Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια πως ειστε? Μπηκαμε στη Μεγαλη εβδομαδα των Παθων.. Καλο Παχα να εχουμε με υγεια, νεες εγκυμοσυνες και τελειομηνες οι ηδη υπαρχουσες εγκυμοσυνες

@elma καλη επιτυχια κοριτσι μου! Ειναι λογικο να πονας για κανα δυο μερουλες λογω της υπερδιεγερσης. Εγω την πρωτη μερα δυσκολευομουν να κατσω, να σηκωθω και τετοια απλα πραγματα

@Georgia1972 μονο 13 κιλακια εχεις παρει? πρεπει να προσεχεις παρα πολυ. Εγω αποκλειεται να τα καταφερω τοσο καλα ετσι λιχουδω που ειμαι... σαν τη @Lia21 κι εγω μου αρεσουν οι ατασθαλιες. Και θα αρχισουμε και τα παγωτακια... ποιος με πιανει...

@Lila K ανυπομονεις να δεις την μπουμπουκα σου? Σε καταλαβαινω απολυτα. Κι εγω θελω ακομα 10 μερες μεχρι να ξαναπαω γιατρο και δεν περνουν οι μερες ευκολα. Ευτυχως με σωζουν οι ανακατωσουρες. Μου δινει πιστευω το παρον για να μην αγωνιω πολυ

@DIMITRAS γενικη καθαριοτητα? εκανα κι εγω κατι ψιλοπραγματα χθες. πφφφφφφ βαρετο πολυ

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια...ναμαι κ γωωωω...

Καλη Μεγαλη βδομαδα ευχομαι σε ολες!

Εμεις επιτελους ειχαμε γιατρο σημερα κ φυσικα πηγα με αγχος στο κοκκινο...ολα πολυ τελεια ειδαμε καρδουλα 7βδ κ5 το μωρο 7βδκ2 εγω!Ειναι καλο αυτο του λεώ?Εννοειτε μου λεει ειναι δυνατο πολυ!Ο αντρας μου νομιζω ειχε κατουρηθει απο την χαρα του!Εγω στον κοσμο μου ουτε μιλησα ουτε ρωτησα τιποτα!Στο αυτοκινητο μου λεει γιατι εχεις μουτρα?Κ του λεω δεν εχω μουτρα απλα να παρω μια ανασα κ να καταλαβω τι μου γινεται θελω!Φφφφφ παει κ αυτο...αλλες 2 βδομαδες υπομονη τωρα!

  • Μου αρέσει 5

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!Πήρα τον γιατρό μου είπε οτι μάλλον είναι κυστίτιδα η οποία μπορεί να προκληθεί και από τα υπόθετα. Πήγα έκανα μια γενική ούρων και περιμένω τα αποτελέσματα ο απόγευμα. Λογικά κάποια αντιβίωση θα μου δώσει αλά από αύριο τώρα. Χθες κοιμήθηκα μετά τις 4..αφήστε..δράμα! Τουλάχιστον τώρα νιώθω καλύτερα που ξέρω οτι είναι αυτό και όχι τίποτα άλλο


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2018 at 1:43 PM, Elma86 said:

Ν; σας ρωτήσω και κάτι. Πονουσατε μετά την ωοληψια? Εγώ ακόμα και σήμερα έχω ένα βάρος και κυρίως πονάω όταν πάω να κάνω τσισα σαν να πονάει η κύστη μου. Είναι φυσιολογικό ή να ανησυχήσω? Το έπαθε καμία? 

Καλησπερα Elma! Συγχαρητηρια για τα εμβρυακια, με το καλο ευχομαι! Μου χε συμβει εμενα, πηγα 2-3 φορες στο κεντρο μετα την ωοληψια για υπερηχους κ εξετασεις αιματος για πιθανη υπερδιεγερση. Ειχα μαζεψει λιγο υγρο στην κοιλια το οποιο εφυγε μονο του. Οχι αλατι κ ασπραδια αυγων αρκετα.

Κοριτσια ευχομαι καλο Πασχα να εχουμε ολες κ οι δικοι μας κ καλη Ανασταση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι ζυγιστηκα παλι σημερα... 14 εβαλα... Θα ειναι που παιρνουν βαρος τα μικρα, αλλα για να δουμε τι θα μου σουρει ο γιατρος σημερα... Μιλησα και με τη διατροφολογο. Επιμενει πως τρωω πολύ λίγες θερμιδες για διδυμη κυηση και 7ο μηνα. Αυτο που προκαλεσε την αυξηση του ζαχαρου ειναι που δεν τρωω αυστηρα καθε 2,5 ωρες και παραλειπω γευματα...

