Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Lia21 πόσων εβδομάδων είσαι; Εγώ αύριο κλείνω την 31η. Την περασμένη Δευτερα που πήγα στον γιατρο το ένα μωρο ήταν 1900 γρ. και το άλλο 1820. Αλλά από την αρχη μου λέει συνεχεια "μεγαλα μωρα!". Μην ανησυχείς. Πιστευω πως με προσοχή και περιορισμό δραστηριοτητων θα τα πας μια χαρα. Καρδιοτοκογραφημα μου κανει ο γιατρος απο την 30η εβδομαδα στο ιατρειο του.

Lila K, Αληθώς ο Κύριος. Ταλαιπωρήθηκες βρε κορίτσι μου με την καμπύλη... Σε δημόσιο την εκανες; Εγω πηγαινω και κανω όλες τις εξετασεις μου λογω ελλειψης χρονου του αντρα μου που με πηγαινοφερνει, σε ενα κοντινο ιδιωτικο διαγνωστικο κεντρο και ευτυχως εχουν και κρεββατι που αν θες ξαπλώνεις. Οταν ξαναπας να ζητησεις αν υπαρχει καποιος χωρος και εκει. Καλα αποτελέσματα στην καρδιολογικη εξέταση του μωρου σου. Η διαρκεια της β' επιπέδου εξαρταταται από τη θεση του μωρου και απο τον γιατρο. Εμεις κουραστηκαμε εκεινη τη μερα γιατι ο γιατρος αργησε να μας δεχτει, επειτα δεν γυρνουσε το ενα μωρο να δει το χερι του, οποτε σταματησαμε, περπατησα, εφαγα και λίγη σοκολατα και επειτα γυρισε. Καλά αποτελέσματα να έχεις!

Με το βαψιμο τελειωσαμε. Αφου προσφερθηκαν οι γονεις μου να μας βοηθησουν γενικοτερα ως προς το οικονομικο, αποφασίσαμε να μην βαλουμε αυτοκολλητα και να κανουμε στον ενα τοιχο ενα εργο με θεμα τον βυθο, ετσι για να ανεβει η διαθεση. Η μοναδικη πολυτελεια που κανουμε μετα απο πολλά χρονια στερησης και αγωνων. Οπότε είναι εδώ η κοπέλα για 2η μέρα και ζωγραφίζει :).

Καλή εργασία και προσεχε τα ζορισματα στη δουλειά.

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπαίνω στον μήνα μου 10 Μα'ί'ου , 33η εβδομάδα είμαι. Μήπως επειδή είχα καθυστερημένη σύλληψη να έχει τόσο βάρος; Πάντως ο γιατρός δεν ανησυχεί, μου είπε όλα καλά πως πάνε.

Οπωσδήποτε  μέχρι μέσα Μα'ί'ου να ξεκουράζομαι και μετά ας κάνω ό,τι θέλω!

Μόνο πλυντήρια έβαλα σήμερα τις κουβερτούλες του, αύριο θα ξεκινήσω τα ρουχαλάκια του, δεν κάνω κάτι φοβερό. Το σίδερο θα το αναλάβει άλλος!

Λιλα εγώ φοράω ήδη σορτς, ακόμα και στον ύπνο μου. έχω σκάσει ήδη. Θέλω να βρω τώρα κάποιο αναπαυτικό ανοιχτό παπούτσι γιατί με τα πάνινα, αθλητικά και τις μπαλαρίνες σκάω περισσότερο όταν βγαίνω έξω. Η β επιπέδου σ εμένα κράτησε ένα μισάωρο , ίσως και κάτι παραπάνω. Πωωω πότε έφτασες κι εσύ στη β επιπέδου, περνάει ο καιρός!

θα γίνει φοβερό το δωμάτιο Γεωργία! έχω δει στο ίντερνετ παρόμοιες φώτο και είναι τέλειες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού ο γιατρός δεν ανησυχεί, όλα καλά! Λιγα-λιγα τα ρουχα στα χερια, οχι λεκανες, βαρος και σκυψιματα. Ξερεις τωρα.

