Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοβαρά μιλάς;;;;
Τι thread με γατουλες είναι αυτό;;; Κι εμείς πως δεν το έχουμε δει;;;

Λουκουμαδακι ποια σε πείραξε πάλι;;;

δε ξέρω κορίτσα! κάτι χλεύασα λέει! ξερω γω; θα φανεί σε λίγες μέρες στο αρχείο!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Ποιό;;;;;

Στο σπίτι μου σπιτακι μου, απωθητικα για γατες...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

ιοαννίτα ξέρεις και πως μεγαλώνει σε πλάτος το σάιτ γιατί με έχει πιάσει κλειστοφοβία; που είναι η παλιά άπλα;

πάει και δεξιά σα να τους έχει ξεφύγει η καλίμπρα!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ιοαννίτα ξέρεις και πως μεγαλώνει σε πλάτος το σάιτ γιατί με έχει πιάσει κλειστοφοβία; που είναι η παλιά άπλα;

Μπαινω απο κινητό κ ειναι ολα ιδια... Δεν ξερω...

Ρε σεις δεν μου εμφανιζει μνμ οτι εχω πμ. εσας σας εμφανιζει;; φαινεται απλα ο αριθμος. Ενω στο παλιο μου εβγαινε προειδοποιητικο...


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites

Σαν προςφυγας Νιώθω καλε . .. που ειναι το πατουσακι μας;;;;

Ο φασισμός σε ολο του το μεγαλείο . Ουτε μια προειδοποίηση ξέρετε σε δυο μέρες θα σας μεταφέρουμε . Φτιάξτε κωδικούς .

Μας έφεραν σε ενα φορουμ αγοραπωλησιών .. τι να πω .κι αυτο το μωβ πιο πεθαμενατζι δεν εχει .

Και οι καταθέσεις ψυχής που κάναμε εκεί πίσω, θα πάνε στα αζήτητα . Νευρίασα .

Κατα τα αλλα...

Φιλάκια πολλά κορίτσια μου ! Ειμαι ξεθεωμένη και απ αυριο θα φιλοξενώ και κόσμο !

Σας διαβαζω στα κλεφτά αλλα μολις έκατσα για σημερα .και ξυπνάω σε έξι ωρες παλι .κανονιστε να βρεθούμε σε αλλο φορουμ όταν ξαναμπώ εεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχχαχαχαχχαα ασε μεεεεεεεεε σε παρακαλώ.. Θελω πολλα να σχολιασω αλλα θα φαω καρτα αν το κανω... blue moon!!! Μην μπεις επ ουδενι σε εκεινο το thread

Τι γινεται με τις γατες???ποιο θεμα ειναι αυτο???λεει κακιες για τις γατουλες???:?:evil::evil::evil: θα μπω!!!μετρηθηκα το ζαχαρο μου ειναι κατω απο τα ορια!!θα μπω να μ ανεβει!!που ειναι το θεμα??????


7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σαν προςφυγας Νιώθω καλε . .. που ειναι το πατουσακι μας;;;;

Ο φασισμός σε ολο του το μεγαλείο . Ουτε μια προειδοποίηση ξέρετε σε δυο μέρες θα σας μεταφέρουμε . Φτιάξτε κωδικούς .

Μας έφεραν σε ενα φορουμ αγοραπωλησιών .. τι να πω .κι αυτο το μωβ πιο πεθαμενατζι δεν εχει .

Και οι καταθέσεις ψυχής που κάναμε εκεί πίσω, θα πάνε στα αζήτητα . Νευρίασα .

Κατα τα αλλα...

Φιλάκια πολλά κορίτσια μου ! Ειμαι ξεθεωμένη και απ αυριο θα φιλοξενώ και κόσμο !

Σας διαβαζω στα κλεφτά αλλα μολις έκατσα για σημερα .και ξυπνάω σε έξι ωρες παλι .κανονιστε να βρεθούμε σε αλλο φορουμ όταν ξαναμπώ εεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;

Το μώβ με χαλάει κ εμένα!!!!

Κακή ενέργεια....

Το πατουσάκι,τα μωρουδιακά δωμάτια,τα στολίδια κτλ...ξέμειναν κλειδωμένα!!!!

Έρχονται οι επισκέπτες σας;;; με το καλό να τους δεχτείτε!!!

Χαχαχα ευτυχώς δεν υπάρχει άλλο!!!!!😁😁😁😁😁


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...