Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , DIMITRAS είπε:

Ραντεβου στον Βολο συμπεθεραααα χαχαχα

Αμεεεεε οπου θες... Αν και την επομενη Πεμπτη το βραδυ απο οτι φαινεται θα ερθουμε στα μερη σας, για να κανουμε τον υπερηχο την Παρασκευη το πρωι

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αμεεεεε οπου θες... Αν και την επομενη Πεμπτη το βραδυ απο οτι φαινεται θα ερθουμε στα μερη σας, για να κανουμε τον υπερηχο την Παρασκευη το πρωι

Ενδιαφερον....χαχαχα αν κ δεν με βγαζει εξω το αγορι ολοι ειναι κρυωμενοι ετσι λεει κ φτερνιζεται κ στο μικροβιολογικο του νοσοκομειου εβαζε απολυμαντικο 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω πω!!! Σκίζουν οι εγκυούλες του '18!!! Μπορει να ειναι και διδυμάκια Δημητρούλα!!! Συγχαρητηρια και παλι! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.

Πάμε για τη δασκαλίτσα μας τωρα. Πλησιαζει ο καιρος!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ενδιαφερον....χαχαχα αν κ δεν με βγαζει εξω το αγορι ολοι ειναι κρυωμενοι ετσι λεει κ φτερνιζεται κ στο μικροβιολογικο του νοσοκομειου εβαζε απολυμαντικο 

χαχαχχα θεουλης


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια  Δήμητρα!!!!!!!!!!!!!! και Μαρια..... αντε με το καλο να κυλησει αυτη η ομορφη περιοδος της εγκυμοσύνης..... το πρωτο τριμηνο συνηθως ειναι λιγο δυσκολο, αναγουλες και λοιπα, αλλα κατα τα αλλα ειναι μια πολυ ρομαντικη περιοδος για μια γυναικα!!! χαϊδέψτε τις κοιλιτσες με αγαπη και θα πανε ολα καλα!!!

Ευχομαι σε οσα κοριτσια  ειναι στην διαδικασια της εξωσωματικης, συντομα να ακουσουν τα καλα νεα+++++++++++++++++++++

  • Μου αρέσει 3

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Είστε καλά??? Καλή σαρακοστή να έχουμε.... Έχω μέρες να σας γράψω όμως σας παρακολουθώ.... Δεν έχω κάποιο νεότερο για εμένα... Προσπαθούμε και περιμένουμε.....

Δημητρούλα μου και Μαράκι συγχαρητήρια!!!!!! Άντε ώρα για τα τικ τακ...!!!!

Πώς είναι οι εγκυουλες μας????

Μελενια μου για πρώτη φορά στα 31 μου βρισκόμουν εκτός Πατρών το τριήμερο οπότε δεν ξετρελαθηκα κιόλας... Τελικά κατέληξα ότι μπορεί να με κουράζει ο κακος χαμός των ημερών όμως δεν τον αλλάζω με τίποτα.... Είμαι μουρλη το παραδέχομαι χαχαχαχα

Οι υπόλοιπες κοπέλες μας??? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνετε;

Εμένα γύρισε ο αντρουλης μου χθες βραδυ.

Καλημεραααααα

Καλως τον δεχτηκες κοπελια!!! ετσι να εχεις 3 αντρες στο σπιτι

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...