Ναι πιστευω πως θα γίνει πολύ όμορφο το δωμάτιο. Ενα οβαλ φινιστρινι επιλέξαμε 2,99mx1,10m όπου θα απεικονιστούν ο Νέμο με την παρεα του και κοραλλια. Δεν θελαμε μεγαλύτερο και για οικονομικους λόγους, αλλά πιστευω πως θα "μπουκωνε" το δωματιο από την πολλή πληροφορία. Θα μπουν και τα επιπλα και κουρτίνα και φωτιστικο, ισως στον απεναντι τοιχο κανενα καδρακι, κανενα ραφακι, θα δουμε. Αρκετα μου φαινονται αυτα.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ;

Μα τι ζέστη είναι αυτή ; Το Καλοκαίρι πως θα είναι δηλαδη ; Προς το παρον το διαχειρίζομαι με ψυχραιμία .Ειναι βέβαια και πολύ νωρίς ακόμα , μόλις έκλεισα την 16η εβδομάδα .

@Lia21 ξεκουράσου εσυ για καλό και για κακό , αν βέβαια έχεις τη δυνατότητα .

@Georgia1972 τέλειο θα γίνει το δωμάτιο , Αντε να έρθει η ώρα να κάνουμε και εμείς διακοσμήσεις .

@Lila K έφτασε ο καιρός για β επιπέδου !! 

Εκανα και τη μικρή καμπύλη , όλα καλά . Επιτέλους βρήκα και γιατρό εδώ  , έφυγε ένα βάρος ! Είδα κα το μικρό μου μετά από 3 εβδομάδες , περιμένω να περάσουν οι βδομαδες να αρχίσω να τον νιώθω.

  • Μου αρέσει 5

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι βρε eamo; Σε χασαμε κι εσενα! Αντε σε 3 εβδομαδες το πολυ θα ξεκινησεις να τον καταλαβαινεις τον μπεμπη σου.

Χαχα! Η πρεσβυωπια μου καλα κρατει. Οι διαστασεις που εγραψα πιο πανω επρεπε να ειναι 2,00x1,10. Αν θελετε να μπειτε να δειτε τις δουλειες της κοπελας γραψτε Dream-Art.gr

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια πωωω Λία κ Γεωργία κοντεύει η στιγμή για το ωραιότερο ραντεβού της ζωής σας!!! Με το καλόοοοο κ ολα θα είναι υπέροχα ❤

Λίλα μου η προσπάθεια θα αργήσει το μόνο που θα κάνω ή μεσα στο καλοκαίρι η τον Σεπτέμβριο είναι εξετάσεις θέλω να φύγω από την διαδικασία για λίγο ενα διαλειμα νοιώθω θα μου κάνει καλό! Τα οικονομικά μας είναι χάλια οπότε δεν μπορώ να σκέφτομαι κ αυτό κ να στεναχωριέμαι κ άλλο...Θέλουμε να βάλουμε μια σειρά κ πιστεύω όλα θα γίνουν με ηρεμία τώρα δεν την εχουμε..ασε που τώρα εκλεισα μήνα στη δουλειά πως να κάνω κάτι τέτοιο απαπα...Εχουν αρχίσει κ μας πιέζουν κλείσιμο μήνα κ άντε να δούμε τι θα γίνει...

Πινγκού μου ψάξε κ το δημόσιο κ εγω θα το δώ για τις 2 τελευταίες προσπάθειες που έχω. Σκεφτομαι να γράψω τα φάρμακα να τα πάρω κ όποτε την κάνω 

Φιλάκια πολλά ζουζούνες μου ετοιμάζομαι για δουλειά 

Συμπεθερομαρία κοντεύουν οι κλωτσιές κ σε εσένα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δημουτρουλα ειμαστε ακριβως στην ίδια φαση.

