Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε; οι εγκυμονούσες; 

Άντζυ άσε εμείς είμαστε όλοι κρυωμένοι και δυστυχώς και το μωρό. Αν δεν του ρίξω 2 αμπούλες φυσιολογικού ορού πριν από κάθε γεύμα, μπουκώνει πολύ. Και πλέον είναι ένα μήνα κρυωμένο, στεναχωριέμαι με αυτή την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 8/10/2018 at 11:15 ΠΜ, Lia21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε; οι εγκυμονούσες; 

Άντζυ άσε εμείς είμαστε όλοι κρυωμένοι και δυστυχώς και το μωρό. Αν δεν του ρίξω 2 αμπούλες φυσιολογικού ορού πριν από κάθε γεύμα, μπουκώνει πολύ. Και πλέον είναι ένα μήνα κρυωμένο, στεναχωριέμαι με αυτή την κατάσταση.

Οχ μωρε περαστικα.πρεπει να προσεχετε πολυ κ να μην δεχεσαι κ κοσμο σπιτι σου γιατι αυτη την εποχη ειναι ολοι κρυωμενοι....

Που ειναι ολα τα κοριτσια μας; 

Η Γεωργια μας πως περνα με τοσους αντρες στο σπιτι;

Μαρακι ποτε γεννας;

Η sugar μας γεννησε;Δεν μιλαμε πολυ συχνα κ εχω ξεχασει λιγουλακι...συγχωρεστε με

Σας φιλω γλυκα ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε;

Εγω γεννησα με καισαρική στις 12/10 εναν παιδαρο 3860γρ, 55εκ που μου έχει πάρει το μυαλό.

Περαν απο τον ικτερο που εκανε κι ακόμα έχει αλλά λογικά λιγότερο (έχει πολύ καλύτερο χρώμα) είναι πολυ καλος μέχρι στιγμής. Θηλάζει, βγαζω και με το θήλαστρο μια χαρα το παλεύουμε απλά νιώθω πτώμα...

  • Μου αρέσει 4

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέραααααα Να μας ζήσει ο γαμπρούλης μας!!!! Ζουμπουρλούλης μια χαρά ❤

Κορίτσια αντε τα πήρατε αγκαλίτσα!

Εγώ αλλάζω δουλειά 31-10 αρχίζω σε γνωστή εταιρεία κινητης 8ωρη με το νεο χρόνο θα ξαναρχίσω το τρέξιμο κ για το θέμα μωρο αντε να δούμε τι θα κάνουμε κ εμεις γιατι μας εχει παρει αποκάτω

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 24/10/2018 at 2:56 ΜΜ, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε;

Εγω γεννησα με καισαρική στις 12/10 εναν παιδαρο 3860γρ, 55εκ που μου έχει πάρει το μυαλό.

Περαν απο τον ικτερο που εκανε κι ακόμα έχει αλλά λογικά λιγότερο (έχει πολύ καλύτερο χρώμα) είναι πολυ καλος μέχρι στιγμής. Θηλάζει, βγαζω και με το θήλαστρο μια χαρα το παλεύουμε απλά νιώθω πτώμα...

Μαρακι να σας ζησει κοριτσακι μου....γεροςκ καλοτυχος να ειναι κ να εχει ολα τα καλα του κοσμου...

Σιγα σιγα θα μπειτε σε ενα προγραμμα...Να μας τον φιλησεις τον ομορφο...

