Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 44 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κάνετε? 

Μαρακι όλα μια χαρά θα είναι!!! 

Δημητρουλα με το καλό αύριο!! 

Οι υπόλοιπες τσουπρες τι κάνετε? 

 

πρίν από 38 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια. Μουντα και βροχερα κι εδω. Υπομονη κανενα μηνα ακομα. Μετα έρχεται η άνοιξη!

Μαρακι τι εγινε; Κουνηθηκατε απόψε, ε; Μολις ειχα ξαναξαπλώσει κι εγω και τον καταλαβα. Καλά αποτελέσμανα και σήμερα, που θα ειναι δηλαδή!

Δημητρουλα φτιαξε κανενα τοστακι μονο με τυρι και πιες γαλατακι :). Πως σου φαινεται; Αντε, και αυριο τα ευχαριστα τα δικα σου!

Pingu μου ξεμπερδεψατε με την ιωση;

Εμενα έφυγε για δουλεια στη Σαντορινη ο αντρουλης μου και ευτυχως αυριο θα γυρισει.

Γεωργια μου εγω δεν καταλαβα τπτ. Ημουν σε ληθαργο... Καποιοι τον καταλαβαν το σεισμο.

Και συνεχιζω με τη χοριακη μου... 1580!!! ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη. Σε καμια εβδομαδα μου ειπε να παω για υπερηχο

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαρία1430 είπε:

 

Γεωργια μου εγω δεν καταλαβα τπτ. Ημουν σε ληθαργο... Καποιοι τον καταλαβαν το σεισμο.

Και συνεχιζω με τη χοριακη μου... 1580!!! ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη. Σε καμια εβδομαδα μου ειπε να παω για υπερηχο

Αχ πόσο τελεια!!!!Συγχαρητήρια!!!Τώρα να το απολαύσεις χωρίς αγχος πια!!!Την άλλη βδομάδα θα δεις το μωράκι σου!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια Μαρακι!!!! Μπράβο!!! Σε μια εβδομάδα θα δεις το μωράκι σου!!! 

Γεωργία μου εγώ πήγα στον γιατρό και μου το γύρισε σε ιγμοριτιδα και ωτίτιδα... Μου έχει δώσει αντιβίωση και είμαι καλύτερα. Η μικρή ευτυχώς είναι μια χαρά.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Μαράκι σκίζεις! Φτου-φτου σκόρδα!

Pingu μου περαστικα. Ειναι βασανο οταν χτυπαει εκει η ιωση. Απο παιδι εχω ευαισθησια στο ανω αναπνευστικο και οταν ξεκινουν οι ιωσεις ειναι το βασανιστήριό μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα κατεβουμε Αθηνα προς το τελος της αλλης εβδομαδας να το συνδυασουμε και με μια εκθεση που εχει και κατι αλλα πραγματα και να το δουμε το σπορακι...

Ανυπομονω τοσο πολυ!!! Ποσο πολυ θα ηθελα να ακουσω και καρδουλα να μου φυγει ολο αυτο που εχει μεινει καταλοιπο απο παλια

  • Μου αρέσει 4

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ! Καλή Σαρακοστή !

Μαρακι μου τέλεια η χοριακη σου ! Όλα μια χαρά προχωρούν . Τώρα θα πας και να το δεις !!!

Δημητρα αύριο και στα δικά σου !Να πάρουμε μια ακόμα χαρά να πάω και εγώ με καλή ψυχολογία για τον υπέρηχο  την Πέμπτη ! Θα δούμε παλμούς άραγε !

Pingu περαστικά ! Όλος ο κόσμος ταλαιπωρείται από ιώσεις .

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακιιιιιι γιουπιιιιιιι!!!!! Παμε για φασολάκι κ νταμπαντουμπα ❤ εχουμε τα ιδια καταλοιπα αστο πισω σου...

Να σας πω ψιλοβαριεμαι παλι αυριο γιατρο μου χαλανε το προγραμμα χαχαχα τι λεω !!!!