 Κι εγω αν είχα τα χρηματα θα προχωρούσα το καλοκαίρι αλλα δυστυχώς δεν... Σκεφτόμουν οτι τόσα χρόνια πέρασαν περιμένοντας, απλα θα περασει και άλλος ενα χρόνος να ανασυνταχτούμε οικονομικά.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα. Πως είστε;

Το οικονομικο ειναι μεγαλη πληγη... Λιγη ακόμη υπομονη και όλα θα μπουν σε σειρα.

Δημητρούλα μου πως παει στη δουλεια; Πιεση για κλεισιμο, ε; Τουλάχιστον οι συναδελφοι σου ειναι καλοί ανθρωποι;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, eamo είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ;

Μα τι ζέστη είναι αυτή ; Το Καλοκαίρι πως θα είναι δηλαδη ; Προς το παρον το διαχειρίζομαι με ψυχραιμία .Ειναι βέβαια και πολύ νωρίς ακόμα , μόλις έκλεισα την 16η εβδομάδα .

@Lia21 ξεκουράσου εσυ για καλό και για κακό , αν βέβαια έχεις τη δυνατότητα .

@Georgia1972 τέλειο θα γίνει το δωμάτιο , Αντε να έρθει η ώρα να κάνουμε και εμείς διακοσμήσεις .

@Lila K έφτασε ο καιρός για β επιπέδου !! 

Εκανα και τη μικρή καμπύλη , όλα καλά . Επιτέλους βρήκα και γιατρό εδώ  , έφυγε ένα βάρος ! Είδα κα το μικρό μου μετά από 3 εβδομάδες , περιμένω να περάσουν οι βδομαδες να αρχίσω να τον νιώθω.

Καλημερα βρε κοριτσι... Χαθηκαμε

μπραβο για την εξεταση! Υπομονη ως το επομενο ραντεβου...

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια πωωω Λία κ Γεωργία κοντεύει η στιγμή για το ωραιότερο ραντεβού της ζωής σας!!! Με το καλόοοοο κ ολα θα είναι υπέροχα ❤

Λίλα μου η προσπάθεια θα αργήσει το μόνο που θα κάνω ή μεσα στο καλοκαίρι η τον Σεπτέμβριο είναι εξετάσεις θέλω να φύγω από την διαδικασία για λίγο ενα διαλειμα νοιώθω θα μου κάνει καλό! Τα οικονομικά μας είναι χάλια οπότε δεν μπορώ να σκέφτομαι κ αυτό κ να στεναχωριέμαι κ άλλο...Θέλουμε να βάλουμε μια σειρά κ πιστεύω όλα θα γίνουν με ηρεμία τώρα δεν την εχουμε..ασε που τώρα εκλεισα μήνα στη δουλειά πως να κάνω κάτι τέτοιο απαπα...Εχουν αρχίσει κ μας πιέζουν κλείσιμο μήνα κ άντε να δούμε τι θα γίνει...

Πινγκού μου ψάξε κ το δημόσιο κ εγω θα το δώ για τις 2 τελευταίες προσπάθειες που έχω. Σκεφτομαι να γράψω τα φάρμακα να τα πάρω κ όποτε την κάνω 

Φιλάκια πολλά ζουζούνες μου ετοιμάζομαι για δουλειά 

Συμπεθερομαρία κοντεύουν οι κλωτσιές κ σε εσένα??

Καλημερα συμπεθερα...

Νομιζω οτι εχω ακομα για να νιωσω κλωτσιες...

Με βαση την αυχενικη ειμαι 14+3

Χθες πηγα σε εναν γενικο γιατρο εδω γτ δεν αντεχα να περιμενω 2 εβδομαδες ακομα για το επομενο ραντεβου. Το ειδα το μικρουλικο και ηταν ξυπνιο, κουνιοταν non stop και το πιαναμε κυριως μπρουμυτα για να χαζεψουμε λιγακι