Nektaritsaki χαχα! Κάπως ετσι μουδιασμενη ημουν κι εγω στις πρωτες επισκεψεις, μη σου πω ολο το 1ο 3μηνο!

Elma καλα αποτελεσματα στην εξεταση σου. Ασε κι εγω το Σαββατο προς Κυριακη στις 04.00 κοιμηθηκα. Ειχα κουραστει πολυ στην αγορα και ειχα ταχυκαρδια...

Miss Sunny, τι κανεις; Σταματησατε τη δουλεια για Πασχα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια.. Μεγάλη εβδομάδα ξεκίνησε και εύχομαι αυτές τις άγιες μερες να εισακουστούν οι προσευχές όλων μας!Οσες είστε στην προσπάθεια εύχομαι σύντομα το πολυπόθητο και οι εγκυουλες με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας!

Θα ήθελα την γνώμη σας αν κάποια κοπέλα γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ.Ειμαι 36χρονων,έμεινα εγκυος στον 2ρο μήνα προσπαθειών όμως στην 13η εβδομάδα προχώρησα σε αναγκαστική απόξεση λόγω συνδρόμου όχι χρωμοσομικου.Αυτο συνέβη 8 Δεκεμβρίου του 2017. Πριν λιγες μερες τελείωσε ο 3τος κυκλος περιοδου και θα ξεκινούσα πάλι προσπαθειες.Ο γιατρος μου όμως καθώς ήταν σιγουρος πως λόγω στρες έχω ανεβάσει προλακτινη με έστειλε για εξετάσεις και τα αποτελέσματα ήταν τα εξης. Προλακτινη 86,95. FSH 14,22. LH 7.08 και οιστραδιολη 62.0. Τα έκανα την τριτη μέρα του κυκλου.Το βράδυ έχω επίσκεψη με δεύτερο γιατρό να μιλησουμε όμως με έχει κυριέψει το άγχος με όσα διαβάζω περί υπογονιμότητας λόγω αυτών.Να σας πω ότι ουδέποτε είχα κάποιο γυναικολογικό θέμα ούτε τέτοια προβλήματα με ορμόνες.Με συγχωρείτε για το μακροσκελές μνμ αλλα μέχρι το βράδυ θα φάω τα μαλλιά μου:-( 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. Μεγάλη εβδομάδα ξεκίνησε και εύχομαι αυτές τις άγιες μερες να εισακουστούν οι προσευχές όλων μας!Οσες είστε στην προσπάθεια εύχομαι σύντομα το πολυπόθητο και οι εγκυουλες με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας!

Θα ήθελα την γνώμη σας αν κάποια κοπέλα γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ.Ειμαι 36χρονων,έμεινα εγκυος στον 2ρο μήνα προσπαθειών όμως στην 13η εβδομάδα προχώρησα σε αναγκαστική απόξεση λόγω συνδρόμου όχι χρωμοσομικου.Αυτο συνέβη 8 Δεκεμβρίου του 2017. Πριν λιγες μερες τελείωσε ο 3τος κυκλος περιοδου και θα ξεκινούσα πάλι προσπαθειες.Ο γιατρος μου όμως καθώς ήταν σιγουρος πως λόγω στρες έχω ανεβάσει προλακτινη με έστειλε για εξετάσεις και τα αποτελέσματα ήταν τα εξης. Προλακτινη 86,95. FSH 14,22. LH 7.08 και οιστραδιολη 62.0. Τα έκανα την τριτη μέρα του κυκλου.Το βράδυ έχω επίσκεψη με δεύτερο γιατρό να μιλησουμε όμως με έχει κυριέψει το άγχος με όσα διαβάζω περί υπογονιμότητας λόγω αυτών.Να σας πω ότι ουδέποτε είχα κάποιο γυναικολογικό θέμα ούτε τέτοια προβλήματα με ορμόνες.Με συγχωρείτε για το μακροσκελές μνμ αλλα μέχρι το βράδυ θα φάω τα μαλλιά μου:-( 

Η προλακτινη σου ειναι στα υψη, πραγματικα πολυ υψηλη. Και η FSH ειναι τσιμπημενη. Η προλακτινη ομως θα πρεπει να πεσει, γιατι ειναι λογος μη συλληψης. Αν δεν υπαρχει καποιο αλλο προβλημα πισω απο την ανεβασμενη προλακτινη και ειναι μονο λογω αγχους τοτε αυτο ρυθμιζεται με ενα χαπακι και ερχεται στα φυσιολογικα της. Μην αγχωνεσαι γιατι ολα ρυθμιζονται!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Καλημερα κοριτσια...ναμαι κ γωωωω...

