Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου...σας διαβαζω λιγο καιρο για την ακριβεια εδω κ 30 μερες που ξεκινησα την 4η εξωσωματικη μου!Ψαχνοντας κ διαβαζοντας επεσα πανω σας κ μου αρεσε παρα πολυ το παρεακι σας!Χαρηκα πολυ με τις χαρες σας κ λυπηθηκα πολυ με τις λυπες σας.Ηθελα να σας γραψω απο την πρωτη μερα αλλα ειπα οχι θα γραψω να πω τα νεα μου στις 10 Μαρτιου που θα κανω την χωριακη ειτε ειναι καλα ειτε ειναι κακα τα νεα!Κ οπως παντα σαν ατακτο κοριτσακι που ειμαι πηγα μια μερα πριν για την εξεταση!Να σας πω οτι τα τελευταια 6 χρονια ειμαι 30 χρονων (μεταξυ μας αυτο ε?) κ οτι προσπαθω με εξωσωματικες τα τελευταια 2,5 χρονια!Κ ηρθε η στιγμη να χαμογελασω κ εγω κοριτσια...ακομα δεν το πιστευω!Ειστε οι πρωτες που το λεω κ ελπιζω να μου φερεται γουρι!Θα χαρω πολυ να μπω στην παρεα σας...

Συγνωμη για το σεντονι❤

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...σας διαβαζω λιγο καιρο για την ακριβεια εδω κ 30 μερες που ξεκινησα την 4η εξωσωματικη μου!Ψαχνοντας κ διαβαζοντας επεσα πανω σας κ μου αρεσε παρα πολυ το παρεακι σας!Χαρηκα πολυ με τις χαρες σας κ λυπηθηκα πολυ με τις λυπες σας.Ηθελα να σας γραψω απο την πρωτη μερα αλλα ειπα οχι θα γραψω να πω τα νεα μου στις 10 Μαρτιου που θα κανω την χωριακη ειτε ειναι καλα ειτε ειναι κακα τα νεα!Κ οπως παντα σαν ατακτο κοριτσακι που ειμαι πηγα μια μερα πριν για την εξεταση!Να σας πω οτι τα τελευταια 6 χρονια ειμαι 30 χρονων (μεταξυ μας αυτο ε?) κ οτι προσπαθω με εξωσωματικες τα τελευταια 2,5 χρονια!Κ ηρθε η στιγμη να χαμογελασω κ εγω κοριτσια...ακομα δεν το πιστευω!Ειστε οι πρωτες που το λεω κ ελπιζω να μου φερεται γουρι!Θα χαρω πολυ να μπω στην παρεα σας...

Συγνωμη για το σεντονι❤

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...σας διαβαζω λιγο καιρο για την ακριβεια εδω κ 30 μερες που ξεκινησα την 4η εξωσωματικη μου!Ψαχνοντας κ διαβαζοντας επεσα πανω σας κ μου αρεσε παρα πολυ το παρεακι σας!Χαρηκα πολυ με τις χαρες σας κ λυπηθηκα πολυ με τις λυπες σας.Ηθελα να σας γραψω απο την πρωτη μερα αλλα ειπα οχι θα γραψω να πω τα νεα μου στις 10 Μαρτιου που θα κανω την χωριακη ειτε ειναι καλα ειτε ειναι κακα τα νεα!Κ οπως παντα σαν ατακτο κοριτσακι που ειμαι πηγα μια μερα πριν για την εξεταση!Να σας πω οτι τα τελευταια 6 χρονια ειμαι 30 χρονων (μεταξυ μας αυτο ε?) κ οτι προσπαθω με εξωσωματικες τα τελευταια 2,5 χρονια!Κ ηρθε η στιγμη να χαμογελασω κ εγω κοριτσια...ακομα δεν το πιστευω!Ειστε οι πρωτες που το λεω κ ελπιζω να μου φερεται γουρι!Θα χαρω πολυ να μπω στην παρεα σας...

Συγνωμη για το σεντονι❤

Μπραβο κοπελάρα μου χαμογελαααααααα

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ...την αρχη την καναμε κ αρκετα καλη αρχη θα ελεγα 145.9!Τωρα το επομενο βημα ξανα χωριακη την Δευτερα κ βλεπουμε!Ο αντρας μου νομιζω χαρηκε πιο πολυ απο μενα!Κ γω χαρηκα πολυ αλλα ειμαι συγκρατημενη κ ηρεμη προς το παρον!

