Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω κλεινω την 28η την Παρασκευή. Κι εγω πρεπει να βγω στην αγορα παλι την Μ. Παρασκευη που δεν δουλευει ο αντρας μου να βρω κανενα νυχτικο για το μαιευτηριο και απο τωρα βαριεμαι...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααα!

εγώ θα περιμένω τις μέρες της Πρωτομαγιάς που θα ξαναέρθει η μάνα μου, να πάω να ψωνίσω για το μαιευτήριο νυχτικό, ρόμπα, καμιά παντόφλα. Και μετά θα φτιάξω τη βαλιτσούλα μου! 10 Μα'ί'ου μπαίνω στον μήνα μου! Στον γιο μου 10 μέρες αφότου μπήκα στον μήνα μου, γέννησα. Θετικό βρίσκω που γεννάμε καλοκαίρι! Θα ξεπεταχτούν γρήγορα τα μωρά. Θυμάμαι τον γιο μου τον γέννησα Ιούνιο και το φθινόπωρο είχε γίνει μπαμπάτσικο μωρό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα! Πως είστε; Βαφετε αυγουλάκια;

Ναι Lia μου ειναι θετικο που γενναμε Ιουνιο. Θα εχουν ηρεμησει και οι ιωσεις. Δεν θα εχω και αγχος να μη μου κρυωσουν.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On Tuesday, April 03, 2018 at 5:55 ΜΜ, Μαρία1430 είπε:

Υπομονη κοριτσι μου, θα περασει... Λογω της υπερδιεγερσης και αν δεν ειναι και καλο το ενδομητριο καλυτερα να περιμενεις εναν κυκλο πριν τα μεταφερεις, μην το διακινδυνευσεις. Περιμενουμε νεοτερα

Αχ δεν γνωριζω να σου πω, αλλα βλεποντας τα δικα μου αποτελεσματα για το 85% των μεταλλαξεων της κυστικης ινωσης, νομιζω οτι αν βγουν οκ τα ποσοστα ειναι απειροελαχιστα να ασθενει το μωρο.

Να κανετε και καρυοτυπο ζευγους αν δεν εχετε ηδη κανει κι ευχομαι να ειναι φυσιολογικοι!

Οι υπολοιπες κοπελες τι κανετε πως ειστε?

μανουλες και μελλουσες μανουλες χρειαζομαι τα φωτα σας...

Εκανα εξετασεις σημερα και μου βγηκε σακχαρο 97. μεθαυριο θα βγει και η γλυκοζυλιωμενη να συγκρινουμε. ομως η μαια μου ειπε οτι το θελουμε πιο χαμηλο. Για διαφωτιστε με σας παρακαλω

Για εγκυμοσυνη το σακχαρο νηστειας το θελουμε κατω απο 95 και ιδανικα κατω απο 90. Ειναι πολυ λιγο υψηλο. Με λιγη διατροφη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , anoulious είπε:

Για εγκυμοσυνη το σακχαρο νηστειας το θελουμε κατω απο 95 και ιδανικα κατω απο 90. Ειναι πολυ λιγο υψηλο. Με λιγη διατροφη...

Σε ευχαριστώ για την απάντηση... Μόλις στρώσει το στομάχι θα επανελθω στη σωστή διατροφή. Με εσωσε η γλυκοζυλιωμενη...

 

 

9 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα! Πως είστε; Βαφετε αυγουλάκια;

Ναι Lia μου ειναι θετικο που γενναμε Ιουνιο. Θα εχουν ηρεμησει και οι ιωσεις. Δεν θα εχω και αγχος να μη μου κρυωσουν.

Τα εβαψα κι εγω τα αβγά μας, έφτιαξα και τα κουλουράκια μας και ήρθε η ωρα της χαλαρωσης...

Θετικο κορίτσια που γεννατε καλοκαίρι!!!

Για εμένα βέβαια είναι καλύτερα ο Οκτώβριος γτ ακολουθεί η ηρεμία του νησιού το χειμώνα και μέχρι να αρχίσει παλι η τρελα θα έχει ξεπεταχτει λιγάκι


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Μαρακι 'γεια στα χερια σου. Και του χρόνου να εισαι καλα να ξαναφτιαξεις. Αλλα να προσεχεις. Να μην κουραζεσαι.

Μιλησες τελικα με γιατρο για τις τιμές σου; Τι σου ειπε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Μαρακι 'γεια στα χερια σου. Και του χρόνου να εισαι καλα να ξαναφτιαξεις. Αλλα να προσεχεις. Να μην κουραζεσαι.