Καλη Μεγαλη βδομαδα ευχομαι σε ολες!

Εμεις επιτελους ειχαμε γιατρο σημερα κ φυσικα πηγα με αγχος στο κοκκινο...ολα πολυ τελεια ειδαμε καρδουλα 7βδ κ5 το μωρο 7βδκ2 εγω!Ειναι καλο αυτο του λεώ?Εννοειτε μου λεει ειναι δυνατο πολυ!Ο αντρας μου νομιζω ειχε κατουρηθει απο την χαρα του!Εγω στον κοσμο μου ουτε μιλησα ουτε ρωτησα τιποτα!Στο αυτοκινητο μου λεει γιατι εχεις μουτρα?Κ του λεω δεν εχω μουτρα απλα να παρω μια ανασα κ να καταλαβω τι μου γινεται θελω!Φφφφφ παει κ αυτο...αλλες 2 βδομαδες υπομονη τωρα!

Μπραβο!!!!! Συγχαρητηρια!!! Τι ωραια νεα!!!

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. Μεγάλη εβδομάδα ξεκίνησε και εύχομαι αυτές τις άγιες μερες να εισακουστούν οι προσευχές όλων μας!Οσες είστε στην προσπάθεια εύχομαι σύντομα το πολυπόθητο και οι εγκυουλες με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας!

Θα ήθελα την γνώμη σας αν κάποια κοπέλα γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ.Ειμαι 36χρονων,έμεινα εγκυος στον 2ρο μήνα προσπαθειών όμως στην 13η εβδομάδα προχώρησα σε αναγκαστική απόξεση λόγω συνδρόμου όχι χρωμοσομικου.Αυτο συνέβη 8 Δεκεμβρίου του 2017. Πριν λιγες μερες τελείωσε ο 3τος κυκλος περιοδου και θα ξεκινούσα πάλι προσπαθειες.Ο γιατρος μου όμως καθώς ήταν σιγουρος πως λόγω στρες έχω ανεβάσει προλακτινη με έστειλε για εξετάσεις και τα αποτελέσματα ήταν τα εξης. Προλακτινη 86,95. FSH 14,22. LH 7.08 και οιστραδιολη 62.0. Τα έκανα την τριτη μέρα του κυκλου.Το βράδυ έχω επίσκεψη με δεύτερο γιατρό να μιλησουμε όμως με έχει κυριέψει το άγχος με όσα διαβάζω περί υπογονιμότητας λόγω αυτών.Να σας πω ότι ουδέποτε είχα κάποιο γυναικολογικό θέμα ούτε τέτοια προβλήματα με ορμόνες.Με συγχωρείτε για το μακροσκελές μνμ αλλα μέχρι το βράδυ θα φάω τα μαλλιά μου:-( 

Θα πρεπει να δει ο γιατρος τις τιμες ωστε να σου τις ρυθμισει με φαρμακευτικη αγωγη! Μην αγχωνεσαι ομως! Αυτο συνηθως φτιαχνει πολυ γρηγορα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Nektaritsaki υπεροχα νεα!!!!

Georgia καλα ειμαι, κανω φυσικοθεραπειες. Εκανα κ υστεροσκοπηση ολα οκ. Κλεισαμε για Πασχα τι ωραια, προς το παρον λιωνω σπιτι ξεκουραζομαι. Ψωνισε τωρα να τα εχεις ολα ετοιμα! Καλε πολυ λιγα κιλα, τι λες τωρα! Εδω πηρα εγω σιγουρα 5 απο το πουθενα κ δεν πεφτει ουτε ενα, αν ημουν κι εγγυος πως θα ημουν Παναγια μου! Κ με διατροφη ο διαβητης θα ειναι οκ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitroulaa είπε:

Η προλακτινη σου ειναι στα υψη, πραγματικα πολυ υψηλη. Και η FSH ειναι τσιμπημενη. Η προλακτινη ομως θα πρεπει να πεσει, γιατι ειναι λογος μη συλληψης. Αν δεν υπαρχει καποιο αλλο προβλημα πισω απο την ανεβασμενη προλακτινη και ειναι μονο λογω αγχους τοτε αυτο ρυθμιζεται με ενα χαπακι και ερχεται στα φυσιολογικα της. Μην αγχωνεσαι γιατι ολα ρυθμιζονται!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Δημητρούλα! Ισως με στείλει και για μαγνητική να αποκλείσουμε παθολογία.Θα κάνω την θεραπεία μου και θα κοιτάξω να αποβάλλω το άγχος.

πρίν από 49 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Μπραβο!!!!! Συγχαρητηρια!!! Τι ωραια νεα!!!

Θα πρεπει να δει ο γιατρος τις τιμες ωστε να σου τις ρυθμισει με φαρμακευτικη αγωγη! Μην αγχωνεσαι ομως! Αυτο συνηθως φτιαχνει πολυ γρηγορα!!

Σε ευχαριστώ Κελλιτσα μου θα πάω σήμερα και θα κάνω ότι μου πει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Nektaritsaki υπεροχα νεα!!!!

Georgia καλα ειμαι, κανω φυσικοθεραπειες. Εκανα κ υστεροσκοπηση ολα οκ. Κλεισαμε για Πασχα τι ωραια, προς το παρον λιωνω σπιτι ξεκουραζομαι. Ψωνισε τωρα να τα εχεις ολα ετοιμα! Καλε πολυ λιγα κιλα, τι λες τωρα! Εδω πηρα εγω σιγουρα 5 απο το πουθενα κ δεν πεφτει ουτε ενα, αν ημουν κι εγγυος πως θα ημουν Παναγια μου! Κ με διατροφη ο διαβητης θα ειναι οκ.

Α, εκανες και υστεροσκοπηση και βγηκε καλη. Μπραβο!

Τι φυσικοθεραπειες κανεις; Αν θυμαμαι καλα κατι ειχε γινει με το ποδι σου; Εγω μιλησα με τη διατροφολογο η οποια μου ειπε πως το ζαχαρο εκδηλώθηκε γιατι παραλειπω γευματα, οποτε η ινσουλινη μου δεν εκκρινεται σωστα. Πρεπει να τρωω καθε 2-2,5 ωρες. Εγω ετρωγα οποτε πεινουσα και χαιρομουν που δεν πεινουσα πολυ γιατι θεωρουσα πως αν δεν παιρνω θερμιδες δεν θα παχυνω κιολας για να παραμεινω στα 9-13 κιλα που ηθελε ο γυναικολογος μου. Αμ δε! Και πηρα 14 εως τωρα και χαλασα τις ισορροπιες του οργανισμου μου. Σημερα που του ειπα ολα αυτα, παραδεχτηκε πως 16 κιλα μεχρι το τελος θα ειναι καλα. Ρωτησα την διαιτολογο αν εχει λειψει κατι απο τα μικρα επειδη παιρνω λιγες θερμιδες (αν και τα βλεπουμε που παιρνουν βαρος) και ειπε πως αν δεν εχω κετονες στην εξεταση ουρων θα ειναι ολα ok. Ευτυχως δεν εχω. Δοξα τω Θεω. Πρωτη μετρηση ζαχαρου αποψε καλη. Για να δουμε.

Beboula25, ευχομαι όλα συντομα να στρωσουν και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Georgia1972 said:

Α, εκανες και υστεροσκοπηση και βγηκε καλη. Μπραβο!