  • Μου αρέσει 2

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Nektaritsaki said:

Αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ...την αρχη την καναμε κ αρκετα καλη αρχη θα ελεγα 145.9!Τωρα το επομενο βημα ξανα χωριακη την Δευτερα κ βλεπουμε!Ο αντρας μου νομιζω χαρηκε πιο πολυ απο μενα!Κ γω χαρηκα πολυ αλλα ειμαι συγκρατημενη κ ηρεμη προς το παρον!

Συγχαρητηρια, καλωσηρθες!!!! Απολαυσε το!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Καλό ΣΚ σε όλες.

Δημητρούλα μου δηλαδή ξεκινας εκει δουλεια; Καλή αρχη! Ένας νέος κύκλος προκλήσεων ξεκιναει. Θα απασχολειται και το μυαλό με νεες αποστολες.

Nektaritsaki καλώς μας ήρθες και συγχαρητήρια!!! Μπράβο σου! Ευχομαι καλό διπασιασμο να εχεις τη Δευτερα :).

Εγω κορίτσια χθες πηγα στο ΙΑΣΩ για ξεναγηση. Εκει συντησαμε μια απο τις μαιες του γιατρου και αλλες τρεις εγκυμονουσες, οι δυο με τους συζυγους τους. Ειδαμε τους χωρους της προετοιμασιας των επιτοκων, τα χειρουργεια, μωρακια φρεσκογεννημενα και επειτα ανεβήκαμε στον 6ο όπου ειδαμε τρικλινα, δικλίνα και μονοκλινα δωματια. Θυμήθηκα το Νατασσακι που μας τα εγραφε αυτα περισυ.

Τον χωρο των χειρουργειων τον ηξερα γιατι ειχα κανει εκει την υστεροσκόπηση. Την διαδικασια της προετοιμασιας, αν και δεν ειναι τιποτα φοβερο και τρομερο, μπορει και να μην ηθελα να την ξερω. Επισης δεν μου αρεσε που μας συμβουλεψε η μαια πως ειναι καλυτρα να εχουμε ξυριστει μονες μας, λογω ταχα των μεγαλων ξυραφιων που εχουν εκει. Δεν πιστευω πως ειναι αυτος ο λογος. Απλως δεν θελουν να το κανουν εκεινες. Της ειπα πως ηδη η κοιλια μου ειναι μεγαλη και δεν μπορω να εξυπηρετηθω καλα-καλα απο τωρα κιολας. Μου ειπε να με βοηθησει ο αντρας μου!

Επισης ενα αλλο που δεν μου αρεσε ειναι πως ενω θα εχουμε πληρωσει για 3-4 ημερες, μαλλον θα φυγουμε απο τη 2η! Αλλα μπορει να χρειαστει να παμε καποια επομενη μερα για να εξετασουν τα μωρα για ικτερο! Δηλ να αρπαξουν οι τυποι τα χρηματα, να μας διωξουν για να εχουν αδεια κρεββατια και πηγαιοερχομαστε με τα μωρακια τις επομενες μερες;;; Έλεος!

Ενα ακομη που δεν μου αρεσε ηταν που μας ειπαν να συστησουμε εμεις στους συγγενεις μας να τηρουν το ωραριο επισκεπτηριου γιατι το μαιευτηριο δεν μπορει! Τι θα πει δεν μπορει! Υποχρεωση τους ειναι! Και πες πως οι δικοι μου το τηρουν. Που ειμαι σιγουρη πως θα το κανουν απο μονοι τους πριν καν το πω. Της κοπελας που θα ειναι διπλα μου θα το τηρησουν;;; Γιατι συνηθως ο Ελληναρας ειναι του "ελα μωρε" και "δεν πειραζει". Σε αλλο μαιευτηριο που ειχε γεννησει η νυφη μου πριν 6 χρονια, μας ζητουσε ο υπευθυνος ασφαλειας να μπαινουμε στο δωματιο ενας-ενας και όταν τελειωνε το επισκεπτηριο τους εβγαζαν ολους οσους αδιαφορουσαν στις συστασεις, κυριολεκτικα σηκωτους! Δεν ξερω αν τηρειται ετσι και σημερα, αλλα τοτε μου ειχε κανει πολυ καλή εντυπωση.