  • Μου αρέσει 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Γεωργία μου πολύ όμορφη ιδέα με τον βυθό. Εγώ σκεπτόμουν κάτι σε δέντρα και ποταμακι με πουλάκια και πεταλούδες. Θα ζητήσω κι εγώ τιμή από την κοπέλα. Σ'ευχαριστώ. Εγώ όλες τις εξετάσεις τις κάνω στο Locus Medicus. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τελικά τα αποτελέσματα ήταν εξαιρετικά. Τόσο για το σάκχαρο όσο και καρδιολογική. Το μόνο που συνέβη είναι ότι επειδή δεν τρώω γλυκά γενικώς, μετά από τόση ποσοτητα γλυκόζης που πήρα, αλλά και τόσες ώρες νηστείας έπαθα υπογλυκαιμικο επεισόδιο. Γι'αυτό τέτοια αδυναμία μετά. 44 είχε πάει το σάκχαρο. Το θετικό είναι πως δεν έχω προδιάθεση να κάνω γιατί έχω ιστορικό από την μανούλα μου και είχα μια ανησυχία. 

Δημητρούλα μου καλά κάνεις και παίρνεις το χρόνο σου. Όλα πρέπει να είναι σε ισορροπία όταν ξεκινήσεις με το καλό. 

Κάντο μου το ίδιο ισχύει και για εσένα. Ανασύνταξη, να ξαναβρεθούν οι ισορροπίες. Και όλα θα έρθουν.

Μαρία μου εγώ αρχισα να την καταλαβαίνω στην 19η εβδομάδα. Είναι υπέροχη εμπειρία. Τώρα της μιλάω. Σύντομα κι εσύ.

Εγώ υποφέρω με την ζέστη. Ίσως και από τα κιλά. Δεν νομίζω πως τα εχω πάει πολύ καλά... Ενώ ξεκίνησα πολύ καλά αφέθηκα και τελικά έχω πάρει 7 κιλά. Όλοι μου λένε πως δεν φαίνεται τίποτα και πως ήμουν πολύ αδύνατη και πως είμαι ψηλή κι όσα και να πάρω καλά θα είμαι. Αλλά εγώ έχω αγχωθεί γιατί τα πολλά κιλά τα παίρνουμε στον 8ο και 9ο. Πως θα γίνω τότε? Δεν είμαι σε ηλικία να ξαναμαζεψει το κορμί αν γίνω τεραστια... Ελπίζω πως δεν θα γίνω.

Και τα ρούχα, τι πρόβλημα... Εγώ φοράω ακόμη μαύρα κορίτσια για την μανούλα μου και δυσκολεύομαι πολύ να βρω. Και θα μου πείτε να βγάλω τα μαύρα. Το σκέφτομαι πολύ αλλά δεν μπορώ. Με κυριεύει μια στεναχώρια που δεν μπορώ να διαχειριστώ. Και προς το παρόν αποφάσισα να μην πιέσω τον εαυτό μου. Ελπίζω να τα καταφέρω μετά την μπέμπα. Να τα καταφέρω μαζί της. 

Εγω σε λίγο περιμένω την κοπέλα να καθαρίσουμε και σήμερα έχει ντουλάπες το πρόγραμμα. Να ανεβάσω επάνω χειμωνιάτικα και να κάνω και χώρο για την ομορφούλα μου. Και μετά την β' επιπέδου πιάνω δουλειά στο δωμάτιο. 

Να έχετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!

  • Μου αρέσει 5

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Πως είστε;

Lila μου μπραβο για τις εξετάσεις σου! Κι εγώ μετα την καμπύλη ζαχαρου, ειχα εφύδρωση, λιγο τρεμουλο, ήθελα κάτι πολύ αλμυρο κλπ. Μαλλον κι εγω το ιδιο επαθα με σενα.

Πολυ ωραιο το θεμα που διαλεξες για το δωματιο. Κι εγω αλλαξα πολλες φορες γνωμη. Δεν ηξερα τι να πρωτοδιαλεξω! Αλλα επειδή κι ο αντρας μου εχει αδυναμια στον βυθο και γενικότερα στη θαλασσα, το αποφασισαμε. Αν εχεις fb μπες να δεις και το δικο μας (dream-art ή Ειρήνη Μωησιάδου). Γιατι στην ιστοσελίδα θ' αργήσει να ανεβει.