Εσυ πως εισαι;φιλακια πολλα


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Να 'μαι κι εγώ!!! Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε; Χάθηκα αλλά δεν σας ξέχασα. Έχω πολύ απαιτητικη καθημερινότητα. Πολύ κούραση... Αλλά χαλάλι τους! Είδα στη γρήγορη ματιά που έριξα πως γέννησε το Μαράκι μας! Μαράκι να σας ζήσει ο μπέμπης κορίτσι μου. Γερός και καλότυχος να είναι και να έχει μια ονειρεμένη ζωή. Καλά αναθρεμματα! Δημητρουλα μου σε σκέφτομαι έντονα, αλλά είδα πως δεν ξεκίνησες ακόμη. Με το καλό κορίτσι μου. Pingu μου κι εσύ ακόμη βλέπω. Αντε να μπαίνετε σε σειρά και όταν ξαναεπισκεφτω τη σελίδα μας να δω κι άλλα ευχάριστα. Angie μου τι κάνουν τα ζουζούνια σου;

Αχ, πρέπει να σας αφήσω για κοιμηθώ λιγάκι γιατί είναι δύσκολα τα πράγματα. Και τώρα που μπήκα βρήκα λίγο χρόνο γιατί είναι και η θεία μου εδώ και με βοηθάει αυτό το διάστημα. Σας φιλώ και σας στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! Θα σας ξαναβρώ με την πρώτη ευκαιρια❤️

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας...

Τα δικά μου νεα είναι ότι ο μικρούλης πρέπει να έχει κολικους και ζορίζεται τις τελευταίες μέρες και μαζί με αυτον κι εγω. Επίσης εχει 3 μέρες να κάνει κακα. Έχει καμια σας να μου προτεινει τπτ; με όλα αυτά συν του οτι γυρισα στο μαγαζι είμαι σε πλήρη απασχόληση

Συμπεθερα τι λεει η καινούρια δουλειά; βαλατε μπρος για τη νεα προσπάθεια;

 

 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας...

Τα δικά μου νεα είναι ότι ο μικρούλης πρέπει να έχει κολικους και ζορίζεται τις τελευταίες μέρες και μαζί με αυτον κι εγω. Επίσης εχει 3 μέρες να κάνει κακα. Έχει καμια σας να μου προτεινει τπτ; με όλα αυτά συν του οτι γυρισα στο μαγαζι είμαι σε πλήρη απασχόληση

Συμπεθερα τι λεει η καινούρια δουλειά; βαλατε μπρος για τη νεα προσπάθεια;

 

 

γεια σου κοριτσι!!! αν θυλαζεις αποκλειστικα δεν πειραζει που δεν εχει κανει κακα ειναι φυσιολογικο. αν ομως δινεις ξενο γαλα πρεπει να παρεις αμεσως την παιδιατρο σου λογικα θα σου πει να κανετε βρεφικο κλισμα. κ να δειτε μηπως τον πειραζει το ξενο γαλα

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας...

Τα δικά μου νεα είναι ότι ο μικρούλης πρέπει να έχει κολικους και ζορίζεται τις τελευταίες μέρες και μαζί με αυτον κι εγω. Επίσης εχει 3 μέρες να κάνει κακα. Έχει καμια σας να μου προτεινει τπτ; με όλα αυτά συν του οτι γυρισα στο μαγαζι είμαι σε πλήρη απασχόληση

Συμπεθερα τι λεει η καινούρια δουλειά; βαλατε μπρος για τη νεα προσπάθεια;

 

 

Καλησπερα κοριτσακι. Διαβαζα το θεματακι σας απο την αρχη αλλα δεν ειχα κανει εγγραφη.εχω ενα μπεμπη 9 μηνων.ειχαμε εντονους κολικους.Πηραμε σταγονιτσες biogaia ειναι προβιοτικα και μια αλοιφουλα της frezyderm colic relief massage gel πολυ καλη 10 λεπτα μετα την επαλοιψη στην κοιλιτσα αεριζοταν και ηρεμουσε.ρωτα τον παιδιατρο σου.επισης θηλαζα αποκλειστικα και καποια στιγμη σταματησε να κανει κακα.Η παιδιατρος ειπε δεν πειραζει εφοσον τρωει και δεν ζοριζεται γιατι το μητρικο αφομιωνεται πληρως στην εβδομαδα πανω βαζαμε υποθετακι.με τις στερεες κανει καθε μερα.Αν ομως δινεις ξενο πρεπει να κανει κακα του συχνα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, linaa είπε:

γεια σου κοριτσι!!! αν θυλαζεις αποκλειστικα δεν πειραζει που δεν εχει κανει κακα ειναι φυσιολογικο. αν ομως δινεις ξενο γαλα πρεπει να παρεις αμεσως την παιδιατρο σου λογικα θα σου πει να κανετε βρεφικο κλισμα. κ να δειτε μηπως τον πειραζει το ξενο γαλα

 

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακι. Διαβαζα το θεματακι σας απο την αρχη αλλα δεν ειχα κανει εγγραφη.εχω ενα μπεμπη 9 μηνων.ειχαμε εντονους κολικους.Πηραμε σταγονιτσες biogaia ειναι προβιοτικα και μια αλοιφουλα της frezyderm colic relief massage gel πολυ καλη 10 λεπτα μετα την επαλοιψη στην κοιλιτσα αεριζοταν και ηρεμουσε.ρωτα τον παιδιατρο σου.επισης θηλαζα αποκλειστικα και καποια στιγμη σταματησε να κανει κακα.Η παιδιατρος ειπε δεν πειραζει εφοσον τρωει και δεν ζοριζεται γιατι το μητρικο αφομιωνεται πληρως στην εβδομαδα πανω βαζαμε υποθετακι.με τις στερεες κανει καθε μερα.Αν ομως δινεις ξενο πρεπει να κανει κακα του συχνα

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Θηλαζω αποκλειστικά και σκεφτόμουν αύριο να παρω τον παιδίατρο τηλέφωνο και κάποια στιγμή το ελεγα και στο μπέμπη... Μάλλον φοβήθηκε γτ τελικά το μεσημέρι τα κατάφερε κι έκανε κακα. Αυτός τα έκανε εγώ ξαλαφρωσα

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Θηλαζω αποκλειστικά και σκεφτόμουν αύριο να παρω τον παιδίατρο τηλέφωνο και κάποια στιγμή το ελεγα και στο μπέμπη... Μάλλον φοβήθηκε γτ τελικά το μεσημέρι τα κατάφερε κι έκανε κακα. Αυτός τα έκανε εγώ ξαλαφρωσα

Συμπεθέρα μου το πιστεύεις ασχολείσαι με τα κακάκια του μπέμπη:-P ελπίζω να ξαλάφρωσε το αντράκι μας...

Εχω μέλλον ακόμα δεν μπορώ εχουν προκύψει απροοπτα οικονομικά που πρέπει να φτιάξουμε πρώτα κ μετά...βουρ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Θηλαζω αποκλειστικά και σκεφτόμουν αύριο να παρω τον παιδίατρο τηλέφωνο και κάποια στιγμή το ελεγα και στο μπέμπη... Μάλλον φοβήθηκε γτ τελικά το μεσημέρι τα κατάφερε κι έκανε κακα. Αυτός τα έκανε εγώ ξαλαφρωσα

Ψυχουλα μου..κι αυτος θα ξαλαφρωσε.ειναι και μικρουλης.γερος να ναι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Συμπεθέρα μου το πιστεύεις ασχολείσαι με τα κακάκια του μπέμπη:-P ελπίζω να ξαλάφρωσε το αντράκι μας...

Εχω μέλλον ακόμα δεν μπορώ εχουν προκύψει απροοπτα οικονομικά που πρέπει να φτιάξουμε πρώτα κ μετά...βουρ

Ειλικρινά πολλές φορές νιώθω ότι είναι ψέμα... αναρωτιέμαι αν είναι δικός μου. Εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις αμεσα. Εξάλλου χρειαζομαστε νύφη!

πρίν από 41 λεπτά , Comet είπε:

Ψυχουλα μου..κι αυτος θα ξαλαφρωσε.ειναι και μικρουλης.γερος να ναι

Ευχαριστώ πολύ! Ηρεμησε αρκετά αρα πιθανοτατα να μην είναι κολικοι που τον ενοχλουν 

 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...