Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Το 600 μας κάνει????

ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

πες μου ποσο πετας????

ε ε ερχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Το 600 μας κάνει????

Συγχαρητήρια κοριτσαρα μου, μετά από τόσο κόπο τα κατάφερες, χίλια μπράβο, όλα από δω κ πέρα να είναι ρόδινα, να το απολαύσεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Παει το μαξιλαράκι αυτό.. Σαββατο επαναληπτική κ μετά γιατρούλι...να δουμε τι γινεται εκει μεσα

Ταιρι μου σου το ειπα μαζι θα το περασουμε ολο αυτο!!! Ολα τελεια λοιπον, χαλαρωνεις, το απολαμβανεις κι αρχιζειςνα ονειρευεσαι τα μικρα σου. Δεν ειναι ενα, δεν το πιστευω με τετοια χοριακη

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις γιατι να μην ειναι μονο ενα;; Ειμαι 31η μερα του κυκλου ε ειμαι εγκυος χαχαχα το νουμερο ειναι νορμαλ για αυξηση 4ων ημερων ε πηρε μπροστα ας μεγαλωνει κ σωστα κ γερο να ειναι για να αρχισω το δαχτυλοπαρτυ...χθες εβαλα να δω ποτε γενναω αν ολα πανε καλα κ κοριτσια βγαινει στην επετειο μας απο 24-10 κ επειτα ε και τα εμπηξα....δεην ξερω τι μου γινεται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Βρε σεις γιατι να μην ειναι μονο ενα;; Ειμαι 31η μερα του κυκλου ε ειμαι εγκυος χαχαχα το νουμερο ειναι νορμαλ για αυξηση 4ων ημερων ε πηρε μπροστα ας μεγαλωνει κ σωστα κ γερο να ειναι για να αρχισω το δαχτυλοπαρτυ...χθες εβαλα να δω ποτε γενναω αν ολα πανε καλα κ κοριτσια βγαινει στην επετειο μας απο 24-10 κ επειτα ε και τα εμπηξα....δεην ξερω τι μου γινεται

Ορμόνες εγκυμοσύνης!!!Αυτό γίνεται!!!Σε συνδυασμό με απερίγραπτη χαρα! 

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο Δήμητρα , πήρε/αν φορα! Η κοινή επιτυχημένη πορεία με το Μαράκι συνεχίζεται !Α! Ρε συμπεθερες γλέντια !

Τωρα πως να μην είναι ωραίο το ταξίδι , παρά τον βροχερό καιρό ! 

Σας φιλώ όλες !!!


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eamo μου ολα να μας πάνε καλα Παναγίτσα μου !!!!! Αχχχχ συμπεθερες τι παθαμε :shock::cool::)

Elmaki μου σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις ενα τεραστιο νουμεροοο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Miss Sunny είπε:

DIMITRA τελειοοοοο νουμεροοοο!! Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου να ειναι υπεροχη!!!! Τι ωραιαααα!!!

Μiss sunnyyyy ελα κοντευουμε κ για σενααααα ετοιμαζω παρτυυυυ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , eamo είπε:

Μπράβο Δήμητρα , πήρε/αν φορα! Η κοινή επιτυχημένη πορεία με το Μαράκι συνεχίζεται !Α! Ρε συμπεθερες γλέντια !

Τωρα πως να μην είναι ωραίο το ταξίδι , παρά τον βροχερό καιρό ! 

Σας φιλώ όλες !!!

Συμπεθερες χαχαχχα το πετυχες... 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...