Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Πραγματικα τρεχει ο καιρος! Ποτε εφτασα κι εγω στον 6ο μηνα, ουτε που το καταλαβα!...

Μελενια μου εκανες και τη β' επιπεδου; Μπραβο! Ωραια εμπειρια πρεπει να 'ναι! Περιμενω κι εγω πως και πως την Τριτη :).

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 53 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Πραγματικα τρεχει ο καιρος! Ποτε εφτασα κι εγω στον 6ο μηνα, ουτε που το καταλαβα!...

Μελενια μου εκανες και τη β' επιπεδου; Μπραβο! Ωραια εμπειρια πρεπει να 'ναι! Περιμενω κι εγω πως και πως την Τριτη :).

Ναι Γεωργια μου την εκανα χθες. Ειναι οντως πολυ ωραια εμπειρια. 2ωρες καναμε γιατι δεν επαιρνε την καταλληλη θεση για καθε οργανο.

Θα ευχαριστηθεις να τα βλεπεις :) .

Οσο για το πως περναει ο καιρος ειναι απιστευτο. Καθε μερα σκεφτομαι τη Νατασα που μας ελεγε κοιταξτε να το χαρειτε γιατι δε θα καταλαβετε ποσο γρηγορα θα περασει ο καιρος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ναι Γεωργια μου την εκανα χθες. Ειναι οντως πολυ ωραια εμπειρια. 2ωρες καναμε γιατι δεν επαιρνε την καταλληλη θεση για καθε οργανο.

Θα ευχαριστηθεις να τα βλεπεις :) .

Οσο για το πως περναει ο καιρος ειναι απιστευτο. Καθε μερα σκεφτομαι τη Νατασα που μας ελεγε κοιταξτε να το χαρειτε γιατι δε θα καταλαβετε ποσο γρηγορα θα περασει ο καιρος.

Αχ να το πειτε στον αντρα μου που θελει να κοιμηθει και να ξυπνησει Σεπτεμβρη ωστε να εχει μονο κανα μηνα να περιμενει το μωρο :P

Ας πανε ολα καλα μονο αυτο ευχομαι για ολες μας!!!

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Πως είστε?

Μπράβο Μελένια μου!!! Κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα!! 

Γεωργία μου κοντεύεις και εσυ για την Β επιπέδου. Με το καλό!!! 

Δημητρουλα εγώ άμα ξυπνήσω ενδιάμεσα ξανά κοιμάμαι άνετα! Βέβαια αργω να κοιμηθώ.. 

Κοριτσια σήμερα τα πήρα λίγο με τον άντρα μου... Τσακώθηκε με έναν πελάτη και δεν το ήξερα. Τον πήρα τηλέφωνο χωρίς να ξέρω κάτι και μου μίλησε απότομα. Και με παίρνει πριν λίγο η καλή μου η πεθερά κ μου λεει ότι ο Γιάννης τσακώθηκε με πελάτη. Α της λέω δεν μου είπε κάτι. Ναι μου λεει μου το είπε σε μένα γιατί μιλήσαμε και μου μίλησε απότομα και μετά με πήρε και μου ζήτησε συγνώμη..... Και τα πήρα άσχημα γιατί πήρε την μάνα του και εμένα ούτε λόγο δεν μου έκανε για τον τσακωμο.. Τον πήρα τον είπα μαμακια και ότι γι αυτό κάνει ότι γουστάρει και δεν μας υπολογίζει. Δηλαδή και τις άλλες φορές που τσακώνονται για τις βλακειες που λέει στην μικρή μετά πάει και της ζητάει συγνώμη??? 

Συγνώμη που σας κούρασα και βγήκα εκτός θέματος αλλά ήθελα να τα πω κάπου γιατί θα σκάσω! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημερα κορίτσια! Πως είστε?

Μπράβο Μελένια μου!!! Κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα!! 

Γεωργία μου κοντεύεις και εσυ για την Β επιπέδου. Με το καλό!!! 

Δημητρουλα εγώ άμα ξυπνήσω ενδιάμεσα ξανά κοιμάμαι άνετα! Βέβαια αργω να κοιμηθώ.. 

Κοριτσια σήμερα τα πήρα λίγο με τον άντρα μου... Τσακώθηκε με έναν πελάτη και δεν το ήξερα. Τον πήρα τηλέφωνο χωρίς να ξέρω κάτι και μου μίλησε απότομα. Και με παίρνει πριν λίγο η καλή μου η πεθερά κ μου λεει ότι ο Γιάννης τσακώθηκε με πελάτη. Α της λέω δεν μου είπε κάτι. Ναι μου λεει μου το είπε σε μένα γιατί μιλήσαμε και μου μίλησε απότομα και μετά με πήρε και μου ζήτησε συγνώμη..... Και τα πήρα άσχημα γιατί πήρε την μάνα του και εμένα ούτε λόγο δεν μου έκανε για τον τσακωμο.. Τον πήρα τον είπα μαμακια και ότι γι αυτό κάνει ότι γουστάρει και δεν μας υπολογίζει. Δηλαδή και τις άλλες φορές που τσακώνονται για τις βλακειες που λέει στην μικρή μετά πάει και της ζητάει συγνώμη??? 

Συγνώμη που σας κούρασα και βγήκα εκτός θέματος αλλά ήθελα να τα πω κάπου γιατί θα σκάσω! 