Γεννιουνται γερα μωρακια, μας ειπε η μαια, και απο τον πολυ κοσμο, αρκετα κατεβαινουν με ιωσουλες παλι κατω. Δηλ το μαιευτηριο, οι γιατροι, δεν μπορουν να επιβαλουν τα αυτονοητα;;; Παρτε εναν σεκιουριτι! Ήμαρτον!!!

Συγγνωμη για την γκρινια πρωι-πρωι...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Αχ κοριτσια μου ευχαριστω πολυ...την αρχη την καναμε κ αρκετα καλη αρχη θα ελεγα 145.9!Τωρα το επομενο βημα ξανα χωριακη την Δευτερα κ βλεπουμε!Ο αντρας μου νομιζω χαρηκε πιο πολυ απο μενα!Κ γω χαρηκα πολυ αλλα ειμαι συγκρατημενη κ ηρεμη προς το παρον!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Καλωσηρθες στο παρεακι μας κι ευχομαι μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες μου...περασα μια πολυ δυσκολη νυχτα με πολυ εντονα πονακια κ δεν μπορουσα να βολευτω πουθενα...οποτε ολο το βραδυ η ταβανοθεραπεια πηγε συννεφο!

Georgia μου με το καλο να υποδεχτεις τα αντρακια σου...να σε ρωτησω το ΙΑΣΩ ειναι η μονη σου επιλογη η κοιτας γενικα που θα σου κανει το κλικ?

Μαρακι καλος σας βρηκα...κ σε σενα μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη 


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα όμορφες! Καλό ΣΚ σε όλες.

Δημητρούλα μου δηλαδή ξεκινας εκει δουλεια; Καλή αρχη! Ένας νέος κύκλος προκλήσεων ξεκιναει. Θα απασχολειται και το μυαλό με νεες αποστολες.

Nektaritsaki καλώς μας ήρθες και συγχαρητήρια!!! Μπράβο σου! Ευχομαι καλό διπασιασμο να εχεις τη Δευτερα :).

Εγω κορίτσια χθες πηγα στο ΙΑΣΩ για ξεναγηση. Εκει συντησαμε μια απο τις μαιες του γιατρου και αλλες τρεις εγκυμονουσες, οι δυο με τους συζυγους τους. Ειδαμε τους χωρους της προετοιμασιας των επιτοκων, τα χειρουργεια, μωρακια φρεσκογεννημενα και επειτα ανεβήκαμε στον 6ο όπου ειδαμε τρικλινα, δικλίνα και μονοκλινα δωματια. Θυμήθηκα το Νατασσακι που μας τα εγραφε αυτα περισυ.

Τον χωρο των χειρουργειων τον ηξερα γιατι ειχα κανει εκει την υστεροσκόπηση. Την διαδικασια της προετοιμασιας, αν και δεν ειναι τιποτα φοβερο και τρομερο, μπορει και να μην ηθελα να την ξερω. Επισης δεν μου αρεσε που μας συμβουλεψε η μαια πως ειναι καλυτρα να εχουμε ξυριστει μονες μας, λογω ταχα των μεγαλων ξυραφιων που εχουν εκει. Δεν πιστευω πως ειναι αυτος ο λογος. Απλως δεν θελουν να το κανουν εκεινες. Της ειπα πως ηδη η κοιλια μου ειναι μεγαλη και δεν μπορω να εξυπηρετηθω καλα-καλα απο τωρα κιολας. Μου ειπε να με βοηθησει ο αντρας μου!

Επισης ενα αλλο που δεν μου αρεσε ειναι πως ενω θα εχουμε πληρωσει για 3-4 ημερες, μαλλον θα φυγουμε απο τη 2η! Αλλα μπορει να χρειαστει να παμε καποια επομενη μερα για να εξετασουν τα μωρα για ικτερο! Δηλ να αρπαξουν οι τυποι τα χρηματα, να μας διωξουν για να εχουν αδεια κρεββατια και πηγαιοερχομαστε με τα μωρακια τις επομενες μερες;;; Έλεος!