Πενθεις τη μανούλα σου κορίτσι μου... Σύντομα η κορούλα σου θα γεμίσει το σπιτικό σας με απίστευτη χαρα και θα γλυκαθεις...

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/4/2018 at 8:32 ΠΜ, Lila K είπε:

Καλημέρα σε όλες!

Γεωργία μου πολύ όμορφη ιδέα με τον βυθό. Εγώ σκεπτόμουν κάτι σε δέντρα και ποταμακι με πουλάκια και πεταλούδες. Θα ζητήσω κι εγώ τιμή από την κοπέλα. Σ'ευχαριστώ. Εγώ όλες τις εξετάσεις τις κάνω στο Locus Medicus. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τελικά τα αποτελέσματα ήταν εξαιρετικά. Τόσο για το σάκχαρο όσο και καρδιολογική. Το μόνο που συνέβη είναι ότι επειδή δεν τρώω γλυκά γενικώς, μετά από τόση ποσοτητα γλυκόζης που πήρα, αλλά και τόσες ώρες νηστείας έπαθα υπογλυκαιμικο επεισόδιο. Γι'αυτό τέτοια αδυναμία μετά. 44 είχε πάει το σάκχαρο. Το θετικό είναι πως δεν έχω προδιάθεση να κάνω γιατί έχω ιστορικό από την μανούλα μου και είχα μια ανησυχία. 

Δημητρούλα μου καλά κάνεις και παίρνεις το χρόνο σου. Όλα πρέπει να είναι σε ισορροπία όταν ξεκινήσεις με το καλό. 

Κάντο μου το ίδιο ισχύει και για εσένα. Ανασύνταξη, να ξαναβρεθούν οι ισορροπίες. Και όλα θα έρθουν.

Μαρία μου εγώ αρχισα να την καταλαβαίνω στην 19η εβδομάδα. Είναι υπέροχη εμπειρία. Τώρα της μιλάω. Σύντομα κι εσύ.

Εγώ υποφέρω με την ζέστη. Ίσως και από τα κιλά. Δεν νομίζω πως τα εχω πάει πολύ καλά... Ενώ ξεκίνησα πολύ καλά αφέθηκα και τελικά έχω πάρει 7 κιλά. Όλοι μου λένε πως δεν φαίνεται τίποτα και πως ήμουν πολύ αδύνατη και πως είμαι ψηλή κι όσα και να πάρω καλά θα είμαι. Αλλά εγώ έχω αγχωθεί γιατί τα πολλά κιλά τα παίρνουμε στον 8ο και 9ο. Πως θα γίνω τότε? Δεν είμαι σε ηλικία να ξαναμαζεψει το κορμί αν γίνω τεραστια... Ελπίζω πως δεν θα γίνω.

Και τα ρούχα, τι πρόβλημα... Εγώ φοράω ακόμη μαύρα κορίτσια για την μανούλα μου και δυσκολεύομαι πολύ να βρω. Και θα μου πείτε να βγάλω τα μαύρα. Το σκέφτομαι πολύ αλλά δεν μπορώ. Με κυριεύει μια στεναχώρια που δεν μπορώ να διαχειριστώ. Και προς το παρόν αποφάσισα να μην πιέσω τον εαυτό μου. Ελπίζω να τα καταφέρω μετά την μπέμπα. Να τα καταφέρω μαζί της. 

Εγω σε λίγο περιμένω την κοπέλα να καθαρίσουμε και σήμερα έχει ντουλάπες το πρόγραμμα. Να ανεβάσω επάνω χειμωνιάτικα και να κάνω και χώρο για την ομορφούλα μου. Και μετά την β' επιπέδου πιάνω δουλειά στο δωμάτιο. 

Να έχετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!

