες ζαλαδες που να προμηνυουν κατι;

μπραβο Γεωργια μου! ολα καλα! πώς ειναι τα μικρουλια; κανουν παταγο μεσα στην κοιλιτσα; αχ! εχω κι εγω τη δευτερα ραντεβου .νιωθω ταυτοχρονα αγχος πολυ, χαρα κι ανυπομονησια!

Δημητρα μου εισαι λεβεντια! μ αρεσεις!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι Lia μου. Μεγαλώνουν. Ειναι περιπου 300 γραμμαρια το καθενα. Κουνουσαν χερακια, ποδαρακια, οι καρδουλες ντουπου-ντουπου. Δόξα τω Θεω, όλα καλά.

Μην αγχωνεσαι Lia μου. Κι εσενα μια χαρα θα ειναι το μικρουλι σου :).

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου βγηκαν τα αποτελεσματα απο τον μη επεμβατικο. Ολα καλα!!! Εφυγε μεγαλο βαρος απο πανω μου.

Γεωργια μου τι τελεια νεααα.... μπεμπακια υπεροχα!

 Sugaraki μου γιατι? Ευτυχως δε χτυπησες.

Λια με το καλο τη Δευτερα να δεις κ το μπεμπεκινι σου!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Sugar πω πω ευτυχώς δε έπαθες τίποτα ! Ελπίζω να είναι και τελευταία φορά !  

Μπράβο κορίτσια που προχωράνε όλα καλά και διαβάζουμε ωραία νέα και από τις εγκυμονούσες και από τις υποψήφιες !

Εγω έκανα την εμ σήμερα , μου είπαν ήταν grade 1 τα έμβρυα.Τώρα όλα είναι θέμα τύχης !!  

  • Μου αρέσει 5

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eamo μου grade 1? Τέλεια! Μπορείς να περιμένεις τα  καλύτερα!!! Κάτσε Όσο μπορείς σπίτι. 15 ημέρες  είναι. Θα περάσουν. Μόνο θετικές σκέψεις. 

Δημητρααα δεν ξέρω καθόλου από ορμόνες. Σίγουρα όμως η συμβουλή να πας σε ενδοκρινολογο είναι σωστή. Αυτός είναι ο ειδικός. 

Συγχαρητήρια Μελένια! Τώρα νομίζω πως μπορεις να ησυχάσεις και να το απολαύσεις περισσότερο!

Γεωργία μου τι υπέροχο, ποδαράκια χεράκια, καρδούλες... Υπέροχο!!!

Sugar τι συνέβη? Πίεση? Πού έγινε? Χτύπησες? Μη σε πιάσει φόβος.

Λια με το καλό την Δευτέρα!

Εγώ πάω την άλλη Πέμπτη. Σε μια εβδομάδα. Θα μπαινω στην 8η εβδομάδα και ελπίζω ότι θα δω κάτι περισσότερο! 

Κορίτσια η κολλητή μου έχει 2 μέρες καθυστέρηση και χοριακη 11.5. Το μεσημέρι είδε μια σταγόνα καφέ. Λέτε να τα κατάφερε? Ο γιατρός της είπε να πάει την Δευτέρα να ξανακάνει. Έχει ξεκινήσει καμια εγκυμοσύνη τόσο χαμηλά. Λέτε ότι έχουμε Ελπίδα?

 

 

  • Μου αρέσει 3

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, eamo said:

Sugar πω πω ευτυχώς δε έπαθες τίποτα ! Ελπίζω να είναι και τελευταία φορά !  

Μπράβο κορίτσια που προχωράνε όλα καλά και διαβάζουμε ωραία νέα και από τις εγκυμονούσες και από τις υποψήφιες !

Εγω έκανα την εμ σήμερα , μου είπαν ήταν grade 1 τα έμβρυα.Τώρα όλα είναι θέμα τύχης !!  

 Eamo καλη επιτυχια ευχομαι, τα μπεμπεδακια να στεριωσουν μεσα στην κοιλιτσα κ να γινουν μωρακια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μελένια! Τώρα πια πιστευω πως θα φυγει το αγχος.

Lia, Lila με το καλό να δειτε κι εσεις τα μικρούλια σας! Η χοριακή της φίλης σου Lila, 11,5... Δεν εχω ξανακουσει τοσο χαμηλη, αλλα για να μην της το αποκλείει ο γιατρος θα πει πως υπαρχει ελπίδα. Μακαρι να της πανε όλα καλα.