Να υποθεσω οτι δεν ειπε τπτ μετα ο αντρας σου σωστα? Αυτα τα σπαστικα τελικα τα κανουν ολοι οι αντρες... Τι να πω? Ηρεμια, ψυχραιμια οσο μπορεις κι ελπιζω να μην του ειναι συνηθειο να μιλαει στη μαμα του κι οχι στη γυναικα του.... και δεν πειραζει το εκτος θεματος. Τι; Μονο για μωρα πρεπει να μιλαμε?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Να υποθεσω οτι δεν ειπε τπτ μετα ο αντρας σου σωστα? Αυτα τα σπαστικα τελικα τα κανουν ολοι οι αντρες... Τι να πω? Ηρεμια, ψυχραιμια οσο μπορεις κι ελπιζω να μην του ειναι συνηθειο να μιλαει στη μαμα του κι οχι στη γυναικα του.... και δεν πειραζει το εκτος θεματος. Τι; Μονο για μωρα πρεπει να μιλαμε?

Να δούμε τι θα πει όταν γυρίσει.. Σε ευχαριστώ Μαράκι.. Το ελπίζω κι εγώ να μην το συνηθίζει... 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι μαμάδες ξέρουν πως να πατούν τα κουμπιά των παιδιων τους και ιδιαιτερα των αγοριων που ειναι και πιο αγαθιαρικα (ελπιζω να μη γινω τετοια Παναναγία μου!), οποτε μην απορεις Pingu μου γιατι εκεινη το εμαθε πριν απο σενα και πηρε και τη συγγνωμη της. Πιστευω πως οταν γυρισει στο σπιτι θα ειναι καλυτερη η συμπεριφορα του απεναντι σου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Α Pingu δεν εχεις συνηθίσει?? Μωρε λεει κ στη μάνα του ο δικός μου κ στον πατέρα του κ τα μαθαινω μετά κ σκαω αλλα τωρα πια οχιιιι!!! 

Ασχετο μολις βρίστηκα με εταιρεια κινητης με εχουν παρει ολοι σήμερα μα μεσα στο μεσημερι κ σταθερό κ κινητό??

Α αρχισαν κ οι τράπεζες τους πήγαμε πίσω κ αυτους ...θα μας γινουν τσουρεκια τωρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κ πάλι. Καταρχήν τι ωραία αυτά που γράφετε για τον 6ο μήνα! 

Ήθελα να σας πω ότι πήγα σήμερα 5εβδομαων σε άλλο γιατρό που έχει τρισδιάστατο υπέρηχο κ μου είπε ότι σάκος είναι μια χαρά σε μέγεθος για τις εβδομάδες μου. Έχει λεκιθικο αλλά ακόμα όχι έμβρυο αλλά μου είπε κ πάλι ότι είναι καλά για 5εβδ. Επειδή είδα ότι ο σάκος δεν είναι στρογγυλός αλλά κάπως σαν μακροστενος, τον ρώτησα αν είναι κακό κ μου είπε ότι συμβαίνει αυτό στην αρχή να είναι κάποιες φορές έτσι. Τέλος του είπα ότι σήμερα το στήθος μου με ποναει πολυ λιγότερο κ αν αυτό είναι κακό κ μου είπε ότι αυτό θα το δούμε στην πορεία... Τι έχετε να μου πείτε κορίτσια για όλα αυτά; πως σας ακούγονται; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ κορίτσια. Ήρθε τώρα σαν την βρεγμένη γάτα. Δεν είπε τίποτα... 

Mary fairy μην ανησυχείς. Και εγώ 5η εβδομάδα μόνο σάκο είδα και στην 7η ακούσαμε καρδούλα. Όσο για το στήθος το ίδιο πάθαινα κι εγώ. Οι ορμόνες παίζουν με τα νεύρα μας.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Pingu είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια. Ήρθε τώρα σαν την βρεγμένη γάτα. Δεν είπε τίποτα... 

Mary fairy μην ανησυχείς. Και εγώ 5η εβδομάδα μόνο σάκο είδα και στην 7η ακούσαμε καρδούλα. Όσο για το στήθος το ίδιο πάθαινα κι εγώ. Οι ορμόνες παίζουν με τα νεύρα μας.. 

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Όλες σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!! 

Link to comment
Share on other sites

Οντως κοριτσια περναει πολυ γρηγορα ο καιρος, ποτε εφτασε η β επιπεδου! Λιγο εμεινε! Χιχι

Mary μην ανησυχεις υπαρχουν κ μακροστενοι σακοι, βγαινουν σε πολλα σχηματα.

Pingu πεθαινω για τις στιγμες που κανουν τη βλακεια κ γυρνανε σπιτι σαν βρεγμενη γατα. Ολοι πανω κατω τα ιδια κανουν..

Κοριτσια θα κοιμηθω, δεν μπορω με κουρασαν τα παιδακια, μιρ μιρ το ενα, μιρ μιρ το αλλο, ολο γκρινια. Πεφτω για υπνο μεγαλειωδη! Ειπα στον αντρα να μην ενοχλησει γιατι αλλιμονο! Τον εβαλα πριν να μαζεψει τα ψιχουλα που οταν τρωει του πεφτουν κατω. Κ μονο που το πα κουραστηκα, ονειρα γλυκα!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Μελενια  μου τον χορτασες τον μπέμπη σου , τι ωραία ! Τώρα πιο χαλαρά περνάει ο καιρός !

Γεωργια μου και εσυ την άλλη βδομάδα να απολαύσεις τα αγόρια σου !

Maury εμένα καλά μου ακούγονται τα πράγματα , προσπάθησε να χαλαρώσεις !

Οσο για τους άντρες έτσι είναι με τις μανούλες ! Εσείς η αγορομανες προσέξτε να φτιάξετε μια νέα βελτιωμένη γενιά !!!

  • Μου αρέσει 5

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...