Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια μου ...μα τι εγινε;;;;;;μασ πήγανε στα μωβ;;ααάααααα καλεεεεεεεε όλο αλλαγές έχουμε..

Κορίτσια ioanna...loukoumadaki... και κοπέλες που δεν έχουμε μείνει ακόμα εγκυουλες και ξεχνάω τα ονόματα θα μείνουμε τώρα και θα κάνουμε ποδαρικό...κύριε σερβερ παρακαλώ μην κλείσετε πριν μείνουμε όλες χιχιχι

Μανούλες μου βάλτε τικερ να βλέπουμε τα νινακια που μεγαλώνουν ..

Κορίτσια άλλαξα μόνο την ηλικία από 29 πήγα 30 και σε λίγους μήνες 31 δηλαδή χαχχαχχχχχχχχαχα

Τα φιλιά μου σε όλες έλα ρίξτε μπεμπεδοσκονη γιατί μετακομίσαμε και την εχασα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου ...μα τι εγινε;;;;;;μασ πήγανε στα μωβ;;ααάααααα καλεεεεεεεε όλο αλλαγές έχουμε..

Κορίτσια ioanna...loukoumadaki... και κοπέλες που δεν έχουμε μείνει ακόμα εγκυουλες και ξεχνάω τα ονόματα θα μείνουμε τώρα και θα κάνουμε ποδαρικό...κύριε σερβερ παρακαλώ μην κλείσετε πριν μείνουμε όλες χιχιχι

Μανούλες μου βάλτε τικερ να βλέπουμε τα νινακια που μεγαλώνουν ..

Κορίτσια άλλαξα μόνο την ηλικία από 29 πήγα 30 και σε λίγους μήνες 31 δηλαδή χαχχαχχχχχχχχαχα

Τα φιλιά μου σε όλες έλα ρίξτε μπεμπεδοσκονη γιατί μετακομίσαμε και την εχασα :)

Καλημέρααα!!!!

Αυτό θα μας κάνεις τώρα δηλαδή;;Θα αλλαζείς αριθμούς κάθε έτος;;;;;😁😁😁

🍼🍼🍼🍼🍼🍼👶👶👶👶👶🚼🚼🚼🚼🚼🚼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια τι μουντός καιρός ειναι αυτος παλι σημερα...εμεις εδω δεν εχουμε αερα.μονο συννεφιά κ ζέστη εχουμε κ εγω τρελλη υπνηλιααααααα...

Ουτε η μικρη σηκώνεται απο το κρεβατι...εδω κ μια ωρα προσπαθώ να την ξυπνήσω κ την εχει πλακώσει η κουβέρτα...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Κι εμένα μωρέ μου αρέσει το μωβάκι. Εγώ είχα κάνει κι ένα πέρασμα απ αυτό το φόρουμ αλλά μετά το ξέχασα τελείως :P

Ε μα καθίστε εσείς να αλλάζετε ηλικίες! Ενώ εγώ με την ημερομηνία κανένα πρόβλημα :tongue:

Αντζιιιιι χρόνια πολλά για χθες! Δεν μπήκα καθόλου όλη τη μέρα! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος!

Καλά ο άερας φοβερός, ξύπνησα ξημερώματα και μάζευα την τέντα γιατί χτυπούσε και δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Τώρα έπεσε λίγο. Αχαχα νατάσα!! Η πεθερά κυνηγούσε τα φύλλα;; Μα είναι δυνατόν! :shock:

Ιωάννα μάλλον κι εσένα σε εμπνέει το μωβάκι τελικά και σε βλέπουμε συχνότερα!

Έχω ξεκινήσει διάβασμα για μια πιστοποίηση που θέλω να δώσω και δεν την παλεύω ΚΑΘΟΛΟΥ!! Συγκέντρωση μηδέν! Αφήστε που δεν θυμάμαι και τίποτα! Απορώ πως κάνουν μεταπτυχιακά σε τέτοια ηλικία :confused:


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερες καλημερες χρονια πολλα στην αντζυ! δεν μου δεχεται τικερακι με τιποτα..παω στο φορουμ παω να φτιαξω ενα για να το κανω αντιγραφη εδω οχι λεει ειναι μεγαλο 80 επι 200. εμεις θελουμε 80 επι 80...πως να το αλλαξω:cry::cry:


7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!!

Αυτό θα μας κάνεις τώρα δηλαδή;;Θα αλλαζείς αριθμούς κάθε έτος;;;;;😁😁😁

🍼🍼🍼🍼🍼🍼👶👶👶👶👶🚼🚼🚼🚼🚼🚼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼

Χαχαχαχχχα Νατασακι μουυυυυ ναιιιιιιι αν μασ πάνε αλλού σε λίγους μήνες θα το κάνω 31 χαχαχ χαχαχαχχχα εύχομαι να κάτσουμε εδώ στα μωβ είναι το αγαπημένο μου χρώμα ...σεντόνια...κουβέρτες ακόμα και η διακόσμηση του σπιτιού (όχι σε ολα) είναι μωβ χαχαχαχχχα:)

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΘΑ ΜΑς τρελανουν;;; αφηνουν τα απωθητικα για γατες και διωχνουν εμας;;;;

και δηλαδη εμεις που δεν μειναμε εγγυες χανουμε το γουρι μας;

μελιτινη κι εγω απορω πως κανουν μεταπτυχιακα . Πιστεύω πως οι περισσότεροι που τα κάνουν δεν εχουν σταματησει καθολου την διαδικασια εκπαιδευσης.

