Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

On 18/5/2018 at 1:28 ΠΜ, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω μια στιγμή στα γρήγορα να δω τα νέα σας και να σας πω πως τα αγόρια μου γεννήθηκαν χθες Πέμπτη το πρωί! Βιάστηκαν λιγουλάκι αλλά είναι καλά για δίδυμα. Θα μείνουν λίγο στη θερμοκοιτιδα για παρακολούθηση. Ακόμα δεν το πιστεύω! Είναι σαν κουκλιτσες! Θα σας τα πω λεπτομερώς ελπίζω στην πορεία. Πρέπει να σταματήσω και το τικερακι να μετράει! Χαχαχα!

Eamo μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να σταματήσουν οι αγωνίες.

να σ ζήσουν τα μωράκια σου ,να είναι πάντα καλοτυχο στην ζωή τους!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? 

Εαμο μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! 

Αντε Δημητρουλα να μπεις σε σειρά. 

Γεωργία μου όταν βρεις λίγο χρόνο μπες να μας πεις λεπτομέρειες!! 

Φιλάκια πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου....

Γεωργιτσα μου να σας ζησουυυυυυυν τα μωρα σας....Γερα κ καλοτυχα να ειναι τα μικρα σας αντρακια κ εσεις να ειστε παντα καλα για να τους καθοδηγειτε κ να τους καμαρωνετε!!!!

Πιγκουλινι να χαιρεσαι την κορουλα σου....

Τι κανετε οι υπολοιπες;;;

Εγω εχω μπλεξει λιγο με τη δουλεια κ τα παιδια κ δεν προλαβαινω να μπαίνω οσο συχνα θα ηθελα...

 

  • Ευχαριστώ 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie'84 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου....

Γεωργιτσα μου να σας ζησουυυυυυυν τα μωρα σας....Γερα κ καλοτυχα να ειναι τα μικρα σας αντρακια κ εσεις να ειστε παντα καλα για να τους καθοδηγειτε κ να τους καμαρωνετε!!!!

Πιγκουλινι να χαιρεσαι την κορουλα σου....

Τι κανετε οι υπολοιπες;;;

Εγω εχω μπλεξει λιγο με τη δουλεια κ τα παιδια κ δεν προλαβαινω να μπαίνω οσο συχνα θα ηθελα...

 

Καλημέρα Αντζουλινι!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Να χαίρεσαι και εσυ τα όμορφα παιδάκια σου!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Γεωργία μου είσαι τόσο χαρούμενη. Πόσο σου αξίζει! Να είστε πάντα όλοι καλά, γέροι κι ευτυχισμένοι. Με το καλό να τα υποδεχτειτε στο σπίτι σας. Ποτέ σας έχουν πει. Χαίρομαι που μας σκέπτεσαι. Κι εμείς σε σκεφτόμαστε!

Eamo κορίτσι όλα καλά. Θα αργήσει να σου φύγει η αίσθηση του να προσεχεις υπερβολικά. Δεν είναι και κακό όμως. Τελικά έκανε λάθος ο γιατρός? Δεν κατάλαβα γιατί σε πανικοβαλαν τόσο...

 Pingu μου λίγο καθυστερημένα, αλλά με όλη μου την καρδιά σου εύχομαι τα καλυτερα για την κορούλα σου. Να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη. 

Δημητρούλα πως πάει η δουλειά? Υπάρχει περίπτωση για άδεια ή να κλείσει η εταιρία λίγο τον Αύγουστο? Να πηγαίνατε λιγο διακοπές. Θα χαλαρωσετε. 

Μαρία μου τι κάνεις? Στο νησί έχετε καθόλου κόσμο?

Εγω κορίτσια μετέφερα τα πάντα για το μωρο στο σπίτι. Εχω τα περισσότερα από τον αδερφό μου και την κολλητή μου. Και τα έχω κρατήσει σε άριστη κατάσταση. Χαίρομαι να τα βλέπω. Εχω πολύ πλύσιμο βέβαια. Και παρόλο που προσπάθησα να τα συντονισω, τελικά πρώτα ήρθαν τα πράγματα και μετά θα έρθει ο μπογιατζής που με έστησε. Δεν πειράζει. Πιστεύω σε 2 εβδομάδες να καταφέρω να τελειώσω και να φύγω για το νησί για δουλειά. 

Η μπέμπα κουνιέται κι έχει δυναμώσει ώστε να είναι πιο αισθητή η παρουσία της. Αρχες του Ιούνη το ραντεβού με τον γιατρό.

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κάνετε? Γράψτε νέα σας. 


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lila μου σ' ευχαριστω! Σε όλες μας αξιζει να το ζήσουμε. Κι εσυ ευχομαι να εχεις ενα ηρεμο υπολοιπο εγκυμοσυνης.