Τι φυσικοθεραπειες κανεις; Αν θυμαμαι καλα κατι ειχε γινει με το ποδι σου; Εγω μιλησα με τη διατροφολογο η οποια μου ειπε πως το ζαχαρο εκδηλώθηκε γιατι παραλειπω γευματα, οποτε η ινσουλινη μου δεν εκκρινεται σωστα. Πρεπει να τρωω καθε 2-2,5 ωρες. Εγω ετρωγα οποτε πεινουσα και χαιρομουν που δεν πεινουσα πολυ γιατι θεωρουσα πως αν δεν παιρνω θερμιδες δεν θα παχυνω κιολας για να παραμεινω στα 9-13 κιλα που ηθελε ο γυναικολογος μου. Αμ δε! Και πηρα 14 εως τωρα και χαλασα τις ισορροπιες του οργανισμου μου. Σημερα που του ειπα ολα αυτα, παραδεχτηκε πως 16 κιλα μεχρι το τελος θα ειναι καλα. Ρωτησα την διαιτολογο αν εχει λειψει κατι απο τα μικρα επειδη παιρνω λιγες θερμιδες (αν και τα βλεπουμε που παιρνουν βαρος) και ειπε πως αν δεν εχω κετονες στην εξεταση ουρων θα ειναι ολα ok. Ευτυχως δεν εχω. Δοξα τω Θεω. Πρωτη μετρηση ζαχαρου αποψε καλη. Για να δουμε.

Beboula25, ευχομαι όλα συντομα να στρωσουν και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Με πονα ο αστραγαλος, ιδιως με την πολλη οδηγηση με τσακισε. Κανω χαμηλα κ δεξια στο ποδι. Οκ θα δουμε!

Μικρα γευματακια ε? Καλυτερο αυτο για τον διαβητη. Κι εγω αποφασισα να τρωω μικροτερες μεριδες γιατι τα κιλα μαζευονται χωρις λογο. Καλα το βραδυ ετσι κι αλλιως δεν τρωω φαγητο. Λεω τωρα να χτυπησω μια ντοματουλα χιχι!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Α, εκανες και υστεροσκοπηση και βγηκε καλη. Μπραβο!

Τι φυσικοθεραπειες κανεις; Αν θυμαμαι καλα κατι ειχε γινει με το ποδι σου; Εγω μιλησα με τη διατροφολογο η οποια μου ειπε πως το ζαχαρο εκδηλώθηκε γιατι παραλειπω γευματα, οποτε η ινσουλινη μου δεν εκκρινεται σωστα. Πρεπει να τρωω καθε 2-2,5 ωρες. Εγω ετρωγα οποτε πεινουσα και χαιρομουν που δεν πεινουσα πολυ γιατι θεωρουσα πως αν δεν παιρνω θερμιδες δεν θα παχυνω κιολας για να παραμεινω στα 9-13 κιλα που ηθελε ο γυναικολογος μου. Αμ δε! Και πηρα 14 εως τωρα και χαλασα τις ισορροπιες του οργανισμου μου. Σημερα που του ειπα ολα αυτα, παραδεχτηκε πως 16 κιλα μεχρι το τελος θα ειναι καλα. Ρωτησα την διαιτολογο αν εχει λειψει κατι απο τα μικρα επειδη παιρνω λιγες θερμιδες (αν και τα βλεπουμε που παιρνουν βαρος) και ειπε πως αν δεν εχω κετονες στην εξεταση ουρων θα ειναι ολα ok. Ευτυχως δεν εχω. Δοξα τω Θεω. Πρωτη μετρηση ζαχαρου αποψε καλη. Για να δουμε.

Beboula25, ευχομαι όλα συντομα να στρωσουν και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό τα μωράκια σου πολλά συγχαρητήρια!! Τα είπαμε όλα σήμερα θα κάνω τις εξετάσεις που μου είπε και θα δούμε πως θα πράξουμε.Πιστη και αισιοδοξία όλα να πάνε καλα για όλα τα κοριτσια! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

περαστικά σάννυ μου!

Γεωργία μου μια χαρά είσαι και μετά τη γέννα θα χάσεις τα κιλά και γρήγορα.

Εγώ θα πάω αύριο για τις τελευταίες εξετάσεις ούρων, αίματος και καμπύλης.  Πλέον έχω αρχίσει να σκέφτομαι πως πλησιάζει η ώρα να δω τη νέα φατσούλα! Εν τω μεταξύ οι άδειες μού έκατσαν τόσο καλά, που όταν θα γυρίσω στη δουλειά , ο μικρός θα είναι 15 μηνών!

Χθες μάζεψα λίγο το σπίτι, στόλισα και με πασχαλινά στολίδια να μπούμε στο πνεύμα των ημερών, αλλά δεν το έχω πολυκαταλάβει πως διανύουμε Μεγαλοβδομάδα αφού θα μείνουμε Αθήνα. Τουλάχιστον έχει ωραίο καιρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...