Ενα ακομη που δεν μου αρεσε ηταν που μας ειπαν να συστησουμε εμεις στους συγγενεις μας να τηρουν το ωραριο επισκεπτηριου γιατι το μαιευτηριο δεν μπορει! Τι θα πει δεν μπορει! Υποχρεωση τους ειναι! Και πες πως οι δικοι μου το τηρουν. Που ειμαι σιγουρη πως θα το κανουν απο μονοι τους πριν καν το πω. Της κοπελας που θα ειναι διπλα μου θα το τηρησουν;;; Γιατι συνηθως ο Ελληναρας ειναι του "ελα μωρε" και "δεν πειραζει". Σε αλλο μαιευτηριο που ειχε γεννησει η νυφη μου πριν 6 χρονια, μας ζητουσε ο υπευθυνος ασφαλειας να μπαινουμε στο δωματιο ενας-ενας και όταν τελειωνε το επισκεπτηριο τους εβγαζαν ολους οσους αδιαφορουσαν στις συστασεις, κυριολεκτικα σηκωτους! Δεν ξερω αν τηρειται ετσι και σημερα, αλλα τοτε μου ειχε κανει πολυ καλή εντυπωση.

Γεννιουνται γερα μωρακια, μας ειπε η μαια, και απο τον πολυ κοσμο, αρκετα κατεβαινουν με ιωσουλες παλι κατω. Δηλ το μαιευτηριο, οι γιατροι, δεν μπορουν να επιβαλουν τα αυτονοητα;;; Παρτε εναν σεκιουριτι! Ήμαρτον!!!

Συγγνωμη για την γκρινια πρωι-πρωι...

Καλημερα Γεωργια μου! 

Οσον αφορα το ξυρισμα, οσες φιλες μου εχουν γεννησει (καμια απο αυτες στο Ιασω) το ιδιο μου εχουν πει. Να ξυριστεις μονη σου ή με τη βοηθεια του αντρα σου γτ πολυ συχνα τις πετσοκοβουν.

Τωρα οσον αφορα τα υπολοιπα, δεν μου ακουγονται σωστα. Δλδ εγω αν πανε ολα καλα που δεν εχω σπιτι στην Αθηνα αν θελησω να γεννησω στο Ιασω, θα βγω στις 2 μερες να παω σε ξενοδοχειο και να πηγαινοερχομαι στην κλινικη για κανα δυο μερες? Επισης για το ωραριο, θεωρω κι ελπιζω οτι το λενε απλα και μονο για να ειμαστε προετοιμασμενοι απο πριν να μην ξεφυγουμε λογω του "εκρηκτικου" (το θετω ευγενικα) ταπεραμεντου μας.

Τελοσπαντων καλα κανεις και μας τα λες να ειμαστε προετοιμασμενες.

Εσυ τι σκοπο εχεις? Θα πας κι αλλου ή θα γεννησεις στο Ιασω?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Calliopi ρωτα ξανα αυτην την κοπελα. Γενικα να εχεις τις κεραιες σου ανοικτες. Δε σημαινει οι γιατροι που ειμαστε οτι τελικα θα τα καταφερουμε με αυτους, ουτε οτι ο,τι μας πει μια αλλη κοπελα οτι τα λεει ολα σωστα ή οτι εχει δικιο. Θελει προσοχη..

Δημητρα ευχομαι να ξεκινησεις συντομα στη δουλεια, να ξεχαστεις κιολας!

Georgia πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σε ευχαριστουμε. Θεωρω ειναι απλα τραγικοι με τοσα που παιρνουν. Αν τα καταφερω με αυτον τον γιατρο στο Ιασω ειναι, να δω πως θα παω αλλου.. Εχω παει επισκεψη ωρων σε πολλες που γεννησαν στο Ρεα μια χαρα μου χε φανει χαλαρο κ λιγοτερο χαωδες. Ιασω δεν εχω παει. Ξερω γω..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να μην σας αγχωνω απο τωρα. Αυτη ηταν η πρωτη εντυπωση. Να τα δω και στην πραξη και θα σας πω την εμπειρια μου.

Οχι, δεν μπορω να γεννησω αλλου. Ο γιατρος μου ξεγενναει μονο εκει.