Δεν μας εχουν πει ποτε θα τα παρουμε. Απο τα μικρα εξαρταται. Πρεπει να μπορουν να τρωνε χωρις βοηθεια 50 ml ο καθενας, σταθερα σε καθε γευμα και να κανουν 4-5 γευματα για να παρουν λιγο βαρος ακομη. Τωρα ειναι 2200 ο καθενας.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεεεεεςςςς

Γεωργία μου είμαι σίγουρη ότι μέχρι τέλος της άλλης εβδομάδας θα έχουν βγεί..πω φαντάζομαι το τρέξιμο σας αλλά χαλάλι τα παλληκάρια σας σίγουρα το αξίζουν κ με το παραπάνω❤

Λιλάκι στην δουλειά κ να πάρω άδεια ο άντρας τώρα δουλεύει ασε που μέχρι να μας πληρώσουν τραβάει πολλά ο έρμος για τα απλά τα καθημερινά μαςκ του αμαξιού. Και για να λείψω πρέπει να συμπληρώσω ώρες οπότε καλύπτω απο τώρα για πέρα απο τη νόμιμη άδεια. Σημασία έχει ότι φεύγω απο το σπίτι κ πέρνω ένσημα να έχω βιβλιάριο υγείας τίποτα άλλο. Είμαιστε πολύ πιεσμένοι αλλά ελπιζω να μας πάνε όλα καλά.

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μενα κορίτσια!

Δημητρούλα ο αντρας μου δεν κρατιεται να ερθουν σπιτι. Εγω λεω ας καθησουν μεχρι να δυναμωσουν για να νιωθω περισσοτερη ασφαλεια.

Φανταζομαι εισαι ηδη στη δουλεια; Καλή εργασία.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κι απο μενα κορίτσια!

Δημητρούλα ο αντρας μου δεν κρατιεται να ερθουν σπιτι. Εγω λεω ας καθησουν μεχρι να δυναμωσουν για να νιωθω περισσοτερη ασφαλεια.

Φανταζομαι εισαι ηδη στη δουλεια; Καλή εργασία.

Κορίτσι μου γλυκό έχεις δίκιο για τα μωρά..είμα καθοδόν για τη δουλειά...πάω να ξεδώσω χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα !!

@Lila K εχω μια γιατρό εδώ που μου έγραφε άδειες, εξετάσεις ... για τα πιο χοντρά πήγαινα Αθήνα. Πήγαμε σε αυτή για έναν υπέρηχο , να το δει και ο άντρας μου που λόγω δουλειάς δεν τα είχε κατάφερει . Ανέφερα κάτι ενοχλήσεις που είχα και μέτρησε τον τράχηλο από την κοιλιά και βγήκε κάτω από 2,4 που είναι το όριο ασφαλείας, άρα ξάπλα ως την γεννά.  Όταν πήγα Αθήνα μετρήσαμε και από κοιλιά και κολπικά και ήταν όπως πριν. Εγώ περιμένω και την β επιπέδου να σιγουρευτώ γιατί ακόμα μου έχει μείνει η αγωνία .

Γεωργια μου θα περάσουν γρήγορα οι μέρες, θα δυναμώσουν τα θαυματακια σου και θα γεμίσει το σπίτι σας !

 

  • Μου αρέσει 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

Γεωργία μου άντε σε λίγο θα έρθουν και τα μωράκια σπίτι! τι ευτυχισμένες στιγμές! θα μυρίσει το σπίτι σας μωρουδίλα! 

θυμάμαι , αυτό είχε πει η μάνα μου όταν ειχε ερθει το πρώτο βράδυ να κοιμηθεί σπίτι μου και να με βοηθήσει όταν γέννησα τον γιόκα μου! :)

εγώ ακόμα περιμένω! βολεύτηκε στην κοιλιά και δεν λέει να βγει! μ έχει πιάσει μια ανυπομονησία, άλλο πράγμα! δε σκέφτομαι ούτε τοκετό, ούτε πόνους, ούτε άγχος, ούτε τίποτα! με ρωτάνε κι όλοι αν γέννησα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αχ, Lia μου εγω παλι ήθελα να κρατηθουν λιγο ακομη στην κοιλια μου. Να ειναι λίγο πιο δυναμωμενα. Αλλα αφου επρεπε να τα παρει ο γιατρος, τι να κανουμε...

Αντε με το καλό κι εσυ κορίτσι μου!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργία μου καλώς να τα δεχτείς τα αγόρια σου και στο σπίτι!

eamo Εχεις και εσύ τα δίκια σου. Πότε είναι η β επιπέδου;

Λια με το καλό και εσύ - αν κατάλαβα καλά οποιαδήποτε στιγμή γεννάς;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...