Αντζι, μου κι εγω σε ξεχασα κοριτσι μου . Χρονια σου πολλα και καλα, και με το καλο το μπεμπουλινι σου αγκαλια! αστην την κοπελα να κοιμηθει! ταλαιπωρηθηκε τις προηγουμενες μερουλες!

Μ' αρεσουν οι πεθερες των κοριτσιών που μαζευουν φύλλα στον αερα !! ποσο προκομενες! κι εσεις ανεπροκοπες βλεπετε τα φυλλα να μαζευονται ξανα και ξανα και τα αφηνετε να κανουν στιβες! φτου σας!!! :P

Βρ εκοριτσια ιδρωνω σημερα! τι σιχαμαρα κινειται στον αερα; μπλιαχ!

Λασκαρε η δουλεια σημερα οπως καταλαβατε !

θα σπαμαρω τοσο πολυ οταν θα εχω χρονο που θα μας φτιαξουν δικο μας σαιτ. δεν θα εχουν που να μας διωξουν. Επισης, εδω εχει τσατ. εννοειται θα κανουμε λαιβ καμια μερα χοχοχοοχοχοχοχοχ


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου ...μα τι εγινε;;;;;;μασ πήγανε στα μωβ;;ααάααααα καλεεεεεεεε όλο αλλαγές έχουμε..

Κορίτσια ioanna...loukoumadaki... και κοπέλες που δεν έχουμε μείνει ακόμα εγκυουλες και ξεχνάω τα ονόματα θα μείνουμε τώρα και θα κάνουμε ποδαρικό...κύριε σερβερ παρακαλώ μην κλείσετε πριν μείνουμε όλες χιχιχι

Μανούλες μου βάλτε τικερ να βλέπουμε τα νινακια που μεγαλώνουν ..

Κορίτσια άλλαξα μόνο την ηλικία από 29 πήγα 30 και σε λίγους μήνες 31 δηλαδή χαχχαχχχχχχχχαχα

Τα φιλιά μου σε όλες έλα ρίξτε μπεμπεδοσκονη γιατί μετακομίσαμε και την εχασα :)

χαχχαχαχαχαχχαχα... Αγαπητε κυριε σερβερ, φετος θα μαστε πολυ καλα κοριτσια... Μην μας διωξετε απο δωθε..... χαχαχαχα δεν θα εχουμε που να παμε μετα... χαχαχ..

εγω κυρια χρυση μου.. δεν εβαλα ηλικια. το εκοψα στην παυλα.. χαχχαχαχαχαχαχαχ

Καλημέρα!!

Κι εμένα μωρέ μου αρέσει το μωβάκι. Εγώ είχα κάνει κι ένα πέρασμα απ αυτό το φόρουμ αλλά μετά το ξέχασα τελείως :P

Ε μα καθίστε εσείς να αλλάζετε ηλικίες! Ενώ εγώ με την ημερομηνία κανένα πρόβλημα :tongue:

Αντζιιιιι χρόνια πολλά για χθες! Δεν μπήκα καθόλου όλη τη μέρα! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος!

Καλά ο άερας φοβερός, ξύπνησα ξημερώματα και μάζευα την τέντα γιατί χτυπούσε και δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Τώρα έπεσε λίγο. Αχαχα νατάσα!! Η πεθερά κυνηγούσε τα φύλλα;; Μα είναι δυνατόν! :shock:

Ιωάννα μάλλον κι εσένα σε εμπνέει το μωβάκι τελικά και σε βλέπουμε συχνότερα!

Έχω ξεκινήσει διάβασμα για μια πιστοποίηση που θέλω να δώσω και δεν την παλεύω ΚΑΘΟΛΟΥ!! Συγκέντρωση μηδέν! Αφήστε που δεν θυμάμαι και τίποτα! Απορώ πως κάνουν μεταπτυχιακά σε τέτοια ηλικία :confused:

Ναι ναι, ειπα να κανω ποδαρικο μελιτινακι μου!!!! χαχαχχαχαχαχα.. Καλε ποια συγκέντρωση;; σου εχει παρει το νινι τα μυαλα...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΕ ΘΑ ΜΑς τρελανουν;;; αφηνουν τα απωθητικα για γατες και διωχνουν εμας;;;;

και δηλαδη εμεις που δεν μειναμε εγγυες χανουμε το γουρι μας;

μελιτινη κι εγω απορω πως κανουν μεταπτυχιακα . Πιστεύω πως οι περισσότεροι που τα κάνουν δεν εχουν σταματησει καθολου την διαδικασια εκπαιδευσης.

Αντζι, μου κι εγω σε ξεχασα κοριτσι μου . Χρονια σου πολλα και καλα, και με το καλο το μπεμπουλινι σου αγκαλια! αστην την κοπελα να κοιμηθει! ταλαιπωρηθηκε τις προηγουμενες μερουλες!

