Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου... Είστε καλά??? 

Πινγκου μου να περάσετε όμορφα!!!! 

Δημητρούλα μου αυτό τι σημαίνει??? Έπρεπε να έχει μηδενίσει???

Εγώ κορίτσια μου ακόμα τίποτα... Όχι τίποτα άλλο θα λήξει και το χαρτί της γυναικολόγου που μου έγραψε ορμονολογικες πάλι θα πρέπει να πάω να τις γράψω...

Οι υπόλοιπες είστε καλά??? Πείτε τα νέα σας...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Calliopi. said:

Καλησπέρα κορίτσια μου... Είστε καλά??? 

Πινγκου μου να περάσετε όμορφα!!!! 

Δημητρούλα μου αυτό τι σημαίνει??? Έπρεπε να έχει μηδενίσει???

Εγώ κορίτσια μου ακόμα τίποτα... Όχι τίποτα άλλο θα λήξει και το χαρτί της γυναικολόγου που μου έγραψε ορμονολογικες πάλι θα πρέπει να πάω να τις γράψω...

Οι υπόλοιπες είστε καλά??? Πείτε τα νέα σας...

Calliopi τι εννοεις ακομα τπτ? Σορυ αν δε θυμαμαι.. Εγω οποτε παει να μου ληξει εξεταση την παω στο μικροβιολογικο κ την κανω αργοτερα. Αλλα δεν ειναι μεγαλο μικροβιολογικο κ μας εχουν μαθει.

Link to comment
Share on other sites

Miss Sunny μου ποσες και ποσες φορες ειπα κι εγω στο παρελθον "τωρα θα εφευγα με αδεια κυησεως!..." . Και να που ηρθε τελικα η ωρα και βασικα ακομη δεν το εχω πιστεψει. Ετσι θα ερθει και για σενα και για ολα τα κοριτσια μας. Λιγη προσπαθεια ακομη χρειαζεται. Ειμαι σιγουρη πως θα ερθει!

Pingu μου ειστε στην Αγγλία;;;; Πρεπει να εχει ακομη χιονι. Δεν εχω δει ειδησεις αυτες τις μερες. Να περασετε υπέροχα!

Δημητρα τι ειπε ο γιατρος;

Καλλιοπη μου δεν το προσπαθεις οπως το λεει η Miss Sunny για να μην ξανατρεχεις;

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Αναμενομενο λογω χοριακης ειπε ο ντοκ ξανα χοριακη Παρασκευη κ υπαρχει πιθανοτητα να ξαναδω αιμα αφου συνεχιζουν τα καφε σερβιετα κ χαρτι καθαριζω ακομα το καλο ειναι οτι δεν εκανα αιμοραγια πολυ να τρεχω σε νοσοκομεια 

Καλλιοπη για ακολουια την Μις γιατι ειναι κριμα ξανα τα ιδια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια!!!

Καλλιόπη μου τριτη μέρα της περιόδου πρέπει να τις κάνεις? Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση? Νιώθεις τίποτα περίεργο? 

Γεωργία μου δυστυχώς δεν έχει χιόνι.. Δεν το προλάβαμε.. 

Δημητρουλα εύχομαι την παρασκευη να έχει μηδενίσει.. 

Φιλάκια πολλά σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... Είστε καλά??? Τελικά αδιαθετησα το πρωί οπότε αύριο θα πάω για τις εξετάσεις κ έτσι πρόλαβα την προθεσμία... Μου είπε 2η με 5η μέρα να τις κάνω... Θα πάω αύριο μήπως κ εχω τα αποτελέσματα την Παρασκευή μη με φάει η έννοια μέχρι τη Δευτέρα...

Πινγκου μου πως περνάτε???

Μις σαννυ μου δε θα μπορούσα να τις κάνω αν δεν αδιαθετουσα τώρα που ήρθε θα πάω....

Γεωργία μου πως είσαι??? Τα μικρά σου???

Δήμητρα καθαρίζεις σιγά σιγά... Άντε κούκλα μου να έχεις μόνο καλά από εδώ κ πέρα!!!!

Μελενια και οι υπόλοιπες εγκυουλες μας που είστε???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα, 

Έχω 2 κουτιά puregon 900iu κλειστά, τα οποία λήγουν τον Μάιο του 2018. βρισκονται στο ψυγειο κ ειναι καλα διατηρημενα. Οποίο κορίτσι έχει ανάγκη άμεση, με μεγάλη μου χαρά να τα χαρίσω, Πειραιά είμαι. Στείλτε μου μήνυμα. Φιλάκια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!Εγώ χθες έκανα την υστεροσκόπηση και όλα είναι καλά! Περιμένω τηλέφωνο σήμερα για να κανονίσουμε το επόμενο βήμα.Λογικά την παρά επόμενη βδομάδα θα ξεκινήσω ενέσεις!!Ανυπομονώ να γεμίσω μελάνιες πάλι!!με αίσιο αποτέλεσμα αυτή τη φορά όμως..

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Αύριο συνέντευξη για δουλειά τηλεφωνικές πωλήσεις ...για να δούμε πρωι πρωι χοριακή κ μετά βουρ για συνεντευξη για να δούμε 

Elma μου σιγα σιγα θα μπεις σε σειρά αντε προχώρααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά??? Έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη αποτελέσματα... Στο εργαστήριο που πήγα για εξετάσεις συνάντησα μια κοπέλα που ήξερα από παλιά και να σας πω την αλήθεια με έβαλε σε σκέψεις... Είδε το χαρτί με τις εξετάσεις και τη σφραγίδα της γιατρού μου και μιλήσαμε αρκετά.  Πρώτα από όλα με ρωτησε αν ήθελα να κάνω και την προγεστερόνη μιας και ήταν στο πακέτο εξετάσεων (η οποία μου είπε καλό είναι να την κάνω την 21η μέρα του κύκλου γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα).

Δεύτερον μου εκμυστηρεύτηκε την προσωπική της εμπειρία με τη συγκεκριμένη γιατρό και με έβαλε σε σκέψεις.  Η ιστορία της κοπέλας έχει ως εξής συνοπτικά προσπαθούσαν 1 χρόνο, έκανε όλες τις εξετάσεις και σαλπιγγογραφια και το αποτέλεσμα ήταν 2 φραγμένες σάλπιγγες και ένα σπερμοδιαγραμμα άριστο. Της απέκλεισε κάθε ελπίδα για φυσιολογική σύλληψη και την κατεύθυνε σε εξωσωματική.  Η κοπέλα άλλαξε γιατρό πήρε βιταμίνες και έμεινε φυσιολογικά. Τώρα είναι 4 μηνών. Η αλήθεια είναι μπήκα σε σκέψεις. Θα ήθελα τις γνώμες σας αν φυσικά σας κατατοπισα καθόλου και δε σας μπερδεψα.

Ελμα μου να έχεις καλή αρχή και γρήγορα θετικό αποτέλεσμα!!!!!

Δήμητρα μου καλή επιτυχία με τη συνέντευξη!!!

Οι υπόλοιπες??? Συγγνώμη για το σεντόνι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

 Δημητρα καλη επιτυχια με τη συνεντευξη! Το χεις πιστευω!

Elma αντε καλο ξεκινημα ευχομαι! Και να πανε ολα καλα συντομα εγγυουλα!

Κοριτσια αδιαθετησα κι εκλεισα υστεροσκοπηση. Αντε να δω, μας εμεινε κανα κουσουρι απο την αποξεση. Πφφ!

Χρονια μας πολλαααα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...