Αγάπη μου ευχαριστω ετσι πιστεύω οτι θα είμαστε καλύτερα όσο για τα μαυρα που φοράς για την μαμα σου ειναι κατι που αισθάνεσαι κ καλά κάνεις..εγω όταν την εχασα 24ων χρονών εκανα 6 μήνες να τα βγάλω πέταξα καντήλες λόγω καυσωνα ξ στεναχώριας κ τα πεταξα απο πανω μου. Ξαναέβαλα καταμαυρα οταν εχασα τον πατέρα μου  ήμουν συνέχεια με οτι πιο ζωντανο χρώμα υπάρχει κ με λευκά κυρίως ρούχα ..Εσένα η μπέμπα θα σε βοηθήσει με το παραπάνω κ θα δεις θα ηρεμήσεις εγω τους εχω χασει τοσα χρονια κ ακομα πονάω. Ουφ καιρός για μουσακά τηγανιζω ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια εχθες πήρα βοήθεια για κάποιες χοντρες δουλειες στο σπίτι. Μια κοπέλα που βοηθαει και τη μαμα μου και θεωρειραι "καλή". Αααχ! Σαν τα χεράκια μας κορίτσια μου τίποτα! Από πάνω της ήταν η μαμα μου για να μην ειμαι κι εγώ πολύ ωρα όρθια, αλλά μόλις γυριζε αλλου τα τα ματια της, η τσαπατσουλια πρώτη! Ξαναέπλενα το βραδυ τα ειδη υγιεινης. Μονο αυτο μπορεσα να κανω. Αν μπορουσα θα ξαναεκανα πλακακια και αρμους, γιατι όπου δεν μπορουσε να ελεγξει η μαμα μου δεν ειχε κανει τιποτα... Αλλα εχω κουραστει αρκέτα αυτες τις ημερες και φοβαμαι κιολας.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Εγώ κορίτσια εχθες πήρα βοήθεια για κάποιες χοντρες δουλειες στο σπίτι. Μια κοπέλα που βοηθαει και τη μαμα μου και θεωρειραι "καλή". Αααχ! Σαν τα χεράκια μας κορίτσια μου τίποτα! Από πάνω της ήταν η μαμα μου για να μην ειμαι κι εγώ πολύ ωρα όρθια, αλλά μόλις γυριζε αλλου τα τα ματια της, η τσαπατσουλια πρώτη! Ξαναέπλενα το βραδυ τα ειδη υγιεινης. Μονο αυτο μπορεσα να κανω. Αν μπορουσα θα ξαναεκανα πλακακια και αρμους, γιατι όπου δεν μπορουσε να ελεγξει η μαμα μου δεν ειχε κανει τιποτα... Αλλα εχω κουραστει αρκέτα αυτες τις ημερες και φοβαμαι κιολας.

Τα ίδια θέματα εχω οποτε φέρνω γυναίκα ...ξεπατώνομαι τελικά κ εγω για να γλύψω το σπίτι κ να ειναι ολα λαμπίκο βάλε προετοιμάζομαι 2 μέρες ώστε να ερθει κ ναι να κάνει χοντρες δουλειές κ καταλήγω να τα ξανακάνω η ατάκα μη στα σπάσω μη το ενα μη το αλλο εχω αλλάξει 3 όσες κ οι εγκυμοσύνες έχω μια που βάζω να σιδερώνει εστω αυτο το κάνει σωστά μα να μην τραβανε το ψυγειο τα κομοδινα μη χέσω αντε ολες τους

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο Δημητρούλα... Όλες κοροιδευουν... Το σκυλομετανιωσα για χθες. Μισοκαθαρισμενα... Μισοξεβγαλμένα... Και δεν κανει τωρα να μυριζω και τοσα απορρυπαντικα και ακομα το μπανιο μυριζει... Και στις πορτες εβαλαν ενα απορρυπαντικο που ηθελε ξεβγαλμα και που φυσικα δεν το ξεβγαλε. Αργα το καταλαβα κι εγω. Νομιζα πως η μαμα μου ειχε τον ελεγχο... Δυο εβδομάδες τώρα αναπνέω τα πάντα με μαστορες, βαψιματα, τριψιματα, απορρυπαντικα... και εχω αγχωθεί.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...