Γεωργια μου ηρθε ο αντρας απο σουπερ μαρκετ μου πηρε Δημητριακα γιαμιιιιι...

eamo ολα μια χαρα θα είναι θα δεις :cool:

Pingu μου περαστικουλια εμεις εχουμε αγοροσυναχι...εχει πιει οτι ντεπον υπαρχει κανει ντουζ οταν μπαινει σπιτι απο το σχολειο ο κυρ αντρας μου κ βγαινει για τσιγαρο χωρις ζακετακι οριστε τσαφ τσουφ χθες κ σημερα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κανετε?

Μαρακι τελειααα!!! Παει το αγχος της χοριακης! Με το καλο να δεις το μωρουδακι σου! ♡♡♡

Δημητρουλονιιι... αυριο εχουμε τα δικα σου ευχαριστα!!!! Με το καλο κοριτσακι μου.

Γεωργια μου ενα βραδυ ειναι, θα περασει κ θα ερθει ο αντρουλης σου. Κ εγω καθε φορα που εφημερευει αυτο ζω. Εξαλλου εχεις συντροφια τα αγορακια σου :wub:

Εαμο με το καλο ο υπερηχος κοριτσακι μου. Ολα τελεια θα ειναι!!!

Pingudaki μου ελεος πια σε ξετιναξε αυτη η παλιο-ιωση! Περαστικα σου αγαπημενη μου. Φτανει πια ταλαιπωρια! Φιλησε μου το Ελενακι!!!

Καλλιοπη μου που εισαι??? Εισαι καλα? Μαλλον ξεφαντωσες στο Πατρινο καρναβαλι κ δε μαζευεσαι! Χιχιχι...

Αντζουλινι, Sugaraki, Lilla, Lia, Marakiinlove πως ειστε?

Φιλια σε ολες!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μαρακιιιιιι γιουπιιιιιιι!!!!! Παμε για φασολάκι κ νταμπαντουμπα ❤ εχουμε τα ιδια καταλοιπα αστο πισω σου...

Να σας πω ψιλοβαριεμαι παλι αυριο γιατρο μου χαλανε το προγραμμα χαχαχα τι λεω !!!!

Γεωργια μου ηρθε ο αντρας απο σουπερ μαρκετ μου πηρε Δημητριακα γιαμιιιιι...

eamo ολα μια χαρα θα είναι θα δεις :cool:

Pingu μου περαστικουλια εμεις εχουμε αγοροσυναχι...εχει πιει οτι ντεπον υπαρχει κανει ντουζ οταν μπαινει σπιτι απο το σχολειο ο κυρ αντρας μου κ βγαινει για τσιγαρο χωρις ζακετακι οριστε τσαφ τσουφ χθες κ σημερα

Ε οχι και βαριεσαι... Εγω μακαρι να μπορουσα να το βλεπω ολη την ωρα οτι προχωραει κι ας τρεχω στο γιατρο χαχαχ

Περαστικα στον αντρουλη σου κι απο αποσταση μη σε κολλησει....

@Pingu μου περαστικα και σε εσας...

@eamo κοριτσι μου ειπαμε κανεις την καλη αρχη και προσπαθουμε να σε ακολουθησουμε

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Αστα Μαράκι μου μόνο που σκεφτομαι οτι θα πρεπει να ντυθω πωωω...κατα τα αλλα κανενα θεμα συνδεδεμενη με τον γιατρο να ημουν μονο που ειναι Μαρουσι με σκοτώνει ε τι να κανουμε θα το υποστουμε μεχρι να ερθει ο αντρας να με παρει θα εχω ψιλοετοιμαστει θα παμε θα γραψω τα φαρμακακια κ βουρ σπιτι χουζουρι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρούλα πες στον αντρουλη σου να κατσει φρονιμα και να προσεχει για να μην σε κολλήσει. Αυριο μεχρι να πας, θα γυρισεις. Μια βολτουλα θα κανετε.

Μαρακι, φυσικα και θ' ακουσετε καρδουλα οταν ερθει η ωρα! Το αποφασισες τελικα; Θα κατεβαινεις στην Αθηνα; Εδω θα γεννησεις;

Eamo, με το καλο την Πεμπτη!

Μελένιαααα πως τα πας; Το καταλαβες το νινακι;

Εμεις σήμερα κανονικα θα ειχαμε τη β' επιπεδου, αλλα επειδη επρεπε να λειπει ο αντρας μου εκτος Αθηνων, θα παμε την ερχόμενη εβδομάδα. Υπομονη λοιπον...