Μιλησες τελικα με γιατρο για τις τιμές σου; Τι σου ειπε;

Καλησπέρα Γεωργία μου! Σε ευχαριστώ πολύ...

Σε συνδυασμό με την γλυκοζυλιωμενη δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Οχι ότι δεν πρέπει να το προσέξουμε βέβαια. Όλα τα υπόλοιπα είναι μια χαρά.

Σήμερα ολη μέρα είμαι ξαπλα και βόλτα. Σε λιγάκι λεμε να ξανακοιμηθουμε μπας και σηκωθούμε κατα τις 3 να παμε στον επιτάφιο.

Κορίτσια που ειστε σήμερα;

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Ανάσταση!τελικά έκανα εμβρυομεταφορα 1 βλαστοκυστης παρά την υπερδιέγερση που μου είπε ο γιατρος ότι ήταν αναμενόμενη και θα φύγει με διατροφη. Αλλά ρε κορίτσια δε νιώθω τίποτα!την άλλη φορά που ήταν βιοχημική ενιωθα 2-3 μέρες μετά τσιμπήματα, τώρα τίποτα...Εσείς είχατε τίποτα συμπτώματα?

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημέρα και καλή Ανάσταση!τελικά έκανα εμβρυομεταφορα 1 βλαστοκυστης παρά την υπερδιέγερση που μου είπε ο γιατρος ότι ήταν αναμενόμενη και θα φύγει με διατροφη. Αλλά ρε κορίτσια δε νιώθω τίποτα!την άλλη φορά που ήταν βιοχημική ενιωθα 2-3 μέρες μετά τσιμπήματα, τώρα τίποτα...Εσείς είχατε τίποτα συμπτώματα?

Καλημερα Καλη Ανασταση και ευχομαι να εχεις μια θετικοτατη χοριακη σε λιγες μερες. Δεν ειναι απαραιτητο να εχεις συμπτωματα. Εγω 2-3 μερες πριν τη χοριακη ενιωθα τα κλασσικα της περιοδου που τελικα ηταν εγκυμοσυνης!

Ποτε με το καλο εχεις χοριακη?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα Καλη Ανασταση και ευχομαι να εχεις μια θετικοτατη χοριακη σε λιγες μερες. Δεν ειναι απαραιτητο να εχεις συμπτωματα. Εγω 2-3 μερες πριν τη χοριακη ενιωθα τα κλασσικα της περιοδου που τελικα ηταν εγκυμοσυνης!

Ποτε με το καλο εχεις χοριακη?

Τι να πω..Μακάρι να έχει έρθει και μένα η σειρά μου!!Στις 16/4 είναι η χοριακη αλλά αυτή τη στιγμή νομίζω θα πάω χωρίς να περιμένω και πολλά.Βασικά μου φαίνεται τόσο εξωπραγματικο όπως όταν ήμουν στην τρίτη λυκείου και έλεγα οτι θα πάω φοιτητρια αλλά και αυτό μου φαινόταν απίστευτο!!!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Elma86 είπε:

Τι να πω..Μακάρι να έχει έρθει και μένα η σειρά μου!!Στις 16/4 είναι η χοριακη αλλά αυτή τη στιγμή νομίζω θα πάω χωρίς να περιμένω και πολλά.Βασικά μου φαίνεται τόσο εξωπραγματικο όπως όταν ήμουν στην τρίτη λυκείου και έλεγα οτι θα πάω φοιτητρια αλλά και αυτό μου φαινόταν απίστευτο!!!

Ολα τα ωραια ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις... Να πιστευεις στο μωρακι που ερχεται

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια, υγεία στις οικογένειες σας!!Καλή ανάσταση!!!

1 hour ago, Elma86 είπε:

Καλημέρα και καλή Ανάσταση!τελικά έκανα εμβρυομεταφορα 1 βλαστοκυστης παρά την υπερδιέγερση που μου είπε ο γιατρος ότι ήταν αναμενόμενη και θα φύγει με διατροφη. Αλλά ρε κορίτσια δε νιώθω τίποτα!την άλλη φορά που ήταν βιοχημική ενιωθα 2-3 μέρες μετά τσιμπήματα, τώρα τίποτα...Εσείς είχατε τίποτα συμπτώματα?

Εύχομαι να ανεβαίνει η χοριακή σου μέρα με τη μέρα!!!μακάρι να πέτυχε και να είσαι η επόμενη εγκυούλα! Όπως είπε και η Μαρία δεν είναι αναγκαίο να έχεις ύποπτα συμπτώματα από τώρα, λίγη υπομονή και ελπίζω να έχουμε καλά νέα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...