Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Χαθηκα λόγω της επέμβασης. Εγινε και αυτό και τώρα στην ανάρρωση.

Διαβάζω ετοιμάζονται δωμάτια, φουσκώνουν κοιλίτσες! Με το καλό κορίτσια να υποδεχτείτε και επισήμως τα μωράκια σας.

Διαβάζω επίσης και τα πολύ δυνατά κορίτσια που μαζεύουν δυνάμεις -οικονομικές και ψυχολογικές! Καλή δύναμη και τα καλύτερα είναι μπροστά, να είστε σίγουρες.

Εlma λυπάμαι πολύ!

Καλή εβδομάδα!

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια. Πως είστε;

Εγω εχθες μετα απο την πιεση και κουραση τοσων ημερων, ειχα παραμορφωμενα απο το πρηξιμο ποδια, απο το γονατο και κατω, ακομα και μετα το ντουζ ίδρωνα σαν να εχουμε καυσωνα και πηρα και την πιεση μου η οποια ειχε τσιμπησει παραπανω απο τις συνηθισμένες μου τιμες. Φοβήθηκα καπως, δεν σας κρυβω... Οπότε σημερα θα κανω ελάχιστα πραγματα και θα ξεκουραστω. Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα.

Alina80, καλή ανάρρωση. Ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκες.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Πως είστε;

Εγω εχθες μετα απο την πιεση και κουραση τοσων ημερων, ειχα παραμορφωμενα απο το πρηξιμο ποδια, απο το γονατο και κατω, ακομα και μετα το ντουζ ίδρωνα σαν να εχουμε καυσωνα και πηρα και την πιεση μου η οποια ειχε τσιμπησει παραπανω απο τις συνηθισμένες μου τιμες. Φοβήθηκα καπως, δεν σας κρυβω... Οπότε σημερα θα κανω ελάχιστα πραγματα και θα ξεκουραστω. Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα.

Alina80, καλή ανάρρωση. Ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκες.

Ευχαριστώ Γεωργία!

Προσπάθησε όσο μπορείς να μην κουράζεσαι. Πλησιάζεις στο τέλος, λογικό να έχεις "βαρυνει" και είναι και δίδυμα. Δεν βοηθάει και αυτή η έντονη ζέστη τόσο νωρίς...

Η αλήθεια είναι ότι ταλαιπωρήθηκα περισσότερο από ότι πίστευα από το χειρουργείο. Βέβαια η βελτίωση είναι γρήγορη οπότε όλα καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3Καλησπεραααααααα.....τι μου κανετε ομορφουλες μου;;;;

Εμεις βαφτισαμε το μικρουλη μας κ πλεον ο μικρος θοδωρης -ιωαννης εγινε χριστιανός .

Χαθηκα...λιγο οι ετοιμασιες,λιγο η κουραση της δουλειας σε συνδιασμο με τα παιδια.Δεν εχω προλαβει κ να σας διαβασει.Ας με ενημερωσει καποια εν συντομία για την κατασταση που επικρατει εδω.οι εγκυουλες μας πως πανε;οι μελλουσες;;;προεκυψε καμια ακομα εγκυμοσυνη;;;

Γεννα αν θυμαμαι καλα δεν περιμενουμε τοσο αμεσα ε;;;

Φιλια σε ολες....

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Angie'84 είπε:

3Καλησπεραααααααα.....τι μου κανετε ομορφουλες μου;;;;

Εμεις βαφτισαμε το μικρουλη μας κ πλεον ο μικρος θοδωρης -ιωαννης εγινε χριστιανός .

Χαθηκα...λιγο οι ετοιμασιες,λιγο η κουραση της δουλειας σε συνδιασμο με τα παιδια.Δεν εχω προλαβει κ να σας διαβασει.Ας με ενημερωσει καποια εν συντομία για την κατασταση που επικρατει εδω.οι εγκυουλες μας πως πανε;οι μελλουσες;;;προεκυψε καμια ακομα εγκυμοσυνη;;;

Γεννα αν θυμαμαι καλα δεν περιμενουμε τοσο αμεσα ε;;;

Φιλια σε ολες....

