Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μπράβο Μαράκι. Καλά έκανες. Είδες που έλεγες πως θα ήταν δυσκολο;

:):):) ενταξει ακομα δεν εχω χωνεψει οτι πινω μονο γαλα μα σοκολατα και χυμους αλλα εχω αρχισει να συνηθιζω... Που να ειναι η Δημητρα? εχω την εννοια της


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αν τα υπολογιζω σωστα εγω ειμαι 5+3... Κι εσυ μαζι μας λοιπον

Καλημερα Γεωργια μου, την ερχομενη εβδομαδα που θα παω για τον υπερηχο θα ρωτησω κι εγω για τα μαλλια γτ θα γινω χαλια αν περιμενω τοσους μηνες. Βεβαια εκανα ενα φρεσκαρισμα λιγες μερες πριν την εμβρυομεταφορα οποτε δεν εχω δει τις ασπρες τριχουλες μου ακομα. Οσον αφορα τον καφε, τον εκοψα τελειως απο τις 6/2 (δλδ μια μερα μετα τη μεταφορα ηπια τον τελευταιο) μεχρι να μπορω να ελεγχω να πινω μονο εναν ή θα συνεχισω με κανεναν. Αναλογα απο το τι θα μου πει ο γιατρος

Λογικο να εισαι σε αναμμενα καρβουνα... υπομονη πολυ λιγο εμεινε

 

@DIMITRAS Που εισαι κοριτσι μου? Εχουμε κανενα νεο?

 

Μαζί είμαστεεε!!! Εγώ θα πάω για 1ο υπέρηχο 5 Μαρτίου!!! Και εγώ έχω κόψει το καφέ εντελώς! Προσπαθώ να πίνω φυσικό χυμό τις μέρες που δεν έχω αναγουλες!!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Μαζί είμαστεεε!!! Εγώ θα πάω για 1ο υπέρηχο 5 Μαρτίου!!! Και εγώ έχω κόψει το καφέ εντελώς! Προσπαθώ να πίνω φυσικό χυμό τις μέρες που δεν έχω αναγουλες!!!! 

Εγω 2 Μαρτιου θα παω για τον 1ο υπερηχο


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Εγω 2 Μαρτιου θα παω για τον 1ο υπερηχο

Όλο και κοντεύεις!!! Εύχομαι να είναι όλα καλά! Που θα είναι δηλαδή!!!! Έχεις ανακατωσουρα εσύ;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ασχημα τα νεα...απο 600 πηγαμε 680 ο γιατρος απαισιοδοξος..κοψαμε σαλοσπιρ κ ξανα την Τριτη χοριακη κ υπερηχο

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου... Μακαρι το σπορακι να παρει μπροστά τις επομενες μερες και να σας εκπλήξει... Δεν ξέρω τι αλλο να πω.. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ασχημα τα νεα...απο 600 πηγαμε 680 ο γιατρος απαισιοδοξος..κοψαμε σαλοσπιρ κ ξανα την Τριτη χοριακη κ υπερηχο

Ελπίζω να πάρει τα πάνω του το σπορακι σας! Εύχομαι μέσα απ' τη καρδιά μου την επόμενη εβδομάδα να είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ασχημα τα νεα...απο 600 πηγαμε 680 ο γιατρος απαισιοδοξος..κοψαμε σαλοσπιρ κ ξανα την Τριτη χοριακη κ υπερηχο

Ειλικρινα δεν εχω λογια που μπορουν να απαλυνουν αυτο που νιωθεις... Ευχομαι να ειναι τελικα ενα κακο ονειρο και ολα να πανε καλυτερα. Σε σκεφτομαι συνεχεια. Οτι και να γινει εδω ειμαστε


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μονο ξεκουραζομαι 3 εβδομαδες τωρα ρε κοριτσια γιατι;;;;;;; 

Στην πρωτη μου παλλινδρομη ενας γιατρος μου ειχε πει: "και σε γυαλα να κατσεις, αν αυτο δεν ειναι υγιες δεν θα μεινει"

Δεν εχεις κανει εσυ κατι λαθος... Μπορει να προνοει η φυση ή να θελει λιγο περισσοτερο χρονο για να προχωρησει


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...