 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Δημητρούλα πες στον αντρουλη σου να κατσει φρονιμα και να προσεχει για να μην σε κολλήσει. Αυριο μεχρι να πας, θα γυρισεις. Μια βολτουλα θα κανετε.

Μαρακι, φυσικα και θ' ακουσετε καρδουλα οταν ερθει η ωρα! Το αποφασισες τελικα; Θα κατεβαινεις στην Αθηνα; Εδω θα γεννησεις;

Eamo, με το καλο την Πεμπτη!

Μελένιαααα πως τα πας; Το καταλαβες το νινακι;

Εμεις σήμερα κανονικα θα ειχαμε τη β' επιπεδου, αλλα επειδη επρεπε να λειπει ο αντρας μου εκτος Αθηνων, θα παμε την ερχόμενη εβδομάδα. Υπομονη λοιπον...

 

Αχχ μια εβδομαδα υπομονη ακομα Γεωργια μου εεε?

Εμεις θα κατεβουμε για τον πρωτο υπερηχο στο κεντρο. θελω να ευχαριστησω κι απο κοντα τον γιατρο μου . Οσον αφορα για τη συνεχεια πιθανον να μεινω, λογω αποστασης,  με το γυναικολογο που ερχεται και στο νησι ο οποιος ξεγενναει συνηθως στο Ιασω στη Λαρισα. Δεν εχουμε φτασει να σκεφτουμε τοσο μακρυα και να παρουμε τετοιες αποφασεις. θα δουμε

πρίν από 21 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αστα Μαράκι μου μόνο που σκεφτομαι οτι θα πρεπει να ντυθω πωωω...κατα τα αλλα κανενα θεμα συνδεδεμενη με τον γιατρο να ημουν μονο που ειναι Μαρουσι με σκοτώνει ε τι να κανουμε θα το υποστουμε μεχρι να ερθει ο αντρας να με παρει θα εχω ψιλοετοιμαστει θα παμε θα γραψω τα φαρμακακια κ βουρ σπιτι χουζουρι...

Εχεις να κανεις ενα μικρο ταξιδι μεχρι να φτασεις... Με το αεροπλανο εγω μπορει να κανω και λιγοτερο :P

 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αχχ μια εβδομαδα υπομονη ακομα Γεωργια μου εεε?

Εμεις θα κατεβουμε για τον πρωτο υπερηχο στο κεντρο. θελω να ευχαριστησω κι απο κοντα τον γιατρο μου . Οσον αφορα για τη συνεχεια πιθανον να μεινω, λογω αποστασης,  με το γυναικολογο που ερχεται και στο νησι ο οποιος ξεγενναει συνηθως στο Ιασω στη Λαρισα. Δεν εχουμε φτασει να σκεφτουμε τοσο μακρυα και να παρουμε τετοιες αποφασεις. θα δουμε

Εχεις να κανεις ενα μικρο ταξιδι μεχρι να φτασεις... Με το αεροπλανο εγω μπορει να κανω και λιγοτερο :P

 

Ε μα με την κωλοκινηση αστα να πάνε...

Γεωργία μου με το καλο η β θα τα δεις τα προσωπα ωχου συγκινηση ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι σουπερ τελεια η χοριακη! Αντε να περασουν οι μερουλες να δεις σπορακι! Θα κανεις κ τη βολτα σου μια χαρα!

DIMITRA με το καλο αυριο η χοριακη! Οι αποστασεις ειναι απελπιστικες.. Σημερα με λιγη ψιχαλα εκανα πανω απο 2ωρο για δουλεια δεν καταλαβαινω γιατι ολα πρεπει να μποτιλιαρονται πφφφ.. Υπομονη αυριο, ειναι για καλο!

Georgia υπομονη, λιγες μερουλες ειναι.

Pingudaki περαστικα κ υπομονη..

Καλα περασαμε το τριημερο αλλα κοριτσια θελω μια βδομαδα απλα να μην κανω τπτ, μονο δουλεια κ ξαπλα χαχα!

Σας φιλω ολες!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...