Να ζήσει ο νεοφώτιστος! Να χαίρεστε και να τον καμαρώνετε !

13 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Χαθηκα λόγω της επέμβασης. Εγινε και αυτό και τώρα στην ανάρρωση.

Διαβάζω ετοιμάζονται δωμάτια, φουσκώνουν κοιλίτσες! Με το καλό κορίτσια να υποδεχτείτε και επισήμως τα μωράκια σας.

Διαβάζω επίσης και τα πολύ δυνατά κορίτσια που μαζεύουν δυνάμεις -οικονομικές και ψυχολογικές! Καλή δύναμη και τα καλύτερα είναι μπροστά, να είστε σίγουρες.

Εlma λυπάμαι πολύ!

Καλή εβδομάδα!

 

Καλη δύναμη και σε σένα! Την εχω περασει δυο φορές αυτην την επέμβαση σύντομα θα την εχεις ξεχάσει. Θα συνεχίσεις με διακοπή περιοδου; Μην βιαστείς να προχωρήσεις σε νεα προσοαθεια, αλλα μόνο οταν ειναι ιδανικές οι συνθήκες.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Angie μου να σε ρωτήσω. Τα πόδια μετά τη γέννα ξεπρήζονται αμέσως ή θέλουν κάποιες μέρες; Εχω αγοράσει καλοκαιρινές παντοφλίτσες για το μαιευτήριο, αλλά ήδη δεν μου κανουν! Αυτες τις τελευταίες ημέρες τα πόδια μου εχουν πρηστει παρα πολυ!... Λεω να τις αλλάξω, αλλά αν ξεπρήζονται κάπως τις πρώτες ώρες μετά τη γέννα να τις κρατήσω... Τι λες κι εσυ;

Miss Sunny, καλό μήνα και σε σένα! Τι κάνεις; Δημητρούλα; Κάντι;

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Georgia1972 said:

Angie μου να σε ρωτήσω. Τα πόδια μετά τη γέννα ξεπρήζονται αμέσως ή θέλουν κάποιες μέρες; Εχω αγοράσει καλοκαιρινές παντοφλίτσες για το μαιευτήριο, αλλά ήδη δεν μου κανουν! Αυτες τις τελευταίες ημέρες τα πόδια μου εχουν πρηστει παρα πολυ!... Λεω να τις αλλάξω, αλλά αν ξεπρήζονται κάπως τις πρώτες ώρες μετά τη γέννα να τις κρατήσω... Τι λες κι εσυ;

Miss Sunny, καλό μήνα και σε σένα! Τι κάνεις; Δημητρούλα; Κάντι;

Καλα ειμαι Georgia λιγο κουρασμενη απο διαφορες δουλειες αλλα οκ. Θα μπεις στο μηνα σου σιγα σιγα?

Sugar,  Μελενια που ειστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Miss Sunny, εγω μετραω ανα 4 εβδομάδες πως κλείνω μηνα, αλλά βρήκε ο αντρας μου στο ιντερνετ πως οι γυναικολόγοι μετρούν καποιους μήνες με πεντε εβδομάδες, οποτε μαλλον μπαινω κατα τις 24 Μαιου αν δεν κανω λαθος... Θα ρωτήσω τον γιατρο τη Δευτέρα που έχω ραντεβού.

Αγχώνομαι λίγο για το μετά, δεν σας κρύβω...

Α, Miss Sunny δε σε ρώτησα. Πως είναι το πόδι σου;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Georgia1972 said:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Miss Sunny, εγω μετραω ανα 4 εβδομάδες πως κλείνω μηνα, αλλά βρήκε ο αντρας μου στο ιντερνετ πως οι γυναικολόγοι μετρούν καποιους μήνες με πεντε εβδομάδες, οποτε μαλλον μπαινω κατα τις 24 Μαιου αν δεν κανω λαθος... Θα ρωτήσω τον γιατρο τη Δευτέρα που έχω ραντεβού.