Μαρια μου, αν πεφτει πετσοκομα όπως τα λεει η φιλη σου, τοτε καλως μας το ειπε η μαια. Αλλα σε καθε περιπτωση, εφοσον δινουμε τοσα χρήματα δεν θα επρεπε να εχουμε και καλύτερες παροχες;... Ειναι ρητορικη η ερωτηση...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου να μην σας αγχωνω απο τωρα. Αυτη ηταν η πρωτη εντυπωση. Να τα δω και στην πραξη και θα σας πω την εμπειρια μου.

Οχι, δεν μπορω να γεννησω αλλου. Ο γιατρος μου ξεγενναει μονο εκει.

Μαρια μου, αν πεφτει πετσοκομα όπως τα λεει η φιλη σου, τοτε καλως μας το ειπε η μαια. Αλλα σε καθε περιπτωση, εφοσον δινουμε τοσα χρήματα δεν θα επρεπε να εχουμε και καλύτερες παροχες;... Ειναι ρητορικη η ερωτηση...

Θα επρεπε να ειναι ιδανικες οι παροχες αλλα, δεν ξερεις σε ποιες μαιες θα πεσεις και πως χειριζονται το λειτουργημα τους. Η ιδια φιλη μου ειχε πει οτι οι μαιες μιας συγκεκριμενης βαρδιας ηταν για μπατσες. Δυστυχως τραβαμε λαχειο και θα δουμε ποιος αριθμος θα μας πεσει. 

Επισης για πες τι τιμουλες παιζουν?

Ασχετο... Εσυ λογω διδυμων θα γεννησεις με καισαρικη σωστα?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ!... Στην Ελλαδίτσα που ζουμε, τι ψαχνουμε!... Πιο λειτουργημα.... Το φιλοτιμο και οι τρόποι εχουν παει περίπατο!... Εγω τελος παντων νομιζα πως αυτα τα κανει η μαια του γιατρου, που την πληρωνουμε αλλωστε! Οχι πως οι αλλες δεν πληρωνονται στην ουσια παλι απο εμας....

Όπως λεει η φιλη σου για τις βαρδιες, ετσι ελεγαν και τα κορίτσια περισυ για τις μαιες του 3ου οροφου του συγκεκριμενου μαιευτηριου. Πως ηταν πολυ κακοτροπες...

Επειδη δεν τις θυμαμαι όλες απ' εξω μπορεις να τις βρεις πανευκολα στο ιντερνετ. Γραψε ΙΑΣΩ τιμες γεννας και δεις τον καταλογο ΕΟΠΠΥ. Επισης μπορεις να ενημερωθεις και τηλεφωνικως. Εμας επειδη το ταμειο μας εχει κανει καποια συμβαση, μας ειπε ο γιατρος πως θα κοστισει 1400. Τα εξοδα του μαιευτηριου δηλαδη. Και η αμοιβη του νομιζω πως καπου εκει θα παιζει.

Ναι, κατα πασα πιθανοτητα θα γεννησω με καισαρικη. Θα φανει προς το τελος.

6 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Τωρα οσον αφορα τα υπολοιπα, δεν μου ακουγονται σωστα. Δλδ εγω αν πανε ολα καλα που δεν εχω σπιτι στην Αθηνα αν θελησω να γεννησω στο Ιασω, θα βγω στις 2 μερες να παω σε ξενοδοχειο και να πηγαινοερχομαι στην κλινικη για κανα δυο μερες?

Μαρια μου μια κοπελα που μενει στο Περαμα, μακρυα δηλαδη, το ξεκαθαρισε πως δεν θα φυγει μεχρι να συμπληρωθουν οι μερες. Θα το πει και στον γιατρο. Και εμεις αυτο θα κανουμε φυσικα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κουκλακια μου!!!! Είστε καλά???? Τι όμορφη μέρα η σημερινή??? Έκανα όλο το σπίτι τώρα τελείωσα μόνο μαγείρεμα έμεινε...  

Αχ Γεωργια μου τσουχτερές οι τιμές στο ιδιωτικό... Και εδώ τα ίδια και το ταμείο δικαιολογεί ψίχουλα....

Σάννυ μου ναι θα έχω το νου μου... 

Οι εγκυουλες μας είναι καλά???? Οι υπόλοιπες κοπέλες μας????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...