Μ' αρεσουν οι πεθερες των κοριτσιών που μαζευουν φύλλα στον αερα !! ποσο προκομενες! κι εσεις ανεπροκοπες βλεπετε τα φυλλα να μαζευονται ξανα και ξανα και τα αφηνετε να κανουν στιβες! φτου σας!!! :P

Βρ εκοριτσια ιδρωνω σημερα! τι σιχαμαρα κινειται στον αερα; μπλιαχ!

Λασκαρε η δουλεια σημερα οπως καταλαβατε !

θα σπαμαρω τοσο πολυ οταν θα εχω χρονο που θα μας φτιαξουν δικο μας σαιτ. δεν θα εχουν που να μας διωξουν. Επισης, εδω εχει τσατ. εννοειται θα κανουμε λαιβ καμια μερα χοχοχοοχοχοχοχοχ

τσατ κανει η μανα μου οταν βλέπει γάτες στη γειτονιά.. βγαινει κ φωναζει τσατ τσατ.. ολες εξαφανιζονται... λες να το προτεινω στα απωθητικα;;;; ααααααχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχαχαχαχχαχαα

Αστα να πανε.. σαν τις εξοριστες. Δεν εχω φορουμ, δεν εχω ελπιδα, δεν θα με κλαψει καμια πατρίδα!!! χαχαχαχαχαχ

Κοριτσουδια εγω μολις εκανα υπερηχο θυρεοειδούς, γτ ανεβηκε η tsh και με ξαποστειλλε ο γιατρός για υπερηχο κ στραβοκαταπινω.... Πολυ χαλια.. εδωσα κ το αιματακι μου.. Παρασκευή βράδυ αποτελέσματα...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

τσατ κανει η μανα μου οταν βλέπει γάτες στη γειτονιά.. βγαινει κ φωναζει τσατ τσατ.. ολες εξαφανιζονται... λες να το προτεινω στα απωθητικα;;;; ααααααχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχαχαχαχχαχαα

Αστα να πανε.. σαν τις εξοριστες. Δεν εχω φορουμ, δεν εχω ελπιδα, δεν θα με κλαψει καμια πατρίδα!!! χαχαχαχαχαχ

Κοριτσουδια εγω μολις εκανα υπερηχο θυρεοειδούς, γτ ανεβηκε η tsh και με ξαποστειλλε ο γιατρός για υπερηχο κ στραβοκαταπινω.... Πολυ χαλια.. εδωσα κ το αιματακι μου.. Παρασκευή βράδυ αποτελέσματα...

μπα σε καλο σου εσκασα στα γελια!!! τσατ τσατ τσατ!!!

ειδε τπτ στον υπερηχο τελικα;


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites

μπα σε καλο σου εσκασα στα γελια!!! τσατ τσατ τσατ!!!

ειδε τπτ στον υπερηχο τελικα;

χαχαχαχχαχαχ.. ελιωσα κι εγω κ με αγριοκοιτα ο αντρας μου. Λεει παλι με τις φίλες σου μιλας;;

Στον υπερηχο ολα καλα. Περιμένω αιματολογικες Παρασκευή


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

καλημερες καλημερες χρονια πολλα στην αντζυ! δεν μου δεχεται τικερακι με τιποτα..παω στο φορουμ παω να φτιαξω ενα για να το κανω αντιγραφη εδω οχι λεει ειναι μεγαλο 80 επι 200. εμεις θελουμε 80 επι 80...πως να το αλλαξω:cry::cry:

μάλλον μπλου δεν θες να βάλεις απλό τικεράκι αλλά εικόνα ε; άνοιξέ την με το paint και μικρυνέ την για να την δεχτεί!

ουουου σας βρηκα κ εγω!!! γιατι μας διωξανε παλι????

Καλώς το ευάκι! Τι έγινε με τον υπέρηχο; ακούσατε καρδούλα;

και δηλαδη εμεις που δεν μειναμε εγγυες χανουμε το γουρι μας;

Όχι καλέ, όλες εμείς το κάνουμε το γούρι, σιγά μη μας νοιάζει που θα είμαστε! :D

Κοριτσουδια εγω μολις εκανα υπερηχο θυρεοειδούς, γτ ανεβηκε η tsh και με ξαποστειλλε ο γιατρός για υπερηχο κ στραβοκαταπινω.... Πολυ χαλια.. εδωσα κ το αιματακι μου.. Παρασκευή βράδυ αποτελέσματα...

Μην αγχώνεσαι βρε, το πολύ πολύ να αρχίσεις κανένα χαπάκι, ή αν παίρνεις ήδη να αυξήσεις δόση. Όλος ο κόσμος έχει θυρεοειδή πια, δεν ήσουν στη συζήτηση με το τσερνόμπιλ; :tongue: Τελικά ο υπέρηχος τι έδειξε;

Τσατ τσατ τσατ δεν ήξερα ομολογώ.. μόνο πουλ πουλ για τις κότες και μπόι μπόι για τα γαιδούρια! :D:D:tongue:


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...