Αγχώνομαι λίγο για το μετά, δεν σας κρύβω...

Α, Miss Sunny δε σε ρώτησα. Πως είναι το πόδι σου;

Πω πω περασε ο καιρος! Αντε να συναντησεις τα μικρουλια σου, ανυπομονουμε ολες! Να μπαινεις να μας λες κανα νεο, να μας δινεις κουραγιο! 

Το ποδι ξαναποναει, νομιζω θα στρωσει μονο οταν κλεισουν τα σχολεια, ουφ εναμισης μηνας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, πέρασε ο καιρός και ούτε που το κατάλαβα! Ελπίζω να υπάρχει εστω και λίγος ελεύθερος χρονος να  μπαινω. Αν και όλες οι φιλες και γνωστες μου λενε πως υπάρχει τρεξιμο στην αρχη... Εννοειται βεβαιως πως θα σας εχω όλες στο μυαλό μου και στελνω τη θετικη μου ενεργεια για να πετύχετε τον στόχο σας!

Το πόδι σου κουραζεται και με την οδήγηση υποθετω... Υπομονη... Και όλοι οι γονεις που ξερω μετρουν κι αυτοι αντιστροφα για το κλεισιμο των σχολειων, σαν φυλακισμένοι! Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες....

Σας ευχαριστω καθε μια ξεχωριστά για τις ευχες σας....ο μικρός μου ηταν κύριος.Ουτε εκλαψε ουτε τπτ.Βεβαια δεν σας κρυβω πως τα πεθερικά μου παρολο που δεν μιλάμε ηρθαν στη βάφτιση κ στη χαιρετουρα στηθηκαν στην ουρά,χαιρετησαν τον αντρα μου κ εμενα με προσπερασαν κ οι 3 τους (κ η αδερφη του) χωρις να μου μιλησουν.κ ουτε εκατσαν να βγαλουν εστω μια φωτο με το παιδι τους κ το εγγονι τους.τελικά ερχεται μια στιγμη που πεφτουν οι μασκες κ αποκαλυπτεται το τι ειναι ο καθενας...

Γεωργια μου οντως στην εγκυμοσυνη καποιοι μηνες μετρουν 5 εβδομάδες. Στις 36 εβδομαδες μπαινεις στο μηνα σου.κ τα ποδαρακια δυστυχως δεν ξεπρηζονται αμέσως. Παρε καλοκαιρινες με διχάλα. Εγω τετοιες ειχα κ με βολεψαν.

Φιλια σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααα, πως ειστε?

@alina80 ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις κι αλλο κι απο δω και περα να ξεπεραστουν τα εμποδια και να ερθει ενα υγιες μωρακι στο σπιτικο σας

@Angie'84 να σας ζησει ο νεοφωτιστος και να τον καμαρωνετε μια ζωη! Οσον αφορα τα πεθερικα δεν θελω να σχολιασω τπτ. τετοιες μικροτητες δεν χωρουν σε τετοιες χαρες...

@Georgia1972 πρηστηκαν τα ποδαρακια σου; Λιγο εμεινε, η ουρα μονο και θα φυγουν ολα!!! θα συναντησεις τους αντρες που θα σε αγαπουν παντοτινα!

@Miss Sunny αντε να τελειωσουν τα σχολεια να ηρεμησουμε ολοι κι εσυ να ξεκουρασεις το ποδαρακι σου και να προχωρησεις μπροστα...

Κοριτσια να ρωτησω κατι αν γνωριζετε. Καθε βραδυ την τελευταια εβδομαδα μολις ξαπλωσω για υπνο νιωθω να μουδιαζω και δεν μπορω να βολευτω πουθενα. Εχει τυχει σε καμια? Καμια ιδεα πως να το αποφυγω? Αρκετα εκνευριστικο

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...