Eamo, τελεια νεα! Καλό κλώσσημα, που λεει κι ο γιατρος μου! Χι χι χι!

Miss Sunny, θυμησε μου... Ποτε ξεκινας;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλοστέργιωτο Εαμο!!! Ξάπλα τώρα και ξεκούραση!!! 

Τέλεια Γεωργία πρέπει να είναι να τα βλέπεις και τα δύο!! Τρελα!!! 

Αντε ωραία Μελένια έφυγε το άγχος! 

Κοριτσια μου ανέβηκε η πίεση, ταχυκαρδία πολύ είχα και ασπρισα, ευτυχώς ήταν εδώ οι δικοί μου και μόλις άρχισα να το νιώθω τους φώναξα και με κράτησαν, δε χτύπησα! Λίγο τρόμαξα αλλά ευτυχώς τώρα αν τύχει ξανά θα ξέρω τι να κάνω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Καλοστέργιωτο Εαμο!!! Ξάπλα τώρα και ξεκούραση!!! 

Τέλεια Γεωργία πρέπει να είναι να τα βλέπεις και τα δύο!! Τρελα!!! 

Αντε ωραία Μελένια έφυγε το άγχος! 

Κοριτσια μου ανέβηκε η πίεση, ταχυκαρδία πολύ είχα και ασπρισα, ευτυχώς ήταν εδώ οι δικοί μου και μόλις άρχισα να το νιώθω τους φώναξα και με κράτησαν, δε χτύπησα! Λίγο τρόμαξα αλλά ευτυχώς τώρα αν τύχει ξανά θα ξέρω τι να κάνω! 

Σουγκαρινι να προσεξεις την πιεση σου γιατι η εγκυμοσυνη εχει την ταση να ανεβαζει πιεση σάκχαρο κλπ.ισως χρειαστει να ξεκινησεις χαπι αν συνεχίσει να ανεβαινει.εγω ειχα αυτο το θεμα στην κορη μου απο τον 5ο μηνα κ μετα.επαιρνα χαπι μεχρι την 37 +3w που γεννησα γιατι δεν πηγαινε αλλο...φιλακια

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Angie'84 είπε:

Σουγκαρινι να προσεξεις την πιεση σου γιατι η εγκυμοσυνη εχει την ταση να ανεβαζει πιεση σάκχαρο κλπ.ισως χρειαστει να ξεκινησεις χαπι αν συνεχίσει να ανεβαινει.εγω ειχα αυτο το θεμα στην κορη μου απο τον 5ο μηνα κ μετα.επαιρνα χαπι μεχρι την 37 +3w που γεννησα γιατι δεν πηγαινε αλλο...φιλακια

Σοβαρά κι εσύ ε; Πωπω, θα έχω το νου μου αν ξανασυμβεί! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για μωράκι!Ευχομαι το 2018 να είναι γούρικο για όλες μας!

Μήπως εχει καποιο κορίτσι εμπειρία ή.πληροφόρηση για τον Λαινά και το κέντρο Ευγονία?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Georgia1972 said:

Μπράβο Μελένια! Τώρα πια πιστευω πως θα φυγει το αγχος.

Lia, Lila με το καλό να δειτε κι εσεις τα μικρούλια σας! Η χοριακή της φίλης σου Lila, 11,5... Δεν εχω ξανακουσει τοσο χαμηλη, αλλα για να μην της το αποκλείει ο γιατρος θα πει πως υπαρχει ελπίδα. Μακαρι να της πανε όλα καλα.

Eamo, τελεια νεα! Καλό κλώσσημα, που λεει κι ο γιατρος μου! Χι χι χι!

Miss Sunny, θυμησε μου... Ποτε ξεκινας;

Καλημερα κοριτσια!

Georgia λεω για Πασχα, πρωτα ο Θεος, μιας κ δε δουλευω. Με περιμενουν τα παγωτακια..

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα πως ειστε?

Ευτυχως σταμάτησε ο πολύς αέρας, βγήκε και λίγο ήλιος και ανεβαίνει λίγο η ψυχολογία!

@eamo καλή επιτυχία!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώνεις μια τεράστια χοριακή...

Εγω επιτέλους αδιαθέτησα και ξεκίνησα σήμερα προετοιμασία ενδομητρίου. Πρέπει να είχα από το λύκειο να βιώσω τόσες μέρες καθυστέρηση χωρίς εγκυμοσύνη... :P:P:P

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...